סגור

ספריית המקצועות

אלף...סטופ! כל המקצועות במקום אחד - ספריית המקצועות של זה לימודים

ספריית המקצועות

אלף... סטופ! כל המקצועות במקום אחד.

ספורט

אתה חי משבת לשבת? בשיעורי ספורט בבית הספר אתה היית התלמיד המצטיין? אתה מבלה במכון כושר יותר מאשר בבית שלך? אם ענית בחיוב,  אז אתה מוזמן להניח בצד את המשקולות ולרוץ ללמוד קורסי ספורט.    תחום הספורט הוא מגוון וכולל ענפי ספורט רבים, כמו שחייה, אומנויות לחימה, כדורסל, כדורגל, טניס, ג'ודו, סייף, שייט, קראטה, גלישה, הרמת משקולות, התעמלות אומנותית, כדוריד, קיקבוקס, אירובי, טריאתלון ועוד ועוד.    אם אתם לא רק אוהבים ספורט אלא רוצים גם לאמן ולהדריך אנשים אחרים שרוצים לעסוק באופן מקצועי בספורט, תוכלו לעסוק כמאמנים ומדריכים בתחום הספורט שמעניין אתכם, וכן כמורים לחינוך גופני.   

 
ברחבי הארץ קיימים קורסים להכשרת מאמנים או מדריכים כמו קורס גלישה, קורס מאמני טניס, קורס מצילים, קורס סקיפרים, קורס מאמני כדורסל, קורס סנפלינג, קורס הגנה עצמית, קורס מדריכי כדורגל, קורס מאמני חדר כושר, קורס מדריכי צניחה, קורס הגנה עצמית, קורס מדריכי אופניים, קורס מדריכי אירובי, קורס מדריכי ירי, פעילות גופנית לגיל הזהב, מדריכי סקי שלג, מדריכי ריצות ארוכות, מדריכי קיקבוקס, קורס מטפלים באומנויות לחימה, קורס מדריכי קיאקים, קורס חתירה אקדמית, קורס מדריכי קשתות,  ועוד קורסים רבים, מרתקים ומגוונים. 
 
בנוסף לקורסים המכשירים אתכם להיות מאמנים ומדריכי ספורט, תוכלו ללמוד לתואר ראשון בחינוך גופני, הנמשך בין שלוש לארבע שנים. בסיום התואר תקבלו תעודת בוגר B.Ed ושתי תעודות מדריך בתחומים כמו חדר כושר, התעמלות ספורטיבית או אתלטיקה קלה, כדורעף או כדורסל. בוגרי תואר ראשון בחינוך גופני יכולים לעסוק בהוראת התנועה בגני ילדים לגיל הרך, בהוראת ספורט בבתי ספר יסודיים ועל יסודיים, בניהול מועדון ספורט, האימון כושר קבוצתי או אישי, וכן לפקד על תחום כשירות מבצעית בצה"ל ובמשטרה. 
 
אם יש לכם כושר ניהולי, תוכלו גם להירשם לקורס ניהול מערכות ספורט ובריאות, בו תרכשו כלים להתמודדות עם אתגריים ניהוליים בתעשיית הבריאות והספורט, או לקורס ניהול ותפעול מחלקות ומתקני ספורט, שיכשיר אתכם להתמודד עם תפעול וניהול של אתרים ומחלקות ספורט.  
 
עכשיו כל מה שנותר לכם הוא לבחור בתחום שמעניין אתכם,  ולהירשם ללימודים. 
 
לחץ על תחום המקצוע שמעניין אותך
עדיין מבולבל כדאי שתדבר עם יועץ לימודים!
עדיין מבולבל כדאי שתדבר עם יועץ לימודים!
עדיין מבולבל?כדאי שתדבר עם יועץ לימודים!

השאר פרטים ויועץ לימודים יחזור אלייך בחינם

מתלבט? לא מוצא את עצמך? כדאי שתדבר עם יועץ לימודים

השאר פרטים ויועץ לימודים יחזור אליך בחינם

הכל פתוח

הימים הפתוחים הקרובים

ספריית המקצועות

אלף... סטופ! כל המקצועות במקום אחד

עורך דין אזרחי

עורך דין אזרחי הוא האדם אשר מסייע ללקוחות ה"אזר... לסקירה >

תקשורת אינטראקטיבית

מחפש קריירה שתשלב משכורת נאה, כישורים טכניים וי... לסקירה >

כלכלן

כלכלן הוא מי שמבין לעומק מספרים וקולט את ההשפעה... לסקירה >

יועץ תזונה/ דיאטנית

אתם יודעים מהו הערך התזונתי של פומלה? איזו דיאט... לסקירה >

תקציבאי דוברות ויחסי ציבור

אם אתה יודע מי אלו רני רהב ו-זאביק דרור, ויש לך... לסקירה >

פיזיותרפיסט

אם תחום הרפואה וגוף האדם מרתקים אותך, ואתה חולם... לסקירה >

רוצה שנחזור אליך? השאירו פרטים

התקשרו עכשיו:
09-9508989