סגור

מצאנו!4 מוסדות ללימוד קורס פסיכומטרי

ישנם 4 מוסדות לימוד ללימודיפסיכומטרי - קורס פסיכומטרי

תצוגת טבלה

תצוגת גלריה

מלא את פרטי ההתקשרות שלך ותן לכל מוסדות הלימוד שברשימה לשכנע אותך למה כדאי לך ללמוד אצלם

הכל על

מכינות פסיכומטרי ובגרויות - פסיכומטרי - קורס פסיכומטרי

הדרך ללימודים אקדמיים לרוב עוברת דרך בחינת פסיכומטרי, אשר נועדה לתת הערכה גסה של סיכויי הנבחן להשתלב במסגרת אקדמית ולעשות חיל במהלך תקופת הלימודים הגבוהים. אל דאגה, אמנם יש צורך לחרוש היטב לפני הבחינה אבל כל הסיפור יהיה מאחוריכם אחרי כשלושה חודשי לימודים במסגרת של קורס פסיכומטרי מקצועי. בהצלחה!

 

מבנה קורס פסיכומטרי

קורס פסיכומטרי יכול להילמד לרוב בין חודשיים לשלושה לפני מועד הבחינה ובין פעם לפעמיים בשבוע - וכמובן - מרתון פסיכומטרי לפני הבחינה. במסגרת קורס פסיכומטרי איכותי תוכלו ללמוד את כל החומר הדרוש לבחינה מאפס, דבר שיעזור לכם במיוחד אם אתם חיילים משוחררים שלא זוכרים דבר מימי התיכון, במיוחד לא חישוב שטח משולש, משוואה ריבועית ועוד מגוון נושאים מתמטיים שאנחנו נימנע מלהזכיר.
 
המרצים בכל קורס פסיכומטרי ובכל מוסד לימוד גם נותנים לכם אקסטרה - טיפים שהם ריכזו במהלך השנים. הטיפים האלה הם באמת בגדר "זהב טהור" שיעניקו לכם לא מעט נקודות. אם כבר מדברים על חיילים משוחררים, אז כמובן שניתן - ואף מומלץ - לעשות שימוש בפיקדון הצבאי כדי ללמוד פסיכומטרי. במקביל, על החיילים המשוחררים לבדוק אם מוסדות הלימוד מציעים להם הטבות מיוחדות דוגמת קורס פסיכומטרי בהנחה, שילוב של קורס פסיכומטרי והשלמת בגרויות ועוד.
 

מועדי פסיכומטרי עד סוף שנת 2015

אם אתם רוצים להיכנס לעולם של לימודים אקדמיים ואתם חייבים פסיכומטרי, שימו לב לדבר הכי חשוב - מועדי פסיכומטרי. אז מתי יש מבחן פסיכומטרי? מתי הבחינות הקרובות? ריכזנו לכם את התאריכים עד סוף השנה. שימו לב גם שיש מועד סיום עבור הרשמה לפסיכומטרי.
 
מועדי פסיכומטרי בשנת 2015 סיום ההרשמה למבחן פסיכומטרי שפות הבחינה
11,13.12.2015 1.11.2015 עברית, ערבית

 

מועדי פסיכומטרי 2016

רוצים להתחיל ללמוד באוקטובר 2016 או בחורף 2017? הטבלה הבאה יכולה להיות מאוד רלוונטי עבורכם. תאריכי פסיכומטרי 2016 כאן לפניכם, כך שאם הגיע זמנכם ללמוד לימודים אקדמיים, כדאי שתעשו את החישוב מראש ותבדקו מתי עליכם לגשת לבחינה, ובהתאם, איזה קורס פסיכומטרי תצטרכו לקחת ובאיזה מוסד לימוד. שימו לב שההרשמה לשנת הלימודים של אוקטובר 2016 תחל בפברואר, כך שכדאי לכם לגשת לכל המאוחר למבחן פסיכומטרי באפריל.
 
מלבד תאריכי הפסיכומטרי בשנת 2016, עליכם להתייחס לשני גורמים נוספים שמופיעים בטבלה - מועד סיום ההרשמה לפסיכומטרי והשפות של המבחן. מבחינת אזורי הבחינה, בכל המועדים ניתן להיבחן בדרום, צפון, מרכז וירושלים. ביולי הבחינה גם תיערך במוסדות לימוד באצבע הגליל ובאפריל וספטמבר באילת.
 
מועדי פסיכומטרי בשנת 2016 מועד סיום ההרשמה לפסיכומטרי שפות הבחינה
15.02.2016 05.01.2016 עברית, משולב/ אנגלית, רוסית, צרפתית
20-21.04.2016 06.03.2016 עברית, ערבית
07.07.2016 23.05.2016 עברית, משולב/ אנגלית, ערבית, רוסית, ספרדית, צרפתית
5-6.09.2016 24.07.2016 עברית, ערבית
23,25.12.2016 09.11.2016 עברית, ערבית

 

כמה עולה מבחן פסיכומטרי?

רוצים ללמוד לפסיכומטרי? עליכם לזכור שהדרך ללימודים אקדמיים רצופה בכמה הוצאות כלכליות. ראשית, עלות של קורס פסיכומטרי נאמדת בכמה אלפי שקלים, סכום שאותו בדרך כלל תשלמו באמצעות פיקדון אישי. שנית, צריך לזכור כי בזמן ההרשמה לפסיכומטרי יש אגרת הרשמה עבור המרכז הארצי לבחינות והערכה. עלות הרשמה לבחינה פסיכומטרית עד מועד ההרשמה - 580 שקלים.
 

הרשמה מאוחרת לפסיכומטרי

פספסתם את ההרשמה, אבל אתם עדיין רוצים להיבחן במועד ספציפי? עלות הרשמה מאוחרת לפסיכומטרי - 870 שקלים. ואם זה לא מספיק, תוכלו להירשם לפסיכומטרי גם ביום המבחן עצמו, אבל אז תיפרדו מסכום גבוה במיוחד - 1,450 שקלים. ובקיצור, רוצים להיבחן? תקבלו החלטה מראש וכך תחסכו בעלות הכללית, שממילא היא לא נמוכה. נרשמתם, אבל החלטתם לדחות את המבחן? תצטרכו לשלם 104 שקלים בשביל לשנות ולזוז בין מועדי פסיכומטרי.
 
מתלבט? לא מוצא את עצמך? כדאי שתדבר עם יועץ לימודים

השאר פרטים ויועץ לימודים יחזור אליך בחינם

הכל פתוח

הימים הפתוחים הקרובים

ספריית המקצועות

אלף... סטופ! כל המקצועות במקום אחד

שמאי

שמאי הוא איש מקצוע אשר מסייע ללקוחות פרטיים או... לסקירה >

פילוסוף

בוגר החוג לפילוסופיה הינו אדם אשר התמקצע בניתוח... לסקירה >

עורך מוזיקלי

אם החיים שלך זה מוזיקה, ואי אפשר לתפוס אותך בלי... לסקירה >

במאי תיאטרון

חולם על קריירה בתחום התיאטרון? אם צפייה אובססיב... לסקירה >

מתכנת / מפתח

בא לך ללמוד איך לוקחים שפת תכנות, ובוראים ממנה... לסקירה >

מהנדס חומרה

אומרים שאלוהים נמצא בפרטים הקטנים ועם זה יסכים... לסקירה >

רוצה שנחזור אליך? השאירו פרטים

התקשרו עכשיו:
09-9508989