סגור

HackerU - האקריו - המרכז להכשרת והשמת עובדים למקצועות ההייטק

השאר פרטים ויועץ מטעם מוסד הלימודים יחזור אליך בהקדם
HackerU - האקריו - המרכז להכשרת והשמת עובדים למקצועות ההייטק
 

HackerU – האקריו – המרכז להשמה והכשרת עובדים למקצועות ההייטק

HackerU המרכז הבינלאומי להשמה והכשרת עובדים למקצועות ההייטק, פועל למעלה מ-20 שנה בתעשייה בארבעה קמפוסים עיקריים בישראל – רמת גן, בחיפה, ירושלים ובאר שבע.
      
לצד אלו, מפעילה האקריו שיתופי פעולה עם חברות וארגונים בארץ ובעולם במדינות כגון: ארצות הברית, סינגפור, הודו , מקסיקו ומדינות שונות באפריקה. 
 
הקורסים בהאקריו מיועדים לקהל יעד המעוניין לבצע הסבה מקצועית לעולם ההיי-טק, בעלי רקע בתחום המעוניינים להרחיב את אופקיהם וכן למעוניינים להיכנס להיי-טק ואין בידם ניסיון. 
 

היכן לומדים בישראל? 

קמפוס רמת-גן – שוהם 5, מגדלי פז 1 מתחם הבורסה רמת-גן

קמפוס חיפה – ההסתדרות 49, בצמוד ללב המפרץ בעיר חיפה

קמפוס ירושלים – יפו 216, שערי העיר, צמוד לתחנה המרכזית ירושלים

קמפוס באר שבע – יצחק בן צבי 10, קומה 11, באר שבע

 

תנאי קבלה ללימודים ב- HackerU

פגישה עם יועץ לימודים מקצועי – ראשית כל, תפגש עם יועץ לימודים מקצועי מטעם המרכז, אשר יפרוש בפניך את כל האפשרויות מבחינת קורסים ויסביר על שיטת העבודה הייחודית בה פועלת HackerU. מטרת הפגישה הינה להכווין אותך למסלול לימודים וקריירה המתאימה לך ביותר. 
 
שלב מיון – לאחר שתחליט על הקורס המועדף עליך, תעבור לשלב המיון. שלב זה אורך בין 20-40 שעות לימוד והינו יחיד במינו מכיוון שהוא מאפשר בחינת התאמה מלאה של המועמד לקורס שבחר – אם לא צלח את שלב זה, יוחזר לו תשלום שכר הלימוד עבור שלב המיון באופן מלא. אם צלח את שלב המיון, יקבל מלגת לימודים של עד 10,000 ₪ ויעבור לקורס המורחב. 
 
קורס מורחב – במסגרת הקורס המורחב תתעמק במתודולוגיות ותכנים תיאורטיים ומעשיים שיעניקו לך את סל הכלים הפרקטיים ביותר ליציאה בטוחה לשוק העבודה. בנוסף לכך, תיגש למבחני הסמכה בינלאומיים המוכרים בשוק העבודה ומוכרים כהסמכה מקצועית. 
תנאי קבלה אלו נועדו להבטיח שבמידה וצלחת את שלב הסינון הראשוני, אתה אכן בעל פוטנציאל גבוה במיוחד להצלחה בלימודים וכן להשתלבות בענף ההיי-טק.
 

המרצים ב- HackerU

סגל המרצים מורכב מגדולי המוחות והמדריכים המקצועיים ביותר, העוסקים בתפקידי מפתח בתחומי ההיי-טק בחברות מובילות בארץ ובעולם. המרצים מצוידים בניסיון מעשי המקנה להם את היכולת ללמד, להדריך ולהעניק לך את הידע הפרקטי ברמה הגבוהה ביותר. HackerU שואפת לצייד את הבוגרים שלה במיומנויות ויכולות עבודה גבוהות, כמו גם ביטחון עצמי הנדרש להם לקראת השתלבות מהירה ויעילה בשוק העבודה. 
 

ב- HackerU ניתן לבחור מתוך מגוון רחב של קורסים מקצועיים

 
קורס בדיקת תכנה QA – הכרת קשת רחבה של נושאים המהווים חלק בלתי נפרד מעולם של בודקי התוכנה. החל מלימוד מסדי נתונים, מתודולוגיות QA, יסודות מחשוב ותקשוב ועוד. כל אלו נלמדים יחד עם הכנה מעמיקה לבחינות ההסמכה של ISTQB וסדנת הכנה לראיונות עבודה; כל אלו יאפשרו לך לצאת לשוק העבודה בביטחון מלא, כשאתה מצויד בידע המתקדם ביותר. 
 
קורס שיווק באינטרנט – עולם השיווק ברשת מתפתח ללא הרף, ועל העוסקים בתחום להתעדכן בכל האספקטים הנדרשים. לכל אורך הקורס תעסוק בבניית אתרים בפלטפורמת ה-Wordpress וביישום כלי שיווק יעילים ברשת כגון Google AdWords, Google Analytics, פרסום במובייל, אימייל מרקטינג, ועוד. הקורס כולל הכנה לבחינות ההסמכה הרשמיות של Google ו-Facebook. בנוסף לכך תבצע פרויקט מעשי מול לקוחות אמתיים, במטרה לרכוש ניסיון פרקטי ממשי. מדובר במסלול ייחודי המשלב הרצאות LIVE בהשתתפות בכירי תעשיית הדיגיטל  בישראל. 
 
קורס .NET Full-Stack Development עם התמחות בפיתוח ל- Mobile – חברת מייקרוסופט איחדה בשנת 2016 את כל הטכנולוגיות שלה, תחת פלטפורמה אחת מתקדמת בשם ASP.NET Core. בהתאמה לכך, בעלי העסקים החלו להעלות את הדרישות מהמפתחים. הקורס בהאקריו משלב את כל האפליקציות והאפשרויות המעודכנות ביותר ובסופו תיגש לבחינות ההסמכה היוקרתיות של  Microsoft – MCSD. 
 
קורס Full-Stack Development לטכנולוגיות WEB  – מטרתו של הקורס היא להכשיר מתכנתי Full-stack המתמחים בכל הרבדים בעולם פיתוח טכנולוגיות ה-WEB. במסגרת הקורס תלמד נושאים כגון פיתוח PHP, MySQL’ Angular, node.js ועוד. בנוסף, תידרש כסטודנט לבצע מטלות מעשיות לצבירת ניסיון פרקטי בתחום, וכן תקבל הכנה מקצועית לבחינות ההסמכה הבינלאומיות של ZEND. 
 
קורס אנימציה בתלת מימד – האנימציה היא חלק בלתי נפרד מעולמנו וניתן להיתקל בה בעולמות הפרסום, הקולנוע, המובייל ועוד. על מנת להצליח להשתלב בשוק מתפתח זה, יש להכיר מקרוב את התוכנות המבוקשות ביותר, כגון Autodesk – Maya, Adobe Photoshop, ZBrush, Vary. בנוסף לכך תלמד בהרחבה במהלך הקורס נושאים כגון מידול דמויות מתקדם, יצירת משחקים, Visual Effects ועוד. האקריו הינה מרכז מורשה מטעם Autodesk ATC ומתעדכנת באופן שוטף בכל השדרוגים והחידושים, כך שהסילבוס מתעדכן גם הוא בהתאם. 
 
קורס פיתוח אפליקציות ל – Iphone ו-  Android- מסלול הלימודים מתקיים תחת חסות אקדמית מטעם חברת IBM. עם התפתחות תחום המובייל, צמח הביקוש לאפליקציות. מתוך כך, הביקוש למפתחים איכותיים גדל. במסגרת הקורס תעסוק בפיתוח אפליקציות ייעודיות לפלטפורמת האנדרואיד ו-IOS, תכתוב קודים ותתעמק במערכות ההפעלה. בנוסף, תזכה להכנה לבחינת ההסמכה OCAJP היוקרתית. 
 
קורס DBA Master – בסיס הנתונים הוא הנכס החשוב ביותר של ארגונים – גדולים וקטנים. הם מאגדים בתוכם את המידע הכולל על החברה, ויש לעדכן אותם באופן שוטף ולהגן עליהם. במסלול הלימודים הייחודי של האקריו, המתאים גם לחסרי רקע קודם בתחום תרכוש ידע וניסיון בסביבתMicrosoft SQL Server 2012/2014, ותעסוק בנושאים מגוונים הקריטיים לעבודתו של מנהל בסיסי הנתונים, כגון Data Base, Data Analysis, BI ועוד. 
 
קורס עיצוב גרפי וארט עם התמחות בעיצוב חווית המשתמש UX design – במסגרת הקורס תלמד ותתנסה בכל הממשקים המחברים בין הלקוח לחברה כדוגמת מובייל ו-WEB ואף תתעמק בכלי עיצוב ואנימציה פופולאריים כגון; UX-Design, Adobe Photoshop, תבצע פרויקטים יישומיים מול לקוחות אמתיים ותצבור כבר בזמן ההכשרה ידע וניסיון הנחוצים להצלחה בשוק העבודה.  
 
