סגור

מכללת מגמות - לימודי שוק ההון

השאר פרטים ויועץ מטעם מוסד הלימודים יחזור אליך בהקדם
מכללת מגמות - לימודי שוק ההון

חזון מכללת מגמות

 • להוביל כגוף פיננסי בשוק ההון הישראלי.
 • להוביל בחינוך הפיננסי.
 • להכשיר את הלקוח ולספק לו ידע רחב ומיומנויות רבות בתחום.
 • להביא את הלקוח למיצוי מלוא הפוטנציאל הקיים בו.
 

ייעוד החברה

 • להציע קורסים מגוונים ורחבים: קורסים בשוק ההון, קורסי נדל"ן ועוד.
 • לספק לסוחרי מניות שירותי ליווי מקצועיים.
 • לספק כיתות ללימוד ואולמות לכנסים.
 • לשמש כפלטפורמה שיווקית לשיתופי פעולה שונים.
 • לספק ולאפשר התמחות בתחום המסחר המקצועי.
 

קהל המטרה

 • כל מי שמעוניין ללמוד ולעסוק בשוק ההון ללא רקע בתחום.
 • לכל מי שיש רקע בתחום ומעוניין להגדיל את כישוריו.
 • סוחרי מניות המעוניינים לשפר את תוצאות המסחר באמצעות שירותים מקצועיים.
 

ערכי החברה

 • חינוך פיננסי לקהל הרחב הינו ערך מרכזי עבור החברה - החברה פועלת בכדי לממש ערך זה באמצעות הקורסים והכנסים שהיא מעבירה.
 • ערך מרכזי נוסף עבור החברה הינו להפוך את כל מי שסוחר במניות לסחר מוצלח במיוחד.
 • החברה שומרת על רמת שירות גבוהה ללקוח.
 • החברה מאמינה שבאמצעות שיפור היכולות הכלכליות של הפרט החברה הישראלית תתחזק.
 • לנטוע בעובדים תחושה של שייכות וגאווה ולאפשר צמיחה והתפתחות במקום עבודתם.
 • החברה מאמינה כי באמצעות שמירה על שירות, מקצועיות ומחיר הוגן, הקשרים והנאמנות ארוכת הטווח של לקוחות החברה יגדלו ויפרחו.
 
מכללת מגמות הינה המכללה המובילה ביותר כיום במסגרת לימודי שוק ההון והבורסה מבין כל המכללות העוסקות בתחום.
 

5 יתרונות מרכזיים של לימודים במכללת מגמות:

 1. המרצים של מכללת מגמות - המרצים המלמדים במכללת מגמות הם הטובים והמובילים ביותר בשוק ההון. המרצים הם מומחים ומקצועיים ביותר שכן הם  עוסקים בתחום בו הם מלמדים. ובהם: מאיר ברק, דני שוורץ, שלמה קופר, אייל גורביץ', וחזי זקן.
 2. הקורסים של מכללת מגמות - הקורסים המוצעים על ידי החברה, נחשבים לקורסים המתקדמים והמקצועיים ביותר במדינה. המטרה העיקרית של הקורסים היא התחשבות בטובת התלמיד ויצירת ערך מקסימאלי עבורו. בין הקורסים המוצעים במכללה ניתן למצוא קורס שוק ההון, קורס נדל"ן, קורס מסחר במניות, קורס ניתוח טכני ועוד.
 3. הליווי - התלמידים של מכללת מגמות מקבלים מעטפת של ליווי מקצועי. הקורס אינו עומד בפני עצמו אלא מתווספים לו כלים מקצועיים אשר ילוו את התלמידים לכל אורך הדרך במסגרת לימודי שוק ההון עצמם וגם לאחר הלימודים. בין הכלים המקצועיים הניתנים על ידי מכללת מגמות ניתן למצוא את חדר המסחר האינטרנטי, מועדון המשקיעים, שירות האיתותים ועוד.
 4. סדנאות - מכללת מגמות מציעה סדנאות כלליות להעשרת הידע של התלמידים בתחום שוק ההון ומחוצה לו. בין הסדנאות המוצעות במכללה ניתן למצוא את סדנת החיסכון הפנסיוני, אימון מנטלי ועוד.
 5. צוות המכללה - צוות עובדי המכללה כולל יועצי לימודים, אנשי תפעול והדרכה ואנליסטים. הצוות המגוון מיועד לעזור לתלמיד העתידי לבחור את מסלול הלימודים הטוב והנכון ביותר עבורו וכן להבטיח את הצלחת התלמיד באמצעות מתן מלוא תשומת הלב.
 
מכללת מגמות הינה בבעלות "קו מנחה" - החברה הציבורית המחזיקה באתר www.bizportal.co.il ובבעלות מאיר ברק - סוחר המניות המוביל בישראל וכן פרשנם הקבוע של התכנית "לילה כלכלי" בערוץ 10.
מסלולי הלימוד

מכללת מגמות - לימודי שוק ההון

מסלול המסחר במניות

מסלול המסחר במניות במכללת מגמות נחשב למסלול ההכשרה המוביל, המקצועי והמקיף ביותר בישראל. מטרת המסלול היא להכשיר אנשים פרטיים למסחר במניות בבורסה תוך התמקדות בהכרת שוקי ההון השונים, חשיפה למושגים והתמקדות בסודות המסחר קצר הטווח וזאת על מנת שיוכלו לייצר לעצמם או לאחרים הכנסה קבועה בכל חודש ובזמן קצר.

