סגור

זמן אמיתי בית הספר לברמנים המוביל בישראל

השאר פרטים ויועץ מטעם מוסד הלימודים יחזור אליך בהקדם
זמן אמיתי בית הספר לברמנים המוביל בישראל
 

זמן אמיתי – בית הספר לברמנים המוביל בישראל

זמן אמיתי - בית הספר לברמנים המוביל בישראל הוקם בשנת 1989 בתוך מועדון זמן אמיתי המיתולוגי הממוקם בת"א.
משנת 1989, הכשיר זמן אמיתי 200 אלף בוגרים, שמשתלבים במיטב בתי העסק בענף הבר. נוסף להיותו מרכז לימודים מציע "זמן אמיתי" מחלקת השמה מיוחדת (Workoholic) שדואגת לשלב את הבוגרים במקומות השווים ביותר ע"י קשרים שנוצרו עם הברים במהלך השנים.
 
מרכזי תרבות השתייה וקורסי הברמנים של זמן אמיתי בכל הארץ מציעים מגוון קורסי ברמנים מקצועיים וסדנאות אלכוהול חוייתיות שמבטיחות למשתתפים בהם חוויית לימודים מהנה ומקצועית באווירת לילה. 
 
קורס הברמנים של זמן אמיתי הינו קורס שמועבר בשיטה ייחודית שפותחה בזמן אמיתי להכשרת ברמנים לעבודת שטח ודוגלת באימונים מאסיביים בתוך הבר ותרגולים רבים המשלבים עבודה בלחץ,עבודה עם לקוחות והכנת משקאות תוך כדי שילוב כלל מרכיבי העבודה יחד (לקוחות,שירות איכותי ,הבנה בסוגי השתייה וכמובן,כיף והנאה). 
 
מסלולי הלימוד המגוונים, צוות ההדרכה המקצועי ,הלימוד בכיתות בר והאווירה הצעירה והדינאמית ,כל אלו ועוד גורמים לברמן לעתיד להבין טוב יותר מה עומד לפניו בבר ובכך להשתלב בקלות רבה יותר בענף.
 
בזמן אמיתי מתאימים את הקורס לכל תלמיד ותלמיד ומכשירים את הברמן לעתיד בצורה המקצועית ביותר ומועברים ע"י מדריכים מקצועיים וותיקים שהשפיעו ומשפיעים על תרבות השתייה בארץ,מאחוריהם אלפי שעות בר,אלכוהול והדרכה.
 

מסלולי לימוד:

קורס ברמנים פרופשיונאל - 13 מפגשים שמכשירים אותך להיות ברמן בכל מקום שתרצה ומסדר לך עבודה בהתחייבות במקומות שמתאימים לך על פי אופי, לחץ, קהל, מנהל הבר וסוג המקום אליו נשלח אותך
 
קורס ברמנים על חשבון הפיקדון הצבאי - קורס ברמנים שממומן עי המדינה מתוך כספי הפיקדון - זה הקורס המובחר, המקיף והמושלם - כולל בתוכו המון סדנאות העשרה וידע וכולל אימוני בר מקיפים רבים שמכשירים את הלומד בקורס זה לעבודה רחבה ומקצועית יותר מכל הכשרת ברמנים אחרת בעולם. 
 
קורס מיקסולוגים - קורס שמותאם לברמנים עובדים שרוצים להעשיר את הידע שלהם ואת היכולות בעולם הקוקטיילים. הקורס מועבר עי 4 בעלי ברי קוקטיילים מובילים בת"א וכולל הכנה וטעימה של עשרות קוקטיילים מקוריים. 
 

מה הסוד שלנו?

עדכניות 

אנו שומרים כל הזמן על קשר עם השטח כדי להישאר מעודכנים בכל ההתפתחויות בענף ולהעביר את הידע לתלמידינו בזמן הנכון. במהלך הקורס תפגשו ברמנים ותיקים מהשטח שמגיעים מהברים הכי חמים בעיר לדווח מה קורה. 
 

טעימות 

אנו מאמינים שברמן טוב יודע מה הוא מוכר ולכן הקורס כולל טעימות של מעל ל-130 משקאות וקוקטיילים שונים. 
 

תעודה 

תעודת זמן אמיתי הינה תעודת הסמכה בינלאומית במקצוע המוזגות והיא מוענקת בשיתוף איגוד הברמנים הישראלי ומוכרת על-ידי ארגון הברמנים העולמי (IBA). תלמידינו שעובדים בניו-יורק, מיאמי, לונדון, סידני ובמקומות רבים נוספים ברחבי העולם יוכלו לספר לכם כי דיפלומת זמן אמיתי שווה לא רק בארץ. 
 

בינלאומיות 

כמייצג ישראל בארגון בעולמי (במסגרת איגוד הברמנים הישראלי) מצוי זמן אמיתי בקשר עם איגודי ברמנים מ-77 מדינות נוספות ברחבי העולם, עובדה שמשאירה אותנו עם היד על הדופק בכל מה שקשור לענף הבר והמשקאות החריפים בעולם ומאפשרת לנו לעזור לתלמידינו שנוסעים לחו"ל. 
 

