סגור

ספריית המקצועות

אלף...סטופ! כל המקצועות במקום אחד - ספריית המקצועות של זה לימודים

ספריית המקצועות

אלף... סטופ! כל המקצועות במקום אחד.

מורה בבית ספר יסודי

תחום חינוך והוראה בישראל צמא תמיד לכשרונות חדשים בתחום החינוך, אשר התגייסו לשורות המורים העובדים בבתי הספר ויפגינו אחריות ואכפתיות לגידול, חינוך והוראת הדור הבא של מדינת ישראל. 

מה הג'וב בתכלס?

עבודתו של מורה בבית ספר יסודי הינה בעיקר הענקת נחיתה רכה עבור התלמידים הצעירים בעולם הלימודים והאקדמיה. במהלך עבודתו, מורה בבית ספר יסודי מקנה לתלמידיו ידע במקצועות הליבה הדרושים לגילאים צעירים (לשון, הבעה, מדעים, מתמטיקה ואנגלית). על המורה להיות קשוב לצרכיו של כל אחד מתלמידי הכיתה, ולהעניק להם סיוע נוסף בשעות שאחר הלימודים במקרה הצורך.

 

אני אתאים לזה?

חושב שהצלצול נועד בשבילך? אולי הוראה היא הקריירה עליה תמיד פנטזת. על השואפים לעסוק בתחום חינוך והוראה להיות בעלי גישה טובה לילדים ונוער, סבלנות ודרך ארץ. מורה לגילאים כה צעירים צריך לסייע לתלמידים הצעירים להתאהב במקצועות הליבה הנלמדים בגילאי היסודי, ולסייע להם להבין את החומר באמצעות שימוש ביצירתיות, הומור וחיוך.

 

איזו תעודה אני צריך כדי להתחיל לעבוד בתור מורה בבית ספר יסודי?

מורים לרוב לומדים תואר בחינוך, ולעיתים משלבים אותו עם מקצוע דו חוגי נוסף. כמו כן, ישנה אפשרות להוציא תעודת הוראה נפרדת, כך שגם אם למדת תואר ראשון בתחום אחר, תעודת הוראה תאפשר לך לחנך וללמד במקביל לכך.

 

ואיך הלימודים במסלול של תואר בחינוך?

תואר בחינוך מאפשר לך לקבל השכלה בשני מישורים שונים מתחום החינוך. הראשון הינו בתחום התיאורטי עם דגש על סקירה של גישות שונות המקובלות היום באסכולת הלימוד והנגשת האקדמיה לתלמידים הצעירים. לימודים אלה גם מתמקדים בתחום המעשי ומאפשרים למורים לשבת בכיתות לימוד לקראת סוף תקופת הלימודים, תוך כדי שהם מתרשמים מעבודת המורה, לוקחים הערות, ואף מתנסים בעצמם בחינוך והוראה מול קבוצת תלמידים. עם סיום הלימודים, בוגרי התואר בחינוך מקבלים תואר B.Ed.

 

יש לי מה לעשות עם תואר בחינוך?

חינוך והוראה הוא אחד התחומים המגוונים יותר, המאפשרים לעוסקים בו להתמקצע במספר נושאי לימוד, ולהרחיב את יכולתם ללמד שיעורים נוספים. מורים רבים ממשיכים את דרכם המקצועית בתחום החינוך ומתקדמים לתפקידים ניהוליים, עבודה במשרד החינוך, העברת שיעורים פרטיים וכו'.

 

יש בזה כסף?

תחום ההוראה ידוע בעיקר בשל תנאיו הסוציאליים הנוחים למדי, ופגרת העבודה בתשלום במהלך חודשי החופש הגדול. בעיקרון, שכר מורה הינו תלוי וותק וניסיון, ונע לרוב שכר 4,000 ₪ ל- 8,000 ₪ עבור מורה בבית ספר יסודי. מורים רבים בוחרים בהשלמת הכנסה שונה באמצעות מתן שיעורים פרטיים במסגרת זמנם הפנוי.

עוד מקצועות שעשויים לעניין אותך

חינוך גופני

יש לכם רבע שעה להקיף בריצה את בית הספר. מוכנים? אם אתם משוגעים על ספורט וגם על ילדים ובני נוער, בואו להירשם לתואר ראשון בחינוך גופני, ולעסוק כמורים...

קרא עוד >

גננת ומטפלת

ילדים זו שמחה, ולך יכולה להיות עבודה שתגרום לך לחייך קבוע. גננת היא הסמכות החינוכית הראשונה בחייו של הילד, ויש לה יכולת אדירה לנתב את העתיד הלימודי...

קרא עוד >

ייעוץ חינוכי

אוהבים להקשיב? רוצים לסייע לילדים ובני נוער להתמודד עם קשיים חברתיים, לימודיים ורגשיים, מצבי לחץ, לקויות תקשורת, שפה ודיבור ובעיות שונות? אז בואו ל...

קרא עוד >

מלא את פרטי ההתקשרות שלך ותן לכל מוסדות הלימוד שברשימה לשכנע אותך למה כדאי לך ללמוד אצלנו

images/left-box-titleBlocks.png

תצוגת טבלה

תצוגת גלריה

עדיין מבולבל כדאי שתדבר עם יועץ לימודים!
עדיין מבולבל כדאי שתדבר עם יועץ לימודים!
עדיין מבולבל?כדאי שתדבר עם יועץ לימודים!

השאר פרטים ויועץ לימודים יחזור אלייך בחינם

מתלבט? לא מוצא את עצמך? כדאי שתדבר עם יועץ לימודים

השאר פרטים ויועץ לימודים יחזור אליך בחינם

הכל פתוח

הימים הפתוחים הקרובים

האקדמית תל־אביב-יפו - מגדירים את האקדמיה מחדש

10:00, 28/01/2022

יום פתוח וירטואלי לתואר ראשון ושני באקדמית תל־אביב-יפו

ספריית המקצועות

אלף... סטופ! כל המקצועות במקום אחד

מפיק

תמיד ידעת לנהל אנשים, לתקתק עבודה ולגרום דברים... לסקירה >

פיזיותרפיסט

אם תחום הרפואה וגוף האדם מרתקים אותך, ואתה חולם... לסקירה >

הנדסאי אלקטרוניקה

הנדסאי אלקטרוניקה הוא מצרך חשוב בשוק העבודה, אש... לסקירה >

מנהל רשתות

בתכלס, מנהל רשתות מחשב הוא אחד מהאנשים הכי חשוב... לסקירה >

פקיד בנק

פקיד בנק הינו נציג הבנק אשר אמון על טיפול בלקוח... לסקירה >

קלדנית

משרת קלדנות מיועדת עבור אלו אשר מחפשים עבודה זמ... לסקירה >

רוצה שנחזור אליך? השאירו פרטים

התקשרו עכשיו:
09-9508989