סגור

ספריית המקצועות

אלף...סטופ! כל המקצועות במקום אחד - ספריית המקצועות של זה לימודים

ספריית המקצועות

אלף... סטופ! כל המקצועות במקום אחד.

גננת ומטפלת

ילדים זו שמחה, ולך יכולה להיות עבודה שתגרום לך לחייך קבוע. גננת היא הסמכות החינוכית הראשונה בחייו של הילד, ויש לה יכולת אדירה לנתב את העתיד הלימודי של הילד, לוודא שהוא נמצא באותה רמה קוגניטיבית כמו יתר בני גילו, ולוודא שהוא נכנס לעולם הלמידה והחינוך עם רגל ימין. 
 
הגננת עוברת הכשרה חינוכית המיועדת לגיל הרך ולשלבים הראשונים בהתפתחותו של אדם. באמצעות טיפול מסור במהלך שעות היום, הגננת אחראית על פיתוח קו המחשבה של הילדים בגן, הפעלתם באמצעות פעילויות יצירתיות של צביעה וציור, הקראת שעת סיפור והנחלת ערכי חברות והסתדרות בקבוצה של מספר ילדים.    
 

מה הג'וב בתכלס?

עבודתה של הגננת היא הפגנת אחריות וטיפוח הדור הבא של תלמידי מערכת החינוך. באמצעות הפעלות יצירתיות מסוגים שונים, הגננת מצליחה להצית את דמיונם של הילדים הלומדים בגן שלה בשעות הבוקר, לדאוג לפיתוח קו המחשבה והדמיון, וערכים בסיסיים לעבודה בצוות ויצירת חברויות עם ילדים נוספים בגן. 
 

אני אתאים לזה?

אם את נהנית לעבוד עם ילדים, יש לך דמיון מפותח וחוש אחראיות מפותח במיוחד, הורים רבים וודאי ישמחו להפקיד בידיך את ילדם הקטן למשמורת.
 

איזו תעודה אני צריך כדי להתחיל לעבוד?

דרכה של הגננת לגן הילדים דומה בהרבה מובנים לדרכה של המורה לכיתה, אך כוללים התמקדות בחינוך לגיל הרך. על מנת להתחיל ללמד בגן ילדים, עליך להיות בוגרת הוראה (B.Ed), ובעלת תעודת הוראה. 
 

ואיך הלימודים?

לימודי החינוך לגננות ולמורות אורכים לרוב תקופה של ארבע שנים, במהלכן ישנה התמקדות על נושאים כללים כמו מסורת ישראל, הוראת כתיבה, קריאה וחשבון בסיסי, כמו גם קורסים המתמקדים בלימוד ופיתוח עולמו הרגשי והפנימי של הילד: התפתחות רגשית, משחקי למידה, ספרות המיועדת לגיל הרך ועוד. 
 

יש לי מה לעשות עם זה הלאה?

גננת לרוב מעדיפה להתמקד בתחום העבודה הנ"ל, כאשר חופשת הקיץ או הזמן הפנוי יכול להיות מיועד לעבודה בתור שמרטפית או מטפלת לגיל הרך. העבודה בתור גננת מלמדת אותך המון על אופי האדם, מפתחת חמלה ויצר אימהי, ועוזרת לך להתחבר בעצמך לילדה הפנימית שבתוכך, תוך הפגנת אחריות לרווחתם של הילדים תחת אחריותך. 
 

יש בזה כסף?

העבודה בתור גננת מאופיינת בעיקר בשעות עבודה נוחות (הממוקדות בשעות הבוקר והצהריים), חופשות קיץ המשותפות גם להן וגם לילדים (חודשיים חופש בשנה בתשלום מלא? אחלה דבר) ובעיקר עבודה מהנה ומתגלמת נפשית. מבחינת שכר, גננת מתחילה לרוב מרוויחה שכר של כ- 5,000 ₪, בעוד שגננת עם ניסיון של שנים יכולה לטפס עם שכרה עד לסכום של כ- 9,000 ₪. 
 

עוד מקצועות שעשויים לעניין אותך

חינוך גופני

יש לכם רבע שעה להקיף בריצה את בית הספר. מוכנים? אם אתם משוגעים על ספורט וגם על ילדים ובני נוער, בואו להירשם לתואר ראשון בחינוך גופני, ולעסוק כמורים...

קרא עוד >

גננת ומטפלת

ילדים זו שמחה, ולך יכולה להיות עבודה שתגרום לך לחייך קבוע. גננת היא הסמכות החינוכית הראשונה בחייו של הילד, ויש לה יכולת אדירה לנתב את העתיד הלימודי...

קרא עוד >

ייעוץ חינוכי

אוהבים להקשיב? רוצים לסייע לילדים ובני נוער להתמודד עם קשיים חברתיים, לימודיים ורגשיים, מצבי לחץ, לקויות תקשורת, שפה ודיבור ובעיות שונות? אז בואו ל...

קרא עוד >

מלא את פרטי ההתקשרות שלך ותן לכל מוסדות הלימוד שברשימה לשכנע אותך למה כדאי לך ללמוד אצלנו

images/left-box-titleBlocks.png

תצוגת טבלה

תצוגת גלריה

עדיין מבולבל כדאי שתדבר עם יועץ לימודים!
עדיין מבולבל כדאי שתדבר עם יועץ לימודים!
עדיין מבולבל?כדאי שתדבר עם יועץ לימודים!

השאר פרטים ויועץ לימודים יחזור אלייך בחינם

מתלבט? לא מוצא את עצמך? כדאי שתדבר עם יועץ לימודים

השאר פרטים ויועץ לימודים יחזור אליך בחינם

הכל פתוח

הימים הפתוחים הקרובים

ספריית המקצועות

אלף... סטופ! כל המקצועות במקום אחד

עורך דין אזרחי

עורך דין אזרחי הוא האדם אשר מסייע ללקוחות ה"אזר... לסקירה >

מרקום (תקשורת שיווקית)

תכיר את הדור הבא של עולם המדיה והתקשורת. מנהל מ... לסקירה >

מורה בתיכון ובחטיבה

תחום ההוראה בישראל צמא לאנשי חינוך מקוריים, יצי... לסקירה >

יועץ מס

יועצי מס הם למעשה הנציגים הרשמיים של לקוחותיהם... לסקירה >

דייל

חולם לראות עולם, להחתים דרכון ולהיות האיש העולם... לסקירה >

מהנדס תעשייה וניהול

אתם יודעים לייעל הליכים ויש לכם חוש טוב לניהול... לסקירה >

רוצה שנחזור אליך? השאירו פרטים

התקשרו עכשיו:
09-9508989