סגור

מצאנו!5 מוסדות ללימוד מנהל עסקים

ישנם 5 מוסדות לימוד ללימודימנהל עסקים, כלכלה וחשבונאות - מנהל עסקים

תצוגת טבלה

תצוגת גלריה

מלא את פרטי ההתקשרות שלך ותן לכל מוסדות הלימוד שברשימה לשכנע אותך למה כדאי לך ללמוד אצלם

הכל על

תואר ראשון - מנהל עסקים, כלכלה וחשבונאות - מנהל עסקים

מה כוללת העבודה?

תחומי העבודה המוצעים לבוגרי תואר ראשון במנהל עסקים הינם מגוונים במיוחד, ונעים מתחומי הבנקאות, השיווק, כלכלה וכדומה. מכיוון שתואר במנהל עסקים נחשב לתחום כללי למדי, רצוי שתנסה להתחיל ולהשתלב בחברות פיננסיות עוד במהלך התואר, ותיתן זריקת מרץ לקריירה שלך. מחפש את המקצוע שלך? בוא וסייר בספריית המקצועות.

 

מי מתאים להיות איש עסקים?

מנהל עסקים הוא קרקע מוצקה להתחיל ממנה כמעט כל אפיק קריירה. אנשי ניהול עסקים ידועים בחשיבה אסטרטגית, היכולת להפריד בין עסקים לרגשות וראייה פיננסית רחבה. אם אתם בעלי הגישה הנכונה לעשיית כסף, ורוצים לקבל את הכלים הדרושים כדי לסגור עסקאות - לימודי מנהל עסקים נולדו בשבילכם.

 

איזו תעודה אני צריך?

זה תלוי לאיזה תחום בא לך לנווט את הקריירה שלך. ישנם מקצועות רבים המבקשים גם תואר בכלכלה (בקשה זו הינה פופולארית בעיקר במשרות אנליסטים בחברות פיננסיות גדולות). פעמים רבות מעסיקים מבקשים לראות צירוף של מנהל עסקים עם תחום התמחות הרלוונטי לפרטי המשרה אליה אתה מתראיין, כמו מנהל עסקים וכלכלה, מנהל עסקים וחשבונאות, מימון, שיווק וכו'.

 

איך נראית מסגרת לימודים לדוגמא?

עד לאחרונה, תחום של ניהול עסקים היה שמור בעיקר לתארים המתקדמים (למשל תואר שני במנהל עסקים), מתוך החשיבה כי על הסטודנטים לצבור איזשהו ניסיון תעסוקתי בטרם ייגשו לתחום. עם זאת, לאור הפופולאריות הרבה של לימודי ניהול והצורך בכמה שיותר אנשי מקצוע בעלי חושים עסקיים, כעת ניתן ללמוד מנהל עסקים במסגרת של תואר ראשון ולקבל רקע בהשקעות, היקשרות בחוזים, סטטיסטיקה ומשאבי אנוש, תוך שלוש שנים. יש אפשרות להיכנס לתחום כמובן גם רק במסגרת קורסים מקצועיים במנהל עסקים, אשר באים להרחיב אופקים ולהעניק ידע תיאורטי ומעשי, אך לא במסגרת לימודים אקדמיים.

 

מה אני יכול לעשות אחרי תואר ראשון במנהל עסקים?

להתחיל להשתלב בעבודה בתחום הפיננסי והעסקי. בוגרים רבים בתחום של לימודי מנהל עסקים פונים לעבודה במסגרות של בנקים או בתי השקעות בתפקידים התחלתיים ואז מתקדמים הלאה בסולם הדרגות, וממשיכים ללימודים מתקדמים בתחומי הכלכלה והפיננסים המתמקדים באפיק הכלכלי בו הסטודנט רוצה לשגשג או לעבר לימודי תואר שני במנהל עסקים (M.B.A).

 

כמה אני יכול להרוויח מעבודה בתחומי ניהול עסקים?

זה באמת תלוי בך, ובמקום שאליו תמנף את הלימודים שלך. רבים מתייחסים ללימודי תואר ראשון במנהל עסקים כתואר כללי למדי ומשתלבים במגוון רחב של עבודות שאינן קשורות לתחום הפיננסי בהכרח. בנקאי מתחיל ירוויח לרוב שכר שבין 5,000 ₪ ל- 6,000 ₪, אנליסטים בבתי השקעות (שלרוב שלבו לימודי כלכלה ומנהל עסקים), ירוויחו בין 7,000 ₪ ל- 8,000 ₪. ויזמים פרטיים? טוב, השכר שלהם כבר קשור לכמה טוב הם יישמו את כל מה שהם למדו בתחום.

 

מתלבט? לא מוצא את עצמך? כדאי שתדבר עם יועץ לימודים

השאר פרטים ויועץ לימודים יחזור אליך בחינם

הכל פתוח

הימים הפתוחים הקרובים

האקדמית תל־אביב-יפו - מגדירים את האקדמיה מחדש

17:30, 28/07/2022

יום פתוח וירטואלי לתואר ראשון ושני באקדמית תל־אביב-יפו

ספריית המקצועות

אלף... סטופ! כל המקצועות במקום אחד

מהנדס מכונות

רוצים להשתלב בתחום הנדסת מכונות, להיות אחראים ל... לסקירה >

הנדסאי קול וסאונד

רוצה קריירה שתתנהל בצורה הרמונית? ללוות את היוצ... לסקירה >

קלדנית

משרת קלדנות מיועדת עבור אלו אשר מחפשים עבודה זמ... לסקירה >

אדריכל

רוצה לבנות קריירה יצירתית, מאתגרת עם המון סיפוק... לסקירה >

רפואה אלטרנטיבית

לצד הרפואה הקונבנציונלית והמוכרת לכולנו, קיימת... לסקירה >

מדעי המדינה והממשל

מדעי המדינה והממשל נועדו לחובבי הפוליטיקה והאקט... לסקירה >

רוצה שנחזור אליך? השאירו פרטים

התקשרו עכשיו:
09-9508989