סגור

ספריית המקצועות

אלף...סטופ! כל המקצועות במקום אחד - ספריית המקצועות של זה לימודים

ספריית המקצועות

אלף... סטופ! כל המקצועות במקום אחד.

מהנדס מכונות

רוצים להשתלב בתחום הנדסת מכונות, להיות אחראים למכונות עצומות, כלי טיס ומערכות טכנולוגיות מתוחכמות, ובמקביל לעשות אחלה כסף? תחום הנדסת מכונות הוא אחד מהמבוקשים בשוק העבודה, ונראה לנו שאתם הולכים להתאהב בו ממש בקרוב... 

מה הג'וב בתכלס?

מהנדס מכונות הוא בעצם האיש שאחראי לאלמנטים של מחקר ופיתוח של מערכות כוח ומכניקה מתוחכמות. המערכות הללו באות לידי ביטוי במגוון רכב של מכונות, מנועים, מטוסים,  מחשבים, רובוטים, כלי תחבורה, מכונות מאסיביות במפעלים ועוד.

 

אני אתאים לזה?

אם אתה אוהב להבין כיצד המכשירים האלקטרוניים סביבך פועלים, יש לך ראש טכני טוב, רמה גבוהה של דיוק והמון סבלנות - תחום הנדסת מכונות יכול להתאים לך מאוד.

 

איזו תעודה אני צריך כדי להתחיל לעבוד?

על מנת להתחיל לעבוד בתחום, עליך לעבור את המסע המפרך של לימודי הנדסה ולהיות בעל תואר ראשון בהנדסת מכונות. אז אל תגידו שלא אמרנו.

 

ואיך הלימודים?

לימודי הנדסת מכונות עצמם אורכים תקופה של בין ארבע לחמש שנים. על מנת להתקבל למסגרת של לימודי הנדסה, עליך להראות יכולות ריאליות גבוהות באמצעות ציוני תעודת בגרות גבוהים ( לרוב 75 ומעלה במגמות של 4 ו- 5 יחידות), או לחילופין באמצעות ציון כמותי גבוה במבחן פסיכומטרי.

 

במהלך לימודי הנדסת מכונות תיחשף למגוון רחב של תחומי הנדסה וההבנה הטכנולוגית שלך תעמיק. תחילה תעמיק את הידע שלך בתחומי המתמטיקה, הפיזיקה והמחשבים ותשיג ידע בסיסי בתחום הנדסת מכונות, כאשר המחצית השנייה בתוכנית לימודי הנדסת מכונות מתמקדת בעיקר בלימודים גבוהים וחלוקה למגמות לפי תחומי עניין: מערכות אנרגיה, רובוטיקה, בקרה ומכטרוניקה, מיקרו מערכות ועוד.

 

יש לי מה לעשות עם תואר בהנדסת מכונות?

כמובן. בעלי תואר ראשון בהנדסת מכונות יכולים להשתלב במגוון רחב של חברות ותעשיות, כך שההשתלבות בשוק העבודה לאחר השגת תואר בהנדסת מכונות הינה קלה יחסית. חברות טכנולוגיה, אלקטרוניקה, תעשייה אווירית, הייטק וסטארט אפ הם רק חלק קטן ממקומות העבודה שישמחו לשמוע ממך ברגע שתסיים מסלול של לימודי הנדסה לתואר ראשון. מהנדסים מצטיינים יכולים להתקדם בסולם הדרגות לתפקידי אחראי צוות ומנהלי פרויקטים.

 

מבחינת תוכניות לימודים בישראל במסלולי הנדסה, תמיד יש לך אופציה להמשיך את השכלתך בעולם האקדמי וללמוד תארים מתקדמים - תואר שני בהנדסת מכונות, תואר שני במחשבים ובמסלולי הנדסה נוספים.

 

יש בזה כסף?

ימבה כסף. שכר מהנדס מכונות מתחיל לרוב מתחיל מ-7,000 ₪ ויכול להגיע עד סכומים של 12,000 ₪. לאחר צבירת שנות ניסיון ומעבר לתפקידים בכירים יותר, שכר מהנדס מכונות יכול לחצות את גבול ה-20,000 ₪ ואף להגיע לשכר של 30,000 ₪ בתפקידים בכירים במיוחד. 

עוד מקצועות שעשויים לעניין אותך

מהנדס מכונות

רוצים להשתלב בתחום הנדסת מכונות, להיות אחראים למכונות עצומות, כלי טיס ומערכות טכנולוגיות מתוחכמות, ובמקביל לעשות אחלה כסף? תחום הנדסת מכונות הוא אח...

קרא עוד >

אדריכל

רוצה לבנות קריירה יצירתית, מאתגרת במיוחד עם המון סיפוק במהלכה ובסופה? אדריכל (או ארכיטקט) הוא האדם שזוכה לשרטט ולתכנן עבור לקוחותיו את בית חלומותיה...

קרא עוד >

מהנדס תעשייה וניהול

אתם יודעים לייעל הליכים ויש לכם חוש טוב לניהול אנשים? ייתכן שתחום הנדסת תעשייה וניהול יתאים לכם בדיוק. עבודה בהנדסת תעשייה וניהול כוללת כניסה לחברה...

קרא עוד >

מלא את פרטי ההתקשרות שלך ותן לכל מוסדות הלימוד שברשימה לשכנע אותך למה כדאי לך ללמוד אצלנו

images/left-box-titleBlocks.png

תצוגת טבלה

תצוגת גלריה

עדיין מבולבל כדאי שתדבר עם יועץ לימודים!
עדיין מבולבל כדאי שתדבר עם יועץ לימודים!
עדיין מבולבל?כדאי שתדבר עם יועץ לימודים!

השאר פרטים ויועץ לימודים יחזור אלייך בחינם

מתלבט? לא מוצא את עצמך? כדאי שתדבר עם יועץ לימודים

השאר פרטים ויועץ לימודים יחזור אליך בחינם

הכל פתוח

הימים הפתוחים הקרובים

ספריית המקצועות

אלף... סטופ! כל המקצועות במקום אחד

מהנדס תעשייה וניהול

אתם יודעים לייעל הליכים ויש לכם חוש טוב לניהול... לסקירה >

איש מרקום (תקשורת שיווקית)

אוהב מותגים? אוהב פרסום ושיווק? מזל טוב, מצאנו... לסקירה >

סוכן ביטוח

סוכן ביטוח הינו הגורם המקשר בין הלקוח לחברה המב... לסקירה >

יועץ מס

יועצי מס הם למעשה הנציגים הרשמיים של לקוחותיהם... לסקירה >

הנדסאי כימיה, תרופות ומזון

הנדסאי כימיה, תרופות ומזון הוא תחום תעסוקה בטוח... לסקירה >

קואצ'ר

מעריץ את אלון גל? חושב שאופרה ווינפרי היא גאון?... לסקירה >

רוצה שנחזור אליך? השאירו פרטים

התקשרו עכשיו:
09-9508989