סגור

ספריית המקצועות

אלף...סטופ! כל המקצועות במקום אחד - ספריית המקצועות של זה לימודים

ספריית המקצועות

אלף... סטופ! כל המקצועות במקום אחד.

יועץ מס

יועצי מס הם למעשה הנציגים הרשמיים של לקוחותיהם אל מול רשויות המס. בעוד שרוב האזרחים הינם אבודים ולא בטוחים כיצד להתמודד עם רשויות המס באופן שיטיב עמם ועם הכנסתם, יועץ מס ויועצת מס הינם חוף מבטחים בים של אי וודאות. זה חשוב!

מה הג'וב בתכלס?

אם יש משהו שגורם לכל אדם לשקשק מפחד, בין אם מדובר באדם פרטי או עבריין מוכר - זהו מס הכנסה. יועץ מס למעשה מסייע לאנשים פרטיים או עסקים קטנים להתמודד עם דרישות מס הכנסה, ולנתב את רווחיהם של לקוחותיו באופן שממקסם את ההכנסה הנקייה לאחר הורדת מס ולהיות נציג הלקוחות אל מול רשויות מס ההכנסה.

 

אני אתאים לזה?

לימודי ייעוץ מס נועדו לאלו אשר חולמים לפתוח משרד פרטי קטן או לחילופין לעבוד כעצמאים בתחום. כמובן שתמיד ישנה האופציה של השתלבות במחלקת ייעוץ מס במשרד רואי חשבון.  

 

איזו תעודה אני צריך כדי להתחיל לעבוד בתור יועץ מס?

ישנם מספר שלבים לאנשים השואפים להיות יועצי מס. ראשית, רובם המכריע של מוסדות לימודים שמספקים קורס ייעוץ מס מתעקשים על תעודת בגרות מלאה לקראת הלימודים, למרות שישנם מספר מוסדות אקדמאיים אשר מסכימים לקבל בחינות חלופיות אשר מתבצעות על ידי מועצת יועצי המס, או לחילופין ציון מסוים שהתקבל בחלק ממקצועות הליבה בבגרויות. דרך נוספת לקבלה עבור לימודי ייעוץ מס הינה באמצעות סיום מכינה קדם אקדמית. כמו כן, על יועץ מס בשאיפה להציג תעודת יושר מן המשטרה, ולסיים התמחות בת שנה במשרד רואי חשבון או משרד ייעוץ מס.

 

ואיך הלימודים במסלול ייעוץ מס?

לימודי ייעוץ מס נעשים לאחר שהתקבלה תעודה המסמיכה אותך בתור מנהל חשבונות. כלומר, ייעוץ מס הוא רובד נוסף שניתן למנהלי חשבונות. עם זאת, זכור תמיד שההסמכה הכפולה הזאת פותחת עבורך יותר אופציות בשוק העבודה - הן בתור יועץ מס והן בתפקידי ניהול חשבונות, חשבות שכר ועוד. זה ממש שווה.

 

מסלולי לימודים לתפקיד במסגרת ייעוץ מס מחולקים למעשה לשתי קטגוריות עיקריות: מיסוי וחשבונאות. השלמת הקורסים אורכים כשנה או שנתיים בהתאם למסלולים השונים המוצעים במוסדות הלימוד.

 

יש לי מה לעשות עם זה הלאה?

בוודאי. ראשית, כדי להיות יועץ מס, עליך להיות מנהל חשבונות קודם. לכן, בעולם התעסוקה, תוכל להתמודד על שני תפקידים שונים שיעניקו לך מרחב פרנסה רחב יותר. זה אופציות. ובקיצור: יועץ מס, מנהל חשבונות (או יועצת מס, מנהלת חשבונות. כמובן). 

 

יש בזה כסף?

כסף לא רע בכלל. שנת ההתמחות אמנם נעשית בשכר בסיס לרוב, כאשר שכר יועץ מס נע בין 4,500 ₪ ל-6,000 ₪. לאחר ההסמכה וההשתלבות במשרדים - שכר  יועץ מס עולה וממשיך לעלות ביחד עם שנות הוותק. במידה ותבחר להיות עצמאי, אינך מוגבל בכמות הלקוחות שתוכל לקחת על עצמך, והכנסתך גם תגדל משמעותית. למעשה, שכרך תלוי אך ורק בך.

עוד מקצועות שעשויים לעניין אותך

חשב שכר

אם בא לך להשתלב בעבודה משרדית מעניינת, לקבל ידע ורקע על תחומי ראיית חשבון ולהתמקצע בהוראות החוק בנושא דיני עבודה, קופות גמל ופנסיה - קריירה בתור חש...

קרא עוד >

אנליסט

יש לך הבנה כלכלית טובה? אנגלית ברמה גבוהה? נראה לנו שכדאי לך לשקול להיות אנליסט! אנליסט הינו בעצם בעל המקצוע אשר מעניק חוות דעת כלכלית ומקצועית בנו...

קרא עוד >

פקיד בנק

פקיד בנק הינו נציג הבנק אשר אמון על טיפול בלקוחות על הצד הטוב ביותר. פקידי בנק מסייעים ללקוחות לעמוד במסגרות החשבון הניתנות להם, ומעניקים מענה לצרכ...

קרא עוד >

מלא את פרטי ההתקשרות שלך ותן לכל מוסדות הלימוד שברשימה לשכנע אותך למה כדאי לך ללמוד אצלנו

images/left-box-titleBlocks.png

תצוגת טבלה

תצוגת גלריה

לא נמצאו מוסדות לימוד התואמים את המקצוע
עדיין מבולבל כדאי שתדבר עם יועץ לימודים!
עדיין מבולבל כדאי שתדבר עם יועץ לימודים!
עדיין מבולבל?כדאי שתדבר עם יועץ לימודים!

השאר פרטים ויועץ לימודים יחזור אלייך בחינם

מתלבט? לא מוצא את עצמך? כדאי שתדבר עם יועץ לימודים

השאר פרטים ויועץ לימודים יחזור אליך בחינם

הכל פתוח

הימים הפתוחים הקרובים

ספריית המקצועות

אלף... סטופ! כל המקצועות במקום אחד

אנימטור

אם בא לך שדמויות מצוירות וגיבורי על ילוו את יום... לסקירה >

מנהל משאבי אנוש

בא לך להיות חלק מארגון וחברה גדולה? להשפיע על ה... לסקירה >

נציג תמיכת מחשבים

בא לך ללחוץ על מקש ה-אנטר לקריירה בתחום המחשבים... לסקירה >

היסטוריון

היסטוריון הוא מלומד אשר בוחר להתמקד בהבנה מעמיק... לסקירה >

עורך דין פלילי

משפט פלילי הינו אחד מן התחומים המרתקים ביותר שי... לסקירה >

הנדסאי קול וסאונד

רוצה קריירה שתתנהל בצורה הרמונית? ללוות את היוצ... לסקירה >

רוצה שנחזור אליך? השאירו פרטים

התקשרו עכשיו:
09-9508989