סגור

מל"א - המרכז ללימודים אקדמיים אור יהודה

השאר פרטים ויועץ מטעם מוסד הלימודים יחזור אליך בהקדם
מל"א - המרכז ללימודים אקדמיים אור יהודה
המרכז ללימודים אקדמיים הינו מוסד ישראלי מוכר למועצה להשכלה גבוהה. המרכז ללימודים אקדמיים מציב במרכז הוויתו את הכשרת הסטודנט לעולם העבודה, תוך הקפדה על רמה אקדמית גבוהה ומתן שירות איכותי ויצר את התנאים האופטימאליים לקידום הקריירה כבר במהלך הלימודים, באמצעות תוכנית לימודים יישומית ופרקטית. המרכז יסייע לכל סטודנט להגשים את חלומו לרכוש השכלה והכשרה אקדמית. לשם כך עומדים לטובת הסטודנטים:
 
* תוכניות לימודים עדכניות.
* סגל הוראה המשלב ידע אקדמי נרחב עם נסיון מעשי.
* קמפוס נגיש וסביבת הוראה איכותית.
* סיוע פרטני וחניכה אישית.
 
המרכז ללימודים אקדמיים ממוקם באור יהודה, עיר המהווה מרכז הייטק, השכלה גבוהה ועשייה תרבותית. מהקמת העיר ועד היום, עברה אור יהודה כברת דרך משמעותית, וכיום פועלת העירייה ליצירת שיתופי פעולה עם מוסדות שונים להשכלה גבוהה, בינהם המרכז ללימודים אקדמיים, במטרה להגדיל את מספר תלמידי ההשכלה הגבוהה בעיר. כחלק משיתוף הפעולה בין המרכז לאור יהודה, פועלים הסטודנטים בעשייה למען הקהילה, תרומה חברתית וקידום הקהילה המקומית.
 
במרכז ללימודים אקדמיים ארבעה בתי ספר לתואר ראשון ושני: 
 

 בית הספר "סרנת" לניהול 

 
ע"ש פרופ' מרשל סרנת ז"ל אשר היה מבכירי אנשי האקדמיה בתחום המימון, מבכירי וראשוני חוקרי שוק ההון, הבורסה והבנקים בישראל ואיש חינוך בתחום מנהל עסקים. סרנת היה ממקימי בית הספר למנהל עסקים באוניברסיטה העברית ובשלוחת אוניברסיטת מנצ'סטר, שהפכה לקריה האקדמית. סרנת התגייס להקמת המרכז ללימודים אקדמיים ויועד לתפקיד נשיא המרכז. המרכז ללימודים אקדמיים גאה שבית הספר נושא את שמו של פרופ' מרשל סרנת ופועל להנחיל לסטודנטים את גישתו המדעית, את יחסי האנוש שלו ואת מסריו החינוכיים. בבית הספר מסלולי לימוד לתואר ראשון ושני במנהל עסקים במגוון התמחויות, המהווים עבור בוגרי התוכנית בסיס לקידום ולפיתוח קריירה ניהולית. תוכניות הלימוד היישומיות מציגות את מגוון התיאוריות והמודלים המתקדמים בתחום ומקנות לסטודנט כלים להתמודדות עם קבלת החלטות וניהול בסביבה עסקית משתנה. 
 

בית הספר לפסיכולוגיה 

 
בבית הספר מסלול לתואר ראשון בפסיכולוגיה המפתח תשתית ידע המקיפה את ענפיה השונים של הפסיכולוגיה ומהווה בסיס ללימודי תואר שני בפסיכולוגיה בכל מוסד להשכלה גבוהה. כמו כן, התוכנית מהווה אמצעי העשרה והתפתחות אישית במטרה להעצים כישורים מקצועיים בתחום שבו עוסק הסטודנט.
 

בית הספר לחינוך 

 
בבית הספר מסלולי לימוד לתואר ראשון ושני בחינוך. בית הספר לחינוך נשען על תפיסה מודרנית של מדעי החינוך ומטרתו להצמיח דור חדש של אנשי מקצוע, מנהיגים ומקבלי החלטות מקצוענים על ידי החדרת ידע אקדמי כללי בתחום החינוך, התרבות והחברה.
 

