סגור

האקדמיה הישראלית לפוקר

השאר פרטים ויועץ מטעם מוסד הלימודים יחזור אליך בהקדם
האקדמיה הישראלית לפוקר
האקדמיה הישראלית לפוקר הינה המוסד החינוכי היחיד בארץ המציע תכני פוקר מתקדמים, בשפה העברית, מפי מקצועני-פוקר שמתפרנסים יום-יום מהמשחק מול טובי השחקנים בעולם.
 
האקדמיה נוסדה בתחילת שנת 2014 על-ידי סטס (סטסיה42) טישקביץ, אייל "קסיאס" אשכר, ושי "גאבור" צור, שלושתם שחקני פוקר מקצועיים אשר חולקים ביניהם מעל ל20 שנות ניסיון בפוקר, ומעל ל3,000,000 ש"ח בזכיות.
 
האקדמיה הוקמה על-מנת לענות על הצורך והדרישה של חובבי הפוקר הישראלים בבואם לשפר את רמת הפוקר התיאורטית שלהם, את תהליכי קבלת ההחלטות שלהם תחת לחץ של זמן ובתנאי אי-וודאות וסיכון כספי.
 
מייסדי האקדמיה מאמינים כי קיים קשר הדוק בין משחק הפוקר לחיים עצמם, וכי חשיבת פוקר המבוססת על קבלת החלטות חיוביות בתוחלת תוביל להבנה מעמיקה יותר של העולם שלנו, על אלמנט המזל המעורב בכל תחום בחיינו, ועל ראייה מפוכחת יותר של המציאות היומיומית.
 
האקדמיה מציעה מגוון רחב של קורסים המתאימים לכל הרמות, החל מאנשים שמעולם לא שיחקו פוקר ועד למקצוענים שמעוניינים לשפר אספקטים ספציפיים במשחק שלהם. הקורסים בנויים בפורמט אקדמאי, עם הרצאות פרונטאליות, תרגול מעשי, ושיעורי-בית עיוניים.
 
הלימודים עצמם מתבצעים במספר מרכזים ברחבי הארץ – תל-אביב, חיפה ובאר-שבע. בנוסף, האקדמיה מציעה גם לימודים מקוונים, דרך פורטל האינטרנט PowerPoker , אשר מאגד בחובו  קהילת פוקר אינטימית בכחול-לבן, פורום פוקר מקצועי, וגישה לשלל תכני ווידאו ומאמרים מפי מקצועני-הפוקר של האקדמיה.
 

> מה זה אומר בעצם להיות סטודנט באקדמיה לפוקר?

 
בקורס תואר ראשון אתה הולך ללמוד את כל התיאוריה של פוקר מודרני שצריך שחקן מקצוען בימינו. לעסנו בעבורך את כל המטמטיקה המורכבת של טקסס הולדם והפכנו אותה לסדרת כללי אצבע פשוטים אותם יהיה לך קל לזכור, ומפה זה רק לשחק חכם ולחשוב ללא הרף. על הדרך נלמד אותך את כל המושגים המתקדמים ביותר, בעברית ברורה ופשוטה, ובלי פוזות!
אנחנו לא מתיימרים להפוך אותך בסופו של קורס תואר ראשון לפיל אייבי, אבל אנחנו מבטיחים לתת לך את כל הכלים ע"מ שתוכל לפתח תהליך מחשבה נכון ועצמאי שיוביל אותך לפוקר מרסק מול השחקנים בשולחן החברי, וסגנון משחק שלא יחטוף בראש כשתתמודד מול המקצוענים הגדולים.
 
בקורס תואר שני נכנס לעובי הקורה של החומר התיאורטי מתואר ראשון, ואיך לקחת את כל הידע הזה וליישם אותו מדי יום ביומו, בכל יד פוקר שתשחק למשך שארית חייך, מלפני הפלופ ועד לריבר ושלב חשיפת הקלפים!
אנחנו נעזור לך לקחת את התיאוריה שלמדת במהלך תואר ראשון, ולשלב אותה לסגנון משחק ייחודי משלך, שיגובש בעזרת טקטיקות של פוקר מאוזן ואגרסיבי, לאסטרטגיית-הפוקר המהנה מכולן – מקסום רווחים!
 
