סגור

מצאנו!4 מוסדות ללימוד השלמת בגרויות

ישנם 4 מוסדות לימוד ללימודיהשלמת בגרויות - השלמת בגרויות

תצוגת טבלה

תצוגת גלריה

מלא את פרטי ההתקשרות שלך ותן לכל מוסדות הלימוד שברשימה לשכנע אותך למה כדאי לך ללמוד אצלם

הכל על

מכינות פסיכומטרי ובגרויות - השלמת בגרויות - השלמת בגרויות

הגיע הזמן להודות באמת - לא כולם יודעים בגיל 16 מה הם רוצים ללמוד במסגרת לימודים אקדמיים - וזה ממש לא נורא, גם אם ציוני הבגרות בתיכון הם טעוני שיפור. עם זאת, במרבית המקרים ייתכן שתצטרכו להשלים בגרויות או לשפר כדי להתקבל למוסד הלימודים ולמסלול שמעניין אתכם. וכן, גם זה ממש לא נורא.
 

שיפור בגרויות - למי זה מתאים?

ראשית, השלמת בגרויות מיועדת למי שצריך להשיג תעודת בגרות מלאה ולא עשה זאת בתיכון. שנית, כפי שכבר ציינו קודם לכן, השלמת בגרויות תתאים לכל מי שצריך להשיג ציוני קבלה גבוהים כדי להתקבל למוסד לימודים אקדמיים ולשם כך נאלץ לשדרג את תעודת הבגרות שלו ולהציג רשימת ציונים נאים בעיקר במסגרת בגרות באנגלית ומתמטיקה.
 

השלמת בגרויות או מכינה קדם אקדמית?

זו שאלה מצוינת ומאוד פרסונאלית. אם אתם צריכים להשלים הרבה בגרויות ויודעים מראש באיזה מוסד אקדמי תלמדו, ייתכן מאוד שמכינה קדם אקדמית תתאים לכם. אם ציוני הבגרות שלכם טובים, הממוצע המשוקלל שלכם לא רע, יש סיכוי טוב שרק תצטרכו לבצע השלמת בגרות באנגלית או שיפור בגרות במתמטיקה, כדי להתקבל לתחום הלימודים הרצוי או למוסד האקדמי ששבה אתכם בקסמיו.
 

קורסי השלמת בגרויות

קורסי ההכנה לבחינת הבגרות נלמדים במגוון מכוני לימוד ברחבי הארץ, כאשר טווח הגילאים של משלימי הבגרויות הינו מגוון במיוחד, ונע בעיקר בטווח שבין גילאי ה-20 וה-30. 
 
לאחר תקופת לימודים מרוכזת של כחודשיים שלושה לפני הבחינה, הכוללת חומרי עזר, שיטות לימוד מקוריות וטיפים של אנשי מקצוע, התלמידים יכולים לגשת לבחינת הבגרות באופן ממוקד ולצלוח את בחינות הבגרות בקלות יחסית.  
 

השלמת בגרות באנגלית

אין ספק שזו השלמת הבגרות הפופולארית ביותר, כי בינינו, אנגלית בתיכון לא מתאימה לכולם. אפשר להשלים אנגלית ברמה של 3 יח"ל ו-4 יח"ל, אבל כמובן שמומלץ לשפר ל-5 יח"ל ובכך אפילו להגדיל את הסיכוי שתקבלו פטור מאנגלית באוניברסיטה (בכפוף לציון פסיכומטרי או מבחן אמיר) וכמובן שגם את טווח אפשרויות הלימודים שיעמדו בפניכם. לחצו לקריאה נרחבת לגבי השלמת בגרות באנגלית.
 

השלמת בגרות במתמטיקה

אולי בתיכון פחדתם ממתמטיקה, אבל עכשיו ממש אין סיבה. קורס השלמת בגרות במתמטיקה לא רק יסייע לכם לשפר את הציונים, אלא גם אולי אפילו יעזור לכם להצליח יותר בפסיכומטרי - שכולל מתמטיקה ברמה הדומה לתיכון. ומי יודע, אולי יתפתח סיפור אהבה ביניכם לבין משוואות ריבועיות וגיאומטריה של המישור. ומצד שני, אולי לא. גם כאן תוכלו להשלים בגרות ברמה של 3 יח"ל, אבל כמובן לשפר ל-4 ו-5 יח"ל. לחצו לקריאה נרחבת לגבי השלמת בגרות במתמטיקה.
 

