סגור

מצאנו!2 מוסדות ללימוד שוק ההון

ישנם 2 מוסדות לימוד ללימודיפיננסיים, שוק ההון, נדל"ן וביטוח - שוק ההון

תצוגת טבלה

תצוגת גלריה

מלא את פרטי ההתקשרות שלך ותן לכל מוסדות הלימוד שברשימה לשכנע אותך למה כדאי לך ללמוד אצלם

הכל על

לימודי תעודה וקורסים - פיננסיים, שוק ההון, נדל"ן וביטוח - שוק ההון

שוק ההון - מה כוללת העבודה?

עם תום תקופת ההסמכה במסגרת לימודי שוק ההון, ייפתחו בפניך מספר אפיקי תעסוקה שונים המצריכים ממך להפגין בקיאות בנעשה בעולם הכלכלה והמניות הנסחרות בבורסה. רבים מבוגרי הקורסים משתלבים בעבודות בתחומי הכלכלה, הבנקאות, חברות אשראי, בתי השקעות ועוד. לא מעט בוגרים בוחרים לעבוד בתור עצמאים, אשר זוכים לנהל תיקי השקעות וניירות ערך עבור קהל לקוחותיהם, המפקיד בידיהם את מיטב כספם ומצפה לראות תשואות נאות.

 

מי מתאים להיות מנהל תיק השקעות?

תחום שוק ההון מתאים לאלו אשר נהנים ללמוד על הכלכלה העולמית, להבין כיצד פעולות דירקטוריון חברה יכולות להשפיע על ערך המניות, ובעלי ידע כללי נרחב באקטואליה, אשר יודעים לחזות כיצד החלטות שונות של תאגידי ענק ומדינות יכולות להשפיע על שוק ההון וערך המניות.

 

איזו תעודה עליי להשיג?

במידה ואתה מעוניין ללמוד כיצד להשקיע בפועל במניות, ולא רק ללמוד על המנגנון הכלכלי העשיר העומד מאחורי שוק ההון, לימודי התעודה יעניקו לך את ההכשרה המתאימה על מנת להצטרף לקהל המשקיעים המעשי, ולנתב את כספיך וכספי לקוחותיך אל עבר התשואות הגבוהות ביותר.

 

איך נראית מסגרת של לימודי שוק ההון?

משך קורסים בשוק ההון ומבנה הלימודים משתנה ממוסד אחד למשנהו, אך לרוב הם נעים בין מסגרות של 30 שעות עבור קורסי מבוא בסיסיים יותר, ועד כ- 100 שעות לימוד עבור קורסים מקיפים יותר. תחומי לימוד שוק ההון הינם מגוונים ונעים בין קורסים למשקיעים מתחילים, המעוניינים להכיר את המערכת המסועפת העומדת מאחורי שוק ההון, ועד לקורסים מקצועיים יותר, המכשירים אותך להעניק ייעוץ פנסיוני, לעבוד בתור סוכן ביטוח, לשווק משכנתאות או לעבוד כיועץ השקעות באופן פרטי או במסגרת פיננסית מובילה.

 

מה אני יכול לעשות אחרי קורס שוק ההון?

רבים מבוגרי לימודי שוק ההון שואפים להשתלב בעבודה בעלת אופי כלכלי, אשר תעניק להם יכולת לתרגל תחת קורת גגו של מוסד פיננסי מוביל את אשר למדו במסגרת הקורסים. לאחר סיום קורס שוק ההון (קורס מקצועי כמובן), תוכל להשתלב בעבודה בתור יועץ השקעות, יועץ פנסיוני, משווק משכנתאות, שכיר בחברות אשראי ובתי השקעות ועוד. הכל בהתאם לתחום שוק ההון אותו בחרת ללמוד, והצורך בכך במסגרת שוק העבודה.

 

כמה אני יכול להרוויח מעבודה בתחום?

בתחום כה לא צפוי כמו שוק ההון, אתה לרוב האיש שעומד מאחורי רווחיך והפסדיך, במיוחד אם בחרת לעבוד בתור יועץ השקעות באופן פרטי. לרוב, לקוחות מסכימים לעניק לך אחוז מוסכם מהרווחים על השקעותיהם, כשבתי ההשקעות הגדולים לרוב עובדים בשיטה של שכר בסיס מוסכם, ועליו עמלות בהתאם לתשואות שניתנו בעקבות השקעותיך.

 

מתלבט? לא מוצא את עצמך? כדאי שתדבר עם יועץ לימודים

השאר פרטים ויועץ לימודים יחזור אליך בחינם

הכל פתוח

הימים הפתוחים הקרובים

האקדמית תל־אביב-יפו - מגדירים את האקדמיה מחדש

17:30, 28/07/2022

יום פתוח וירטואלי לתואר ראשון ושני באקדמית תל־אביב-יפו

ספריית המקצועות

אלף... סטופ! כל המקצועות במקום אחד

עובד סוציאלי

עובדים סוציאליים הם המגנים של השכבות החלשות באו... לסקירה >

וטרינר

אם אתה ילד טבע עם ראש טוב על הכתפיים, אהבה מלאה... לסקירה >

הנדסאי תוכנה

רוצה להיכנס לתחום המחשבים באופן מהיר ותמציתי? ל... לסקירה >

מנתח מערכות

מנתח מערכות מידע הוא מקצוע מאוד נחשק בתחום ההיי... לסקירה >

ברמן

חולם לשלב עבודה רווחית עם אווירה כיפית, מוזיקה... לסקירה >

הנדסאי מכשור ובקרה

הנדסאי מכשור ובקרה הוא בעצם איש המקצוע אשר אחרא... לסקירה >

רוצה שנחזור אליך? השאירו פרטים

התקשרו עכשיו:
09-9508989