סגור

ספריית המקצועות

אלף...סטופ! כל המקצועות במקום אחד - ספריית המקצועות של זה לימודים

ספריית המקצועות

אלף... סטופ! כל המקצועות במקום אחד.

תקציבאי דוברות ויחסי ציבור

אם אתה יודע מי אלו רני רהב ו-זאביק דרור, ויש לך 10,000 רעיונות מגניבים לליווי השקה למוצר חדש, כדאי לך לשקול בחיוב כניסה לתחומי יחסי ציבור, דוברות, תקציבאי וכו'.

 
יום עבודה סטנדרטי עבורך כולל פגישות תיאום אסטרטגיה עם הלקוח שלך, התכתבות ומתן מענה לכתבים ועיתונאים, שליחת מוצרים להתנסות, ניסוח תגובה רשמית מטעם הלקוח לבקשת התקשורת, והפקת אירועי השקה מ-א' ועד ת'. תחום דוברות ויחסי הציבור כולל לעיתים שעות עבודה לא סטנדרטיות, הנהוגות במיוחד במשרדים הגדולים שנותנים מענה מיידי לכל דרישה של הלקוחות הנחשבים שלהם. אם אתה אוהב לחיות את החיים בקצב גבוה, ולעזור ללקוחות שלך להגיע להישגים כבדים, תחום יחסי ציבור הוא פרפקט בשבילך.
 

תקציבאי דוברות ויחסי ציבור - מה הג'וב בתכלס?

עבודתו של תקציבאי יחסי ציבור כוללת שלבים רבים שמטרתם זהה: לקדם את שמו והאינטרסים של הלקוח שלו. במסגרת התפקיד ייצא לך לעבוד על פלטפורמות מרובות: תכנון אירועים והשקות, מתן מענה ייצוגי ורשמי לתקשורת במקרים בהם הלקוח שלך מושך תשומת לב מצד הציבור וחיזור אחר שיתופי פעולה ואייטמים בעיתונות הכתובה והמשודרת. 
 

אני אתאים לזה?

אם אתה נהנה להבין את חוקי המשחק בעולם התקשורת, יש לך אמביציה ורצון לדחוף את הקריירה שלך והלקוחות שלך לשיאים חדשים - תחום דוברות ויחסי ציבור יהלום אותך מאוד. 
 

איזו תעודה אני צריך כדי להתחיל לעבוד?

לרוב, תקציבאי יחסי ציבור מתחילים לעבוד בתחום לאחר שסיימו קורס דוברות ויחסי ציבור במסגרת לימודי תעודה או תואר ראשון בתקשורת כיום, ישנו היצע רחב של קורסים מקצועיים המתמקדים במקצועות אלה (יחסי ציבור, דוברות), לכן גם לימודי תעודה יכולים לסייע לך להשתלב במקצוע. 
 

ואיך הלימודים במסלולי דוברות ויחסי ציבור?

לימודי דוברות ויחסי ציבור לרוב נלמדים במסגרת לימודי התקשורת, אשר אורכים כשלוש שנים כאשר הם נלמדים לתואר. 
 
לחילופין, ניתן לקחת קורסים מקצועיים ממוקדים בתחומים של יחסי ציבור, דוברות וייעוץ, אשר אורכים מספר חודשים. כמות המפגשים שלהם נקבעת לפי רמת התכנים המכוסים בקורס - מקורסי לימודים קלילים למתחילים ועד קורסים מקצועיים מתקדמים לאנשי תקשורת מנוסים אשר רוצים להיחשף לפן נוסף במקצוע. 
 

יש לי מה לעשות עם זה הלאה?

דוברות ויחסי הציבור אלה תחומים מאוד רחבים, כאשר התמקצעות בהם יכולה להועיל לך גם במידה שתרצה לעסוק בתחום באופן ישיר, או בצורה עקיפה כבעל עסק או סטארט אפ עצמאי. היכולת לשווק את עבודתך ולהשיב בצורה ממלכתית ומקצועית הינה חיונית כמעט לכל ענף מקצועי הקיים בשוק העבודה. 
 

