סגור

מצאנו!4 מוסדות ללימוד קורס פסיכומטרי

ישנם 4 מוסדות לימוד ללימודיפסיכומטרי - קורס פסיכומטרי

תצוגת טבלה

תצוגת גלריה

מלא את פרטי ההתקשרות שלך ותן לכל מוסדות הלימוד שברשימה לשכנע אותך למה כדאי לך ללמוד אצלם

הכל על

מכינות פסיכומטרי ובגרויות - פסיכומטרי - קורס פסיכומטרי

הדרך ללימודים אקדמיים לרוב עוברת דרך בחינת פסיכומטרי, אשר נועדה לתת הערכה גסה של סיכויי הנבחן להשתלב במסגרת אקדמית ולעשות חיל במהלך תקופת הלימודים הגבוהים. אל דאגה, אמנם יש צורך לחרוש היטב לפני הבחינה אבל כל הסיפור יהיה מאחוריכם אחרי כשלושה חודשי לימודים במסגרת של קורס פסיכומטרי מקצועי. בהצלחה!

 

מבנה קורס פסיכומטרי

קורס פסיכומטרי יכול להילמד לרוב בין חודשיים לשלושה לפני מועד הבחינה ובין פעם לפעמיים בשבוע - וכמובן - מרתון פסיכומטרי לפני הבחינה. במסגרת קורס פסיכומטרי איכותי תוכלו ללמוד את כל החומר הדרוש לבחינה מאפס, דבר שיעזור לכם במיוחד אם אתם חיילים משוחררים שלא זוכרים דבר מימי התיכון, במיוחד לא חישוב שטח משולש, משוואה ריבועית ועוד מגוון נושאים מתמטיים שאנחנו נימנע מלהזכיר.
 
המרצים בכל קורס פסיכומטרי ובכל מוסד לימוד גם נותנים לכם אקסטרה - טיפים שהם ריכזו במהלך השנים. הטיפים האלה הם באמת בגדר "זהב טהור" שיעניקו לכם לא מעט נקודות. אם כבר מדברים על חיילים משוחררים, אז כמובן שניתן - ואף מומלץ - לעשות שימוש בפיקדון הצבאי כדי ללמוד פסיכומטרי. במקביל, על החיילים המשוחררים לבדוק אם מוסדות הלימוד מציעים להם הטבות מיוחדות דוגמת קורס פסיכומטרי בהנחה, שילוב של קורס פסיכומטרי והשלמת בגרויות ועוד.
 

כמה עולה מבחן פסיכומטרי?

רוצים ללמוד לפסיכומטרי? עליכם לזכור שהדרך ללימודים אקדמיים רצופה בכמה הוצאות כלכליות. ראשית, עלות של קורס פסיכומטרי נאמדת בכמה אלפי שקלים, סכום שאותו בדרך כלל תשלמו באמצעות פיקדון אישי. שנית, צריך לזכור כי בזמן ההרשמה לפסיכומטרי יש אגרת הרשמה עבור המרכז הארצי לבחינות והערכה. עלות הרשמה לבחינה פסיכומטרית עד מועד ההרשמה - 580 שקלים.
 

הרשמה מאוחרת לפסיכומטרי

פספסתם את ההרשמה, אבל אתם עדיין רוצים להיבחן במועד ספציפי? עלות הרשמה מאוחרת לפסיכומטרי - 870 שקלים. ואם זה לא מספיק, תוכלו להירשם לפסיכומטרי גם ביום המבחן עצמו, אבל אז תיפרדו מסכום גבוה במיוחד - 1,450 שקלים. ובקיצור, רוצים להיבחן? תקבלו החלטה מראש וכך תחסכו בעלות הכללית, שממילא היא לא נמוכה. נרשמתם, אבל החלטתם לדחות את המבחן? תצטרכו לשלם 104 שקלים בשביל לשנות ולזוז בין מועדי פסיכומטרי.
 
מתלבט? לא מוצא את עצמך? כדאי שתדבר עם יועץ לימודים

השאר פרטים ויועץ לימודים יחזור אליך בחינם

הכל פתוח

הימים הפתוחים הקרובים

האקדמית תל־אביב-יפו - מגדירים את האקדמיה מחדש

10:00, 28/01/2022

יום פתוח וירטואלי לתואר ראשון ושני באקדמית תל־אביב-יפו

ספריית המקצועות

אלף... סטופ! כל המקצועות במקום אחד

מעצב תעשייתי

תמיד הרגשת שאתה סופר יצירתי? שיש לך מספיק רעיונ... לסקירה >

מורה בבית ספר יסודי

תחום חינוך והוראה בישראל צמא תמיד לכשרונות חדשי... לסקירה >

הנדסאי קירור ומיזוג אוויר

מחפש קריירה קולית לגמרי? הגיע הזמן שתשקול להיות... לסקירה >

קופירייטר

"זה טוב- זה אוסם", "קח פסק זמן", "תנובה- הגבינה... לסקירה >

כלכלן

כלכלן הוא מי שמבין לעומק מספרים וקולט את ההשפעה... לסקירה >

פיזיותרפיסט

אם תחום הרפואה וגוף האדם מרתקים אותך, ואתה חולם... לסקירה >

רוצה שנחזור אליך? השאירו פרטים

התקשרו עכשיו:
09-9508989