 

קהל היעד של מסלול המסחר במניות

המסלול מיועד לכל מי שמעל גיל 18 ומעוניין להכיר את שוק ההון, מכשירים פיננסיים ואפיקי מסחר שונים.

 

תוכנית הלימודים במסלול

מסלול ההכשרה כולל נושאים רבים, ביניהם הבנת פעילות שוק ההון והבורסה, ניתוח טכני מעשי, בניית רעיונות מסחר (איזו מניה לרכוש והיכן), תרגול מערכת מסחר בזמן אמת, איתור מניות ומסחר תוך יומי, יחס סיכון/ סיכוי הולם, מסחר מעשי בזמן אמת ובכסף אמיתי ועוד.

 

תהליך הלימוד במסלול המסחר במניות

 • קורס פרונטלי - 20 שיעורים פרונטליים במלך הקורס הכוללים מבוא למסחר במניות, הפעלת מערכת מסחר, ניתוח טכני ועוד.
 • קורס מסחר בלימוד עצמי - שיעורי וידאו, תרגולים מבחנים ועוד.
 • סימולטור מסחר בזמן אמת - במהלך הקורס יקבלו הסטודנטים גישה לסימולטור המסחר ויתרגלו באמצעות גרפים בזמן אמת, מסחר בכסף וירטואלי ואמיתי ועוד.
 • שיעורי מסחר מעשיים - הסטודנטים יתרגלו במפגשים מעשיים את המסחר בכסף אמיתי.
 • הטבת הפקדה - לאחר פתיחת החשבון והפקדה מינימלית בו, ייהנו הסטודנטים של מכללת מגמות מהטבת הפקדה על סך 250$.
 • השתתפות בחדר המסחר האינטראקטיבי - הסטודנטים של מכללת מגמות יקבלו מנוי לחדר המסחר הטוב והמקצועי בעולם. המנוי יאפשר לסוחרים כניסה יומית לחדר המסחר תוך ליווי של אנליסטים בזמן אמת.
 • דו"ח האיתותים היומי - הסוחרים יקבלו מנוי לדו"ח האיתותים בכולל בתוכו סקירה יומית, איתותי מסחר למספר מניות, חדשות כלכליות ועוד.
 • ליווי בפתיחת חשבון מסחר מקצועי  - צוות מכללת מגמות ילווה את הסטודנטים בפתיחת חשבון המסחר במניות כבר מתחילת הדרך. בסוף תהליך פתיחת החשבון יוכלו הסטודנטים להתחיל לסחור עם כסף אמיתי יחד עם 250$ שיוספו לחשבון על ידי המכללה לטובת המסחר.
 • מפגש מנטורינג שבועי - מפגש המנטורינג מתקיים אחת לשבוע באמצעות מערכת הלימוד מרחוק של המכללה ולא מצריך יציאה מהבית. המפגש כולל התייעצות עם מאמן המסחר, העלאת רעיונות ואסטרטגיות למסחר ועוד.
 
*במהלך הלימודים שנמשכים כחצי שנה, המשתתפים יוכלו לחזור על כל אחד מהמפגשים - ללא הגבלה!
 

דרכי הוראה

דרכי ההוראה במכללת מגמות מבוססות על ניסיון של מרצים מקצועים ומיומנים, תרגול מערכת מסחר בזמן אמת, חוברת וחומרי עזר, דוחות אנליסטיים, גישה לחדרי המסחר, שיעורי וידאו, מנטורינג ועוד.

 

משך הלימודים במסלול המסחר במניות

מסלול ההכשרה נמשך כחצי שנה וכולל 21 מפגשים חד שבועיים.

מסלול ניהול תיק השקעות בשיטת הניתוח הטכני

מסלול ניהול תיק השקעות בשיטת הניתוח הטכני במכללת מגמות הינו המסלול המוביל, המקצועי והמקיף ביותר בישראל. במהלך הקורס ילמדו המשתתפים איך לנהל תיקי השקעות לתקופות שונות וזאת על סמך שיטת הניתוח בטכני. המסלול הינו בניהולו והדרכתו של אייל גורוביץ.

 
מטרות מסלול ניהול תיק השקעות כוללות הקניית ידע תיאורטי ומעשי והבנה נרחבת על האופן בו פועלים השווקים הפיננסיים השונים וחשיפת המשתתפים לגופים הגדולים ולדרך בה הם פועלים. בנוסף, המשתתפים במסלול יכירו את המכשירים הפיננסים השונים ואת צורת השימוש בהם.
 