בקןרסי הדוקטורטים השונים ניגע סופסוף בהבדלים התהומיים בין סגנונות הפוקר השונים – קאש לעומת טורנירים, חי לעומת אונליין. קורסי התואר הראשון והשני יביאו אותך להבנה מעמיקה של תיאוריית פוקר כללית. הדוקטורט הספציפי בו תבחר, מסלול ההתמחות שלך בעולם הפוקר, ילמד אותך את כל הטריקים הקטנים שמרכיבים שחקן פוקר מרסק, את כל המהלכים הבדוקים שנוסו על-פני מיליוני ידי פוקר שונות ששיחקו מרצי האקדמיה, מול טובי השחקנים בארץ ובעולם.
בשלב זה של לימוד הפוקר התיאורטי שלך אנחנו מצפים ממך להיות בעלי הבנה עמוקה מאוד של המשחק, של טיפוסי השחקנים שמולך, ושל מגוון אפשרויות הפעולה העומד לרשותך. הלימודים בקורסי הדוקטורט הם מאד אינטנסיביים, כוללים הרבה עבודה עצמית מהבית, ומועברים בליווי צמוד של המרצים הבכירים ביותר של האקדמיה.
 
בסדנת תוכנות מעקב נלמד אותך את הכלי שבלעדיו רווח באינטרנט הוא משימה בלתי-אפשרית. תמיד חשבת שפוקר-סטארס מכור? לא הבנת איך המקצוענים שמעולם לא שיחקת מולם תופסים אותך בבלופים ואוכלים אותך בלי מלח? ברוך הבא לעידן הדיגיטלי, איפה שכל המידע על כולם זמין וגלוי, רק צריך לקרוא נכון את המספרים!
בימינו כל שחקן מקצוען שמשחק פוקר באינטרנט נעזר בתוכנות מעקב וכלים טכנולוגיים נוספים, שעוזרים לו לקבל את ההחלטות הנכונות והרווחיות ביותר בכל מצב נתון ונגד כל טיפוס שחקן. במהלך התור הראשון והשני תלמד את משמעותם של נתונים סטטיסטיים מרכזיים וכיצד לעבוד בצורה בסיסית עם התוכנות השונות. הסדנא החיצונית מוצעת כהרחבה לחומר שנלמד ומטרתה ללמד אותך איך להשתמש בצורה מתקדמת בתוכנת PokerTracker 4 , על שלל האפשרויות הגלומות בתוכה לניתוח מעמיק של היריבים, ואולי אף חשוב מכך – של עצמך!
 
 

המרצים

כל אחד מהמרצים שלנו הינו שחקן פוקר מקצועי שמשחק פוקר לפרנסתו!
אלו לא מדריכים שלמדו פוקר אלא אנשים שחיים את המשחק ומהוקצעים בו ברמות הגבוהות ביותר. מעבר ליכולות הפוקר הגבוהות שלהם, המרצים שלנו עברו הכשרה מקיפה על-ידי טובי המומחים בתחום, הכשרה שהכינה אותם להתמודדות עם כיתה הטרוגנית ואנשים בעלי רקע תיאורטי ופרקטי שונה. יש הבדל עצום בין מקצוען-פוקר למרצה-טוב, ואנחנו עושים את הבלתי-יאומן ומשלבים בין השניים! מעבר להכל, כל מרצה אצלנו הוא בנאדם. בנאדם טוב ואכפתי, שרוצה לעזור לך להבין קצת יותר את העומק האינסופי הטמון במשחק המדהים הזה, פוקר.
 

קהילה

יש לך שאלה אבל אין את מי לשאול? החברים לא מבינים את האהבה שלך לפלופים?
כסטודנט באקדמיה אתה נכנס לקהילה רחבה ואיכותית של שחקני פוקר חושבים שאוהבים את המשחק. אתה תוזמן לכל אירועי האקדמיה בין אם אלו טורנירים איכותיים ביותר, סדנאות מיוחדות, הרצאות חד-פעמיות, הנחות על קורסי המשך והפתעות רבות נוספות.
 