בית הספר למקצועות הבריאות 

 
בבית הספר מסלול לתואר ראשון בניהול מערכות בריאות המכשיר סטודנטים לתפקידים מובילים ניהוליים וארגוניים בכל רבדיה של מערכת הבריאות הכוללים בין היתר ניהול טכנולוגיות רפואיות מתקדמות, ניהול בתעשייה, ניהול בסיעוד, מזכירות רפואית, ניהול וארגון שירותי בריאות במגזר הציבורי והפרטי ותכנון, ניהול וקביעת מדיניות בריאות. 
 
המרכז ללימודים אקדמיים מעונין לאפשר לך, הסטודנט לעתיד, להגשים את חלומך ולרכוש השכלה אקדמית ברמה גבוהה. תוכניות הלימוד נבנו במטרה לפתח בך יכולות חשיבה, ניתוח וקבלת החלטות, לצד פיתוח אישי ומקצועי בתחום בו הינך עוסק. תכנים עדכניים, פורומים מקצועיים וסגל אקדמי מוביל יעזרו לפיתוח האישי והמקצועי שלך, ויאפשרו לך לקדם את הקריירה לשלב הבא. הצוות האקדמי והמנהלי עומדים לרשותך בכל עת, על מנת לסייע לך בדרכך האקדמית החדשה.
 

חזון המכללה

המרכז ללימודים אקדמיים שואף להיות מוסד מוביל ומצטיין בתחומו, המשלב השכלה אקדמית עדכנית עם גישה פרקטית ויישומית, ומקנה לבוגריו יכולת להתמודד בהצלחה עם אתגרי עולם המעשה.
 
המרכז יספק לכל סטודנט שירות איכותי וקשוב המדגים הלכה למעשה את דרך ההתנהלות הרצויה בכל ארגון עסקי וציבורי, ויתמוך בפיתוחו האישי והמקצועי במהלך הלימודים ואחריהם.
 
המרכז דוגל בהנגשת ההשכלה הגבוהה לכל אדם בישראל ומקדם מעורבות ואחריות חברתית. 

 

מסלולי הלימוד

מל"א - המרכז ללימודים אקדמיים אור יהודה

מנהל עסקים

 
תוכנית לימודי תואר ראשון במנהל עסקים (BA), נבנתה במטרה להכשיר אנשי מקצוע מעולים בתחומי ההתמחות המוצעים, תוך הקניית "ארגז כלים" ניהולי עשיר, וזאת על מנת לאפשר השתלבות והתקדמות מהירה בשוק העבודה.
 
תוכניות הלימוד מותאמות לצרכי שוק העבודה ומשלבות למידה אקדמית ברמה גבוהה עם יישומיות. 
 
✓ סגל אקדמי מוביל ולמידה ברמה גבוהה המותאמת לצרכי שוק העבודה
 
✓ וועדות מייעצות לתוכניות הלימודים המורכבות מבכירים במגזר העסקי
 
✓ תוכנית מנטורינג - חניכה אישית לסטודנטים מצטיינים עם בכירי המשק
 
✓ Master Class -  כיתות אמן עם מנהלים בכירים
 
✓ חטיבות הרחבה לקבלת ידע מעשי בתחומים "החמים" ביותר במשק 
 
✓ מסלולי לימודי ערב ובוקר
 
✓ מלגות למצטיינים
 
 
 

ניהול משאבי אנוש

 

ארגונים הפועלים בסביבה העסקית והציבורית עומדים בשנים האחרונות בפני אתגרים רבים:
 
הפיכתו של העולם "לכפר גלובלי"; אובדן הנאמנות המותגית; השינויים התכופים בסביבה הטכנולוגית; שינויים בדפוסי ניהול הקריירה של העובדים; והחרפת התחרות בין הארגונים השונים על נתחי שוק. כל אלו שמים דגש על חשיבותו של ההון האנושי המועסק בארגון. כתוצאה ישירה, מתחדדת חשיבותו האסטרטגית של ניהול המשאב האנושי כדרך ליצירת בידול תחרותי בפרט ושרידותו של הארגון כחברה ברת קיימא ומשגשגת לאורך שנים.
 
תפקיד מנהל משאבי האנוש בסביבה העסקית הנוכחית הינו מקצוע הדורש הכשרה מקיפה ויישומית, אשר שמה דגש על כלל הנושאים עימם בא המנהל במגע: אסטרטגיה, ניהול וניהול בינלאומי, גיוס, מיון, הדרכה, רווחה, ניהול קריירה וכישרונות ותגמול. 
 