קורס אבטחת מידע וסייבר – האקרים מסביב לעולם עושים שימוש בלמעלה מ-270 סוגי התקפות שונות. במסגרת הקורס יילמדו התקפות אלו, יחד עם עשרות מודולים מתקדמים להאקינג, בשילוב עם עבודה מעשית ותרגול "מצבי אמת" במעבדות מקצועיות מהבית. כל אלו יחד יכינו אותך הרבה יותר ביעילות ליציאה לשוק העבודה. בסוף המסלול, תקבל הסמכת Certified Ethical Hacker (C|EH) המבוקשת. 
 
קורס ניהול שרתי Linux – לינוקס היא מערכת ההפעלה הפופולארית ביותר כיום. הקורס עצמו כולל הכנה להסמכות LPI1+LPI2, התמחות ב-Python וכלי DevOps, Linux System Administrator, עבודות הגשה ועוד. מסלול זה מתאים לבעלי רקע מעולמות ה IT-,פיתוח ואבטחת מידע השואפים להיות צעד אחד תמיד לפני כולם בקריירה.
 
קורס ניהול רשתות ואבטחת מידע – קורס ניהול רשתות, אבטחת מידע ומחשוב ענן – מדובר באחד מהענפים הפופולריים ביותר בתעשיית הייטק. במסלול הלימודים מתמקדים במערכת הענן Azure, מערכת ההפעלה של Linux, CCNA ו-MCSA 2016.

 

השכרת כיתות:

 

שני הקמפוסים של החברה ממוקמים בנגישות מלאה לתחבורה ציבורית וחניונים, בנקודות מרכזיות בחיפה ורמת גן. בכל אחד מהקמפוסים, כיתות רבות המאובזרות בציוד ממוחשב ומתקדם, אותן תוכלו להשכיר למטרות הכשרות חיצוניות, סמינרים, קורסים, סדנאות ועוד.  
 
 
 
 
מסלולי הלימוד

HackerU - האקריו - המרכז להכשרת והשמת עובדים למקצועות ההייטק

קורס בניית אתרים Full Stack Development

 

אם מעניין אותך איך בונים את האתר שבו אתה נמצא כרגע, אם תמיד אמרו לך שאתה מוכשר ואתה חי טכנולוגיה – ומחפש את המקום לאחד בין שתי האהבות הגדולות שלך לכדי קריירה אחת מצליחה, הגעת למקום הנכון! תחום בניית אתרים מבוקש כיום מתמיד וקיימת דרישה לכוח אדם חדש ומיומן למשרות השונות. במסלול ההכשרה המתקדם של האקריו תבצע פרויקטים ומטלות שיאפשרו לך לרכוש ידע, ותק וניסיון כמו גם תיק עבודות איכותי ומקצועי שילווה אותך בבטחה בצעדיך הראשונים בעולם העבודה. תכני המסלול נבחרו בקפידה בהתאם לדרישות השוק. 

 

מיקום הלימודים: 

לימודי בניית אתרים ב- HackerU מתקיימים בשני מוסדות הלימוד של החברה:
קמפוס רמת גן הממוקם במתחם הבורסה, רחוב שהם 5 מגדלי פז
קמפוס חיפה הממוקם בסמוך ללב המפרץ, שד' ההסתדרות 49 
 

יתרונות ללימודי קורס לבניית אתרים ב- HackerU : 

שלב מיון ייחודי לחברה במסגרתו תיבדק התאמתך לעולם בניית האתרים ותקבל את ההזדמנות לבחון גם את מוסד הלימודים. 
החזר כספי מלא במידה ולא תעבור לקורס המורחב מכל סיבה שהיא. 
מלגה עד 7,000 ₪ במידה ותעבור את שלב המיון ותיכנס לקורס המורחב! 
המסלול היחיד בארץ המציע התחייבות לעבודה בתחום לבוגריו
מסלול הכשרה שמתאים גם לחסרי רקע בעלי פוטנציאל גבוה להצלחה
מכין למבחן ההסמכה הבינלאומי שלZEND 
הקורס מקיף תכנים מבוקשים במיוחד בשוק בניית האתרים: React js, Node js, Angular, MongoDB, PHP, MySql, Type script ועוד 
 

תנאי קבלה:

בתחילה, תגיע אלינו לפגישה באחד ממרכזי הלימודים שלנו, בהשתתפות יועץ לימודים מקצועי מטעמנו.  
 
לאחר מכן יהיה עליך לעבור את שלב המיון. שלב זה הינו ייחודי ונועד לבחון התאמתך לחומר הנלמד. בתום שלב המיון האורך כ-20 שעות לימוד אקדמיות יהיה עליך להגיש פרויקט גמר על מנת לקבל את הערכתו האישית של המרצה, לקראת מעבר לשלב הבא. 
 
לאחר שתעבור את שלב המיון תהיה מוכן לעשות את הצעדים הראשונים בעולם בניית האתרים, בקורס מעמיק ומקצועי המשלב לא רק למידה תיאורטית, אלא גם עבודה מעשית ליצירת תיק עבודות ממשי וצבירת ניסיון פרקטי לקראת יציאה בטוחה לשוק העבודה. הקורס המורחב נמשך כ- 546 שעות לימוד אקדמיות יחד עם 100 שעות המוקדשות כולן לפרויקט המעשי. 
 

משך הלימודים ב-HackerU :

לימודי בוקר נמשכים כ- 7 חודשים ומתקיימים 3 פעמים בשבוע בין השעות 09:00-16:30.
לימודי ערב נמשכים כ- 14 חודשים ומתקיימים פעמיים בשבוע בין השעות 17:40-21:30.
 

תעודת גמר:

בסיום מסלול ההכשרה תוענק תעודת הסמכת Full Stack Developer מטעם HackerU. כמו כן, המסלול כולל הכנה מעשית למבחן ההסמכה הבינלאומי היוקרתי של ZEND. 
 

תכנית לימודים במסגרת קורס בניית אתרים Full Stack Development

HTML + CSS, UI/UX, SASS – Syntactically Awesome Style Sheets, JavaScript oop (Vanilla), JQuery, AJAX + JSON, Angular (And Type Script), Advance Full stack development technologies, שלב א' – PHP + MySQL פרוצדוראלי (בסיסי), שלב ב' – PHP + MySQL – מונחים עצמים (מתקדם), תכני העשרה כגון נגישות, פוטושופ, קידום אתרים ועוד
 

סגל המרצים:

סגל המרצים ב- HackerU מורכב ממומחי ההדרכה המובילים בתחום בניית האתרים והינם בעלי ניסיון מעשי רב ביישום ובהדרכת נושאי הלימוד בתעשיית ההייטק הישראלית והעולמית.
 

בדיקות תוכנה Q.A

 
תחום בדיקות התוכנה מתאפיין בהתפתחות מהירה במיוחד בשנים האחרונות והוא מהווה מרכיב קריטי בתהליכי פיתוח התוכנה, ניהול פרויקטים ופיתוח מוצרים שונים. הבטחת האיכות של המוצר מתבצעת לכל אורך מחזור חייו; החל משלב הרעיון הראשוני ועד ליציאתו לשוק העבודה. מדובר בתהליך ארוך של תכנונים, ניתוחים, בדיקות מעמיקות, הערכות, כתיבת מוצרים, הטמעה ועוד שלבים רבים המבטיחים איכות מוצר גבוהה. 
 
בוא לקחת חלק משמעותי בתהליכי הפיתוח במיטב חברות ההייטק בתעשייה, בין אם אתה מגיע מתחום המחשבים או מעוניין להיכנס אליו- קורס בדיקות תוכנה QA של HackerU הוא המסלול הבטוח להצלחה! בחר לעצמך מסלול לימודים ממוקד שחי את צרכי השוק, את המרצים המקצועיים והמנוסים ביותר במרכז המציע התחייבות חוזית להשמה בשוק העבודה בתום הלימודים! 
 

