סגור

ספריית המקצועות

אלף...סטופ! כל המקצועות במקום אחד - ספריית המקצועות של זה לימודים

ספריית המקצועות

אלף... סטופ! כל המקצועות במקום אחד.

בודק תוכנה (QA)

רוצה להתחיל את צעדיך בתעשיית ההייטק ועבודה על תוכנה? ובכן, בודק תוכנה או בודק QA כפי שהוא מכונה בשפה המקצועית, הוא חלק חשוב ובסיסי בתעשיות פיתוח וטכנולוגיה, משום שהוא מי שמוודא שתוצר החברה עובד כהלכה, כלומר - שהתוכנות שפותחו בחברה לא יעשו פתאום פדיחות למשתמשים ויקרסו או יתקעו. חשוב, בתכלס. 

מה הג'וב בתכלס?

תפקידו של בודק תוכנה, או בודק QA, כפי שהוא מכונה לרוב, הינו לעבור על התוצרים של המתכנתים, ובמסגרת מספר בדיקות איכות מוגדרות מראש, לוודא שהתוכנה אכן פועלת חלק,ללא התרסקויות או באגים מביכים.

 

אני אתאים לזה?

יש לך ראש טכני על הכתפיים? יכולת עבודה דקדקנית וסבלנות רבה? אז כנראה שעבודה בתור בודק תוכנה יכולה להיות אחלה עבודה ראשונית עבורך בתעשיית ההייטק.

 

איזו תעודה אני צריך כדי להתחיל לעבוד בתור בודק תוכנה?

על מנת לעבוד בתור בודק תוכנה, אתה יכול לעשות אחד משניים: ללמוד תואר במדעי המחשב או תואר ראשון בהנדסת תוכנה, או לחילופין ללמוד קורסים מקצועיים או לימודי תעודה המיועדים ספציפית לתחום אבטחת המידע ואורכים מספר חודשים בלבד.

 

ואיך הלימודים במסלול של תואר במדעי המחשב או הנדסת תוכנה?

הו, אז ככה: אם בחרת לעשות תואר ראשון, אז כדאי שתדע לך שלימודי תואר ראשון במדעי המחשב יתנו לך יותר רקע תיאורטי ותשתית רחבה להעמיק את הידע שלך באופציות תוכנה וחומרה בעתיד. לעומת זאת, אם תבחר לעשות תואר ראשון בהנדסת תוכנה, משך הזמן של לימודים אקדמיים אלה יהיה כארבע שנים, שבמהלכם הדגש בלימודיך יהיה על קורסים מעשיים והתנסות בגוף הראשון בעבודה על חומרה.

 

במידה וגדול עליך עכשיו לעשות תואר בהנדסה, ישנם מוסדות לימוד רבים אשר בוחרים ללמד לימודי תעודה ממוקדים, אשר תוך מספר חודשים ילמדו אותך באופן נקודתי את האספקטים הדרושים בכדי לעסוק בבדיקת תוכנה.

 

יש לי מה לעשות עם הכשורה בתור בודק QA?

כן, אבל זה תלוי בעיקרון ברמת ההכשרה שלך. בוא נגיד את זה ככה, אם בחרת ללמוד תואר במדעי המחשב או תואר בהנדסת תוכנה, יהיה לחברה שבה תעבוד הרבה יותר קל לקדם אותך לתפקידים אחרים ואפילו ניהוליים. במידה ובחרת ללמוד לימודי תעודה בתחום בדיקת תוכנה, אפשרויות הקידום שלך יהיו יותר מצומצמות, ולרוב תתבקש להשלים את השכלתך עם לימודים אקדמיים נוספים.

 

יש בזה כסף?

אפילו לא רע. בודק תוכנה יכול להתחיל ולהרוויח משכורת החל מ-6,000 ₪ עבור תפקיד ראשון, ועד 12,000 ₪ (משכורת ששמורה יותר לבעלי התארים). כמובן שגם כאן המשכורת הולכת וצומחת ככל ששנות הניסיון שלך עוברות, הידע הטכני שלך מתעצם, והיכולת שלך לבדוק תוכנות מורכבות מתעצמת והופכת לרווחית יותר בעולם. שכר בודק תוכנה יכול לעלות ולהגיע עד לשכר של 20,000 ₪ ואפילו מעבר לכך במשרות ניהוליות רבות. 

עוד מקצועות שעשויים לעניין אותך

בודק תוכנה (QA)

רוצה להתחיל את צעדיך בתעשיית ההייטק ועבודה על תוכנה? ובכן, בודק תוכנה או בודק QA כפי שהוא מכונה בשפה המקצועית, הוא חלק חשוב ובסיסי בתעשיות פיתוח וט...

קרא עוד >

מנתח מערכות

מנתח מערכות מידע הוא מקצוע מאוד נחשק בתחום ההייטק, עם אחלה אפיקי התפתחות במישור המקצועי. מנתח מערכות מידע משמש כמעין "סטייליסט תוכנות מידע ומחשב" ע...

קרא עוד >

גרפיקאי / מעצב גרפי

חולם על עולם יפה יותר, בו מודעות הפרסומת מעוצבות כהלכה, ודפי המגזינים גורמים לך לרייר מרוב שלמות? ובכן, כל אלו הם מעשה ידיו של המעצב הגרפי - גרפיקא...

קרא עוד >

מלא את פרטי ההתקשרות שלך ותן לכל מוסדות הלימוד שברשימה לשכנע אותך למה כדאי לך ללמוד אצלנו

images/left-box-titleBlocks.png

תצוגת טבלה

תצוגת גלריה

עדיין מבולבל כדאי שתדבר עם יועץ לימודים!
עדיין מבולבל כדאי שתדבר עם יועץ לימודים!
עדיין מבולבל?כדאי שתדבר עם יועץ לימודים!

השאר פרטים ויועץ לימודים יחזור אלייך בחינם

מתלבט? לא מוצא את עצמך? כדאי שתדבר עם יועץ לימודים

השאר פרטים ויועץ לימודים יחזור אליך בחינם

הכל פתוח

הימים הפתוחים הקרובים

ספריית המקצועות

אלף... סטופ! כל המקצועות במקום אחד

קרימינולוג

קרימינולוג הוא המפתח שנמצא ברשות החברה לפיצוח מ... לסקירה >

עורך מוזיקלי

אם החיים שלך זה מוזיקה, ואי אפשר לתפוס אותך בלי... לסקירה >

כלכלן

כלכלן הוא מי שמבין לעומק מספרים וקולט את ההשפעה... לסקירה >

אנימטור

אם בא לך שדמויות מצוירות וגיבורי על ילוו את יום... לסקירה >

רופא

הצילו, הוא נחנק!" בוא נודה על האמת- ג... לסקירה >

פסיכולוג

אם אנשים נוטים לחשוב עליך כעל אוזן קשבת, וחופר... לסקירה >

רוצה שנחזור אליך? השאירו פרטים

התקשרו עכשיו:
09-9508989