ניהול משאבי אנוש הוא מקצוע העוסק בניהול ופיתוח הנכס היקר ביותר בארגון – האנשים שעובדים בו. המקצוע מתמחה בגיוס האנשים הנכונים לתפקידים הנכונים, בשמירתם כבעלי יכולת ומוטיבציה גבוהות ובקידום הקריירות שלהם הן לתועלתם האישית והן לתועלת הארגון. לעובדים בתחום משאבי אנוש, זוטרים ובכירים, תפקיד אסטרטגי בהיותם אחראיים על מיון, גיוס, השמה, תיגמול, פיתוח והדרכה, רווחה ושימור עובדים.
 
תוכנית לימודי תואר ראשון במשאבי אנוש מוכרת על ידי העמותה לניהול, פיתוח וחקר משאבי אנוש בישראל, ומאפשרת קבלת תעודה מקצועית בניהול משאבי אנוש בנוסף לתואר הראשון.  (מותנה בהצטרפות לעמותה ובתשלום נוסף לעמותה).
 
 
 

חינוך

 

מטרת תוכנית הלימודים לתואר ראשון בחינוך הינה להצמיח דור חדש של אנשי מקצוע בוגרי תואר ראשון בחינוך, שיהיו בעלי הידע האקדמי והכלים הדרושים על מנת להפוך לאנשי חינוך מן המעלה הראשונה, אשר יספקו מענה לדרישה מן המגזר הציבורי שמעוניין לקלוט אנשי מקצוע משכילים ומיומנים.
 

תוכנית לימודים:

תוכנית הלימודים מתמקדת בשני היבטים: האחד, ההיבט החברתי והקהילתי והשני ההיבט התרבותי. השילוב בין רכישת ידע אקדמי בתחום החינוכי ובתחום התרבותי יאפשר לבוגרי תוכנית הלימודים להשתלב במגוון משרות בינהן; מערכות בית-ספריות, מערכות החינוך הקהילתיות, וכן בארגונים שונים בקהילה העוסקים בחינוך ופיתוח שירותיםחברתיים-תרבותיים קהילתיים.
 
 
 

ניהול מערכות מידע

 

תוכנית לימודי מערכות מידע ניהוליות מכינה את בוגריה לאתגרים ולצרכים של סביבת מערכות המידע ומכשירה לעבודה בתעשייה עתירת הידע בארץ ובעולם. התואר משולב ידע מתוך לימודי מנהל עסקים, לימודי ניהול, כלכלה ואסטרטגיה, לימודי מחשבים ומערכות מידע.
 
בבית ספר "דן" ללימודי היי-טק, מעבר לתוכנית האקדמית אשר נבנתה בקפידה, שמה דגש על התנסות המעשית במהלך הלימודים במטרה להשפיע על צמיחת ופיתוח הדור הבא של העובדים האקדמאים בתעשיית ההייטק וה-IT.
 
לימודי מערכות מידע ניהוליות לתואר ראשון מכשירים אנשי מקצוע בעלי יכולות טכנולוגיות והבנת תהליכים ארגוניים, בכדי שאלה ינתחו, יעצבו, יתכנתו, יטמיעו וינהלו פרוייקטים בתחומים השונים של מערכות המידע.
 
תוכנית הלימודים משקפת את הניסיון שנרכש בתחומי מערכות מידע באוניברסיטאות בארץ ובעולם.
 
מרכיבי התוכנית הותאמו לדרישות שמוצגות על ידי הגופים המובילים בעולם מערכות המידע כמו:
 
The association for computing machinery – ACM
 
The association for information systems – AIS
 
התוכנית היא תלת-שנתית, מקיפה תחומים טכנולוגיים, ארגוניים וניהוליים וכן כוללת הכשרות בתחומים קונקרטיים הרלוונטיים למומחי מערכות המידע בארגון כמו הדרכה והטמעה של מערכות והיבטים עסקיים ותחרותיים של מערכות מידע.
 
במסגרת תוכנית לימוד מערכות מידע יכולים הסטודנטים להתמקד בשני תחומים מרכזיים:
ניהול פרויקטים במערכות מידע.
אבטחת מידע ותשתיות.
 
