סגור

מה כדאי לך ללמוד לפי המזל האסטרולוגי שלך?

למזל טלה מומלץ ללמוד ניהול, ומזל סרטן הכי ייהנה מלימודי פסיכולוגיה. בואו לבדוק באיזה תחום לימודים כדאי לכם לבחור לפי המזל האסטרולוגי שלכם 

  • גילה בוים

  • 6709

  • 6 דקות

כל כך הרבה תארים, וכל כך הרבה התלבטויות. אם אתם נמצאים בדילמה ולא יודעים מה כדאי לכם ללמוד, למה שלא תתנו לאסטרולוגיה לכוון אתכם? גילה בוים, אסטרולוגית, נומרולוגית ומתקשרת, מציגה בפניכם את המדריך לבחירת תחום הלימודים, לפי המזל האסטרולוגי שלכם. 
 

מזל טלה

מזל טלה הינו מזל היפר אקטיבי, והוא זקוק לגיוונים וחידושים ללא הרף. לא תתאים לו עבודה משעממת, והוא גם מאבד התלהבות ועניין במהירות. לכן יהיה לו קשה עם לימודים ארוכי טווח.
בסופו של דבר יעדיף להיות עצמאי ולא שכיר, והוא גם טיפוס שלומד מהחיים ומהניסיון.
מתאימים לו לימודים שקשורים ביזמות עסקית, ניהול, שיווק, ורצוי שהוא יעסוק בהקמה של פרוייקטים, ולא באחזקה. מתאימה לו גם קריירה צבאית, בתור קצין או מפקד.
 

מזל שור

הוא מזל היציבות, וההתמדה. הוא מעדיף מקום עבודה קבוע זאת משום שיש לו פחד מפני שינויים. מתאימים לו לימודים שקשורים בעיצוב, אסתטיקה, עבודת אדמה וקירבה לטבע, גידול צמחים, שזירת פרחים, עסקי רכוש וכסף כמו נדל"ן ותיווך, עיצוב מוצרים ועיצוב אופנה, עבודות ידיים, ארכיטקטורה, אחזקת מבנים.
מזל שור? כדאי לך ללמוד עיצוב אופנה

צילום: shutterstock

מזל תאומים

הוא מזל  התקשורת. הוא חייב גיוון ללא הרף ולכן חשוב לו שהלימודים יהיו מעניינים. תשומת הלב שלו מוסחת בקלות, ולעתים קשה לו להתרכז, ולכן עדיף שיעשה הפסקות קצרות מדי פעם. מתאימים לו לימודים אשר קשורים בתקשורת: יחסי ציבור, עיתונאות, רדיו וטלוויזיה, משאבי אנוש, כוח אדם ושירות לקוחות.
 

מזל סרטן

מזל הרגש והאימהות. אוהב ללמוד דברים אשר קרובים לליבו, ואשר יש לו הזדהות רגשית עימם. לכן יהיה לו קשה בלימודים טכניים ושכליים מדי.
מתאימים לו לימודים של מקצועות "נשיים"- מורה, גננת, אחות, טיפול, אומנת, אם בית, פסיכולוגיה חינוכית ובכלל עבודה עם ילדים. מאחר ומזל סרטן הוא מזל האוכל, מתאים לו גם ללמוד טבחות ובישול.
 

מזל אריה

הוא מזל הכריזמה. חשוב לו שהלימודים יהיו מרתקים ומלהיבים. חשובה לו האווירה התחרותית והוא אוהב להתפאר בהישגיו, וזה גם מהווה לו מוטיבציה. גם הוא כמו הטלה, הינו חסר סבלנות.
מתאימים  לו לימודים הקשורים בניהול, להיות דובר ובכל תפקיד ייצוגי אחר. לרבים מן האריות מראה מושך ולכן מתאים להם ללמוד משחק, דוגמנות, דיילות ועוד.
מזל אריה? נולדת לעולם המשחק

צילום: shutterstock

מזל בתולה

הוא מזל הביקורתיות והדייקנות. חייב ללמוד עד לעומק ולפרטים, ולפעמים מקשה על עצמו בכך. יש לו זיכרון טוב, ומשיכה לדברים מדויקים כמו אלקטרוניקה, מחשבים, מכניקה עדינה וכו'.
מתאים לו ללמוד כל מה שקשור במחשבים, הנהלת חשבונות, אלקטרוניקה, טכנאי מכשירים, וגם מבקר איכות. כמו כן ירצה ללמוד יותר מתואר אחד ולעסוק במחקר מדעי בכלל.
 

מזל מאזניים

הוא מזל הססן למדי ושוקל כל דבר בצורה יסודית, ולכן יהיה לו מאוד קשה להחליט מה ללמוד. הוא זקוק לאווירה נעימה, חברותית והרמונית, והוא מאוד אוהב לרצות את המורים והמדריכים שלו. נוטה יותר ללימודים מופשטים כמו: פילוסופיה, מדעי הרוח והחברה.
מתאימים  לו לימודים הקשורים בייעוץ, גישור, מתן שירות, הדרכה, עורך דין, שופט, יועץ משפטי, מרצה וחוקר אקדמאי בתחום מדעי החברה או הרוח.
 

מזל עקרב

הוא מזל העומק והתמודדות העמוקים. הוא מזל קיצוני של שחור ולבן, ולכן או שהלימודים מעניינים אותו, או שמשעממים, ואז "הוא שובר את הכלים" ומפסיק. הוא לוקח הכל באופן אישי, ולכן הלימודים לגביו הופכים לחוויה אישית ורגשית מעמיקה.
מתאימה לו קריירה הקשורה במעורבות רגשית עמוקה. הוא גם לא נרתע מעבודה כמו עם נפגעי סמים, אלימות, מחלות קשות וכו'. לכן גם הלימודים יהיו בהתאם. יתאים לו גם ללמוד בלשות, שוטר, והיות והוא אוהב "לחפור לעומק", ולכן לו  ללמוד ארכיאולוג, רופא מנתח, פסיכיאטר, מטפל מיני, גניקולוג..
 

