סגור

מכללת פסגות - לימודי שוק ההון ויזמות נדל"ן

השאר פרטים ויועץ מטעם מוסד הלימודים יחזור אליך בהקדם
מכללת פסגות - לימודי שוק ההון ויזמות נדל"ן

אודות מכללת פסגות 

מכללת פסגות היא המכללה המובילה והוותיקה ביותר בישראל בתחום לימודי שוק ההון, נדל"ן ויזמות עסקית.
המכללה הוקמה בשנת 2005 על ידי רועי ראובן ויניב ארביב, מי שהוכתרו על ידי העיתון the marker כ-'מפצחי המניות', בכדי לספק לכל אזרח בישראל ידע וכלים בתחומי שוק ההון, נדל"ן, ויזמות עסקית. השניים הבינו כי למרבית אזרחי ישראל אין ידע מספק בתחום הפיננסי, עובדה שמקשה עליהם לפרוץ את תקרת השכר, מקשה על התנהלותם מול המוסדות הפיננסיים ומונעת מהם לממש את האפשרות להכנסה נוספת משוק ההון בנוסף לעבודתם הקבועה.
מאז הקמת המכללה ועד היום למדו במכללה למעלה מ-30,000 סטודנטים, שקיבלו הכשרה מקצועית וכלים פרקטיים שסייעו להם להשתלב בעבודה בשוק ההון, היזמות והנדל"ן. חלק מאותם סטודנטים בחרו בלימודים במכללה במטרה להפוך את התחומים הללו למקצוע העיקרי שלהם, וחלק נוסף בחרו ללמוד מקצוע שיאפשר להם הכנסה נוספת בנוסף לעבודתם הקבועה. 
רבים מהם משתמשים היום בכלים הפרקטיים שרכשו במהלך לימודיהם בביצוע עסקאות בשוק ההון והנדל"ן וזוכים להצלחה גדולה. בנוסף, המכללה רואה בכל הבוגרים שלה כשגרירים ולכן מספקת להם ליווי צמוד וייעוץ גם שנים רבות לאחר שסיימו את לימודיהם. 
למכללת פסגות  6 סניפים בפריסה ארצית בבעלות פרטית - רחובות , רמת גן , הרצליה , חיפה, ירושלים ובאר שבע שממצבים אותה כמכללה הגדולה והמובילה בישראל בתחום לימודי שוק ההון, נדל"ן ויזמות עסקית. 
 

אז מדוע לבחור במכללת פסגות?

המרצים הטובים ביותר –בחרנו בקפידה את המרצים והאנליסטים המובילים ביותר בשוק ההון, הנדל"ן, יזמות עסקית והחינוך הפיננסי. המרצים שלנו משמשים כפרשנים בכלי התקשורת, כמומחים וכמובילי דעה בתחומם. 
 
הקורסים הפרקטיים ביותר – תכנית הלימודים שלנו כוללת את המידע הפרקטי, המקצועי והאיכותי ביותר בכדי לספק לסטודנטים 'ארגז כלים' של ממש, שיאפשר להם להתחיל את דרכם בתחום ההשקעות מיד עם סיום לימודיהם. הקורסים שלנו נבחנים כל העת ובזמן אמת, במטרה להתאים אותם למציאות המשתנה ולצרכי הסטודנטים. 
 
ליווי אישי לאורך כל הדרך –  כל סטודנט במכללה מקבל מעטפת שלמה של ליווי מקצועי שכוללת את המרצים, את חדרי מסחר שמועברים ב-LIVE מדי יום על ידי צוות המרצים הבכירים שלנו וכמובן, את מועדון המשקיעים של מכללת פסגות, שמסייע לסטודנטים ליישם את חומרי הלימוד ב-'עולם האמתי'. הליווי האישי מתקיים גם בלימודים במסגרת תחום יזמות והשקעות בנדל"ן, והוא כולל סיורי שטח, יישום פרקטי של הקורס וכמובן ליווי ותמיכה מצוות המרצים בראשותו של מנהל תחום הנדל"ן במכללה, שחר בוז'ין. 
 
סדנאות פיננסיות להעשרת הידע ללא עלות נוספת – אנו מעניקים לכל סטודנט סדנאות להעשרת הידע בתחום ההשקעות ללא כל עלות נוספת. 
 