מיקום הלימודים 

מרכזי החברה נמצאים במיקומים מרכזיים בצפון ובמרכז, שניהם צמודים לתחנות רכבת ומתחמים מסחריים, בנגישות מלאה לתחבורה ציבורית.
קמפוס HackerU מרכז: רמת גן, מתחם הבורסה, שוהם 5 מגדלי פז 
קמפוס HackerU צפון: חיפה, צ'ק פוסט, שד' ההסתדרות 49 
 

לימודי QA דווקא אצל HackerU מקנים יתרונות רבים

 • HackerU מציעה שלב מיון ייחודי במינו האורך 20 שעות לימוד, במטרה לבדוק התאמתך למסלול הלימודים ולהציג בפניך את יסודות עולם בדיקות התוכנה. 
 • במקרה בו לא צלחת את שלב המיון או שנמצאת לא מתאים מכל סיבה שהיא, תקבל החזר כספי מלא של שכר הלימוד בגין שלב המיון, כך שבעצם אתה זוכה לטעום מהקורס ללא כל סיכון כספי!
 • במקרה וצלחת את שלב המיון תקבל מלגת לימודים בסך 7,000 ₪ 
 • מסלול ההכשרה מתאים גם לבעלי רקע בתחום וגם לחסרי רקע בעלי פוטנציאל גבוה להצלחה
 • במסגרת הקורס תהנה מסדנת הכנה לראיונות עבודה, במהלך הקורס! 
 • הכנה למבחני ההסמכה הבינלאומיים ISTQB
 • קורס QA של HackerU מציע מסלול הכשרה פרקטי המשלב למידה תיאורטית עם פרויקט מעשי המסייע לסטודנטים להתמצא באופן מעמיק הרבה יותר עם מתודולוגיות, טכניקות ונושאים מעולם בדיקת התוכנה. כל אלו ניתנים במטרה לצייד בודק תוכנה בסל הכלים היעיל ביותר לקראת יציאה בטוחה לשוק העבודה. 
 

משך הלימודים ב-  HackerU: 

 • סך הכל 390 שעות אקדמיות (מתוכן 20 שעות לימוד אקדמיות בשלב המיון)
 • לימודי בוקר – נמשכים כ-4 חודשים, 3 פעמים בשבוע בין השעות 9:00-16:30
 • לימודי ערב – נמשכים כ-9 חודשים, פעמיים בשבוע בין השעות 17:30-21:30
 

תעודת גמר:

לבוגרי הקורס תוענק תעודת גמר בפיתוח תוכנה QA מטעם HackerU יחד עם אפשרות לגשת לבחינת ההסמכה הבינלאומית היוקרתית ISTQB
 

תכנית לימודים במסגרת קורס בדיקת תוכנה QA 

במסגרת הקורס המורחב שנמשך כ-370 שעות לימוד אקדמיות יילמדו נושאים כגון מבוא לתכנות ופיתוח בטכנולוגיות WEB, הכרת יסודות המחשוב והתקשוב, בדיקות תוכנה ומתודולוגיות QA, בדיקות במתודולוגיית AGILE, פיתוח אוטומציה לבדיקות בנוסף לאלו תעבור סדנת הכנה לראיונות עבודה בשוק העבודה ותזכה להכנה מקיפה לבחינת ההסמכה הבינלאומית היוקרתית ISTQB. 
 

סגל המרצים ב- HackerU

סגל המרצים של HackerU מורכב מאנשי מקצוע בעלי ניסיון רב בתחומי ההיי-טק השונים, המחזיקים בתפקידי מפתח בתעשייה בחברות מובילות. מלבד ניסיונם הרב בשוק העבודה, המרצים הינם בעלי יכולות הדרכה גבוהות. נוסחה זו מבטיחה לך את רמת הלימודים הגבוהה ביותר כמו גם תכנית לימודים מעודכנת בהתאם לדרישות השוק. 
 

 

קורס אנימציה בתלת מימד

 
אנימציה זה מזמן לא רק ציור ב- 24 פריימים שהם שניה אחת. כיום עולם האנימציה גדל במהירות ומכיל בתוכו תחומים רבים. ניתן לפגוש בה בטלוויזיה, בסדרות, בקולנוע, בקונסולות משחקים ואפילו בפרסומות ובאדריכלות! ב-HackerU תוכל למצוא מגוון רחב את תחומי לימוד כדי שתוכל להתמקצע בתחום המועדף עליך ולהיכנס לעולם האנימציה בצורה הטובה והחלקה ביותר עם קורס אנימציה בתלת מימד מקצועי, מתקדם ומקיף. 
 

מיקום לימודים:

מרכזי החברה נמצאים במיקומים מרכזיים בצפון ובמרכז, שניהם צמודים לתחנות רכבת ומתחמי מסחר.
קמפוס HackerU מרכז: רמת גן, מתחם הבורסה, שוהם 5
קמפוס HackerU צפון: חיפה, צ'ק פוסט, שד' ההסתדרות 49 
 

למה ללמוד אנימציה ממוחשבת ותלת מימד ב- HackerU?

HackerU מציעה שלב מיון ייחודי במינו האורך 40 שעות לימוד, שמטרתו לבדוק התאמת המועמד למסלול הלימודים ולהציג בפניו את יסודות התחום
במקרה בו לא צלחת את שלב המיון או שנמצאת לא מתאים תקבל החזר כספי מלא של שכר הלימוד בגין שלב המיון 
במקרה וצלחת את שלב המיון תקבל מלגת לימודים בסך 10,000 ₪ 
מסלול ההכשרה מתאים גם לבעלי רקע בתחום וגם לחסרי רקע בעלי פוטנציאל גבוה להצלחה
האקריו הינה מרכז מורשה Autodesk ATC המתעדכנת בגרסאות החדשות באופן שוטף 
מרצים מוסמכים ובעלי ניסיון
פרויקט גמר מעשי המאפשר לך להתנסות באופן פרקטי בחומר הנלמד 
 
HackerU מזמינה אותך להשתלב במסלול הכשרה פרקטי וייחודי שיסלול בפניך את הדרך הבטוחה להצלחה, יציג בפניך טכניקות מתקדמות ותוכנות פופולאריות ומבוקשות במיוחד בעולמות האנימציה והתלת מימד. מטרתנו היא להעניק לך את ארגז הכלים הפרקטי ביותר להשתלבות מהירה בתפקידים בשוק העבודה.  
 

משך הלימודים ב-  HackerU: 

סך הכל, לימודי אנימציה נמשכים 830 שעות אקדמיות (מתוכן 20 שעות לימוד אקדמיות בשלב המיון ו-350 שעות פרויקט מעשי)
לימודי בוקר – נמשכים כ – 8 חודשים ומתקיימים שלוש פעמים בשבוע בין השעות 9:00-16:30
לימודי ערב – נמשכים כ- 18 חודשים ומתקיימים פעמיים בשבוע, בין השעות 21:30– 17:40
 

תעודת גמר:

בתום מסלול לימוד אנימציה תוענק לך תעודת גמר במקצועות התלת מימד מטעם חברת HackerU. החברה הינה מרכז מורשה של חברת Autodesk ATC, כך שבנוסף לתעודת הגמר של האקריו, תהיה זכאי לתעודת הסמכה בינלאומית יוקרתית מטעם Autodesk. 
 

תכנית לימודים במסגרת אנימציה ותלת מימד

Autodesk maya, פוטושופ, אנימציה D3, Concept Art, הדמיות תלת מימד, עריכה וקומפוזיטינג לויז'ואל אפקטס, Z-Brush, מידול דמויות מתקדם, משחקים Unity, ועוד. נוסף לאלו תתנסה ב-350 שעות לימוד המוקדשות לפרויקט גמר מעשי במסגרתו תוכל ליישם את כל התכנים שנלמדו במהלך הקורס.  
 

סגל המרצים

במהלך הקורס תהנה מהדרכה וליווי מקצועי של מרצים מומחים המחזיקים בתפקידי מפתח בתעשיית האנימציה בישראל ובעולם. כל אחד מהם מקצועי ובעל יכולות הדרכה גבוהות כך שתוכל להיות בטוח שאת ההכשרה שלך תקבל מידיהם של המקצועיים ביותר! 
 
 

קורס Full Stack .NET Developers עם התמחות בפיתוח ל- Mobile

 
מסלול פיתוח תוכנה NET. של האקריו מקיף ומותאם לדרישות התעשייה ונלמדים בו התכנים המבוקשים ביותר בשוק. המסלול מכשיר גם אנשים חסרי רקע וניסיון ומעניק כלים לפיתוח בפלטפורמת הפיתוח הנפוצה והמבוקשת ביותר בעולם התוכנה.
 
קורס NET. יעניק לך שעות לימוד מרובות במהלכן מתבצעת הכשרה מקיפה לפיתוח בסביבת NET. להסמכת MCSD היוקרתית של חברת מייקרוסופט. מסלול לימודי NET. מותאם לשינויים בשוק ומעניק את הידע המקצועי הנדרש בטכנולוגיות מתקדמות כגון; פיתוח בגרסה העדכנית ביותר של מייקרוסופט – ASP.NET Core הכוללת את כל הפיתוחים החדשים של החברה, כולל פיתוח בפלטפורמת MVC, API WEB וכן תמיכה בפיתוח צד הלקוח בשפות כגון; React JS, Angular JS ועוד. 
 

מיקום הלימודים:

מרכז HackerU ממוקם ברחוב שוהם 5 (מתחם הבורסה) ברמת גן. המרכז נמצא במרחק של כ-3 דק' הליכה מהרכבת.
 