מזל קשת

מזל החופש והמרחב. הוא היפר אקטיבי ולכן קשה לו להתרכז לאורך זמן. מצד שני תפיסתו מהירה ושטחית, ולכן פעמים רבות הוא יצליח במבחנים מבלי להשקיע הרבה. חייב שהלימודים יספקו לו עניין, השראה ושאר רוח. לא מתאים לו לרדת לפרטים וללמוד דברים טכניים. קל לו יותר לראות את התמונה הכללית מאשר לרדת לפרטים.
מתאימה לו קריירה הקשורה בטבע ובמרחבים ולכן יכול ללמוד: מדריך טיולים, מלווה קבוצות, סוכן נסיעות, בתי מלון, יבוא יצוא, לימוד שפות זרות בשל כשרונו לשפות. מתאים לו גם ללמוד סוכן נוסע, ביולוג, מטפל בבעלי חיים, וטרינר. הוא שוחר תרבות ואומנות ולכן מתאים לו גם ללמוד חקר עמים ותרבויות- אנתרופולוגיה, ועבודה במוזיאון.
מזל ק'שת? לך ללמוד וטרינריה

צילום: shutterstock

מזל גדי

הוא מזל הסבלנות וההתמדה. אצלו המטרה מקדשת את האמצעים, ולכן מוכן לסבול ולהשתעמם, והעיקר להגיע לתואר הנכסף אשר מחכה לו בסוף. לכן הוא יסודי, קולט לאט, אך זוכר כל דבר.
לכן מתאימים לו לימודים הקשורים בארגון ובמקומות ממוסדים: עבודה בבנק, ניהול מוסדות ציבור, כלכלה וכספים, לימודים של דת, ממסד ורשויות.
 

מזל דלי

הוא מזל הייחודיות והחברתיות. הוא בעל ראש של ממציא וחוקר ולכן לומד בדרך משלו. הוא אפילו  אוטודידאקט. הוא יחפש לימודים מיוחדים, ונושאים מרתקים, אחרת ישתעמם. מתאים ללימודים של מדעי החברה והרוח, וכאלו הקשורים בעיסוק חברתי: עבודה סוציאלית, עבודה חברתית וקהילתית, מדריך חברתי, פוליטיקה ויחסים בינלאומיים.
 

מזל דגים

הוא מזל של מסירות וביטול אגו. מאוד משופע ממצבי רוח, מאווירה ומדעות אחרים. לכן חשוב לו ללמוד באווירה נינוחה ותומכת. הוא מאוד אינטואיטיבי ומתחבר לדברים מבפנים, לכן מתאימים לו גם לימודי מיסטיקה או אומנות (כמו מוזיקה, משחק ותרפיה באומנות). בנוסף, הוא יפרח בלימודים הקשורים במסירות כמו: אחות, מטפלת, ריפוי טבעי.  
 
 
גילה בויום היא אסטרולוגית, נומרולוגית ומתקשרת
 
עדיין מבולבל כדאי שתדבר עם יועץ לימודים!
עדיין מבולבל כדאי שתדבר עם יועץ לימודים!
עדיין מבולבל?כדאי שתדבר עם יועץ לימודים!

השאר פרטים ויועץ לימודים יחזור אלייך בחינם

עוד כתבות שעשויות לעניין אותך

תמונות של חרשנים שיפילו אתכם מצחוק

חושבים שאתם לומדים יותר מדי? חכו שתראו את האנשים האלה, שלומדים בכל מקום ובכל סיטואציה אפשרית

כתבה המלאה >
אמא לא תמיד צודקת: ארבעה שיקולים שבאמת כדאי שתעשה כשאתה בוחר לימודים

זהו, סיימת צבא ואתה אובד עצות מול עלון של אוניברסיטה או מכללה. אז מה באמת אתה צריך לקחת בחשבון כשאתה מחליט מה ללמוד? רמז: לא את הצעקות של אימא שלך...

כתבה המלאה >
7 האפליקציות שכל סטודנט חייב בסמארטפון

כי כולנו יודעים שבאיזשהו שלב הפרעת הקשב שלך תצא לשחק והשיעור הזה ישעמם לך את הצורה. אבל היי, מי אמר שאי אפשר לנצל את הזמן המת לדברים פרודוקטיביים כ...

כתבה המלאה >
מתלבט? לא מוצא את עצמך? כדאי שתדבר עם יועץ לימודים

השאר פרטים ויועץ לימודים יחזור אליך בחינם

הכל פתוח

הימים הפתוחים הקרובים

ספריית המקצועות

אלף... סטופ! כל המקצועות במקום אחד

מזכיר/ה משפטי/ת

חולמים לעבוד לצד עורכי דין ולהיות חלק חשוב מהעש... לסקירה >

מניקוריסטית ופדיקורסטית

מי ידע שאפשר לעשות אחלה כסף מלהתעסק כל היום עם... לסקירה >

סקיפר

שוטי שוטי ספינתי, הים כל כך כחול, אני אהיה עוד... לסקירה >

מנהל שיווק

היום כל איש עסקים מבין שעם כל הכבוד ליכולות משא... לסקירה >

הנדסאי חשמל

אתה מרגיש חשמל באוויר? כנראה שזה מהתרגשות, כי ת... לסקירה >

שמאי

שמאי הוא איש מקצוע אשר מסייע ללקוחות פרטיים או... לסקירה >

רוצה שנחזור אליך? השאירו פרטים

התקשרו עכשיו:
09-9508989