סגור

ספריית המקצועות

אלף...סטופ! כל המקצועות במקום אחד - ספריית המקצועות של זה לימודים

ספריית המקצועות

אלף... סטופ! כל המקצועות במקום אחד.

הנדסאי תעשייה וניהול

אם הקטע שלך זה להצליח לקחת פרויקט או צוות מנומנם, ולמקסם את הרווחים והתועלת שעולה מהם – תוכל להגשים את חלומך ולהיות הנדסאי תעשייה וניהול. המקצוע נועד עבור אלו אשר חולמים להתאים למגוון רחב של מקצועות, במקביל לאפשרויות קידום לניהול צוות ומחלקות שלמות ושכר נאה פלוס בהמשך הדרך. אז יאללה, מוכן להתחיל את הקריירה שלך?

מה הג'וב בתכלס?

העבודה אותה יכולים הנדסאי תעשייה וניהול לעשות משתנה מארגון לארגון, ולכן מדובר בהסמכה רחבה שיכולה לפתוח עבורך לא מעט דלתות. כך למשל, בחברה אחת תוכל להיות אחראי קמפיין שיווקי ועוד באחרת תהיה מנהל צוותי עובדים. זה סופר מגוון.

בגדול, אנחנו יכולים להגיד לך כי הנדסאי תעשייה וניהול עוסק באפיקי תפעול ויצור שונים בחברה, הטמעת מערכות מידע וניהולן בארגונים, וכדומה. מדובר בתחום שאפשר לגדול ולהתפתח בו מאוד ברגע שאתה נכנס פנימה.

 

אני אתאים לזה?

הנדסאי תעשייה וניהול צריך להיות מי ששואף להיכנס לארגונים גדולים ולהשפיע מבפנים. אם הקטע שלך זה לנהל פרויקטים ואנשים, לקחת על עצמך אחריות ולעמוד בה בהצלחה יתרה - אתה חייב לשקול את אפיק הקריירה הזה. אומרים לך.

 

איזו תעודה אני צריך כדי להתחיל לעבוד?

בדומה להנדסאים אחרים, הנדסאי תעשייה וניהול צריך להיות רשום בפנקס הנדסאים וטכנאים ולעמוד בבחינות של המכון הממשלתי להכשרה בטכנולוגיה ומדע כדי לקבל את תעודת הנדסאי תעשייה וניהול.

 

ואיך הלימודים במסלול הנדסאי תעשייה וניהול?

לימודי הנדסאי תעשייה וניהול אורכים כשנתיים במהלכם נחשפים הסטודנטים הצעירים ללימודי כלכלה, סטטיסטיקה, המערכת הארגונית העובדת מאחורי חברה ועוד נושאים רבים וטובים. לאחר סיום לימודי הנדסאות, נדרשים הסטודנטים לעמוד בהצלחה בבחינות מטעם המכון הממשלתי להכשרה בטכנולוגיה ומדע ולהציג פרויקט גמר מרשים המדגים את אשר למדו.

 

יש לי מה לעשות עם זה תואר הנדסאי תעשייה וניהול?

בוודאי. הנדסאי תעשייה וניהול נהנה מחופש ניווט רחב למדי בקריירה שלו, ועבודתו תלויה בתחום בו הוא בוחר לעבוד, כמו גם במערך הארגוני של החברה בו התחיל את דרכו המקצועית. הנדסאי אשר בחר להשלים את השכלתו לתואר במסגרת הנדסת תעשייה וניהול או תחום רלוונטי אחר למקצוע, יכול לעלות בקלות יחסית על המסלול המהיר לקידום: להפוך לאחראי צוות, אחראי מחלקה וראש תחום בחברה בו הוא מועסק. זה די שווה, אתה חייב להודות.

 

כמה מרוויח הנדסאי תעשייה וניהול?

זה אמנם משתנה מחברה לחברה ותנאיה, אבל בעיקרון עם הזמן, הנדסאי תעשייה וניהול יכול להגיע למשכורות נאות בהחלט עם שנות ניסיונותיו. שכר הנדסאי תעשייה וניהול בתחילת דרך ינוע סביב ה-6,000 ₪, אך עם צבירת שנות הניסיון שכר הנדסאי בתחום זה יכול להגיע לכל סכום החל מ- 9,000 ₪ ועד 15,000 ₪. זה די שווה, אתה חייב להודות. 

 

עוד מקצועות שעשויים לעניין אותך

הנדסאי חומרה

חולם לעשות כסף טוב, תוך כדי עבודה מאתגרת ומעניינת בחברות טכנולוגיה מובילות? לימודים לתואר הנדסאי חומרה נמשכים שנתיים, ובמהלך לימודים אלה תיחשף לקור...

קרא עוד >

הנדסאי מכשור ובקרה

הנדסאי מכשור ובקרה הוא בעצם איש המקצוע אשר אחראי על תפעול מכונות יקרות ורגישות, המצריכות אדם מיומן לשם טיפול בהן. עם סיום לימודי הנדסאים, יוכל אותו...

קרא עוד >

הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים

הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים עולה על הדרך המהירה לכניסה לעולם של עיצוב פנים, אדריכלות ונדלן, תוך כדי התרכזות בתכנון הסביבה החיצונית למבנה, ועיצובו ב...

קרא עוד >

מלא את פרטי ההתקשרות שלך ותן לכל מוסדות הלימוד שברשימה לשכנע אותך למה כדאי לך ללמוד אצלנו

images/left-box-titleBlocks.png

תצוגת טבלה

תצוגת גלריה

עדיין מבולבל כדאי שתדבר עם יועץ לימודים!
עדיין מבולבל כדאי שתדבר עם יועץ לימודים!
עדיין מבולבל?כדאי שתדבר עם יועץ לימודים!

השאר פרטים ויועץ לימודים יחזור אלייך בחינם

מתלבט? לא מוצא את עצמך? כדאי שתדבר עם יועץ לימודים

השאר פרטים ויועץ לימודים יחזור אליך בחינם

הכל פתוח

הימים הפתוחים הקרובים

ספריית המקצועות

אלף... סטופ! כל המקצועות במקום אחד

עורך דין פלילי

משפט פלילי הינו אחד מן התחומים המרתקים ביותר שי... לסקירה >

פילוסוף

בוגר החוג לפילוסופיה הינו אדם אשר התמקצע בניתוח... לסקירה >

נטורופת

כשהייתם ילדים אהבתם לשחק ברופא וחולה? אתם מאמינ... לסקירה >

עורך תוכן

חולם להיות אחראי ללהיט הוויראלי הבא? אם בא לך ל... לסקירה >

חשב שכר

אם בא לך להשתלב בעבודה משרדית מעניינת, לקבל ידע... לסקירה >

חינוך גופני

יש לכם רבע שעה להקיף בריצה את בית הספר. מוכנים?... לסקירה >

רוצה שנחזור אליך? השאירו פרטים

התקשרו עכשיו:
09-9508989