בסיום הלימודים יצאו התלמידים מצוידים בסכמת "תשע השאלות" אשר פותחו על ידי אייל גורוביץ - בכדי להגיע להחלטות ברורות ומוגדרות מבחינת מה עליך לעשות ובאיזה פרק זמן, עלייך לשאול את תשע השאלות אודות המניה/ מדד/ תעודת הסל. כאשר התשובות לשאלות יהיו חיוביות כך ההחלטה תהיה ברורה יותר.
 

קהל היעד של המסלול

המסלול מיועד לכל משקיע בצעדיו הראשונים בתחום שוק ההון, הבורסה וניירות הערך, למשקיעים המעוניינים לבנות בסיס נכון שישמש להם כעזר בתהליך קבלת ההחלטות במסחר ולמנהלי תיקים, יועצי השקעות ומשקיעים אשר מעוניינים להבין את השיטה והשימוש בה, לזהות את הכיוונים של השוק ולבחור את הנכס הנכון ביותר למסחר. הלימודים במסלול אינם מצריכים ידע מוקדם.

 

תהליך הלימוד במסלול ניהול תיק השקעות בשיטת הניתוח הטכני

המסלול מורכב מ-17 מפגשים המחולקים ל-2:

קורס מבוא לשוק ההון – הקורס כולל 5 מפגשים פרונטאליים בהם ילמדו המשתתפים את המבוא לשוק ההון, הבורסה לניירות ערך, מדדים, סביבת השוק והכוחות הפועלים בה, פסיכולוגיה בשוק ההון ועוד. אורכו של כל מפגש הינו כשעתיים וחצי עם המרצה קרלין מלר.
 
קורס ניתוח טכני – הקורס כולל 12 מפגשים פרונטאליים בהם ילמדו המשתתפים את כל נושא הניתוח הטכני, מהי מגמה, המגמות בשווקים כחלק מקבלת החלטות, מסחר לטווחי זמן שונים, אסטרטגיות מסחר ועוד. אורכו של כל מפגש בינו כשעתיים וחצי עם המרצה אייל גורביץ 
 
 * ניתן לחזור על כל אחד מהמפגשים הפרונטאליים ללא הגבלה למשך שנה!

מבוא לשוק ההון

מטרות קורס מבוא לשוק ההון הינן להקנות ידע, תיאורטי ומעשי וכן הבנה נרחבת על האופן בו פועלים השווקים הפיננסים השונים וחשיפה לגופים גדולים ולדרך בה הם פועלים וכן להכיר למשתתפים בקורס את המכשירים הפיננסים השונים ואת אופן השימוש בהם.

 

קהל היעד של קורס מבוא לשוק ההון

קורס מבוא לשוק ההון מיועד לכל מי שמעוניין להכיר את תחומי שוק ההון וכן לכל מי שמעוניין לקחת בהמשך קורסים מתקדמים המחייבים את קורס המבוא.

 

תהליך הלימוד במסגרת קורס מבוא לשוק ההון

הקורס כולל 5 מפגשים פרונטאליים בהם ילמדו המשתתפים על מבוא לשוק ההון, הבורסה לניירות ערך, מדדים, אירועי חדשות, פסיכולוגיה בשוק ההון ועוד. כל מפגש ייערך כשעתיים וחצי.

 • השתתפות בחדר המסחר האינטראקטיבי - הסטודנטים של מכללת מגמות יקבלו מנוי לחדר המסחר הטוב והמקצועי בעולם. המנוי יאפשר לסוחרים כניסה יומית לחדר המסחר תוך ליווי של אנליסטים בזמן אמת.
 • דו"ח האיתותים היומי - הסוחרים יקבלו מנוי לדו"ח האיתותים בכולל בתוכו סקירה יומית, איתותי מסחר למספר מניות, חדשות כלכליות ועוד.
 • ליווי בפתיחת חשבון מסחר מקצועי - צוות מכללת מגמות ילווה את הסטודנטים בפתיחת חשבון המסחר במניות כבר מתחילת הדרך. בסוף תהליך פתיחת החשבון יוכלו הסטודנטים להתחיל לסחור עם כסף אמיתי.
 • מפגש מנטורינג שבועי - מפגש המנטורינג מתקיים אחת לשבוע באמצעות מערכת הלימוד מרחוק של המכללה ולא מצריך יציאה מהבית. המפגש כולל התייעצות עם מאמן המסחר, העלאת רעיונות ואסטרטגיות למסחר ועוד.

קורס טופ טריידר

הצטרף לליגה של המקצוענים! קורס המסחר המתקדם "טופ טריידר" פותח על ידי טובי הסוחרים בוול-סטריט. קורס טופ טריידר פותח למטרה אחת - לקחת את משתתפיו לרמה הבאה של המסחר המקצועי במניות.

 
הקורס יספק למשתתפי הצצה אל מאחורי הקלעים של המסחר המקצועי וייתן להם את הידע והכלים שיאפשרו להם להגיע למטרותיהם - ייצור הכנסה קבועה ממסחר יומי. בקורס ילמדו טכניקות מסחר מתקדמות שהם מקור הצלחתם של מקצועני וול-סטריט בלבד . 
 