צוות עובדים איכותי - לרשות התלמידים עומד צוות יועצי לימודים מקצועי, שמסייעים לסטודנטים לבחור את התחום הנכון ביותר עבורם. שירות הלקוחות של המכללה מספק מענה לכל צורך יחד עם האנליסטים הטובים ביותר בשוק.
 
 
קבצים להורדה

אין שם

מסלולי הלימוד

מכללת פסגות - לימודי שוק ההון ויזמות נדל"ן

קורס ניהול תיק השקעות עצמאי בשוק ההון (קורס בסיס)

קורס בסיסי למסחר בשוק ההון - שידריך אותך לסחור באופן עצמאי מהבית, מהעבודה ובעצם מכל מקום על מנת שתוכל להרוויח הכנסה נוספת!

קורס מסחר יומי – DAY TRADE

קורס אג"ח ( אגרות חוב)

קורס השקעות ויזמות בנדל"ן (בסיס)

במסגרת לימודי יזמות עסקית והשקעות בנדלן תלמד כיצד להשקיע בנכסים, להניב תשואה במינימום השקעה, וכדי שבסופו של דבר תוכל להיות יזם ומשקיע מצליח בשוק הנדל"ן הרותח!

קורס מט"ח- מודלים מתקדמים

קורס אופציות מורחב

קורס השקעות בנדל"ן בישראל ובחו"ל

קורס מנהלי תיקי משכנתא ומגייסי אשראי לעסקים

 

משך הקורס:

12 מפגשים + סדנא לפתיחת עסק עצמאי בתחום המשכנתאות
 
בקורס יועצי משכנתאות ומגיסי אשראי לעסקים ינתנו כלים מעשיים הנדרשים ברמת התנהלות מול בנקים ומתן שירות לקהל הרחב לכל סוגי ההלוואות הקיימות.
 • משכנתא
 • מחזור משכנתא
 • משכנתא לכל מטרה
 • משכנתא הפוכה
 • גיוס אשראי בנקאי לבעלי עסקים 
 • גיוס אשראי בנקאי ללקוחות פרטיים
 
הקורס משלב את כל הידע התאורטי והמעשי ונותן לנו את היכולת לצאת לשטח ולתת שירות לכל אותם אנשים אשר זקוקים לאשראי בזמן נתון. הקורס יעניק בנוסף כלים לבניית תקציב פיננסי למשפחות ולבודדים.
 

השירות שניתן ללקוחותינו... 

 • פגישת ייעוץ אחד על אחד עם מומחה למשכנתאות
 • ניתוח פיננסי של משפחה
 • בניית תקציב למשפחה
 • ליווי צמוד ע"י מומחה למשכנתאות עד קבלת המשכנתא בפועל
 • הוצאת אישור עקרוני מהבנקים השונים למימוש העסקה
 • הכנת תיק משכנתא לבנקים
 • השגת ריביות השוק הזולות ביותר
 • תכנון פיננסי של תמהיל הלוואת המשכנתא ביחס לטיב הלקוח וטיב העסקה
 • ניהול כל ההליך הבירוקרטיה מול הבנקים
 • גיוס אשראי לעסקים ולקוחות פרטיים
 

ייעוץ משכנתאות – שירות מחייב!

"אדם אשר מעוניין לרכוש רכב בסכום זניח (ביחס להלוואות משכנתא), של 50,000 ₪, לוקח את הרכב לבדיקה אצל מוסכניק מוסמך, מביא את אבא שלו לאשר את הרכב, את החבר הטוב ביותר שיאשר את הרכב, את סבתא שלו שעוזרת לו ברכישה ועוד... המצחיק הוא, שאת הרכב הוא רוכש במזומן ולא צריך לקחת הלוואה!!!
אדם אשר לקוח משכנתא של מאות אלפי שקלים, מקבל אישור עקרוני, שומע את דעתם של יועצי המשכנתאות ה"אובייקטיביים" וחותם על המשכנתא"!!!
 
ואני שואל אתכם שאלה פשוטה: "נראה לכם הגיוני!!!?" 
 
