סגור

מצאנו!5 מוסדות ללימוד מנהל עסקים

ישנם 5 מוסדות לימוד ללימודיניהול, כלכלה, מימון וחשבונאות - מנהל עסקים

תצוגת טבלה

תצוגת גלריה

מלא את פרטי ההתקשרות שלך ותן לכל מוסדות הלימוד שברשימה לשכנע אותך למה כדאי לך ללמוד אצלם

הכל על

תואר שני - ניהול, כלכלה, מימון וחשבונאות - מנהל עסקים

לאחר תואר MBA - מה כוללת העבודה?

תואר שני במנהל עסקים, יכול לקדם אתכם בדרג הניהול בחברה בה אתם עובדים, ישפר את היכולת שלכם לתכנן ולנתח מערכות אירגוניות, יסייע לכם בקבלת החלטות, ישפר את יכולתם לפתור בעיות, ויאפשר לכם בהמשך לפנות למחקר ועבודה באקדמיה. 
 

מהם תנאי הקבלה ללימודי תואר שני במנהל עסקים?

תואר שני במנהל עסקים נלמד גם באוניברסיטאות, גם במכללות וגם בבתי ספר מיוחדים למנהל עסקים. ישנן מכללות ואוניברסיטאות, כדוגמת אוניברסיטת תל אביב והאוניברסיטה העברית בירושלים, הדורשות כחלק מתנאי הקבלה ציון עובר במבחן GMAT - מעין פסיכומטרי שכולו באנגלית.
 
במקביל, ישנן אוניברסיטאות שמסתפקות בממוצע של מעל 80 בתואר הראשון ובמעבר של ראיון אישי, כמו באוניברסיטה הפתוחה. יש גם מכללות שלא דורשות כלל מבחן GMAT, מאז שהמל"ג הודיעה כי אין מדובר בתנאי חובה מבחינתה ללימוד תואר שני במנהל עסקים. 
 

מי מתאים ללמוד תואר שני במנהל עסקים?

כל מי שסיים תואר ראשון במנהל עסקים ומעוניין להרחיב את ידיעותיו או להמשיך לאקדמיה מתאים בהחלט ללימודי תואר שני במנהל עסקים, אך כמובן שגם בוגרי תואר ראשון בתחומים אחרים יכולים ללמוד תואר שני במנהל עסקים, תוך השלמת קורסים מסוימים. וכן, מבחן GMAT, כבר אמרנו? 
 

איזו תעודה עליי להשיג?

בואו נודה באמת: כדי לעבוד כמנהלים אתם לא חייבים תואר שני במנהל עסקים אם כי יש ארגונים שכן ידרשו תואר MBA. חייבים להדגיש כי תואר שני במנהל עסקים בהחלט יכול לסייע לכם להיות מנהלים טובים יותר, בזכות הכלים והמיומנויות אותם רוכשים במהלך לימודי מנהל עסקים. 
 

איך נראית מסגרת של לימודי MBA?

תואר שני במנהל עסקים נמשך בין שנה לשנתיים - כתלות בתוכנית לימודי MBA שתבחרו. במסגרת התואר נלמדים מגוון נושאים: מיזוגים ורכישות, ממשל תאגידי, ניתוח דוחות כספיים, מנהיגות ותקשורת ארגונית, משפט נזיקין, דיני תאגידים, ניהול מותגים, ניהול קריירה בארגונים, תורת ההשקעות ועוד ועוד.
 

מה אני יכול לעשות אחרי סיום תואר שני במנהל עסקים?

לאחר סיום תואר שני במנהל עסקים, תוכלו להמשיך ללימודי דוקטורט ולהרצות בפני סטודנטים תמימים כמו שאתם הייתם, לפתוח עסק משלכם, לנסות ולהתקדם לתפקידי ניהול, או פשוט להישאר בתפקיד שלכם כמנהלים ולעשות את העבודה בצורה טובה יותר. 
 

כמה אני יכול להרוויח מעבודה בניהול?

שכר מנהל משתנה בהתאם לסוג התפקיד שלכם ושנות הניסיון. כך למשל מנהלי פרסום עם וותק של מעל חמש שנים מרוויחים בין 9,000-15,000 שקלים, מנהל שיווק מתחיל ירוויח בין 13,000-20,000 שקלים בחודש, ומנהל מוצר בעל וותק של לפחות חמש שנים יקבל משכורת של עד 28,000 שקלים בחודש. ואם תרצו לעסוק כמרצים למנהל עסקים, המשכורת שלכם תנוע בין 10,000 ל-32,000 שקלים בחודש. וכמובן, מנהלי החברות הגדולות והחזקות במשק מרוויחים כבר ב-6 ספרות. אמיתי.
 

 

מתלבט? לא מוצא את עצמך? כדאי שתדבר עם יועץ לימודים

השאר פרטים ויועץ לימודים יחזור אליך בחינם

הכל פתוח

הימים הפתוחים הקרובים

ספריית המקצועות

אלף... סטופ! כל המקצועות במקום אחד

אנליסט

יש לך הבנה כלכלית טובה? אנגלית ברמה גבוהה? נראה... לסקירה >

מנהל תיקי לקוחות / יועץ השקעות

ראית את "הזאב מוול סטריט"? אז כזה. טוב, לא באמת... לסקירה >

מעצב שיער

אם אתה רוצה לשלב עבודה שתעיף לך את הפוני, תוך כ... לסקירה >

דיפלומט

דיפלומט הינו שחקן חשוב במערך כוח האדם של משרד ה... לסקירה >

גיאוגרפיה

האם חלמת להיות מגלה ארצות כשהיית ילד? לימודי גי... לסקירה >

פילוסוף

בוגר החוג לפילוסופיה הינו אדם אשר התמקצע בניתוח... לסקירה >

רוצה שנחזור אליך? השאירו פרטים

התקשרו עכשיו:
09-9508989