מטרת הקורס הינה לשפר את הידע של משתתפיו וכן לכוון אותם להצלחה. כאשר אנו מכירי את יסודות המסחר ומודעים ליתרונות ולחולשות שלנו, לעיתים המעבר מכישלון להצלחה הוא לא יותר מאשר דחיפה קלה בכיוון הנכון. כסוחרים פעילים אשר התמודדו עם אותן הבעיות איתן אתם מתמודדים היום ולאחר שהכשרנו אלפי סוחרים, אנחנו, במכללת מגמות, יודעים בדיוק מה דרוש לכם על מנת לקפוץ למדרגה הבאה ונוודא שתקבלו את כל ההכוונה והכלים המתאימים לכך.
 

קהל היעד של המסלול

הקורס מיועד לבעלי ניסיון אשר מעוניינים לשדרג את יכולת המסחר שלהם וכן לשפר את היציבות וההכנסה שלהם. לקורס טופ טריידר מגיעים סוחרים עם ניסיון של מספר חודשים לפחות אשר מכירים ומנוסים ביסודות של המסחר והגיעו להבנה כי מקצוע המסחר במניות אינו מקצוע המוביל להתעשרות מהירה והוא מצריך למידה, התקדמות והתנסות שיטתית בכדי להרוויח באמת.
 

תנאי הקבלה לקורס

 • סוחרים ובעלי ידע וניסיון במסחר (לפחות 4 חודשים)
 • בוגרי קורס מבוא לשוק ההון
 

תוכנית הלימודים

הקורס כולל נושאים רבים, ביניהם איתור מחשבים ומוסדיים על הגרף, זיהוי בעיות איתן מתמודדים עושי השוק וניצולן לטובת הסוחר, טכניקות ואסטרטגיות מסחר מתקדמות, סיסטמים אוטומטיים במסחר, ניהול כספי למסחר יומי GPS, מבוא לאלגו טריידינג, מסחר בזמן אמת ועוד.

 

תהליך ההכשרה בקורס טופ טריידר

הקורס כולל 10 מפגשים פרונטאליים ומעשיים הכוללים טכניקות ואסטרטגיות מסחר מתקדמות, ניהול כספי מתקדם למסחר יומי ובכלל כל מה שצריך לדעת בכדי להפוך לסוחר יומי מקצועי.

 • סימולטור מסחר בזמן אמת - במהלך הקורס יקבלו הסטודנטים גישה לסימולטור המסחר ויתרגלו באמצעות גרפים בזמן אמת, מסחר בכסף וירטואלי ואמיתי ועוד. 
 • שיעורי מסחר מעשיים - הסטודנטים יתרגלו במפגשים מעשיים את המסחר בכסף אמיתי.
 • הטבת הפקדה - לאחר פתיחת החשבון והפקדה מינימלית בו, ייהנו הסטודנטים של מכללת מגמות מהטבת הפקדה על סך 250$.
 • השתתפות בחדר המסחר האינטראקטיבי - הסטודנטים של מכללת מגמות יקבלו מנוי לחדר המסחר הטוב והמקצועי בעולם. המנוי יאפשר לסוחרים כניסה יומית לחדר המסחר תוך ליווי של אנליסטים בזמן אמת.
 • דו"ח האיתותים היומי - הסוחרים יקבלו מנוי לדו"ח האיתותים בכולל בתוכו סקירה יומית, איתותי מסחר למספר מניות, חדשות כלכליות ועוד.
 • ליווי בפתיחת חשבון מסחר מקצועי - צוות מכללת מגמות ילווה את הסטודנטים בפתיחת חשבון המסחר במניות כבר מתחילת הדרך. בסוף תהליך פתיחת החשבון יוכלו הסטודנטים להתחיל לסחור עם כסף אמיתי יחד עם 250$ שיוספו לחשבון על ידי המכללה לטובת המסחר.
 • חברות יוקרתית בקהילת הסוחרים המתקדמת  TOP-TRADER.
 
* ניתן לחזור על כל אחד מהמפגשים הפרונטאליים ללא הגבלה למשך שנה!
 

משך הלימודים

כשלושה חודשים.

קורס אופציות מעוף ונגזרים

תחום אופציות מעו"ף ונגזרים הינו אחד מהתחומים המרתקים ביותר בעולם הפיננסי. ההכשרה פותחה עבור סוחרי אופציות אשר מעוניינים ללמוד אסטרטגיות מסחר וטכניקות אנליטיות מתקדמות תוך שילוב של תיאוריה ופרקטיקה.

 
במהלך הלימודים ירכשו הסוחרים תובנות ופרספקטיבה ייחודית בתחום המסחר באופציות וחוזים עתידיים, יתמקדו במגוון רמות של מומחיות - החל מבנייה וניהול פוזיציות בסיסיות ומורכבות ועד גישות מתקדמות לתמחור אופציות. ההכשרה קמה במטרה בכדי לגשר על הפער הקיים בין התיאוריות לתמחור אופציות והמציאות המשתנה של השווקים וכן בכדי לספק כלים מתקדמים לסיווג נכסים ומסחר בנגזרים בהתאם להתנהגותם.
 