הפורום

רוצה לדעת איך שחקנים אחרים רואים את המשחק? מעוניין לבדוק האם עשית טעות ביד ששיחקת? כחלק מהמערך הפדגוגי, תקבל גישה חופשית לפורום האקדמיה, שהוא פורום הפוקר האיכותי והמקצועי ביותר בעולם בשפה העברית. תוכל לקרוא שם ניתוחי ידיים ותגובות על המשחק מאת טובי השחקנים בארץ ותקבל מענה מקצועי לכל שאלת פוקר שתוכל לחשוב עליה. לפורום ניתן לגשת הן ממחשבים נייחים, והן דרך הסמארט-פון דרך אפליקציה יעודית.
 

תמיכה טכנית

רוצה לשחק כמו מקצוען באינטרנט אבל מסתבך עם זה? צריך עזרה עם טכנולוגיה בלי קשר בכלל לפוקר?? האקדמיה מעמידה לרשות הסטודנטים רכז תמיכה טכנית לכל נושא שקשור לפוקר ולאקדמיה- התקנת תוכנות המשחק, התקנה וקונפיגורציה של תוכנות עזר ותוכנות מעקב, עבודה עם פורום האקדמיה וצפייה במצגות המוקלטות. בחיי שאפילו נפתח לך תא דואר אלקטרוני אם אין לך אחד עדיין!
 

מערך התרגול-החי

הדרך הזולה ביותר ללמוד פוקר ברמה הגבוהה ביותר, בחברת אנשים טובים ובאווירה מהנה ולימודית. להשקיע את המינימום בשביל להרוויח את המקסימום!
אנחנו מאמינים באיזון נכון בין למידה תיאורטית לתרגול המשחק עצמו ולכן, בנוסף לתמיכה הטכנית שתקבלו כדי שתוכלו להתאמן ולשחק באינטרנט, אנחנו מעמידים לרשות הסטודנטים שלנו מערך משחקים שבועיים מעבר לתרגולים שבמהלך השיעורים. במשחקי התרגול ינכח תמיד מרצה אחד לפחות בשולחן, שיהיה אחראי על ניתוח לאחר-יד של מהלכים מצד הסטודנטים, על-פי תבניות ההימורים והתגובות הגופניות שלהם.
 

עוד על הקורס עצמו

•בהרשמה לקורס תוכנס גם לשתי קבוצות WhatsAPP ייעודיות לקורס שלך- בין שיעור לשיעור תוכל לשאול שאלות, לנתח מצבים ולמעשה להינות ממרצה מקצוען ושותפים לדרך 24/7 בטלפון שלך.
•בסופו של כל שיעור תקבל את סיכום השיעור ואת מצגות השיעור המוקלטות ישירות אל המייל שלך.
•כל שיעור מוקלט בוידיאו לנוחיותך כך שתוכל לחזור על החומר או לראות את אותו השיעור מועבר לכיתה אחרת ע"י מרצה אחר.
•במקרה שהחמצת שיעור והוידיאו לא מספיק לך אתה תמיד מאוד מוזמן לבוא לשיעור של כיתה אחרת ולהשלים את החומר.
•בהרשמה לכל אחד מהקורסים שלנו תוכל תמיד לבוא (בתיאום מראש) לקורס חוזר בחינם (!) ולרענן את החומר כל עוד יש בעבורך כסא פנוי. חוזר שנית – פוקר הוא משחק שמתפתח ומתעדכן כל הזמן, מהלכים שהיו רווחיים לפני שנתיים הם מפסידים היום. לכן, כל בוגרי הקורסים שלנו מוזמנים לחזור על הקורס בעתיד ללא תשלום! כן, לעבור את כל הקורס פעם נוספת בחינם.
 
תלמד, תתמקצע, תרוויח!
מסלולי הלימוד

האקדמיה הישראלית לפוקר

קורס תואר ראשון בטקסס הולדם

 
הקורס הראשון אותו מציעה האקדמיה לפוקר, נדרש ניסיון-פוקר ובקיאות בחוקי המשחק ובתיאוריה בסיסית. הקורס ילמד את שפת הפוקר המודרנית, מושגי פוקר מתקדמים, חשיבת-טווחים, ותיאוריה נדרשת על-מנת להתקדם אל עבר קורסי ההמשך השונים.
 
בתום הקורס כל בוגר יוכל לנצח משחקים חבריים ביתיים, ומשחקים ללא עמלות.
בתום הקורס ייערך מפגש סיכום על חשבון האקדמיה, במהלכו ייפתר מבחן סוף הקורס, יוסבר על קורס ההמשך, ויחולקו תעודות סוף-קורס.
 