יתרונות הלימודים בהאקריו: 

שלב מיון ייחודי הבודק את התאמתך למסלול ומאפשר לך לבחון גם אותנו!
קבלת מלגת לימודים בסך 7,000 ₪ לעוברים את שלב המיון
קבלת החזר כספי של דמי הלימוד למי שאינו מתאים/ממשיך את לימודיו לקורס המורחב
המסלול היחיד המציע התחייבות לעבודה בתום הלימודים! 
מסלול הכשרה שמתאים גם לחסרי רקע בעלי פוטנציאל גבוה להצלחה המכין לבחינות ההסמכה MCSD של Microsoft
מסלול הכשרה ייחודי המשלב את כל הפלטפורמות המבוקשות בלימודי קורס dotnet הכולל גם פיתוח  ל – Mobile
מסלול המקנה את הידע והכישורים הנדרשים לפיתוח מתודולוגיות בהנדסת תוכנה
 

תנאי קבלה:

פגישת ייעוץ עם יועץ לימודים מקצועי מטעם המרכז. במסגרת הפגישה ייפרשו בפניך תכני הקורס, המלגות המגיעות לך במידה ותצלח את שלב המיון, פירוט היתרונות ומה נדרש ממך. 
קורס מיון - שלב ללא סיכון כספי! 40 שעות לימוד אקדמיות במהלכן ייבדקו כישוריך והתאמתך לתחום ואף נלמדים תכני הבסיס של המסלול. לא עברת את שלב זה? קבל בחזרה את מלוא שכר הלימוד ששילמת בגין שלב המיון. 
לאחר מעבר קורס המיון בהצלחה תוכל להמשיך לקורס המורחב וייחתם עמך חוזה המעניק מלגה על סך של כ- 7,000 ₪  ואף התחייבות לעבודה בתום הלימודים! 
נכונות להשקעה בלימודים למקצוע מאתגר ומרתק שלא מפסיק להתפתח! 
 
 

משך הלימודים:

קורס .NET כולו מורכב מסך הכל 560 שעות לימוד אקדמיות המתחלקות ל-40 שעות מיון וכן 520 שעות קורס מורחב, במסלול לימודי ערב המתקיים במשך כ- 14 חודשים, פעמיים בשבוע בין השעות 17:30-21:30
 

תעודת גמר:

בתום מסלול ההכשרה תוענק לך תעודת גמר מפתח תוכנה בפלטפורמת .NET מטעם HackerU. בנוסף, במסגרת מסלול ההכשרה, תתקיים הכנה מעשית לבחינת ההסמכה הבינלאומית MCSD של Microsoft. 
 

תכנית הלימודים במסגרת קורס מפתחי NET. :

Programming Basics & Introduction .NET 4.6 with C# 7, Software Engineering, Object Oriented Programming and Advance C# 7 Programming, Microsoft SQL Server, Data Access with .NET, Development using WPF & UWP – Cross platform desktop apps, Programming HTML/HTML 5, CSS/CSS3 And java script – Web Client side, Server side and client side development using ASP.NET Core – Web API MVC ועוד.  
 

סגל המרצים:

ב-HackerU סגל המרצים הינו מקצועי ונבחר בקפידה, בעל ניסיון מעשי רב ביישום ובהדרכת נושאי הלימוד בתעשיית ההייטק הישראלית והעולמית שנועד לעזור לך לעבור את תקופת ההכשרה והבחינות בהצלחה.
 

קורס ניהול שרתי Linux

 

קורס לינוקס - מסלול הכנה לבחינות ההסמכה LPI2 + LPI1  עם התמחות בכלי DevOps,  Linux System Administrator  ותכנות ב – Python

 
לינוקס (Linux) הינה מערכת ההפעלה בקוד פתוח הנפוצה ביותר בעולם. הן חברות ועסקים והן משתמשים פרטיים רואים בלינוקס, בשרתיה ובמוצריה כלים יעילים, נוחים ומושכים. קורס לינוקס ב-HackerU הינו מתקדם ומקיף ויעניק לך ארגז כלים מעשי ואת כל הידע הדרוש בכדי לפרוץ לעולם ההייטק עם מקצוע מבוקש.
במסגרת מסלול לימודי לינוקס  תתנסה במערכות Debian וCentOS-  - אלו הן מערכות הפעלה חינמיות מבוססות קוד פתוח אשר מתאימות לסביבות  Desktopו Server- בהתאמה. 
 
בנוסף, תיחשף ליכולות הטכנולוגיות של מערכת ההפעלה Linux הכוללות תכונות פנים מערכתיות הכוללות את נושא הרשתות, הקמת השרתים וניהול אדמיניסטרטיבי של  Linux ותתמחה גם בכלי – DevOps אלו כלים שמטרתם להעניק לך יכולות עבודה מקצועיות אשר יעזרו לך להשתלב בקלות בשוק העבודה ויהוו עבורך יתרון משמעותי בדרך לקריירה המצליחה אליה אתה שואף! 
 

מיקום לימודים: 

מרכז HackerU ממוקם ברחוב שוהם 5 (מתחם הבורסה), מגדלי פז ברמת גן. המרכז נמצא במרחק של כ-3 דק' הליכה מהרכבת ובנגישות מלאה לתחבורה ציבורית, עם מרכזי מסחר בקרבת מקום. 
 

יתרונות:

קורס מקצועי המכשיר להסמכות Linux: LPI1 + LPI2
מסלול ייחודי במסגרתו תתנסה ב- 100 שעות לימוד התמחות בכלי DevOps
תקבל הצצה לעולם אבטחת המידע בלינוקס ולתכני בחינת ההסמכה LPI3
מסלול ייחודי המשלב בתוכו את יסודות אבטחת המידע בלינוקס
 

תנאי קבלה:

ראיון אישי מול יועץ לימודים מקצועי מטעם חברת האקריו. במסגרת הריאיון תבין בדיוק מהם תנאי הקבלה, מהם היתרונות בלימודים בהאקריו ומה עליך לעשות על מנת לעמוד כזכאי לכל היתרונות הללו. 
 
קורס מיון - שלב ללא סיכון כספי! 20 שעות לימוד אקדמיות במהלכן נבדקים כישורי המועמד והתאמתו לתחום ואף נלמדים תכני הבסיס של המסלול; הכרת סביבת מערכת Linux ויכולותיה ביחס למערכות השונות, הבסיס של מערכת ההפעלה כולל התקנת מערכת, קונפיגורציה ופקודות בסיסיות. לא עברת את שלב המיון? קבל בחזרה את שכר הלימוד ששילמת בגין שלב המיון במלואו. 
 
קורס מורחב – מורכב מ- 470 שעות לימוד אקדמיות. במידה ותעבור את שלב המיון בהצלחה ייחתם עמך הסכם השמה, תוענק לך מלגת לימודים על סך 7,000 ₪ וכעת תהיה מוכן לצלול למעמקי הלינוקס, עם נושאים כגון: פקודות של מערכת ההפעלה, עבודה עם קבצים, תחזוקה וחומרה, עבודה עם קרנל אחסון, הגדרת VPN ורשתות אלחוטיות. שלב זה מהווה חלק עיקרי כהכנה לבחינות ההסמכה.
 

משך הלימודים:

סה"כ 490 שעות לימוד אקדמיות אשר 20 שעות מתוכן קורס מיון.  
קורס Linux מתקיים במתכונת לימודי ערב נמשכים כ- 14 חודשים ומתקיימים פעמיים בשבוע בין השעות 17:40-21:30
 

תעודת גמר:

במסגרת מסלול ההכשרה, תזכה להכנה מעשית ומעמיקה לבחינות ההסמכה הבינלאומיות LPI1+LPI2 מהמוכרות והמבוקשות ביותר בתחום. בסיום מסלול ההכשרה תוענק תעודת גמר מטעם HackerU - מנהל שרתי Linux.                                                                                 
 

תכנית הלימודים במסגרת קורס ניהול שרתי לינוקס:

Cryptography, Devices, Linux Filesystems, Filesystem Hierarchy Standard, System Security, Secure shell, Administrative Tasks, User Interfaces and Desktops, Domain name server, Advanced Storage Device Administration, Advanced Storage Device Administration, System Architecture  ועוד. 
 

סגל המרצים:

ב-HackerU סגל המרצים הינו מקצועי ונבחר בקפידה, בעל ניסיון מעשי רב ביישום ובהדרכת נושאי הלימוד בתעשיית ההייטק הישראלית והעולמית שנועד לעזור לך לעבור את תקופת ההכשרה והבחינות בהצלחה.
 
 

קורס פיתוח אפליקציות ל-Android ו-IPhone

 
הן מופיעות בכל מהדורת חדשות, נמצאות בכל סמארטפון והן חלק בלתי נפרד מחיינו – אפליקציות המובייל הן כבר מזמן התחום הכי חם שתוכלו לעסוק בו! ובעיקר כאן בישראל. המדינה הקטנה שלנו נחשבת לחוד החנית בפיתוח האפליקציות הכלל עולמי. אצלנו פותחו אפליקציות מוכרות ואהודות ברמה בינלאומית כגון WAZE, Moovit, Gett והרשימה נמשכת. 
 