השלמת בגרות בגיאוגרפיה

הכירו את אחת מהבגרויות האהובות ביותר על משפרי הציונים. הסיבה? השלמת בגרות בגיאוגרפיה נחשבת לקלה ביחס לבגרויות אחרות. בתי הספר להשלמת בגרויות ממליצים עליה למי שצריך לשפר משמעותית את ממוצע הציונים שלו עם בגרות ברמת 5 יח"ל. לניתן לבצע השלמת בגרות בגיאוגרפיה ב-5 יח"ל רק בקיץ וב-3 יח"ל גם בחורף וגם בקיץ. מבנה קורס השלמת בגרות בגיאוגרפיה, איך נראית הבחינה, בתי הספר שמציעים קורס השלמה ופרטים נוספים - במרחק לחיצה.
 

השלמת בגרות בתנ"ך

לא הסתדרתם עם המקצוע הזה בתיכון? אין ברירה, כדי להוציא תעודת בגרות מלאה ולהמשיך ללימודים אקדמיים תהיו חייבים לעבור את הבגרות הזו. בתי הספר להשלמת בגרויות מציעים קורס הכנה עבור השלמת בגרות בתנ"ך לרמות של 2 יח"ל או 5 יח"ל, למי שמעוניין להרחיב ולשפר את ממוצע הבגרות שלו. לנו זה לא נראה כל כך קל, בהתחשב באלטרנטיבות. מועדי בגרות בתנ"ך, בתי הספר שמציעים קורסי השלמה, מבנה בחינת בגרות בתנ"ך ועוד פרטים - בעמוד המיוחד המוקדש לנושא של השלמת בגרות בתנ"ך.
 

השלמת בגרות באזרחות

חסרה לכם בגרות באזרחות כדי להשיג תעודת בגרות? אזרחות היא המקצוע היחיד שפוגע לכם בממוצע? קורס השלמת בגרות באזרחות יסגור לכם את הפינה. ועכשיו, אחרי הצבא, כנראה שהחומר הזה יבוא לכם יותר בקלות. אזרחות בישראל, דמוקרטיה, שיטות בחירה, זכויות אזרח ועוד - כל הנושאים הללו מחכים לכם בקורס, שאחריו מבחן בגרות באזרחות יהיה קטן עליכם. לחצו כאן לפרטים נוספים לגבי שיפור בגרות באזרחות.
 
השלמת בגרות בפיזיקה
רוצים ללמוד הנדסה, מדעי המחשב, מדעים מדויקים, רפואה? אתם חייבים בגרות בפיזיקה ורצוי גם להשיג ציון גבוה. אם פיזיקה היא הקוץ שבתעודת הבגרות שלכם, אז קורס השלמת בגרות בפיזיקה יוציא אותו בקלות. מה לומדים בקורס שיפור בגרות בפיזיקה ואיפה אפשר לקחת אותו? כל הפרטים כאן בעמוד המיוחד. לחצו כאן.
 

איפה אפשר להשלים בגרויות?

זו הבשורה הכי טובה - יש בתי ספר ומוסדות לימוד רבים, שמעניקים קורסי השלמת בגרויות או קורסי הכנה לבגרות במגוון נושאים, מלבד אנגלית ומתמטיקה - בגרות בגיאוגרפיה, בגרות בספרות, בגרות באזרחות, בגרות בפיזיקה, בהיסטוריה, בלשון ותנ"ך. "יואל גבע", "קידום", "HIGH-Q", "גימנסיה בגרויות", "מעוף", "רינת אליטוב", ו-"E.Z.WAY", הם רק חלק ממוסדות הלימוד. מתלבטים? פנו אלינו ואנחנו נכווין אתכם למוסדות המתאימים ביותר עבורכם.
מתלבט? לא מוצא את עצמך? כדאי שתדבר עם יועץ לימודים

השאר פרטים ויועץ לימודים יחזור אליך בחינם

הכל פתוח

הימים הפתוחים הקרובים

האקדמית תל־אביב-יפו - מגדירים את האקדמיה מחדש

17:30, 28/07/2022

יום פתוח וירטואלי לתואר ראשון ושני באקדמית תל־אביב-יפו

ספריית המקצועות

אלף... סטופ! כל המקצועות במקום אחד

מנהל שיווק

היום כל איש עסקים מבין שעם כל הכבוד ליכולות משא... לסקירה >

מתכנת / מפתח

בא לך ללמוד איך לוקחים שפת תכנות, ובוראים ממנה... לסקירה >

מהנדס מכונות

רוצים להשתלב בתחום הנדסת מכונות, להיות אחראים ל... לסקירה >

עורך וידאו

אם בא לך להיות חלק מהאקשן, ולהשתלב בתעשיית הטלו... לסקירה >

הנדסאי כימיה, תרופות ומזון

הנדסאי כימיה, תרופות ומזון הוא תחום תעסוקה בטוח... לסקירה >

עובד סוציאלי

עובדים סוציאליים הם המגנים של השכבות החלשות באו... לסקירה >

רוצה שנחזור אליך? השאירו פרטים

התקשרו עכשיו:
09-9508989