קהל היעד של קורס אופציות מעוף ונגזרים

הקורס מיועד לבני 21 ומעלה המעוניינים להכיר את שוק ההון ושפתו ולסחור באופציות מעו"ף והנגזרים באסטרטגיות שונות ומקצועיות.
 

מתכונת הלימודים

 • קורס אופציות מעוף ונגזרים כולל 16 מפגשים חד שבועיים
 • הלימודים מתקיימים במכללת מגמות, סניף פתח תקווה
 • במהלך הלימודים יקבל כל תלמיד חוברת של הקורס וחומרי עזר מודפסים

קורס השקעות ויזמות נדל''ן

קורס השקעות ויזמות בנדל"ן קם במטרה להכיר למשתתפים את שוק הנדל"ן מתוך מטרה ליזום ולהשקיע - יזמות מעשית להשבחה ואקזיט בנדל"ן.

 

קהל היעד של הקורס

קורס השקעות ויזמות נדל"ן מיועד לכל מי שמעוניין להרחיב ולהעמיק את הידע שלו בכל תחומי השקעות הנדל"ן - כל מי שמעוניין ללמוד כיצד להשקיע בתחום זה, ליזום פרויקטים ועוד.
 

תוכנית הלימודים

קורס השקעות ויזמות נדל"ן הינו קורס פרקטי, מלווה בתרגולים מעשיים ויציאה לשטח ומועבר על ידי מרצים מובילים שעוסקים בחיי היום יום שלהם בהשקעות וייזום נדל"ן. במהלך הקורס יוצעו למשתתפים אפשרויות נבחרות להשקעה בנדל"ן בארץ ובחו"ל.

 
תוכנית הלימודים כוללת נושאים רבים, ביניהם מבוא לעולם הנדל"ן, בחינת השוק לפני רכישה, הערכת שווי נכסים, השבחת נכס, משכנתאות, מימון, משפט מיסוי ומשפט, תכנית עסקית, תיווך ויזמות, יזמות ותמ"א 38 ועוד.
 

דרכי הוראה

הלימודים יתבצעו במפגשים כיתתיים יחד עם אמצעי המחשה חזותיים. בנוסף, כחלק מהתהליך הפרקטי של הלימודים, יצאו התלמידים לשטח בליווי המרצה על מנת לסקור נכסים להשקעה, ללמוד כיצד לבחון את הנכס, אילו שאלות יש לשאול ועוד.
 

מתכונת הלימודים

 • הקורס כולל 14 מפגשים חד שבועיים
 • הלימודים יתקיימו במכללת מגמות בסניפים: פתח תקווה, רחובות, חיפה

קורס מסחר אלקטרוני - אייביי ואמזון

משך הלימודים
 
שיעורי אונליין+ 4 מפגשי פרקטיקה
 
 
מה מלמדים?
 
שיעורי און ליין – 38 שיעורי און ליין המיועדים לחסרי רקע ומלמדים את התלמיד את כל תהליך המסחר
 
האלקטרוני. המפגשים מסודרים לפי נושאים: פתיחת חשבון מסחר, הגדרות חשבון, ניהול מלאי, מערכת
 
דירוג, Drop Shipping , תוכנות עזר, קשרי לקוחות.
 
• מפגשי פרקטיקה – 4 מפגשים פרונטאליים בכיתת הלימוד הממוחשבת בה נתרגל בזמן אמת את
 
החומר הנלמד. המפגשים מיועדים לסוחרים מתחילים.
 
• מפגשי וובינר שבועי – מפגש שבועי בן שעתיים במהלכם נכיר תחומים חדשים ונענה על שאלות
 
התלמידים בזמן אמת.
 
• מנוי לקבוצת פייסבוק סגורה – מנוי הכולל כניסה לאתר החברים, כולם סוחרים באיביי , בו תוכל
 
להתייעץ, לדון וללמוד מניסיונם של החברים האחרים
 
בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים עושים קניות דרך האינטרנט. תחום המסחר האלקטרוני הלך
 
והתפתח  והפך לתחום מרכזי המגלגל מיליארדים ברחבי העולם. מאות אלפי אנשים ברחבי העולם הקימו
 
בעצם עסק מהבית וסוחרים מכל מקום בעולם.
 
מטרת הקורס היא לימוד שיטה פרקטית אשר באמצעותה ניתן לסחור בפלטפורמות המקצועיות לטובת
 
יצירת הכנסה שוטפת ושיטתית. הסוחר מגדיל את מאגר הלקוחות ואת מחזור המכירות.

קורס מכירות

קורס המכירות המקצועי
בשנים האחרונות גוברות הרכישות באמצעות הטלפון ובכלל הציבור מגדיל את הוצאותיו ואת רמת החיים שלו. לא פעם נתקל אדם המעוניין לרכוש מוצר כלשהו בחוסר יכולת לקבל החלטת קניה בשל אי הכוונה נכונה מצד העסק המעוניין לקדם את מכירות מוצריו. זו הסיבה שיותר ויותר עסקים עושים מאמץ לאתר אנשי מכירות מקצועיים שיוכלו להתאים את המוצר בצורה יעילה ללקוח ובכך, להגדיל את שביעות רצונו של הלקוח ואת הכנסות העסק.
 