בוא ללמוד פיתוח אפליקציות בפלטפורמות המבוקשות ביותר iOs ו- Android ולהתחיל קריירה מרתקת ומתגמלת בתחום שלא מפסיק להתפתח, במרכז לימודי המעניק לסטודנטים שלו תנאים ייחודיים ובונה עבורם מסלול בטוח להצלחה מלאה. 
 

מיקום הלימודים:

מרכזי החברה נמצאים במיקומים מרכזיים בצפון ובמרכז, שניהם צמודים לתחנות רכבת ומתחמי מסחר.
קמפוס HackerU מרכז: רמת גן, מתחם הבורסה, שוהם 5
קמפוס HackerU צפון: חיפה, צ'ק פוסט, שד' ההסתדרות 49 
 

למה ללמוד פיתוח אפליקציות דווקא אצל האקריו? 

HackerU מציעה שלב מיון ייחודי במינו האורך 40 שעות לימוד, שמטרתו לבדוק התאמת המועמד למסלול הלימודים ולהציג בפניו את יסודות התחום
במקרה בו לא צלחת את שלב המיון או שנמצאת לא מתאים תקבל החזר כספי מלא של שכר הלימוד בגין שלב המיון 
במקרה וצלחת את שלב המיון תקבל מלגת לימודים בסך 7,000 ₪ 
מסלול ההכשרה מתאים גם לבעלי רקע בתחום וגם לחסרי רקע בעלי פוטנציאל גבוה להצלחה
במסגרת הקורס תשתתף באירועי האקתון לצד מיטב המומחים מעולם הפיתוח 
התמקדות בשתי פלטפורמות עיקריות – iOs ו-Android, בקורס אחד! תלמדו Swift למען פיתוח אפליקציות לאייפון, וגם לימודי Java למען פיתוח אנדרואיד.
הכנה למבחני ההסמכה הבינלאומיים OCAJP
הקורס מתקיים בחסות אקדמית של חברת IBM 
תקבל גישה חינמית לשימוש בפלטפורמת הפיתוח המתקדמת IBM-Cloud (Bluemix) למשך כשנה שלמה! 
 
לחברת HackerU מסלול הכשרה פרקטי וייחודי הסולל בפני הסטודנטים דרך בטוחה להצלחה. הקורס משלב למידה תיאורטית יחד עם פרויקט מעשי מול לקוחות אמתיים, כמו גם היכרות עם טכניקות מתקדמות מעולם הפיתוח – כל אלו על מנת להעניק לך את סל הכלים הטוב ביותר לקראת הצעדים הראשונים בשוק העבודה. 
במסגרת הקורס תלמד את שתי מערכות ההפעלה המבוקשות והמוכרות ביותר כיום בעולם המובייל, הלוא הן מערכות ה-iOs של IPhone ואנדרואיד של גוגל. העובדה שבידיך ידע וניסיון פרקטי בשתי המערכות, תסייע לך להפוך לכוח עבודה איכותי. 
 

משך הלימודים ב-  HackerU: 

סך הכל 600 שעות אקדמיות (מתוכן 40 שעות לימוד אקדמיות בשלב המיון)
לימודי בוקר – נמשכים כ-8 חודשים, פעמיים בשבוע בין השעות 9:00-16:30
לימודי ערב – נמשכים כ-14 חודשים, פעמיים בשבוע בין השעות 17:30-21:30
 

תעודת גמר:

תעודת גמר בפיתוח אפליקציות ל- IPhone ו-  Android ולטכנולוגיות WEB מטעם HackerU יחד עם הכנה מעשית למבחני ההסמכה הבינלאומיים החיצוניים OCAJP. 
 

תכנית לימודים במסגרת קורס פיתוח אפליקציות ל- IPhone ו-Android

אפיון ועיצוב, JavaScript, בניית אתרים דינמיים באמצעות HTML, HTML5, היכרות עם טכנולוגיות תכנות מכוון עצמים, לימוד Java ובניית אתרי מובייל, JQuery mobile, תכנות בשפת Swift, תכנות מתקדם בשפת Java, CSS3, בסיס נתונים MySQL, פיתוח בשפת Kotlin, פיתוח צד לקוח באמצעות JQuery ו-Bootstrap. כמו כן תתבצע הכנה לפרויקט המעשי, ועוד. 
 

סגל המרצים

סגל המרצים של HackerU מורכב מאנשי מקצוע בעלי ניסיון רב בתחומי ההיי-טק השונים, המחזיקים בתפקידי מפתח בתעשייה. מלבד ניסיונם הרב בשוק העבודה, מרצים אלו הינם בעלי יכולות הדרכה גבוהות. נוסחה זו מבטיחה לסטודנטים רמת לימודים גבוהה במיוחד. 
 

קורס עיצוב גרפי וארט עם התמחות בעיצוב חוויית משתמש – UX Design

 
עולם העיצוב עובר שינויים רבים לאחרונה; לעיצוב הגרפי המוכר והידוע התווספו השינויים הטכנולוגיים בתחום עיצוב האתרים, האפליקציות, חוויית משתמש ועוד פלטפורמות מרכזיות שהופכות את המעצב הגרפי של היום למבוקש מאד בשוק העבודה בכלל ובעולם ההייטק המתגמל בפרט. חברות וארגונים בכל התחומים הבינו שהחוט המחבר בינם לבין הלקוחות, הוא שיווק טוב. חלק אינטגרלי משיווק מוצלח הוא היכולת לעורר את הלקוח, וכאן נכנסים לימודי עיצוב גרפי לתמונה. 
כל חייך אמרו לך שיש לך כישרון? מרגיש שזה הזמן לבטא את היכולות והיצירתיות שלך? קורס עיצוב גרפי וארט עם התמחות בעיצוב חוויית משתמש – UX Design של HackerU הוא המקום להתחיל! 
 

מיקום לימודים: 

מרכזי הלימודים שלנו נמצאים במיקומים מרכזיים, צמוד לתחנות רכבות, אוטובוסים ולמתחמי מסחר: 
קמפוס  HackerU מרכז: רמת גן, מתחם הבורסה, שוהם 5. 
קמפוס  HackerU צפון: חיפה, שדרות ההסתדרות 49, צמוד לקניון לב המפרץ
 

יתרונות ללימודים במרכז האקריו

שלב מיון בו תיבדק התאמתך לחומר הנלמד 
מסלול הכשרה ייחודי וחדשני המשלב מספר תחומים רלוונטיים כגון; בניית אתרים, עיצוב גרפי לדפוס ועיצוב אתרים כהכשרה מקיפה ביותר לתפקיד מעצב גרפי עם     התמחות בעיצוב חוויית משתמש Design  - UX 
החזר כספי בגין שלב המיון במידה ותמצא לא מתאים לקורס המורחב או שמא לא תעבור את מבחן הכניסה לקורס המורחב המתקיים בתום שלב המיון 
מלגה בסך 7,000 ₪ לעוברים את שלב המיון
מסלול המציע התחייבות חוזית להשמה בשוק העבודה! 
מסלול הכשרה שמתאים גם לחסרי רקע בעלי פוטנציאל גבוה להצלחה
פרויקט מעשי מול לקוחות אמתיים ובניית תיק עבודות 
HackerU הינה מרכז הדרכה רשמי של חברת Adobe ומאפשרת לבוגריה לגשת למבחן הבינלאומי 
 

תנאי קבלה:

בתחילה, תגיע אלינו לפגישה עם יועץ לימודים מקצועי מטעמנו וראיון אישי עמו. 
בשלב הבא יהיה עליך לעבור את שלב המיון. שלב זה נועד לבחון התאמתך לחומר הנלמד ובסופו אף תגיש פרויקט גמר יחד עם הערכה אישית של המרצה. 
עברת את שלב המיון? מזל טוב! כעת אתה מוכן לעשות את הצעדים הראשונים בעולם העיצוב הגרפי, בקורס מעמיק, מעניין ומלא ביצירתיות הכולל תכנים רלוונטיים ומבוקשים בעולם העבודה. 
 

משך הלימודים ב-HackerU

קורס בעיצוב גרפי מורכב מ:
20 שעות לימוד בשלב המיון
540 שעות לימוד אקדמיות + 40 שעות תרגול עצמי + 100 שעות פרויקט מעשי – קורס מורחב 
 
הלימודים מתקיימים בשתי מתכונות:
מתכונת בוקר נמשכת כ- 6 חודשים ומתקיימת 3 פעמים בשבוע בין השעות 16:30– 09:00
מתכונת ערב נמשכת כ- 14 חודשים ומתקיימת פעמיים בשבוע בין השעות 21:30– 17:40
 

תעודת גמר

בסיום המסלול תהיה זכאי לתעודת מעצב גרפי וארט עם התמחות בעיצוב חוויית משתמשDesign - UX מטעם HackerU כמו גם אפשרות לגשת לבחינה הבינלאומית היוקרתית של Adobe. 
 