אורך הקורס הינו 6 מפגשים בני 3 שעות, המשלבים גם תרגול מעשי. עלות הקורס הינה 2,250 ש"ח
 
 
 

קורס תואר שני בטקסס הולדם

 

הקורס יהיה המשך ישיר לקורס הראשון (מלבד במקרים של סטודנטים מתקדמים שיעברו בהצלחה יתרה את מבחן הכניסה). הקורס ילמד משחק-פוקר בוואקום (מצב של חוסר-מידע על זהות היריבים) של טווחים לינאריים, ויעסוק הן בקאש והן בטורנירים (הבדלים זניחים). כל מפגש יוקדש לרחוב אחר בפוקר, פרה-פלופ, פלופ, טרן וריבר. מטרת הקורס היא להקנות בסיס תיאורטי מוצק שממנו יוכלו הסטודנטים לבנות את משחק הפוקר האישי שלהם, בהתאם לנטיות האופי שלהם ולסגנון המשחק שהם בחרו (טורנירים/קאש, לייב/אונליין). הקורס מכיל חומר תיאורטי רב ודורש ידע תיאורטי מקדים, בנוסף לניסיון משחק נרחב.
 
בתום הקורס כל בוגר יוכל לרסק בקלות משחקים חבריים ביתיים, ומשחקים ללא עמלות, ויוכל לנצח משחקים עם עמלות.
בתום הקורס ייערך מפגש סיכום על חשבון האקדמיה, במהלכו ייפתר מבחן סוף הקורס, יוסבר על קורס ההמשך, ויחולקו תעודות סוף-קורס.
 
אורך הקורס 8 מפגשים, בני 3 שעות, המשלבים גם תרגול מעשי. עלות הקורס הינה 3,600 ש"ח
 
 
 

סדנת תוכנות מעקב

 
סדנת תוכנות מעקב היא ההמשך הטבעי לבוגרי התואר השני בטקסס הולדם ולשחקני אונליין אחרים, אשר מעוניינים להתרכז בניסיון לפצח את משחק הפוקר באינטרנט.
הסדנה מלמדת שימוש ב-HUD מתקדם פרי-יצירתו של סטס טישקביץ, ממייסדי האקדמיה ואחד המומחים הגדולים ביותר בארץ בכל הנוגע לשימוש בתוכנת פוקר-טראקר 4.
הסדנה מיועדת הן למשחקי הקאש, והן למשחקי הטורנירים, ומתרכזת במגוון רחב של נתונים סטטיסטיים מלפני הפלופ ועד הריבר, הגדרתם, הגדרת התדירויות השונות בהתאם לטיפוסי שחקנים, והדגמה של משחק פוקר-נצלני מבוסס נתונים, שכל קשר בינו לבין משחק-וואקום ממזער-הפסדים מקרי בהחלט!
 
אורך הסדנה 4 מפגשים של 3 שעות. עלות הסדנה הינה 2100 ש"ח.
 
 
 

קורס דוקטורט בטקסס הולדם – קאש לייב

 
הקורס ייתן לסטודנטים את כל הכלים שצריך בכדי להפוך למקצוען קאש לייב!
במהלך הקורס ידובר על התנהלות של מקצוען בשולחן ומחוצה לו, תיאוריית פוקר מתקדמת והבנת הפן הפסיכולוגי של המשחקים.
יינתנו דגשים על יתרונות שיש לנו בקאש לייב ואיך לנצל אותם, איך לזהות טילט שלנו ולדעת מתי לסיים לשחק, איך נזהה טילט של שחקנים אחרים ואיך נוציא יריב מאיזון, עם אלו ידיים נבחר לשחק ונגד איזה טיפוס שחקן.
נלמד לעשות התאמות לכל שולחן ולכל טיפוס שחקן , תוך התייחסות לעומק ערימות שנע בין 50BB-1500BB.
 
אורך הקורס 8 מפגשים בני 3 שעות. מחיר הקורס הינו 4800 ש"ח
 
 
 

קורס דוקטורט בטקסס הולדם – קאש אונליין

 

הקורס "דוקטורט בטקסס הולדם – קאש אונליין" הינו הקורס המקצועי ביותר אותו מציעה האקדמיה לפוקר בתחום הקאש-אונליין. הקורס מיועד לאנשים שסיימו בהצלחה את קורסי התואר הראשון והשני אותם מציעה האקדמיה, עברו דרך סדנת תוכנות-מעקב, ומעוניינים להמשיך ולפתח את יכולות המשחק שלהם בגזרת הקאש באינטרנט, בדרך להפיכת המשחק מתחביב להכנסה צידית.