קורס המכירות המקצועי של מכללת מגמות נותן דגש על יכולת התאמת המוצר ללקוח, יכולת החיבור הבין אישית בין איש המכירות ללקוח, יכולת הטיפול בהתנגדויות הלקוח ועוד.
 
מבנה תהליך ההכשרה 
מבחני מיון והתאמה – עוד בטרם הרשמתך לקורס תצטרך לעמוד במבחני מיון והתאמה הכוללים:
 o ראיון קבלה – בראיון זה אשר יועבר ע"י המנהל המקצועי של הקורס, תבחן יכולת התאמתך למקצוע ולקורס המכירות המקצועי. בראיון יבחנו בין השאר יכולת הרצון שלך, יכולת התקשורת הבסיסית שלך ועוד. 
 o שאלוני התאמה – השאלונים המחולקים לצד המקצועי ולצד המנטאלי, יתנו תמונה מקיפה יותר על היכולות שלך והפוטנציאל הגלום בך לטובת הכשרתך כאיש מכירות מקצועי.
 o סיכויי ההצלחה – בממוצע, רק 3 מתוך 10 מועמדים עומדים בהצלחה במחני המיון וההתאמה, האם אתה בין המובילים?
 
הרשמה לקורס המכירות המקצועי – אם תעמוד בהצלחה במבחני המיון וההתאמה לקורס, תוכל להרשם לקורס המכירות המקצועי בתנאי תשלום נוחים.
קורס המכירות המקצועי – כולל 8 מפגשים עם המנהל המקצועי של הקורס ומנהל מוקד המכירות של מגמות, צבי דה-האס. המפגשים כוללים תרגול, סימולציות וסטאז' בסופו.
אפשרות לעבוד במוקד המכירות של מכללת מגמות – חולם על עבודה דינאמית הכוללת בונוסים גדולים? אם תסיים בהצלחה את קורס המכירות המקצועי ותעמוד במבחני הסיום תוכל להצטרף לסיירת המכירות המובילה בישראל! אם תתמיד בעבודה זו לפחות 6 חודשים תקבל חזרה 50% מהתשלום ששילמת על קורס המכירות!
 
מטרות העל שתוכל להשיג בזכות קורס המכירות המקצועי
יכולת מכירה – אין זה משנה במה תעבוד, שיפור והקניית יכולות מכירה הן מהדברים החשבוים לכל אדם הרוצה להצליח בגדול בחיים.
יכולות תקשורת בין אישיות – גם האנשים המופנמים ביותר מפתחים יכולת תקשורת גבוהה המאפשרת להם להגיע להישגים שהיו חסומים בפניהם.
יכולת הכנסה גבוהה – מי לא חולם לייצר הכנסה גבוהה? באמצעות שיפור יכולותך ותעודת הסיום של הקורס תוכל להתקבל למחלקות מכירה מובילות ואפילו לזו של מכללת מגמות!
 
 
 
המנהל המקצועי והמרצה הראשי – צבי דה-האס
 
צבי דה האס הוא הדוגמה לאדם שהגיע לתחום ללא רקע קודם וההתפתח להיות אחד מאנשי המכירות המובילים במדינת ישראל. צבי נרשם לקורס במכללת מגמות לאחר שהגיע ללא רקע או נסיון בתחום. במהלך הקורס הצטרף כעובד במחלקת קשרי הלקוחות של המכללה ועד מהרה התבלט ביכולותיו אשר כללו רמת שירות גבוהה ועזרה לתלמידי המכללה. 
 
צבי רצה להתפתח, עבר קורס מכירות ועד מהרה הצטרף למחלקת המכירות של המכללה, שנחשבת לאחת המובילות בישראל. תוך מספר חודשים הפך לאיש המכירות המוביל של המכללה, לקוחות הרעיפו עליו שבחים על יכולותיו המקצועיות שתרמו להתאמת הקורס לכל לקוח ולשביעות רצונם של התלמידים מהקורס אליו נרשמו.
 
עד מהרה התקדם עוד והפך למנהל המכירות של המוקד ונחל הצלחה רבה כשגרם לאנשי המכירות להיות טובים יותר וללקוחות להיות מרוצים עד מאד. יכולותיו המקצועיות של צבי יחד עם דרישה מצד לקוחות ללמוד במכללה את תחום המכירות הוביל את המכללה לפתוח את קורס המכירות המקצועי בהובלתו של צבי דה-האס.
 
