סגור

ספריית המקצועות

אלף...סטופ! כל המקצועות במקום אחד - ספריית המקצועות של זה לימודים

ספריית המקצועות

אלף... סטופ! כל המקצועות במקום אחד.

חינוך גופני

יש לכם רבע שעה להקיף בריצה את בית הספר. מוכנים? אם אתם משוגעים על ספורט וגם על ילדים ובני נוער, בואו להירשם לתואר ראשון בחינוך גופני, ולעסוק כמורים לחינוך גופני. 
 
פעם היה נהוג לחשוב שכל תפקידו של מורה גופני הוא לזרוק כדור לכיתה, לשבת בצד ולהתפלל שהתלמידים ישתתפו בשיעור ולא יבריזו. אבל כיום התפיסה השתנתה, ולכולם ברורה החשיבות של כושר גופני לחיים בריאים, פיזית ונפשית. אז אם אתם רוצים לחנך את הדור הצעיר לאורח חיים ספורטיבי, שכולל הרבה יותר ממשחקי פיפ"א במחשב, בואו ללמוד חינוך גופני. 
 

מה הג'וב בתכלס?

 כמורים לחינוך גופני תדריכו תלמידים בגנים, בבתי ספר יסודי, בחטיבות ביניים או בתיכונים בכל הקשור לספורט, ותקנו להם מיומנויות שונות כמו שיפור סיבולת לב ריאה, גמישות, כושר ועוד ועוד. 
 

אני אתאים לזה?

חובבי ספורט מושבעים? בשבילכם מרתון זאת ריצה ולא מרתון של צפייה בסדרות טלוויזיה? יש לכם גישה טובה לילדים ונוער, וסבלנות רבה? אז תוכלו להתאים למקצוע מורה לחינוך גופני. מנגד, אם הספורט היחיד שאתם עושים זה להפעיל את שרירי הפה בזמן שאתם בולסים אוכל מול תכניות ריאליטי, אולי עדיף שתשקלו מקצוע אחר. 
 

איזו תעודה אני צריך כדי להתחיל לעבוד?

כדי לעסוק בתחום החינוך הגופני, בין אם במסגרת פורמלית ובין אם במסגרת בלתי פורמלית, תידרשו להירשם ללימודי תואר ראשון בחינוך גופני. אם תרצו לעסוק בהוראת ספורט תצטרכו לשלב לימודי תעודת הוראה. משך תואר ראשון בחינוך גופני הינם בין שלוש לארבע שנים, ובסיומם תקבלו תואר בוגר הוראה  B.Ed ושתי תעודות מדריך מקצועיות בתחומים: כדורעף, כדורסל,  אתלטיקה קלה, חדר כושר והתעמלות ספורטיבית.
 

ואיך הלימודים?

תואר ראשון בחינוך גופני כולל חומר לימוד עיוני והכשרה מעשית. בין הנושאים הכלולים בלימודי חינוך גופני: גוף האדם, פסיכולוגיה של ילדים ונוער, מדעי הרפואה, פסיכולוגיה של החינוך, הוראה, פסיכולוגיה של הספורט, פיסיולוגיה, התפתחות ילדים, סוציולוגיה, מחשבת החינוך ועוד. 
 

יש לי עם מה לעשות עם זה הלאה?

בוגרי תואר ראשון בחינוך גופני יכולים לעסוק בהוראת תנועה בגני ילדים ובגיל הרך, להדריך בתחומי כשירות מבצעית במשטרה ובצה"ל, לעסוק באימון עושר גופני וקבוצתי, לנהל מועדוני ספורט וכמובן לעסוק כמורים לחינוך גופני בבתי הספר היסודיים והעל יסודיים.
 

יש בזה כסף?

לא במיוחד. מורה לחינוך גופני לרוב משתכר משכורת מינימום. אמנם השכר לא גבוה במיוחד, אבל מדובר במקצוע מספק במיוחד ובריא. ובריאות זה הכי חשוב, לא?
 

עוד מקצועות שעשויים לעניין אותך

חינוך גופני

יש לכם רבע שעה להקיף בריצה את בית הספר. מוכנים? אם אתם משוגעים על ספורט וגם על ילדים ובני נוער, בואו להירשם לתואר ראשון בחינוך גופני, ולעסוק כמורים...

קרא עוד >

סקיפר

שוטי שוטי ספינתי, הים כל כך כחול, אני אהיה עוד רב חובל כשאהיה גדול. אם תמיד חלמתם להיות קפטנים של ספינה ולהפליג בים למקומות רחוקים, אתם מוזמנים להר...

קרא עוד >
עדיין מבולבל כדאי שתדבר עם יועץ לימודים!
עדיין מבולבל כדאי שתדבר עם יועץ לימודים!
עדיין מבולבל?כדאי שתדבר עם יועץ לימודים!

השאר פרטים ויועץ לימודים יחזור אלייך בחינם

מתלבט? לא מוצא את עצמך? כדאי שתדבר עם יועץ לימודים

השאר פרטים ויועץ לימודים יחזור אליך בחינם

הכל פתוח

הימים הפתוחים הקרובים

ספריית המקצועות

אלף... סטופ! כל המקצועות במקום אחד

מתכנת / מפתח

בא לך ללמוד איך לוקחים שפת תכנות, ובוראים ממנה... לסקירה >

צלם סטילס

יש לך אהבה לצילום, ובא לך לשדרג אותה לקריירה בא... לסקירה >

אנליסט

יש לך הבנה כלכלית טובה? אנגלית ברמה גבוהה? נראה... לסקירה >

מניקוריסטית ופדיקורסטית

מי ידע שאפשר לעשות אחלה כסף מלהתעסק כל היום עם... לסקירה >

מגשר

אתה טוב בלפתור סכסוכים בין חברים? יודע להיות או... לסקירה >

רופא שיניים

תמיד רציתי שאנשים ישקשקו מפחד כשהם שומעים את שמ... לסקירה >

רוצה שנחזור אליך? השאירו פרטים

התקשרו עכשיו:
09-9508989