סגור

מצאנו!3 מוסדות ללימוד לימודי משפטים

ישנם 3 מוסדות לימוד ללימודימשפטים - לימודי משפטים

תצוגת טבלה

תצוגת גלריה

מלא את פרטי ההתקשרות שלך ותן לכל מוסדות הלימוד שברשימה לשכנע אותך למה כדאי לך ללמוד אצלם

הכל על

תואר ראשון - משפטים - לימודי משפטים

מה כוללת העבודה?

עורכי דין הינם למעשה משפטנים (בוגרי לימודי משפטים) בהכשרתם, אשר עברו שנת התמחות תחת עו"ד מאמן ועברו בהצלחה את בחינות לשכת עורכי הדין. ביום יום, עורך דין כותב ומגיש כתבי טענות לבתי המשפט, טוען בבית המשפט אל מול שופט ומסייע באיסוף ראיות לטובת הצד אותו הוא מייצג במשפט.

 

עורך דין פלילי משתלב במערכת העונשין של מדינת ישראל: בין אם בתור קטגור מטעם הפרקליטות, אשר אחראי לניהול התביעה מצד המדינה, או דווקא בתור סנגור אשר מסייע להגן על הנאשמים ולמצוא פרצות בטענות התביעה בכדי ליצור "ספק סביר".

 

עורך דין אזרחי הוא עורך הדין בעל אפשרויות הגיוון הרבות ביותר במקצוע של עריכת דין. כך למשל, יכול למצוא את עצמו עורך דין אזרחי מייצג בעסקת מכר דירה, כמו גם תביעה נזיקית נגד יצרן כסאות ותביעה מנהלית נגד עירייה בגין גרימת נזק. עורך דין מסחרי הוא המוח הקודח העומד מאחורי כל הנפקת חברה, מיזוג ורכישות חברות בת, והליכים משפטיים בהם נוקטים הדירקטוריונים של חברות מובילות.

 

מי מתאים להיות עורך דין?

עורך דין מאופיין בחשיבה עסקית טובה, ניהול משא ומתן אגרסיבי מול הצד השני וניסוח הסכמים בצורה רהוטה, ברורה ומלאת מחשבה. עורך דין צריך להיות בעל ידע נרחב, תחכום וזריזות מחשבה.

 

איזו תעודה אני צריך?

רישיון לעריכת דין, שניתן לך אחרי שסיימת תואר ראשון במשפטים במכללה או באוניברסיטה, סיימת התמחות בת שנה במשפטים וצלחת את בחינות לשכת עורכי הדין.

 

איך נראית מסגרת לימודי משפטים?

לימודי תואר ראשון במשפטים הינם מגוונים ביותר ומלאים במידע אשר יסייע לך להתנהל בתבונה בכל אורחות החיים. לימודי משפטים אורכים בין 3 ל-3.5 שנים ומתקיימים במכללות ואוניברסיטאות מובילות בארץ. השנה הראשונה ללימודים לרוב מוקדשת לנושאים הבסיסיים בהם כל עורך דין חייב להתמקצע: דיני חוזים, דיני נזיקין ודיני עונשין (פלילי).

 

מה אני יכול לעשות אחרי תואר ראשון במשפטים?

להשתלב בהתמחות ולעבוד קשה. מתמחים, שהצטיינו במהלך שנת ההתמחות, יכולים לקבל הצעה להישאר במשרד עורכי הדין בו התמחו וזוכים להתחיל את דרכם המקצועית ביתר קלות. לחילופין, בוגרי תואר במשפטים, אשר אינם מעוניינים להפוך לעורכי דין יכולים לבחור ולהעמיק את לימודיהם ומחקריהם ולהשתלב בעולם האקדמיה. מי אנחנו שנגיד לך לא לנהל רומן עם הספרים? אז, הנה לחץ כאן לפרטים לגבי תואר שני במשפטים. ככה, על הדרך.

 

כמה אני יכול להרוויח מעבודה בתחום?

כסף טוב, אבל לא תמיד תראה אותו ישר על ההתחלה. שכר ההתמחות של עורך דין הינו לרוב שכר בסיסי, אשר נע בין 4,500 ₪ לאזור ה-8,000 ₪ במשרדים הגדולים יותר.

 

לאחר ההתמחות על עורכי דין צעירים לנסות ולמצוא עבודה בשוק הרווי. במשרדים הקטנים עורך דין מתחיל ירוויח בין 6,000 ₪ ל- 9,000 ₪, בעוד שבמשרדים הגדולים והמובילים בארץ, שכרו על עורך דין מתחיל יכול לנוע בין 11,000 ₪ ולהגיע עד 14,000 ₪. לאחר מכן, שכרו מטפס מעלה למשכורות של עשרות אלפי שקלים בתור עורך דין בכיר או שותף במשרד עורכי דין. בעלי משרדים עושים הון עתק - סתם שתדע.

מתלבט? לא מוצא את עצמך? כדאי שתדבר עם יועץ לימודים

השאר פרטים ויועץ לימודים יחזור אליך בחינם

הכל פתוח

הימים הפתוחים הקרובים

האקדמית תל־אביב-יפו - מגדירים את האקדמיה מחדש

17:30, 28/07/2022

יום פתוח וירטואלי לתואר ראשון ושני באקדמית תל־אביב-יפו

ספריית המקצועות

אלף... סטופ! כל המקצועות במקום אחד

פקיד בנק

פקיד בנק הינו נציג הבנק אשר אמון על טיפול בלקוח... לסקירה >

תומך טכנית

מחפש עבודה זמנית טובה שלא תגרום לך ללחוץ על מקש... לסקירה >

אדריכל

רוצה לבנות קריירה יצירתית, מאתגרת במיוחד עם המו... לסקירה >

אינטגרטור

חולם לעבוד בסביבת הייטק? להיות האיש שמניע הליכי... לסקירה >

פיזיותרפיסט

אם תחום הרפואה וגוף האדם מרתקים אותך, ואתה חולם... לסקירה >

סקיפר

שוטי שוטי ספינתי, הים כל כך כחול, אני אהיה עוד... לסקירה >

רוצה שנחזור אליך? השאירו פרטים

התקשרו עכשיו:
09-9508989