תכנית לימודים במסגרת הקורס

Wordpress, HTML + CSS, UX – Design, Illustrator, Adobe photoshop, InDesign, יסודות העיצוב, עיצוב אפליקציות ועוד. בנוסף לכך תתמחה בעבודה המדמה פרויקטים מול לקוחות אמתיים; קבלת בריף, אפיון לקוח, הבנת צרכים, קהלי יעד ועוד. את תיק העבודות תיק באתר Behance, הפלטפורמה המובילה המאפשרת למעצבים להציג את עבודותיהם.  
 

סגל המרצים:

סגל מרצים מנוסים ומקצועיים, מבכירי תעשיית העיצוב הגרפי בישראל ובעלי ניסיון מעשי רב בעולם התקשורת החזותית והעיצוב העולמי.
 

 

קורס DBA Master

 
חברות וארגונים רבים בארץ ובעולם מודעים כיום לחשיבות הנכסים הגדולים ביותר שלהם; הנתונים והמידע. תפקיד ה- DBA הולך ומתפתח בקצב מסחרר יחד עם צמיחת מאגרי הנתונים של החברות והארגונים ברחבי העולם. בתחום כה תחרותי עם טכנולוגיות מתקדמות ודרישה לכוח אדם איכותי ביותר, ההמלצה היא להשתלב במסלול הכשרה שיעניק לך את סל הכלים הטוב ביותר להצלחה. מסלול ההכשרה של האקריו כולל את המודולים המתקדמים ביותר של Microsoft SQL Sever 2012/2014, שהן הגרסאות הכי נפוצות בשוק העבודה. 
 

הכשרות 

בסיום הקורס מוענקת תעודת גמר של קורס DBA Master מטעם HackerU. בנוסף, ייגשו הבוגרים למבחני ההסמכה של Microsoft בגרסת SQL Server 2012/2014 לקבלת תואר MCSA. הסמכת MCSA -SQL Server מורכבת משלושה מבחני הסמכה אשר בודקים את הידע של מנהל בסיס הנתונים בסביבת העבודה Microsoft SQL Server 2012/2014.
 

יתרונות

למה דווקא ב- HackerU ? 
 
 • שלב מיון שבו נבדקת התאמת המועמד למסלול הלימודים הנבחר
 • מתן החזר כספי בגין שלב המיון למי שאינו מתאים / אינו ממשיך לקורס המורחב
 • מתן מלגה בסך 7,000 ש"ח לעוברים את שלב המיון והממשיכים לקורס המורחב
 • התחייבות חוזית להשמה בשוק העבודה למסיימי הקורס
 • מסלול הלימודים מותאם הן לחסרי ניסיון המעוניינים להשתלב בתחום וכן לבעלי רקע המבקשים להרחיב את אופקיהם ולהעשיר את הידע שברשותם. 
 • המסלול היחיד הכולל את כל תכני ה - DBA הנדרשים בשוק העבודה: NoSQL ,BI ,Microsoft SQL Server ,Big Data ,MySQL ,Data Science, Linux ,Data Analysis ועוד.
 

מיקום לימודים:

קמפוס HackerU מרכז: רמת גן, מתחם הבורסה, שוהם 5
 

תנאי קבלה 

מעבר ראיון אישי ופגישת ייעוץ עם יועץ לימודים מקצועי מטעם המכללה להכוונה יעילה יותר לקורס המתאים לך.
מעבר קורס מיון האורך 30 שעות לימוד אקדמיות במסגרתו תיחשף לתכני היסוד של עולם בסיסי הנתונים ותידרש לעבור בחינת כניסה לקורס המורחב. 
 

משך הלימודים ב-  HackerU: 

לימודי ערב הנמשכים כ- 13 חודשים ומתקיימים פעמיים בשבוע בין השעות 21:30 – 17:30.
 

תעודת גמר:

במידה ותסיים בהצלחה את המסלול תוענק לך תעודת גמר של קורס DBA Master מטעם HackerU. בנוסף תתקיים הכנה למבחני ההסמכה היוקרתיים של מייקרוסופט – MSCA. 
 

היקף שעות הקורס 

סך הכל 535 שעות אקדמיות מתוכן 30 שעות לימוד אקדמיות בשלב המיון. 
 

תכנית לימודים במסגרת קורס לימודי DBA

תכנית הלימודים בקורס DBA MASTER מורכבת משלב מיון האורך כ-30 שעות מיון, אשר אחריו מתקיים שלב הקורס המורחב האורך כ- 505 שעות לימוד אקדמיות. במסגרת הקורס המורחב יילמדו בהעמקה נושאים כגון BI, Data Structures, MySQL, Data Science, Linux Platform for MySQL, Operating Systems + Networks ועוד. 
 

סגל המרצים

ב- HackerU סגל המרצים מורכב ממומחי ההדרכה המובלים בתחום, אשר עוסקים בתפקידי מפתח בתחום פיתוח וניהול בסיסי נתונים בחברות מובילות ובעלי ניסיון מעשי רב ביישום ובהדרכת נושאי הלימוד בתעשיית ההייטק הישראלית והעולמית.
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

קורס ניהול רשתות ואבטחת מידע

 
מאחורי כל מערכת ממוחשבת בכל חברה גדולה או קטנה עומד איש מחשבים מקצועי, מנהל רשת שכל תפקידו לדאוג ולנהל את מערכות המחשוב של החברה. אותו מנהל רשת הוא איש מקצועי, מיומן, מוערך ומתוגמל כראוי. אם תמיד חלמת על תפקיד מתגמל, קריירה מצליחה בתחום המתפתח במהירות ללא הפסק, אולי הגיע הזמן להפוך את השאיפות שלך למציאות!
לימודי ניהול רשתות ואבטחת מידע במרכזי הלימוד של האקריו מתקיימים בהתאמה מלאה לדרישות שוק העבודה, עם שורה של תכנים ונושאים ערים ורלוונטיים עבור מנהלי רשתות בכל העולם.  
 

מיקום לימודים: 

מרכזי הלימוד שלנו נמצאים במיקום מרכזי, צמודים לתחנת רכבת, נגישים לכל תחבורה ציבורית אחרת, חנייה בשפע ובקרבה מלאה למרכזי מסחר:
קמפוס   HackerUמרכז: רמת גן, מתחם הבורסה, שוהם 5.
קמפוס HackerU צפון: חיפה, צ'ק פוסט, שד' ההסתדרות 49.
 

יתרונות ללימודים ב- HackerU : 

מסלול המותאם הן לחסרי רקע המעוניינים לפרוץ לעולם ההיי-טק בתחום מבוקש והן לבעלי רקע המבקשים לצבור ידע נוסף 
מסלול מתקדם המשלב מספר הכשרות הפופולאריות בעולם העבודה וכולל: אבטחת מידע, ,Linux Cisco ו – Cloud (מחשוב ענן )
Exchange 2013 ,Active Directory ,Windows Server 2012 – אלו נושאים נוספים הנחשבים למבוקשים בעולם העבודה ונלמדים גם הם במסגרת הקורס 
קורס ניהול רשתות ואבטחת מידע בהאקריו יכין אותך לבחינות ההסמכה הבינלאומיות MCSA 2012+MCSE 2013 של מייקרוסופט. 
HackerU פועלת כמרכז בחינות בינלאומי מורשה Pearson VUE - לגשת לבחינות ההסמכה החיצוניות הבינלאומיות.
מסלול מתקדם במתודולוגיית "Hands – On"  במסגרתו תלמד על מערכת הענן – Cloud, תבנה ענן פרטי ותכיר מערכות ענן ציבוריות כדוגמת הענן של Amazon ו  Microsoft  
 

תנאי קבלה:

מעבר ראיון אישי עם יועץ לימודים מטעם האקריו. 
מעבר שלב מיון: 20 שעות לימוד ראשונות ללא סיכון כספי, בהן תיחשף לתכני המבוא ותיבדק התאמתך לתחום. בתום שלב המיון תעמוד בבחינת כניסה לקורס המורחב – לא עברת את הבחינה? מרגיש שאינך מתחבר לחומר הנלמד? קבל את כספך עבור שלב המיון בחזרה במלואו.
במידה ותעבור לקורס המורחב, תהיה זכאי למלגת לימודים מטעם האקריו על סך של כ- 7,000 ₪ ובנוסף ייחתם עמך הסכם השמה לשוק העבודה! 
 

משך הלימודים ב- HackerU : 

הקורס כולל בסך הכל 570 שעות לימוד אקדמיות (מתוכן 20 שעות לימוד אקדמיות המוקדשות לשלב מיון). הלימודים מתקיימים בשני מסלולים שונים על מנת לאפשר לך ללמוד בנוחיות המקסימלית: 
לימודי בוקר- 6 חודשים, 3 פעמים בשבוע, בין השעות 9:00- 16:30.
לימודי ערב- 14 חודשים, פעמיים בשבוע, בין השעות 17:40-21:30.
 