 
 

פסיכולוגיה

 

פסיכולוגיה הוא מדע העוסק בהבנת ההתנהגות האנושית. למרבית הפונים ללימודי פסיכולוגיה מוכרות בדרך כלל הפנים הקליניות של המקצוע וזאת למרות מגוון התחומים וההתמחויות הכלולים תחת המושג ’פסיכולוגיה’. יש לדעת כי ההכשרה המקצועית הספציפית והממוקדת מתקיימת רק בלימודי תואר שני ותוך רכישת נסיון בשדה ואפשרות לבחירת תחום מעשי של הפסיכולוגיה. 
 

מטרות תוכנית לימודי תואר ראשון בפסיכולוגיה:

המטרה המרכזית של תוכנית לימודי פסיכולוגיה לתואר ראשון היא לפתח תשתית ידע המקיפה את ענפיה השונים של הפסיכולוגיה, זאת בעיקר על מנת להכין את בוגרי התוכנית המעוניינים בכך להמשיך לימודיהם לתואר שני באחד מתחומי הפסיכולוגיה.
 
מטרה נוספת שהיוותה בסיס לבניית התוכנית ללימודי פסיכולוגיה היא תפישת התואר הראשון בפסיכולוגיה כהשכלת יסוד נחוצה להעצמת כישורים לבעלי מקצוע בתחומים הקשורים להבנת ההתנהגות האנושית כגון משאבי אנוש, שיווק או כלכלה ולאו דווקא עבור סטודנט המעוניין לפתח קריירה מקצועית הספציפית לתחום.
 
מל"א מציע לתלמידי תואר ראשון בפסיכולוגיה 2 מיקודים שיילמדו בשנה השלישית:
מיקוד קליני – המיקוד מציע תשתית רחבה ביותר של קורסים קליניים, ביחס לנהוג בתוכניות מקבילות, וזאת במטרה להכין את הסטודנטים הלומדים במיקוד בצורה הטובה ביותר למבחני הקבלה לתואר השני בפסיכולוגיה.
 
מיקוד ייעוץ ארגוני - ייעוץ ארגוני הוא תהליך המפגיש שלושה עולמות תוכן: עולם התוכן המתמחה באנשים בארגון: מדעי ההתנהגות, פסיכולוגיה ארגונית, הנעה, הדרכה, שיטות תגמול, הערכה ומשוב, עבודת צוות וכיוצא בזה, עולם התוכן המתמחה במשימות הארגון: אסטרטגיה עסקית ושיווקית, מטרות, יעדים, הגדרות תפקיד, מבנה ארגוני, שיפור תהליכים וכיוצא בזה. סטודנטים הלומדים במיקוד ייהנו מתשתית ידע רחבה שתאפשר להם להשתלב בתפקידי ניהול משאבי אנוש, ייעוץ ארגוני, פיתוח ארגוני ופסיכולוגיה ארגונית.
 
 
 

מנהל מערכות בריאות

 

החוג לניהול מערכות בריאות במרכז ללימודים אקדמיים שם לו למטרה להכשיר סטודנטים לתפקידים ניהוליים וארגוניים מובילים בכל רבדיה של מערכת הבריאות, הכוללים בין היתר: ניהול טכנולוגיות רפואיות מתקדמות, ניהול בתעשייה, ניהול בסיעוד, מזכירות רפואית, ניהול וארגון שירותי בריאות במגזר הציבורי והפרטי ותכנון, ניהול וקביעת מדיניות בריאות.
 
תוכנית לימודי ניהול מערכות בריאות במל"א הינה היחידה המציעה שתי התמחויות מקצועיות לבחירת הסטודנטים וזאת במטרה להקנות ללומדים יתרון תחרותי בשוק העבודה  והקידום המקצועי:
 