יש בזה כסף?

יכול להיות בזה כסף מעולה, במיוחד אם תבחר לעבוד בתחום בתור עצמאי או כבעל משרד. שכרו של תקציבאי דוברות ויחסי ציבור מתחיל לרוב משכר של 5,500 ₪ ויכול להגיע עד שכר של 8,000 ₪ בשנה או השנתיים הראשונים, כאשר תקציבאים האחראיים על לקוחות גדולים מאוד במשק הישראלי יכולים לטפס עד שכר של 12,000 ₪. בעלי משרדים או יחצנים עצמאיים יכולים להגיע עד למשכורות של עשרות אלפי שקלים בחודש, במידה והצליחו לגייס ולשמר לעצמם את הלקוחות הגדולים הקיימים בשוק. 

עוד מקצועות שעשויים לעניין אותך

תקציבאי פרסום

משרד פרסום הוא המקום בו הכל קורה: אדרנלין גבוה, ישיבות עם לקוח, קמפיינים שיורדים לדפוס או לעריכה, והשקה של מוצר חדש עבור אחד מהלקוחות החשובים בארץ....

קרא עוד >

קופירייטר

"זה טוב- זה אוסם", "קח פסק זמן", "תנובה- הגבינה עם הבית", "יש מכבי-יש חברים". כולנו מכירים את הסלוגנים האלה ויכולים לדקלם אותם מתוך שינה- והכל בזכו...

קרא עוד >

מרקום (תקשורת שיווקית)

תכיר את הדור הבא של עולם המדיה והתקשורת. מנהל מרקום, או מנהל תקשורת שיווקית, בעצם אחראי לעצב את תדמיתה של החברה מבחינת מסרים, רעיונות והגעה לקהל יע...

קרא עוד >

מלא את פרטי ההתקשרות שלך ותן לכל מוסדות הלימוד שברשימה לשכנע אותך למה כדאי לך ללמוד אצלנו

images/left-box-titleBlocks.png

תצוגת טבלה

תצוגת גלריה

עדיין מבולבל כדאי שתדבר עם יועץ לימודים!
עדיין מבולבל כדאי שתדבר עם יועץ לימודים!
עדיין מבולבל?כדאי שתדבר עם יועץ לימודים!

השאר פרטים ויועץ לימודים יחזור אלייך בחינם

מתלבט? לא מוצא את עצמך? כדאי שתדבר עם יועץ לימודים

השאר פרטים ויועץ לימודים יחזור אליך בחינם

הכל פתוח

הימים הפתוחים הקרובים

האקדמית תל־אביב-יפו - מגדירים את האקדמיה מחדש

08:00, 29/01/2021

יום פתוח וירטואלי באקדמית תל־אביב-יפו

ספריית המקצועות

אלף... סטופ! כל המקצועות במקום אחד

מהנדס חומרה

קריירה של מהנדס חומרה עושה לך ניצוצות בעיניים?... לסקירה >

גיאוגרפיה

האם חלמת להיות מגלה ארצות כשהיית ילד? לימודי גי... לסקירה >

דייל

חולם לראות עולם, להחתים דרכון ולהיות האיש העולם... לסקירה >

גרפיקאי / מעצב גרפי

חולם על עולם יפה יותר, בו מודעות הפרסומת מעוצבו... לסקירה >

תומך טכנית

מחפש עבודה זמנית טובה שלא תגרום לך ללחוץ על מקש... לסקירה >

סוציולוג ואנתרופולוג

החוג לסוציולוגיה ואנתרופולוגיה הינו מסלול הלימו... לסקירה >

רוצה שנחזור אליך? השאירו פרטים

התקשרו עכשיו:
09-9508989