תעודת גמר:

בתום המסלול, תהיה זכאי לתעודת גמר בניהול רשתות ואבטחת מידע מטעם HackerU. 
בנוסף לכך, תרכוש במסגרת הקורס את כל הידע העיוני והמעשי הנדרש לטובת הצלחה בבחינות ההסמכה הבינלאומיות המבוקשות ביותר:
MCSA 2012 – הסמכה מקצועית כמנהל רשתות מטעם חברת Microsoft 
Exchange MCSE 2013 – הסמכה מקצועית כמנהל רשת בסביבת Microsoft
CCNA – הסמכה מקצועית לניהול ותפעול רשתות תקשורת מטעם חברת Cisco
 

תכנית הלימודים במסגרת קורס ניהול רשתות ואבטחת מידע: 

MCSA, Exchange, Linux, Security and Hacking, , מערכת הפעלה KALI, פלטפורמת Data Center, הקמת שרת WEB, Dynamic Access Control, היכרות עם עולם התקשורת, ענן היברידי – היכרות עם מערך ענן היברידי (AWS+Azure) ועוד. 
 

סגל המרצים:

סגל מרצים מנוסים ומקצועיים, מבכירי תעשיית הפיתוח הישראלית שמכירים מקרוב את צרכי השוק ומחזיקים ביכולות הדרכה גבוהות. נוסחה זו מבטיחה לך את כל הכלים המתקדמים ביותר להצלחה! 
 

 

קורס אבטחת מידע וסייבר במרכז האקריו עם התמחות ב Penetration Testing- Reverse Engineering& Ethical Hacking

 
בוא לפרוץ דרך לקריירה שלך! עם יתרון משמעותי ושדרוג היכולות שלך באחד התחומים הבולטים, המשגשגים והמבוקשים ביותר בעולם. זה הזמן שלך לצלול לעולם מאתגר, מעניין ומתפתח בקורס אבטחת מידע וסייבר וללמוד כיצד להתקיף ולהגן, לחדור ולבלום בשם הארגון בו תשתלב בעתיד. 
 

HackerU מציגים קורס מקיף לאבטחת מידע וסייבר:

595 שעות לימוד אקדמיות והסמכה בינלאומית של EC-Council ו- Cisco שיתנו לך בסיס רלוונטי ויוקרתי למקצועות המבוקשים בתחום, עם התחייבות חוזית להשמה בשוק העבודה. 
 

הכשרות: 

המסלול יכשיר אותך לעבודה בתחום אבטחת המידע והסייבר, עם התמחות ב- Penetration Testing – Reverse Engineering & Ethical Hacking ובסופו תהיה זכאי לתעודות והסמכות בינלאומיות מטעם EC-Council ו-Cisco. 
 

יתרונות הלימודים ב- HackerU : 

שלב מיון שבו נבדקת התאמתך למסלול הלימודים
מלגה עד 7,000 ₪ במידה ותעבור לקורס המורחב
מאידך, החזר כספי למי שאינו מתאים / ממשיך לקורס המורחב
HackerU  הינו מרכז הדרכה בינלאומי מורשה - EC-Council
מסלול ייחודי המותאם לחסרי ניסיון בתחום והן לבעלי וותק המבקשים להרחיב את אופקיהם
תרגול מעשי במעבדות מקצועיות מהבית המדמות "מצב אמת"
התחייבות חוזית לעבודה לבוגרי המסלול
מסלול Cross Platform – המכין אותך לתקיפה של כלל התשתיות והפלטפורמות הקיימות היום בעולם
מסלול המכין לבחינת ההסמכה CCNA -  ההסמכה המקצועית לניהול ותפעול רשתות תקשורת מטעם חברת Cisco
 

מיקום לימודים:

לימודי אבטחת מידע וסייבר מתקיימים בשני קמפוסים במיקומים מרכזיים במרכז ובחיפה: 
 • קמפוס רמת גן, במתחם הבורסה בצמוד לרכבת מרכז ברחוב שוהם 5
 • קמפוס חיפה, ברחוב ההסתדרות 49 בצמוד לקניון לב המפרץ
 

תנאי קבלה:

 • פגישת ייעוץ וראיון אישי עם יועץ לימודים מקצועי מטעם האקריו. 
 • לאחר פגישת הייעוץ והריאיון האישי תעבור לשלב המיון האורך כ-20 שעות אקדמיות. במסגרת שלב המיון תיבדק התאמתך לעולם אבטחת המידע והסייבר.
 • בתום שלב זה תעמוד בבחינת כניסה לקורס המורחב.  
 • כעת תעבור לקורס המורחב ותזכה למלגת לימודים על סך 7,000 ₪, ייחתם עמך הסכם השמה לשוק העבודה מיד בתום הלימודים. כעת, תצלול לעומד הדברים בקורס שיפרט בפניך את הנושאים והדגשים החשובים ביותר עבור ההאקר המודרני. תשב בכיסא הנהג של ההאקר ותחווה בעצמך בפן תיאורטי ומעשי את עבודתו. 
 

משך הלימודים: 

קורס אבטחת מידע וסייבר מתקיים בשתי מתכונות, כך שתוכל לבחור את המסלול המתאים לך ביותר מבחינת שעות העבודה שלך ושגרת היום יום:
 • לימודי בוקר: נמשכים כ-8 חודשים ומתקיימים פעמיים בשבוע. כ – 9 שעות אקדמיות כל מפגש.
 • לימודי ערב: נמשכים כ- 16 חודשים ומתקיימים פעמיים בשבוע. כ – 5 שעות אקדמיות כל מפגש.
 

תעודה:

כבוגר קורס אבטחת מידע וסייבר ב- HackerU תהיה זכאי לתעודה בינלאומית של EC-Council בשם C|EH
בנוסף לכך תהיה זכאי להסמכה מקצועית לניהול ותפעול רשתות תקשורת מטעם חברת Cisco - CCNA
 

תכנית הלימודים במסגרת קורס אבטחת מידע וסייבר:

הקורס מורכב מסך הכל 595 שעות לימוד אקדמיות, מתוכן 20 שעות לימוד מוקדשות לשלב המיון. נוסף לאלו, יוקדשו 390 שעות לימוד לתרגול מעשי במעבדות מהבית המדמות 'מצבי אמת'. בין הנושאים שיילמדו בקורס המורחב:
 • Cisco
 •  Windows Server 2012
 •  Phyton
 •  Advanced Infrastructure Attacks
 •  Cross Platform Elevation of Privilege
 •  Python Programming For Security
 •  Web Application Penetration Testing
 •  Introduction To Malware Analysis & Reverse Engineering
 •  Mobile Security
 •  Hacking Fundamentals & CEH Exam
 •  תשתית Cyber  
 • ועוד
 

סגל המרצים:

המרצים הם מטובי המוחות בתחום אבטחת המידע והסייבר בישראל,  ב- HackerU בחרנו בשבילך את אנשי המקצוע מהחברות המוכרות בתעשייה- על מנת שתלמד ותתרגל את התכנים הרלוונטיים והעדכניים ביותר, בליווי המקצועי ביותר.
 

 

קורס שיווק באינטרנט

 
כל החברות – גדולות כקטנות בימינו מודעות לכוחה של הרשת ונאבקות זו בזו על מקומן במנועי החיפוש, על כמות הקליקים ועל ההצלחה בקרב הגולשים. לא בכדי שהן מקדישות את מיטב כספן לנכסים הדיגיטליים שלהן. תפקידים חדשים מתווספים לשוק בכל יום בשל אפשרויות הפרסום הנרחבות וכך נוצרות גם אסטרטגיות חדשות בכל יום. הביקוש לאנשי שיווק באינטרנט המתמצאים בשלל האופציות ומכירים את כל הסודות גדול גם הוא בהתאם. 
אם אתה יצירתי, אוהב אנשים וקריאייטיבי זה הזמן לבדוק את התאמתך לתחום בו תוכל לבטא את כישורייך באופן מלא, ולבנות קריירה מצליחה בתחום שלא מפסיק להתפתח. 
 

מיקום לימודים:

מרכזי החברה נמצאים במיקומים מרכזיים בצפון ובמרכז, שניהם צמודים לתחנות רכבת ומתחמי מסחר.
קמפוס HackerU מרכז: רמת גן, מתחם הבורסה, שוהם 5
קמפוס HackerU צפון: חיפה, צ'ק פוסט, שד' ההסתדרות 49 
 

למה שיווק באינטרנט ולמה דווקא ב- HackerU ? 