התמחות ניהול מחקר קליני–  ניסוי קליני מוגדר כניסוי רפואי בבני אדם. זהו השלב האחרון, המסכם והקובע את גורלם של תרופה, מוצר ביולוגי, מכשיר או טכנולוגיה רפואית חדשה, הוא נערך בתום כל הבדיקות והבחינות האחרות שבהם עמד המוצר. תחום זה הינו אחד המבוקשים ביותר במערכת הבריאות ונהנה מהקצאת משאבים אדירה.  בוגרי ההתמחות יוכלו להשתלב כמנהלי מחקר קליני וכיועצים למחקרים קליניים  בבתי החולים, חברות התרופות כדוגמת טבע , בחברות הביומד והמכשור הטכנולוגי.
התמחות בניהול תחום גרונטולוגיה יישומית- גרונטולוגיה היא מדע, יחסית צעיר, העוסק בחקר ההזדקנות בהקשרים סוציולוגיים, כלכליים ותרבותיים (בשונה מגריאטריה העוסקת בחקר מחלות הזיקנה). תפקידיו של בוגר התוכנית המוצעת יכולים לבוא לידי ביטוי במספר עולמות תוכן, שלהם נזקק האדם המבוגר: ספק שרותים יומיומיים וצרכי זיקנה שונים; מאמן או חונך לאדם המבוגר; מעריך, מתכנן ומבקר תוכניות טיפול סיעודיות, שיקומיות, תרבותיות וחברתיות למבוגר; חוקר בנושאי ההתבגרות והזיקנה והסובב אותם; מנהל מוסדות מתאימים למבוגרים כמועדונים או בתי אבות לסוגיהם; ומייצג  משפטי המסייע למבוגר למילוי מסמכים שונים או להגשת בקשות לגופים כדוגמת ביטוח לאומי.
בוגרי תוכנית לימודי התואר הראשון במנהל מערכות בריאות יוכלו להשתלב במגוון מוסדות הבריאות בארץ ובעולם כמו מרפאות ציבוריות ופרטיות, בתי חולים, מכוני מחקר וחברות ביטוח.
 
 
 

מנהל עסקים- תואר שני

 

תוכנית לימודי תואר שני במנהל עסקים (MBA) נבנתה במטרה להכשיר את הסטודנטים הלומדים לתפקידי ניהול בכירים בצמתי קבלת ההחלטות המרכזיים בארגון. תוכניות הלימוד שמות דגש על הכנת המנהלים להתמודדות עם סביבה משתנה ומציעות מגוון כלים יישומים וייחודיים שיסייעו לסטודנט ביצירת יתרון תחרותי אל מול בוגרי מוסדות אחרים.
 
 
 
 
 

חינוך- תואר שני

 

החינוך הינו אחד המפעלים הגדולים והאוניברסליים במאה העשרים ואחת
למעלה ממיליארד תלמידים וחמישים מליון מורים באים כל יום לבית הספר שמטרותיו העיקריות הן הקניית השכלה איכותית לכל, יצירת שוויון הזדמנויות, פיתוח משאבי אנוש, הכנה ערכית לחיים בחברה דמוקרטית וגישה פתוחה למיטב התרבות האנושית. 
 
החינוך עוסק ביחסים שבין עולמות מורכבים מאין כמותם-האדם הלומד והידע האנושי
בבית הספר לחינוך אנו מבקשים לפתח תפישה מודרנית של מדעי החינוך הנשענת על מכלול תחומי המדע העוסקים בטבע האדם והידע, ולהכשיר דור חדש של מנהיגים, מקבלי החלטות ומקצוענים מתמחים בהיבטים השונים של הפרקטיקה החינוכית ממינהל מערכות חינוך, תכנון ופיתוח תוכניות לימודים, פדגוגיה של תחומי דעת שונים, ,תכנון לימודים וטכנולוגיות ידע, חינוך חברתי וערכי וטיפול באוכלוסיות בעלות צרכים מיוחדים.
 
לימודי תואר שני בחינוך במרכז ללימודים אקדמיים מעניקים תעודת מוסמך MA מוכר בהתאם למועצה להשכלה גבוהה.
 
 
 

ייעוץ חינוכי- תואר שני

 

תוכנית הלימודים תואר שני בייעוץ חינוכי מכשירה יועצים חינוכיים לעבודה במערכת החינוך ובבתי הספר. הסטודנטים יוכשרו ויתמחו בגישה רב מערכתית לייעוץ בבית הספר: יעוץ לפרט, הכוללת התערבות קצרת מועד, ייעוץ והנחייה בקבוצות קטנות, הכוללות גם מיומנויות וידע הקשורים למשפחה, היוועצות למורים והורים, וייעוץ מערכתי בתפיסה ארגונית הכוללת התמודדות בעת מצבע לחץ ומשבר בבית הספר.
 