בעבר, בהווה ובעתיד, הלוואות המשכנתא תהיה חלק בלתי נפרד מחיינו הפיננסיים והשפעת ההלוואה על המחייה היום יומית משמעותית ביותר. על מנת לרכוש נכס ללא משכנתא, האדם הממוצע צריך לחסוך 170 משכורות שלמות!!!
 
רוב מקבלי המשכנתאות משלמים מאות אלפי שקלים מעבר למה שהמציאות מחייבת! וזאת למה...? משום שאין להם מושג מהי הלוואה חכמה, מהם המאפיינים של ההלוואות השונות ומה הריביות שעלינו לדרוש מהבנקים השונים. 
 
המציאות הבנקאית מרעילה את קו ההיגיון והמחשבה וחוסר הידע של הלווים מנוצל ע"י הבנקים השונים. לבנקים אין כל אינטרס להציג לנו את ההלוואה הטובה ביותר עבורנו ברמת התמהיל, ברוב המקרים, לפקידי הבנק גם אין את הידע הנדרש לתכנון נכון של הלוואה אידיאלית. וגם אם כן, מה האינטרס שלהם? פקידי הבנק נמדדים עפ"י המרווחים שהם נותנים ללקוחות השונים על הלוואת המשכנתא. ככל שהמרווח גבוה יותר כך רווחיות ההלוואה גבוה יותר. 
 
רוב הלווים מוצאים עצמם עם החזרים חודשיים שעולים בצורה משמעותית עם השנים, רוב הלווים מוצאים עצמם, לאחר מספר רב של תשלומי משכנתא, חייבים עדיין את גובה ההלוואה שנלקחה במקור! הסיבה היא תכנון לא נכון של הלוואת המשכנתא, משכנתא אשר בנויה בצורה נכונה וחכמה תגרום לקרן ההלוואה לרדת ככל שהזמן עובר ולהחזר החודשי לפחות.
 
לא כואב לכם הלב לשלם לבנקים, עשרות ואפילו מאות אלפי שקלים מעבר למה שהמציאות מחייבת? 
 
משכנתא צריכים לדעת לקחת, את הכסף שאנחנו לווים מהבנק צריך לדעת לקנות בתבונה. לבנקים אין כל אינטרס לתת לנו ייעוץ אובייקטיבי, ליועץ משכנתאות כן.
 
ייעוץ משכנתאות – שירות מחייב!
 

למי מיועד הקורס: 

 • הקורס אינו דורש רקע מוקדם בתחום המשכנתאות או גיוסי אשראי לעסקים.
 • הקורס מיועד לאנשים המעוניינים לרכוש מקצוע לחיים כמקור הכנסה בלעדי, עיקרי או הכנסה נוספת.
 • הקורס מיועד למתווכים אשר מעוניינים להרחיב את סל השירותים שהם מעניקים ללקוחותיהם.
 • הקורס מיועד בנוסף ליזמים, לוקחי משכנתא, בעלי עסקים ולאנשים המעוניינים להרחיב ולהעמיק ידיעתם בתחום המשכנתאות וגיוסי אשראי לעסקים.
 
 
 

קורס ניהול פיננסי – Capital Management

קורס תיווך במקרקעין – הכנה לבחינת רשם המתווכים

קורס יזמות עסקית מעשית

לימודי יזמות עסקית על פי מודל של FreshBiz
 
אודות הקורס :
המכנה המשותף לרוב היזמים ואנשי העסקים המצליחים, הוא ההבנה שהמפתח העיקרי להצלחה הוא התפתחות אישית ועסקית מתמדת. השאיפה לחיות את השינוי, לפרוץ גבולות של חדשנות ולקיים איכות וסגנון חיים מקצועי התומך בהגשמת המטרות והיעדים. נשמע קל ? אז זהו שלא !
בכדי להיות יזם קטן כגדול, צריכים להיות בעשייה מתמדת ולצאת מאזור הנוחות. אז מה מפריד בינינו לבין ההצלחה ? בכדי להשיג את היכולות הבסיסיות האלו אנו חייבים להתמודד בהצלחה עם הפחדים המובנים בנו, למנף את המשאבים העומדים לרשותנו באופן מיטבי, להרחיב את מעגל הקשרים ושיתופי הפעולה, לזהות וליצור הזדמנויות חדשות.  
 
