סגור

ספריית המקצועות

אלף...סטופ! כל המקצועות במקום אחד - ספריית המקצועות של זה לימודים

ספריית המקצועות

אלף... סטופ! כל המקצועות במקום אחד.

הנדסאי אלקטרוניקה

הנדסאי אלקטרוניקה הוא מצרך חשוב בשוק העבודה, אשר מסייע לחברות היי טק וחברות סטארט-אפ לתחזק ולפתח מרכיבים אלקטרוניים, חומרה ותוכנה, ומעגלים חשמליים תקינים ויעילים. אם יש לך מגע זהב וראש טכני טוב, נראה שיש לנו אחלה אופציה לקריירה להציע לך.  

הנדסאי אלקטרוניקה - מה הג'וב בתכלס?

הנדסאי אלקטרוניקה מתמקד למעשה ברכיבים אלקטרוניים ותוכנת מחשב. אלקטרוניקה היא תחום במסגרת הנדסת חשמל, אשר עוסקת בהרכבה ותכנון נכון של מעגלים חשמליים. הואיל והתעשייה כולה נעה לכיווני קדמה ועושה שימוש ברכיבים אלקטרוניים רבים, הנדסאי אלקטרוניקה יכול להשתלב בקלות במספר תעסוקות אופציונאליות עבורו בתחום הפיתוח והתחזוקה בחברות הייטק, חברת החשמל, תעשייה אווירית וכדומה.

 

אני אתאים לזה?

בכדי להשתלב בהצלחה בתחום, הנדסאי אלקטרוניקה צריך לגלות עניין והבנה טכנולוגית, כמו גם חריצות רבה שתסייע לו עם שעות העבודה הנהוגות בתחום.

 

איזו תעודה אני צריך כדי להתחיל לעבוד?

תעודה הנקראת דיפלומת הנדסאי אלקטרוניקה (תואר הנדסאי), שתינתן לך לאחר סיום הלימודים פלוס הצלחה בעמידה בדרישות פרויקט הגמר שהסטודנטים מתבקשים להגיש בסוף הלימודים.

 

ואיך לימודי הנדסאי אלקטרוניקה?

לימודי הנדסאי אלקטרוניקה אורכים בין שנתיים לשלוש שנים, ומאופיינים בלמידה מעשית אשר עוזרת להשתלב בהצלחה לאחר מכן בתעשייה. לימודים אלה לרוב מאופיינים בשני שלבים. הראשון, מתמקד בלימודי הבסיס. תחילה תעבור רענון קצר הנוגע ללימודי היסוד: מתמטיקה, פיזיקה, אנגלית ושאר לימודי בסיס. לאחר מכן, ישנו שלב שני של לימודים ובו ההנדסאים הצעירים מתמקדים בתחומי ההתמחות שמעניינים אותם: מכשור רפואי, תחום התוכנה והמחשבים, תקשורת ותקשורת נתונים ואלקטרואופטיקה. במהלך הקורסים בלימודי הנדסאי אלקטרוניקה המעמיקים ייחשפו הסטודנטים לקורסים שונים אשר יסייעו להם בבניית פרויקט הגמר והשתלבות בתעשייה עם סוף הלימודים:  תכנות, איתור תקלות, בניית אבטיפוס, ושיעורי מעבדה.

 

יש לי מה לעשות עם תואר הנדסאי אלקטרוניקה?

בטח. קודם כל, כדאי שתדע שיש לך אופציה טובה לאללה להמשיך את הלימודים לתואר ראשון להנדסה, תוך כדי שמקזזים לך קורסים שכבר לקחת בזמן  לימודי הנדסאי אלקטרוניקה. זה שווה לגמרי.

 

חוץ מאופציה של המשך לימודים, יש לך אופציה נוספת הכוללת להתחיל את דרכך המקצועית בתחום. עם תום לימודי הנדסאי תגלה כי הנדסאי אלקטרוניקה איכותי הוא מצרך יקר בתעשיית הסטראט אפים וההיי טק, ושוק העבודה מצריך ידיים טובות כמו שלך.

 

כמה מרוויח הנדסאי אלקטרוניקה?

יאפ. בהתחלה אמנם תרוויח בסביבות ה- 6,500 ₪, אך עם השנים שכרו של הנדסאי אלקטרוניקה ברמה גבוהה יכול להרקיע שחקים ולהגיע עד לסכום של 20,000 ₪ בחודש. אם זה לא מגניב, אנחנו לא יודעים מה כן. 

 

עוד מקצועות שעשויים לעניין אותך

הנדסאי חומרה

חולם לעשות כסף טוב, תוך כדי עבודה מאתגרת ומעניינת בחברות טכנולוגיה מובילות? לימודים לתואר הנדסאי חומרה נמשכים שנתיים, ובמהלך לימודים אלה תיחשף לקור...

קרא עוד >

הנדסאי מכשור ובקרה

הנדסאי מכשור ובקרה הוא בעצם איש המקצוע אשר אחראי על תפעול מכונות יקרות ורגישות, המצריכות אדם מיומן לשם טיפול בהן. עם סיום לימודי הנדסאים, יוכל אותו...

קרא עוד >

הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים

הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים עולה על הדרך המהירה לכניסה לעולם של עיצוב פנים, אדריכלות ונדלן, תוך כדי התרכזות בתכנון הסביבה החיצונית למבנה, ועיצובו ב...

קרא עוד >

מלא את פרטי ההתקשרות שלך ותן לכל מוסדות הלימוד שברשימה לשכנע אותך למה כדאי לך ללמוד אצלנו

images/left-box-titleBlocks.png

תצוגת טבלה

תצוגת גלריה

עדיין מבולבל כדאי שתדבר עם יועץ לימודים!
עדיין מבולבל כדאי שתדבר עם יועץ לימודים!
עדיין מבולבל?כדאי שתדבר עם יועץ לימודים!

השאר פרטים ויועץ לימודים יחזור אלייך בחינם

מתלבט? לא מוצא את עצמך? כדאי שתדבר עם יועץ לימודים

השאר פרטים ויועץ לימודים יחזור אליך בחינם

הכל פתוח

הימים הפתוחים הקרובים

האקדמית תל־אביב-יפו - מגדירים את האקדמיה מחדש

17:30, 28/07/2022

יום פתוח וירטואלי לתואר ראשון ושני באקדמית תל־אביב-יפו

ספריית המקצועות

אלף... סטופ! כל המקצועות במקום אחד

מתרגם

אם יש לך כישרון לשפות, רצון להיחשף לספרות, כתיב... לסקירה >

רופא שיניים

תמיד רציתי שאנשים ישקשקו מפחד כשהם שומעים את שמ... לסקירה >

היסטוריון

היסטוריון הוא מלומד אשר בוחר להתמקד בהבנה מעמיק... לסקירה >

אדריכל

רוצה לבנות קריירה יצירתית, מאתגרת עם המון סיפוק... לסקירה >

קואצ'ר

מעריץ את אלון גל? חושב שאופרה ווינפרי היא גאון?... לסקירה >

חינוך גופני

יש לכם רבע שעה להקיף בריצה את בית הספר. מוכנים?... לסקירה >

רוצה שנחזור אליך? השאירו פרטים

התקשרו עכשיו:
09-9508989