תוכנית הלימודים מדגישה את החשיבות לקשר הדוק בין החלק האקדמי של התוכנית, הנלמד במסגרת תיאורטית ובין החלק היישומי המתבצע תוך התנסות מקצועית בקהילה ובמוסדות החינוך. שילוב זה מבטיח הכשרה מיטבית ליועצים לעתיד.
 
תוכנית הלימודים לתואר שני בייעוץ חינוכי היא דו-שנתית במהלכה תרכשו את הידע להתמודדות עם מספר סוגי ייעוץ:
 
ייעוץ לפרט- הכולל התערבות קצרת מועד וסיוע פרטני, ייעוץ והנחייה בקבוצות קטנות- הכולל מיומניות והבנה של התא המשפחתי בשילוב עם המערכת הבית ספרית והתמקדות בפרט. ייעוץ מערכתי בתפיסה ארגונית- הכולל התמודדות עם מצבי לחץ ומשבר במערכת הבית ספרית כמו גם בנייה של מערכת שנתית לסיוע למערכת הבית ספרית תוך כדי דגש על התלמידים והמורים.
 
 
 

מכינה 30+

 

המכינה מיועדת למועמדים מעל גיל 30, שאינם זכאים לתעודת בגרות או שהינם זכאים לתעודת בגרות אך ממוצע הבגרות המשוקלל נמוך מ - 80 (למועמדים לתואר ראשון במנהל עסקים או פסיכולוגיה) ומ - 75 (למועמדים לתואר ראשון בחינוך).
 
מועמדים אלה, ידרשו לעבור מכינה קדם אקדמית במרכז ללימודים אקדמיים.
 
המכינה הוקמה מתוך הכרה בחשיבות החברתית של בסיס ההשכלה הגבוהה בישראל ובכדי לתת הזדמנות למעוניינים להתקבל ללימודים במרכז ללימודים אקדמיים.
 
לימודי המכינה מקנים לסטודנט שיטות למידה הנדרשות ללימודים באוניברסיטה וביסוס ידיעותיהם של התלמידים במקצועות הנלמדים.
 

הקורסים הנלמדים במהלך המכינה:

אוריינות אקדמית
 
אנגלית
 
אשנב למתמטיקה
 
משטר מדינת ישראל
 
מדע וטכנולוגיה
 
מתכונת הלימודים לימודי המכינה מתפרשים על פני ארבעה חודשים. הלימודים יתקיימו בין השעות 17:00-22:00.
 
 
 
 
 
עדיין מבולבל כדאי שתדבר עם יועץ לימודים!
עדיין מבולבל כדאי שתדבר עם יועץ לימודים!
עדיין מבולבל?כדאי שתדבר עם יועץ לימודים!

השאר פרטים ויועץ לימודים יחזור אלייך בחינם

ימים פתוחים

מל"א - המרכז ללימודים אקדמיים אור יהודה

לא נמצאו תוצאות.
עדיין מבולבל כדאי שתדבר עם יועץ לימודים!
עדיין מבולבל כדאי שתדבר עם יועץ לימודים!
עדיין מבולבל?כדאי שתדבר עם יועץ לימודים!

השאר פרטים ויועץ לימודים יחזור אלייך בחינם

מפת הגעה

מל"א - המרכז ללימודים אקדמיים אור יהודה

מתלבט? לא מוצא את עצמך? כדאי שתדבר עם יועץ לימודים

השאר פרטים ויועץ לימודים יחזור אליך בחינם

הכל פתוח

הימים הפתוחים הקרובים

ספריית המקצועות

אלף... סטופ! כל המקצועות במקום אחד

מנתח מערכות

מנתח מערכות מידע הוא מקצוע מאוד נחשק בתחום ההיי... לסקירה >

יועץ תזונה/ דיאטנית

אתם יודעים מהו הערך התזונתי של פומלה? איזו דיאט... לסקירה >

ניצב

בא לך להיות חלק מסט צילומים דינאמי, ולראות איך... לסקירה >

וטרינר

אם אתה ילד טבע עם ראש טוב על הכתפיים, אהבה מלאה... לסקירה >

שירות לקוחות

ההורים שלך נוזפים בך שאתה כל היום בטלפון? ובכן,... לסקירה >

אדריכל

רוצה לבנות קריירה יצירתית, מאתגרת במיוחד עם המו... לסקירה >

רוצה שנחזור אליך? השאירו פרטים

התקשרו עכשיו:
09-9508989