עבודה 

מחלקת ההשמה של זמן אמיתי מצויה בקשר עם מאות ברים ועסקים מענף חיי הלילה ברחבי ישראל. בוגרי הקורס עוברים בסופו ראיון אישי ומופנים לעבודה בענף על-פי העדפתם והתאמתם כברמנים. אנו מתחייבים להפנות כל בוגר זמן אמיתי לעבודה ועומדים מאחורי תלמידינו עד להשתלבותם בהצלחה בענף (וגם הרבה אחרי זה). אגב, בוגרי זמן אמיתי זכאים להפניות לעבודה לכל ימי חייהם!! 
 

ביקור היכרות 

ניתן להגיע אלינו לביקור היכרות, להצטרף לשיעור הדגמה ולהכיר טוב יותר את זמן אמיתי לפני שמבצעים החלטה או סתם בשביל הכיף. לקביעת ביקור יש להתקשר למשרד. 
 

אווירה

כל בוגר שלנו יוכלו לספר לכם שאת זמן אמיתי אופפת אווירה ייחודית שלא ניתן לחקות בשום מקום אחר. בואו לסיור ברחבי הזמן ותגלו משהו שלא הכרתם אף פעם. 
 
 
מסלולי הלימוד

זמן אמיתי בית הספר לברמנים המוביל בישראל

קורס ברמנים פרונשיונאל

קורס ברמנים מקצועי שמסדר לכם עבודה בהתחייבות בברים השווים בתוך 4 שבועות ויש לכם מקצוע ביד, עבודה שווה שמתחילים לעשות בה הרבה כסף החל מהמשמרת הראשונה. קורס ברמנים פרופשיונאל משלב חווייה ומקצוענות יחד, הלימודים מבוצעים על ברים אמיתיים ומתרגלים על אלכוהול אמיתי.

קורס ברמנים על חשבון הפיקדון הצבאי

קורס ברמנים היחיד בישראל שניתן לשלם עליו על חשבון הפיקדון הצבאי. חיילים משוחררים? רוצים להיות ברמנים? לכם לא יוצא כסף מהכיס. קורס הפיקדון של בית ספר זמן אמיתי הינו הקורס המקיף והמקצועי מכולם, מפוקח עי משרד הכלכלה ומבטיח לכם שתצאו הברמנים הטובים ביותר בארץ.

קורס מיקסולוגים

קורס מיקסולוגים הוא קורס ייחודי לברמנים עובדים ולחובבי התחום שעיקרו - עבודה בבר קוקטיילים ומקסולוגיה מתקדמת. 4 מפגשים שמועברים ע"י הטובים ביותר בתחום, בעלי ברי הקוקטיילים הטובים בישראל.
 

קורס מיקסולוגים:

 

 

עדיין מבולבל כדאי שתדבר עם יועץ לימודים!
עדיין מבולבל כדאי שתדבר עם יועץ לימודים!
עדיין מבולבל?כדאי שתדבר עם יועץ לימודים!

השאר פרטים ויועץ לימודים יחזור אלייך בחינם

ימים פתוחים

זמן אמיתי בית הספר לברמנים המוביל בישראל

לא נמצאו תוצאות.
עדיין מבולבל כדאי שתדבר עם יועץ לימודים!
עדיין מבולבל כדאי שתדבר עם יועץ לימודים!
עדיין מבולבל?כדאי שתדבר עם יועץ לימודים!

השאר פרטים ויועץ לימודים יחזור אלייך בחינם

מפת הגעה

זמן אמיתי בית הספר לברמנים המוביל בישראל

מתלבט? לא מוצא את עצמך? כדאי שתדבר עם יועץ לימודים

השאר פרטים ויועץ לימודים יחזור אליך בחינם

הכל פתוח

הימים הפתוחים הקרובים

ספריית המקצועות

אלף... סטופ! כל המקצועות במקום אחד

הנדסאי כימיה, תרופות ומזון

הנדסאי כימיה, תרופות ומזון הוא תחום תעסוקה בטוח... לסקירה >

הנדסאי אלקטרוניקה

הנדסאי אלקטרוניקה הוא מצרך חשוב בשוק העבודה, אש... לסקירה >

פילוסוף

בוגר החוג לפילוסופיה הינו אדם אשר התמקצע בניתוח... לסקירה >

מהנדס חומרה

אומרים שאלוהים נמצא בפרטים הקטנים ועם זה יסכים... לסקירה >

דיפלומט

דיפלומט הינו שחקן חשוב במערך כוח האדם של משרד ה... לסקירה >

מהנדס חומרה

קריירה של מהנדס חומרה עושה לך ניצוצות בעיניים?... לסקירה >

רוצה שנחזור אליך? השאירו פרטים

התקשרו עכשיו:
09-9508989