 
 
סילבוס קורס המכירות המקצועי
 
שיעור 1: היכרות עם התלמידים ועם מקצוע המכירות.
פתיחה, היכרות ורושם ראשוני 
הבנת תפקיד איש המכירות בגלגל השיניים של כל חברה, מיקומו וחשיבותו של איש המכירות.
להשתלט על הפחד שמרתיע אנשים ממכירה .
קביעת יעדים להמשך הקורס ובניית תוכנית אישית לכל אחד מהסטודנטים.
מה נדרש מאיש מכירות היום על מנת להגיע להצלחה?
חוקי המכירות בעולם ובכלל ובעולם הישראלי בפרט.
סיכום מפגש ויציאה לדרך שתשנה את חייכם.
 
שיעור 2: תהליך המכירה.
5 הצעדים המרכזיים בתהליך המכירה .
כיצד למכור לעצמך את המוצר שלך?
כיצד אני הופך למומחה בתחום הספציפי אותו אני מעוניין למכור?
מיומנות ההקשבה וההכלה .
ההבדל בין מכירה טלפונית למכירה פורנטאלית.
הבנת נקודות החוזק והחולשה אצל כל אחד מכם.
 
שיעור 3: שלב המקרב – החלק החשוב בתהליך.
הצגתי את עצמי, כיצד ממשיכים?
היכולת לשדר על אותו התדר של הלקוח.
יצירת חיבור חזק ומכנה משותף מיידיים עם הלקוח.
כיצד לזהות ולהתחבר לרגשות של הלקוח.
 
שיעור 4: שלב המברר – מה בכלל רוצה הלקוח לקנות?
סגנונות תקשורת – סוגי לקוחות והתקשורת איתם.
הבסיס לתקשורת אפקטיבית עם הלקוח.
כיצד "להנדס את תהליך המכירה שלך".
שיטת השאלות החיוביות- לסגור 50% מהעסקה כבר בדקה הראשונה.
להוביל, לזהות ולעורר את צרכי הלקוח.
כיצד להשתמש ב"מברר" על מנת לזהות את צרכי הלקוח.
כיצד לחבר את המוצר לתועלת הלקוח שלך.
 
שיעור 5: טיפול בהתנגדויות.
כיצד לדבר עם לקוח שמעוניין רק בשורה תחתונה.
כיצד לדבר עם לקוח שמעוניין בביטחון ויציבות.
כיצד לדבר עם לקוח שמעוניין בכמה שיותר פרטים.
כיצד כל התנגדות הופכת להיות עוד שלב בדרך לסגירת העסקה.
כיצד אנו קובעים ללקוח שהוא סוגר איתנו עסקה .
 
שיעור 6: לסגור את העסקה!
מיומנות המשא ומתן.
נקודות חולשה וחוזק שלכם – שימוש מוצלח לסגירת עסקה (טלפוני ופרונטאלי).
נוהל סגירה- תמיד להשאיר את הדלת פתוחה!
כיצד לחזק את החלטת הלקוח.
כיצד להציע מוצרי מדף נוספים- "התור שבסופר"
כיצד לשמור על קשר עם הלקוח ולדאוג למוצרים נוספים בהמשך.
 
שיעור 7: תרגול והתנסות מעשית.
סימולציות מכירה – עבודה מעשית עם כל אחד מהסטודנטים.
בחינת ההתקדמות של כל אחד מהסטודנטים,ומקצה שיפורים.
עבודה מול אנשי מכירות מצליחים שיבואו להרצות בכיתה כל אחד בתחומו.
 
שיעור 8: סטאז' במוקד המכירות.
במפגש זה יקבל כל אחד מהסטודנטים מספר לקוחות וינהל מולם את כל אשר למד בקורס, השיחות יוקלטו ולאחר מכן ינתוחו ע"י כל הכיתה ביחד.
סיכום הקורס וחלוקת תעודות.

 

קורס יועצי משכנתאות

בשיתוף עם המומחים של BMC משכנתאות
 
מכללת מגמות - המכללה הוותיקה והמובילה במדינת ישראל ללימודי שוק ההון, המסחר במניות, יזמות הנדל"ן ויועצי משכנתאות.
 
חברת BMC הוקמה בשנת 2009, ע"י אריק שטיינגאוס ומיכאל גורל אשר ייסדו את החברה על בסיס נסיון עשיר בתחומי הביטוח והמשכנתאות וכן בתחומי הפיננסים, הבנקאות ושוק ההון. החזון שעמד לנגד עיניהם הוא לאפשר סיוע מקצועי, מקיף ובלתי תלוי בתחומי המשכנתאות ולגבש עבור כל לקוח כיסוי ביטוחי אופטימלי, תוך השגת כדאיות וחסכון מרביים עבורו. 
 
מטרת הקורס -הכשרת אנשים פרטיים לתפקיד של יועץ משכנתאות אשר תפקידו – מתן מענה ללקוחות על מנת לבצע ניתוח כלכלי ולהתאים לו את התמהיל הנכון למשכנתא תוך התחשבות בצרכיו ובגורמים הכלכליים החיצוניים.
 
מבנה ההכשרה – הקורס כולל 11 מפגשים כולל מפגשי סטאז' בבית BMC משכנתאות.
 