בשיתוף חברת FreshBiz  פיתחנו עבורך את קורס היזמות האולטימטיבי המטפל ומקנה את הכלים המנטליים והפרקטיים כאחד בדרכך להפוך ליזם מצליח. הקורס ישלב גישות תיאורטיות ומעשיות יישומיות, כלים ולמידה חווייתית באמצעות משחק FreshBiz. שיטת הלימוד הייחודית משלבת עקרונות ושיטות המאפשרים יצירת שינויים בדפוסי חשיבה והתנהגות באופן חוויתי ויישום מידי בשטח.
FreshBiz מובילה מגמה עולמית של פיתוח חשיבה יזמית בהקמה ובניהול של עסקים, והכשירה עד כה כ 50,000 משתתפים בלמעלה מ 20 מדינות ובחמש שפות שונות, והנה חברת ההדרכה היחידה שנכנסה לרשימת ה GameChanger500 ! וזאת לצד חברות מהשורה הראשונה וביניהן Google Zappos ועוד.
 
מטרות הקורס :
• לשלב גישות תיאורטיות ומעשיות יישומיות ולמידה חווייתית. 
• חשיפה לעולם המושגים של כלכלה חדשה, חשיבה יזמית ויצירתית. 
• מיפוי והבנת המשאבים שעומדים לרשותנו וכיצד ניתן למנף אותם ולשפר תוצאות. 
• שליטה במיומנויות שיתופי הפעולה. 
• ללמוד כיצד לזהות הזדמנויות וליצור אותן 
• לתרגל את שריר האומץ והיוזמה 
• כלים יישומיים בתחום מיתוג, שיווק ורשתות חברתיות 
• עמידה מול קהל ומכירה 
• כלים פיננסיים 
 
דרישות קדם :
הקורס מיועד לכל מי שמעוניין ללמוד יזמות עסקית, ליזמים ובעלי עסקים ולאלו שחולמים להיות.
 
משך הקורס : 
• 13 מפגשים בני 3 שעות.
• 39 שעות ( 60 דק')
• שעות הקורס: 18:00-21:00 
 
עדיין מבולבל כדאי שתדבר עם יועץ לימודים!
עדיין מבולבל כדאי שתדבר עם יועץ לימודים!
עדיין מבולבל?כדאי שתדבר עם יועץ לימודים!

השאר פרטים ויועץ לימודים יחזור אלייך בחינם

ימים פתוחים

מכללת פסגות - לימודי שוק ההון ויזמות נדל"ן

לא נמצאו תוצאות.
עדיין מבולבל כדאי שתדבר עם יועץ לימודים!
עדיין מבולבל כדאי שתדבר עם יועץ לימודים!
עדיין מבולבל?כדאי שתדבר עם יועץ לימודים!

השאר פרטים ויועץ לימודים יחזור אלייך בחינם

מפת הגעה

מכללת פסגות - לימודי שוק ההון ויזמות נדל"ן

מתלבט? לא מוצא את עצמך? כדאי שתדבר עם יועץ לימודים

השאר פרטים ויועץ לימודים יחזור אליך בחינם

הכל פתוח

הימים הפתוחים הקרובים

ספריית המקצועות

אלף... סטופ! כל המקצועות במקום אחד

הנדסאי נוף

הנדסאי נוף וסביבה הוא מי שמסייע בעיצוב שטחים יר... לסקירה >

מאפר/ת

עולם הזוהר והביוטי נולד בשבילך? תמיד הייתה לך נ... לסקירה >

נטורופת

כשהייתם ילדים אהבתם לשחק ברופא וחולה? אתם מאמינ... לסקירה >

שחקן

להיות או לא להיות שחקן - זאת השאלה! אם אתה חושב... לסקירה >

גננת ומטפלת

ילדים זו שמחה, ולך יכולה להיות עבודה שתגרום לך... לסקירה >

חשב שכר

אם בא לך להשתלב בעבודה משרדית מעניינת, לקבל ידע... לסקירה >

רוצה שנחזור אליך? השאירו פרטים

התקשרו עכשיו:
09-9508989