סגור

ספריית המקצועות

אלף...סטופ! כל המקצועות במקום אחד - ספריית המקצועות של זה לימודים

ספריית המקצועות

אלף... סטופ! כל המקצועות במקום אחד.

סקיפר

שוטי שוטי ספינתי, הים כל כך כחול, אני אהיה עוד רב חובל כשאהיה גדול. אם תמיד חלמתם להיות קפטנים של ספינה ולהפליג בים למקומות רחוקים, אתם מוזמנים להרים עוגן ולהירשם לקורס סקיפרים (משיטי יאכטות). 

מה הג'וב בתכלס?

לאחר סיום קורס סקיפרים, תוכלו לעסוק כמדריכים להשטת יאכטות, לעסוק בתפעול ותיקון תקלות ביאכטות, ולהשיט קבוצות וזוגות בתשלום, בכל כלי שיט שאורכו עד 24 מטרים, בכל מדינה בעולם. 
 

אני אתאים לזה?

משיט יאכטות חייב להיות בעל יכולות טכניות, וזאת משום שעליו לדעת כיצד לתפעל את היאכטה, לתמרן את המנוע ולתחזק את היאכטה. חוץ מזה, אם אתם סובלים ממחלת ים ופיתחתם חרדות כשצפיתם בסרט "טיטניק", אולי כדאי שתוותרו על המקצוע. 
 

 איזו תעודה אני צריך כדי להשיג עבודה?

כדי להשיט יאכטה אתם חייבים רישיון סקיפר מטעם משרד התחבורה. קורס סקיפרים, הנמשך כמה חודשים, יקנה לכם את כל הידע והמיומנויות שיסייעו לכם לקבל את הרישיון המיוחל. לקורס סקיפר אין תנאי קבלה ולא דרוש ניסיון קודם, אך כדי ללמוד את הקורס עליכם להיות מעל גיל 18. 
 

ואיך הלימודים בקורס סקיפרים?

קורס סקיפרים מתחלק לחלק מעשי ולחלק תיאורטי: בחלק התיאורטי תלמדו בין השאר על ניווט ימי ומפות, מכונאות, מטאורולוגיה, ניווט מכשירים, מכ"מים, משאבות, כלי השייט השונים, תכנון נתיבי הפלגה, מצברים, מכשירי קשר, זרמים, עוגנים ורדיו. בסיום החלק התיאורטי תצטרכו לגשת לבחינה של אגף הספנות של משדר התחבורה, ורק אם תעברו אותה תוכלו להמשך ללמוד את החלק המעשי. החלק המעשי בקורס סקיפרים כולל יישום של החומר העיוני, ב-200 שעות הפלגות מעשיות ליעדים קרובים כמו טורקיה. בסיום החלק המעשי תיגשו למבחן נוסף ואם תעברו אותו בהצלחה, תקבלו רישיון מטעם אגף הספנות במשרד התחבורה למשיטי יאכטות באורך של עד 24 מטרים. 
 

יש בזה כסף?

משכורת של סקיפר מתחיל נעה סביב ה-6,500 ואלף שקלים בחודש. וככל שתצברו יותר וותק וניסיון תוכלו להגיע למשכורת של 10,000 שקלים ומעלה. אז בואו אלינו לים, אל הים המלהיב הפרוע, אל השמש הזאת, לרוחות העזות כי הים לכולנו פתוח! 
 

 

עוד מקצועות שעשויים לעניין אותך

חינוך גופני

יש לכם רבע שעה להקיף בריצה את בית הספר. מוכנים? אם אתם משוגעים על ספורט וגם על ילדים ובני נוער, בואו להירשם לתואר ראשון בחינוך גופני, ולעסוק כמורים...

קרא עוד >

סקיפר

שוטי שוטי ספינתי, הים כל כך כחול, אני אהיה עוד רב חובל כשאהיה גדול. אם תמיד חלמתם להיות קפטנים של ספינה ולהפליג בים למקומות רחוקים, אתם מוזמנים להר...

קרא עוד >
עדיין מבולבל כדאי שתדבר עם יועץ לימודים!
עדיין מבולבל כדאי שתדבר עם יועץ לימודים!
עדיין מבולבל?כדאי שתדבר עם יועץ לימודים!

השאר פרטים ויועץ לימודים יחזור אלייך בחינם

מתלבט? לא מוצא את עצמך? כדאי שתדבר עם יועץ לימודים

השאר פרטים ויועץ לימודים יחזור אליך בחינם

הכל פתוח

הימים הפתוחים הקרובים

ספריית המקצועות

אלף... סטופ! כל המקצועות במקום אחד

מהנדס חומרה

קריירה של מהנדס חומרה עושה לך ניצוצות בעיניים?... לסקירה >

קופירייטר

"זה טוב- זה אוסם", "קח פסק זמן", "תנובה- הגבינה... לסקירה >

עורך וידאו

אם בא לך להיות חלק מהאקשן, ולהשתלב בתעשיית הטלו... לסקירה >

הנדסאי חקלאות ובעלי חיים

רוצה שהבוס שלך תהיה אמא טבע? הנדסאי חקלאות, מים... לסקירה >

רואה חשבון

רואה חשבון הוא למעשה אחד מהאנשים החשובים ביותר... לסקירה >

הנדסאי קולנוע וטלוויזיה

חולם להיות חלק מתעשיית קולנוע וטלוויזיה? ללמוד... לסקירה >

רוצה שנחזור אליך? השאירו פרטים

התקשרו עכשיו:
09-9508989