מה נלמד – בקורס זה תכיר את סוגי המשכנתאות, הלוואות, ריביות, תכנון אסטרטגי ללקוח, ביטוח משכנתא, נושאים משפטיים ותפעוליים, מיחזור משכנתא, תרגול באמצעות סימולטור, בניית אסטרטגיה ללקוח, אומנות המכירה, תרגול וסיכום.
 
מה מקבלים בנוסף – הקורס בפיקוח של כלכלן בכיר, מומחה לתחום המשכנתאות. תעודת הסמכה מטעם BMC.
 
סילבוס קורס יועצי משכנתאות
מפגש מספר 1 - המשכנתא
מה זה משכנתא ואילו סוגים קיימים
מי נותן הלוואות (בנקים, חברות ביטוח, גופים פרטיים, חברות אשראי)
הלוואה לדיור, לשיפוץ, זכאות ולכל מטרה רגולציה – שיעורי מימון, כושר החזר ומי רשאי לקבל משכנתא
תרגול – פתרונות לחוסר הון עצמי, הכנסות נמוכות ומינוף הכנס
 
מפגש מספר 2 - ריביות
סוגי ריביות 
עמלת פירעון מוקדם
הצמדה למדד / מט"ח רגולציה
היוון + ריבית מתואמת / נומינלית
 
מפגש מספר 3 - תמהיל
לוחות סילוקין – השוואה ופירוט
איך נקבע מחיר ההלוואה ריבית משתנה – עוגנים
תרגול 
 
 
מפגש מספר 4 – תכנון אסטרטגי
אישור עקרוני
מסמכים נדרשים + הוצאות נלוות
שמאות + שמאות טרום חוזית
ביטוח משכנתא תכנון אסטרטגי ללקוח
קניה ומכירה במקביל
בנייה עצמית 
תושבי חוץ ועסקה בתוך המשפחה 
 
מפגש מספר 5 – משפטי ותפעולי
קריאה ובחינה של תדפיסי עו"ש
דירוג אשראי + BDI
מה קורה אחרי החתימות + סדר התהליך סוגי רישום 
מיסוי
תרגול 
 
מפגש מספר 6 –מחזור משכנתא
מחזור משכנתא פנימי / חיצוני
EMI
מחזור ממסלול יקר לזול  / ממסוכן לבטוח
מחזור לצורך הקטנת התשלום מחזור + הלוואה לכל מטרה (סגירת מינוס וחובות)
פירעון חלקי / מלא
גרירת משכנתא 
תרגול
 
מפגש מספר 7 – סימולטור
דוחות יתרה – מה זה ואיך בוחנים אותו
כלים לבדיקה ראשונית של כדאיות מחזור פרמטרים והנחות
סימולטור
 
מפגש מספר 8 – תרגול בניית אסטרטגיה
תרגול בניית אסטרטגיה 
סימולטור חזרה על הבסיס 
 
מפגש מספר 9 – אומנות המכירה
אומנות המכירה תרגול סוגי מכירות  
 
מפגש מספר 10 – יעוץ משכנתא
יעוץ משכנתא 
 
מפגש מספר 11 – סיכום קורס
תרגול ליטוש וסיכום קורס
 
 
עדיין מבולבל כדאי שתדבר עם יועץ לימודים!
עדיין מבולבל כדאי שתדבר עם יועץ לימודים!
עדיין מבולבל?כדאי שתדבר עם יועץ לימודים!

השאר פרטים ויועץ לימודים יחזור אלייך בחינם

ימים פתוחים

מכללת מגמות - לימודי שוק ההון

לא נמצאו תוצאות.
עדיין מבולבל כדאי שתדבר עם יועץ לימודים!
עדיין מבולבל כדאי שתדבר עם יועץ לימודים!
עדיין מבולבל?כדאי שתדבר עם יועץ לימודים!

השאר פרטים ויועץ לימודים יחזור אלייך בחינם

מפת הגעה

מכללת מגמות - לימודי שוק ההון

מתלבט? לא מוצא את עצמך? כדאי שתדבר עם יועץ לימודים

השאר פרטים ויועץ לימודים יחזור אליך בחינם

הכל פתוח

הימים הפתוחים הקרובים

ספריית המקצועות

אלף... סטופ! כל המקצועות במקום אחד

עיתונאי - כתב

חולם לראות את השם שלך מתחת לכותרת של כתבת שער?... לסקירה >

מנהל רשתות

בתכלס, מנהל רשתות מחשב הוא אחד מהאנשים הכי חשוב... לסקירה >

צלם סטילס

יש לך אהבה לצילום, ובא לך לשדרג אותה לקריירה בא... לסקירה >

מתווך נדל"ן

מתווך נדלן הינו אדם המתמחה בהצגת נכסי נדל"ן בצו... לסקירה >

עורך דין פלילי

משפט פלילי הינו אחד מן התחומים המרתקים ביותר שי... לסקירה >

מנהל חשבונות

מנהל חשבונות למעשה "עושה סדר" בספרי החברה ודואג... לסקירה >

רוצה שנחזור אליך? השאירו פרטים

התקשרו עכשיו:
09-9508989