סגור

ספריית המקצועות

אלף...סטופ! כל המקצועות במקום אחד - ספריית המקצועות של זה לימודים

ספריית המקצועות

אלף... סטופ! כל המקצועות במקום אחד.

מזכיר/ה

רוצים להשתלב בעבודה משרדית, ולסייע לעסקים להיעשות בצורה הטובה ביותר? תפקיד של מזכיר או מזכירה נועד עבור אלו אשר מחפשים עבודה בתנאי משרד נוחים תוך כדי הענקת סיוע לוגיסטי לעובדי חברה או משרדים. ובינינו, מדובר בתפקיד חשוב בעמוד השדרה של כל חברה, שדרכו אפשר לעשות נטוורקינג מעולה להמשך הקריירה.

מה הג'וב בתכלס?

התפקיד של מזכיר/ה הוא להיות חלק חשוב וחיוני מפעילות המשרד, ולאפשר התנהלות לוגיסטית נוחה למנהליו ויתר עובדיו. במהלך היום יום עיקר העבודה מופנה למענה טלפוני, קביעת פגישות, שליחת וקבלת חבילות ויתר דברי דואר ושאר משימות בהתאם לדרישות הבוס והארגון.  

 

האם אתאים לזה?

מזכיר או מזכירה לרוב מאופיינים בייצוגיות, חייכנות ויחסי אנוש טובים ונעימים שישרו אווירה נעימה במהלך יום העבודה. אם אתם מסודרים, מסתדרים טוב עם אנשים ובעלי גישה חיובית - תתאימו לזה יופי.  

 

איזו תעודה אני צריך כדי להתחיל לעבוד?

ישנם קורסים מסוימים אשר יכולים להכשיר אותך לתפקיד של מזכיר/ה, וגם קורסים מקצועיים המעניקים הכשרה ביישומי המחשב השונים יכולים לתת ערך מוסף. עם זאת, אין שום צורך בהכשרה פורמאלית, ומעסיקים רבים מסתפקים בתעודת בגרות או השלמת 12 שנות לימוד.

 

ואיך הלימודים?

לימודי מזכירות ולימודי פקידות לרוב מתמקדים במבנה הארגוני של החברה והכשרה כיצד לסייע לחברה להתנהל בצורה יעילה: הן מבחינת ניסוח התכתבויות שונות עם סוגי לקוחות, סידור לוח זמנים כהלכה ועוד. קורסים ביישומי המחשב יעניקו לך שליטה טובה יותר בתוכנות ה-Office השונות ויסייעו לך בהתנהלות היום יומית במשרד.

 

יש לי מה לעשות עם זה הלאה?

כן, יש כמה אופקים אפשריים לאחר עבודה בתור מזכיר/ה. ראשית, תמיד ניתן להתחבב על ראשי המשרד ולהתקדם בתוך הארגון לתפקיד מזכיר/ה בכירים, בכפיפות למנכ"ל או מנהלי לשכה. סטודנטים רבים השואפים להשתלב בתחום מסוים במסגרת הקריירה יכולים להתחיל ללמוד את התחום דווקא מעבודת המזכירות: כך למשל, הרבה רואי חשבון או עורכי דין עובדים בתור מזכיר/ה במשרדים אלו במהלך הלימודים, ואז מנסים להשתלב במשרד עצמו עם קבלת ההסמכה.

 

יש בזה כסף?

שכר מזכירה ומזכיר מתחילים לרוב נע בין 5,000 ₪ ל-6,000 ₪, ויכול לצמוח עם הזמן גם לשכר שנע בין 7,000 ₪ ל-9,000 ₪. במידה והצלחת להתברג למשרות הבכירות, לעבודה צמודה עם המנכ"ל או כמנהלת לשכה, השכר יכול לעלות עד שכר של כ-10,000 ₪. חשוב לציין שבמשרדים נחשבים צוות המזכירות זוכה לאותן הטבות ופינוקים להם זוכים יתר עובדי החברה, והם מקבלים תלושי חג נדיבים ומצטרפים לטיולי המשרד ושאר הפעילויות.

עוד מקצועות שעשויים לעניין אותך

מזכיר/ה

רוצים להשתלב בעבודה משרדית, ולסייע לעסקים להיעשות בצורה הטובה ביותר? תפקיד של מזכיר או מזכירה נועד עבור אלו אשר מחפשים עבודה בתנאי משרד נוחים תוך כ...

קרא עוד >

מנהל משאבי אנוש

בא לך להיות חלק מארגון וחברה גדולה? להשפיע על האווירה במקומות עבודה, ולהתמצא בגיוס כוח אדם? תחום משאבי אנוש הוא תחום חיוני המאפשר השתלבויות בחברות...

קרא עוד >

חשב שכר

אם בא לך להשתלב בעבודה משרדית מעניינת, לקבל ידע ורקע על תחומי ראיית חשבון ולהתמקצע בהוראות החוק בנושא דיני עבודה, קופות גמל ופנסיה - קריירה בתור חש...

קרא עוד >

מלא את פרטי ההתקשרות שלך ותן לכל מוסדות הלימוד שברשימה לשכנע אותך למה כדאי לך ללמוד אצלנו

images/left-box-titleBlocks.png

תצוגת טבלה

תצוגת גלריה

עדיין מבולבל כדאי שתדבר עם יועץ לימודים!
עדיין מבולבל כדאי שתדבר עם יועץ לימודים!
עדיין מבולבל?כדאי שתדבר עם יועץ לימודים!

השאר פרטים ויועץ לימודים יחזור אלייך בחינם

מתלבט? לא מוצא את עצמך? כדאי שתדבר עם יועץ לימודים

השאר פרטים ויועץ לימודים יחזור אליך בחינם

הכל פתוח

הימים הפתוחים הקרובים

ספריית המקצועות

אלף... סטופ! כל המקצועות במקום אחד

מטפל/ת בדיקור סיני

בפתח הדלת עומד אדם שמתלונן על כאבים ומבקש את עז... לסקירה >

חשב שכר

אם בא לך להשתלב בעבודה משרדית מעניינת, לקבל ידע... לסקירה >

מהנדס חשמל

חולם על קריירה מדליקה שמנצלת את הכישורים הטכנול... לסקירה >

פילוסוף

בוגר החוג לפילוסופיה הינו אדם אשר התמקצע בניתוח... לסקירה >

טכנאי סאונד

אם עולם המוזיקה תמיד משך אותך, ואתה רוצה לבחור... לסקירה >

חינוך מיוחד

אם אתה מחפש קריירה משמעותית עם תחושת שליחות, נר... לסקירה >

רוצה שנחזור אליך? השאירו פרטים

התקשרו עכשיו:
09-9508989