ל- HackerU שלב מיון ייחודי במינו האורך 20 שעות לימוד, שמטרתו לבדוק התאמת המועמד למסלול הלימודים ולהציג בפניו את יסודות התחום
במקרה בו לא עברת את שלב המיון או שנמצאת לא מתאים מכל סיבה שהיא, תקבל החזר כספי מלא של שכר הלימוד בגין שלב המיון 
אם תעבור את שלב המיון תקבל מלגת לימודים בסך 7,000 ₪ 
מסלול ההכשרה מתאים גם לבעלי רקע בתחום וגם לחסרי רקע בעלי פוטנציאל גבוה להצלחה
במסגרת הקורס תהנה מסדנת E-Commerce ייחודית
המסלול היחיד בארץ המשלב הרצאות LIVE עם בכירים בתעשיית הדיגיטל בארץ 
HackerU הינה שותפה רשמית של חברת Google
הכנה לבחינות ההסמכה של Google ו- Facebook
פרויקט גמר מעשי המקנה ניסיון פרקטי בתחום 
 

תנאי קבלה 

על מנת להתקבל לקורס שיווק באינטרנט ב- HackerU יש לבצע פגישת ייעוץ בהשתתפות יועץ מקצועי מטעם החברה. לאחר מכן, תעבור לשלב המיון הייחודי האורך 20 שעות, אשר בסופו תתקיים בחינת כניסה לקורס המורחב. העוברים לקורס המורחב יזכו למלגת לימודים על סך 7,000 ₪ והבטחה חוזית להשמה בשוק העבודה מיד בתום הלימודים. 
 

משך הלימודים ב-  HackerU: 

סך הכל 500 שעות אקדמיות – מתוכן 20 שעות לימוד בשלב המיון. נוסף על כך 150 שעות לימוד בפרויקט הגמר המעשי. הלימודים מתקיימים בשתי מתכונות לבחירתך: 
לימודי בוקר – נמשכים כ-5.5 חודשים, שלוש פעמים בשבוע בין השעות 9:00-16:30
לימודי ערב – נמשכים כ-13 חודשים, פעמיים בשבוע בין השעות 17:30-21:30
 

תעודת גמר:

תעודת גמר של מנהל מדיה חברתית ושיווק דיגיטלי מטעם HackerU וכן אפשרות לגשת למבחני ההסמכה הבינ"ל היוקרתיים של פייסבוק וגוגל. 
 

תכנית לימודים במסגרת קורס שיווק באינטרנט 

הכרת ה- Wordpress, HTML+CSS, חווית משתמש – UX, כתיבה שיווקית וקופירייטינג, ניהול וקידום אתרים במובייל, התנהלות מול לקוחות, רשתות חברתיות – אורגני וממומן, Google Adwords (PPC), סדנת העשרה בנושא E-Commerce וכן יועברו הרצאות אורח של מרצים מובילים בתעשיית הדיגיטל הישראלית כחלק מתכנית HackerLive בנושאים כגון קנייה ומכירת מדיה, היבטים משפטיים, דיוור אלקטרוני, בורסת הפרסום ועוד.
 

סגל המרצים

סגל מרצים מקצועי – כל אחד מהם הינו בעל ניסיון רב בתחומו ומחזיק בתפקיד מפתח בתעשיית ההיי-טק. מלבד זאת, המרצים מתמחים בהדרכה כך שמדובר בנוסחה המבטיחה לך הצלחה מלאה וליווי מקצועי לאורך כל הדרך. 
 

קורס חוויית משתמש UI/UX


אחד הגורמים המשפיעים ביותר כיום בכל מערכת הפעלה או אפליקציה כלשהי, היא חווית המשתמש UX DESIGN שהמשמעות שלה היא היכולת של המשתמשים לעבוד על כל ממשק בצורה קלה, נוחה ויעילה. לחוויית המשתמש השפעה אדירה על עתיד המוצר או השירות. הלקוחות כיום הם ביקורתיים מאוד כאמור, וכל טעות קטנה עשויה לעשות את ההבדל בין הצלחה ענקית לכישלון חרוץ. מסיבה זו חברות וארגונים – גדולים כקטנים, שמים כולם דגש על אפיון חווית משתמש איכותית ברמה הגבוהה ביותר. בוא גם אתה ליצור חוויות משתמשים יוצאות דופן שיקפיצו את המוצר או השירות שאתה מציע לגבהים! 

 

מיקום לימודים: 

הלימודים מתקיימים בקמפוס מרכז של האקריו 
קמפוס רמת גן הממוקם ברחוב שהם 5, מגדלי פז במתחם הבורסה
 

יתרונות הלימודים ב- HackerU 

שלב מיון: תקופת התנסות ללא סיכון כספי, לא עברת את שלב המיון? קבל את כספך בחזרה
הקורס משלב סדנאות מעשיות "המדמות מצב אמת"
הקורס מיועד לאנשי מקצוע בתחומי אינטרנט, עיצוב ומערכות מידע המבקשים להרחיב את אופקיהם ואת הידע שברשותם. 
ניסיון מעשי בלמידת שלושה צירים מרכזיים במסלול אחד - טכני מעשי ותאורטי. השילוב המנצח שיכין אותך בצורה האופטימלית לשוק העבודה!
מסלול המשלב את הכלי המוביל בתעשייה – Adobe Experience – XD
 

תנאי קבלה:

בתחילה, תגיע לפגישה באחד ממרכזי הלימודים של האקריו בהשתתפות יועץ לימודים מקצועי מטעמנו.  
 
לאחר מכן יהיה עליך לעבור את שלב המיון. שלב זה הינו ייחודי ונועד לבחון התאמתך לקורס וחיבורך לחומר הנלמד. בתום שלב המיון האורך בין 20-40 שעות לימוד, יהיה עליך להגיש פרויקט גמר על מנת לקבל את הערכתו האישית של המרצה, לקראת מעבר לשלב הבא. 
 
לאחר שתעבור את שלב המיון תהיה מוכן ללמוד באופן מעמיק את רזי חווית המשתמש, בקורס מעמיק ומקצועי המשלב לא רק למידה תיאורטית, אלא גם עבודה מעשית ליצירת תיק עבודות ממשי וצבירת ניסיון פרקטי לקראת יציאה בטוחה לשוק העבודה. 
 

משך הלימודים ב- HackerU : 

לימודי ערב נמשכים כ- 6 חודשים ומתקיימים פעם בשבוע בין השעות 17:30-21:30
 

תעודת גמר:

בסיום מסלול ההכשרה תוענק תעודת מאפיין (UI / UX) מטעם HackerU
 

תכנית הלימודים במסגרת קורס חווית משתמש UI/UX

אפיון עבור Desktop, אפיון עבור Mobile  ,Responsive design, Prototyping, אנימציות בממשק, בדיקות שמישות, IOT, ועוד...
 

סגל המרצים:

סגל המרצים ב-HackerU מורכב ממומחי ההדרכה המובילים בתחום, בעלי ניסיון מעשי רב ביישום ובהדרכת נושאי הלימוד בעולם אפיון חווית המשתמש (UI / UX)
 
 
עדיין מבולבל כדאי שתדבר עם יועץ לימודים!
עדיין מבולבל כדאי שתדבר עם יועץ לימודים!
עדיין מבולבל?כדאי שתדבר עם יועץ לימודים!

השאר פרטים ויועץ לימודים יחזור אלייך בחינם

ימים פתוחים

HackerU - האקריו - המרכז להכשרת והשמת עובדים למקצועות ההייטק

לא נמצאו תוצאות.
עדיין מבולבל כדאי שתדבר עם יועץ לימודים!
עדיין מבולבל כדאי שתדבר עם יועץ לימודים!
עדיין מבולבל?כדאי שתדבר עם יועץ לימודים!

השאר פרטים ויועץ לימודים יחזור אלייך בחינם

מפת הגעה

HackerU - האקריו - המרכז להכשרת והשמת עובדים למקצועות ההייטק

מתלבט? לא מוצא את עצמך? כדאי שתדבר עם יועץ לימודים

השאר פרטים ויועץ לימודים יחזור אליך בחינם

הכל פתוח

הימים הפתוחים הקרובים

ספריית המקצועות

אלף... סטופ! כל המקצועות במקום אחד

עורך מוזיקלי

אם החיים שלך זה מוזיקה, ואי אפשר לתפוס אותך בלי... לסקירה >

פיזיותרפיסט

אם תחום הרפואה וגוף האדם מרתקים אותך, ואתה חולם... לסקירה >

הנדסאי חקלאות ובעלי חיים

רוצה שהבוס שלך תהיה אמא טבע? הנדסאי חקלאות, מים... לסקירה >

מהנדס חומרה

קריירה של מהנדס חומרה עושה לך ניצוצות בעיניים?... לסקירה >

הנדסאי ביוטכנולוגיה

רוצה לעזור לקחת את העולם קדימה אל העתיד? הנדסאי... לסקירה >

היסטוריון

היסטוריון הוא מלומד אשר בוחר להתמקד בהבנה מעמיק... לסקירה >

רוצה שנחזור אליך? השאירו פרטים

התקשרו עכשיו:
09-9508989