 
אורך הקורס הינו 8 מפגשים בני 3 שעות. עלות הקורס הינה 4,800 ש"ח
 
 
 

קורס דוקטורט בטקסס הולדם – טורנירים

 
הקורס " דוקטורט בטקסס הולדם – טורנירים " הינו הקורס המקצועי ביותר אותו מציעה האקדמיה לפוקר בתחום הטורנירים. הקורס מיועד לאנשים שסיימו בהצלחה את קורסי התואר הראשון והשני אותם מציעה האקדמיה, ומעוניינים להמשיך ולפתח את יכולות המשחק שלהם בגזרת הטורנירים, בדרך להפיכת המשחק מתחביב להכנסה.
 
אורך הקורס הינו 8 מפגשים בני 3 שעות. עלות הקורס הינה 4,800 ש"ח
 
 
 

קורס תואר ראשון באומהה

 

הקורס הראשון מסוגו העוסק בפוט לימיט אומהה. מיועד לבוגרי תואר ראשון בטקסס הולדם ולשחקנים מנוסים אחרים אשר מחפשים לפתח את הבנת הפוקר שלהם בוריאציית הפוקר בעלת קצב ההתפתחות הגבוה ביותר.
הקורס ילמד את שפת הפוקר הרלוונטית לאומהה, הכרת המשחק בכלל הרחובות עם דגש על משחק פריפלופ וההתאמות ליריבים השונים וקבלת התיאוריה הנדרשת על מנת להמשיך לתואר שני בפוט לימיט אומהה.
בתום הקורס כל בוגר יוכל לנצח משחקים חבריים ביתיים ועד סכומים של 0.02$/0.05$ אונליין.
בתום הקורס ייערך מפגש סיכום על חשבון האקדמיה, במהלכו ייפתר מבחן סוף הקורס, יוסבר על קורס ההמשך, ויחולקו תעודות סוף-קורס.
 
אורך הקורס הינו 6 מפגשים בני 3 שעות, המשלבים גם תרגול מעשי. עלות הקורס הינה 2700 ש"ח.
 
 
 
עדיין מבולבל כדאי שתדבר עם יועץ לימודים!
עדיין מבולבל כדאי שתדבר עם יועץ לימודים!
עדיין מבולבל?כדאי שתדבר עם יועץ לימודים!

השאר פרטים ויועץ לימודים יחזור אלייך בחינם

ימים פתוחים

האקדמיה הישראלית לפוקר

לא נמצאו תוצאות.
עדיין מבולבל כדאי שתדבר עם יועץ לימודים!
עדיין מבולבל כדאי שתדבר עם יועץ לימודים!
עדיין מבולבל?כדאי שתדבר עם יועץ לימודים!

השאר פרטים ויועץ לימודים יחזור אלייך בחינם

מפת הגעה

האקדמיה הישראלית לפוקר

מתלבט? לא מוצא את עצמך? כדאי שתדבר עם יועץ לימודים

השאר פרטים ויועץ לימודים יחזור אליך בחינם

הכל פתוח

הימים הפתוחים הקרובים

ספריית המקצועות

אלף... סטופ! כל המקצועות במקום אחד

עורך דין אזרחי

עורך דין אזרחי הוא האדם אשר מסייע ללקוחות ה"אזר... לסקירה >

צוותי הווי ובידור

אתה אמן בלב ובנשמה, ורק ממתין שמישהו ידליק כבר... לסקירה >

מזכיר/ה משפטי/ת

חולמים לעבוד לצד עורכי דין ולהיות חלק חשוב מהעש... לסקירה >

ספרות

לימודי ספרות הינם לימודים תיאורטיים במסגרת מדעי... לסקירה >

רופא שיניים

תמיד רציתי שאנשים ישקשקו מפחד כשהם שומעים את שמ... לסקירה >

עורך דין מסחרי

עורך דין מסחרי הוא איש העסקים הממולח העומד מאחו... לסקירה >

רוצה שנחזור אליך? השאירו פרטים

התקשרו עכשיו:
09-9508989