סגור

חיפוש מלגות

שכר הלימוד יקר לך? אתר זה לימודים סוגר לך ת'פינה

כסף הוא אמנם דבר חשוב בחיים, אך הוא לא יעצור אותך מלרכוש השכלה גבוהה במוסדות לימודים אקדמיים או במסגרת קורס מקצועי או לימודי תעודה שיכולים לפתוח לך את הדלת למקצוע בו אתה מעוניין. אנחנו יודעים שלהוציא תואר זה סיפור די יקר בלי התמיכה הנכונה מהבית, ומחירו יכול לנוע בין 35,000 ₪ באוניבסיטאות, בתי ספר ומכללות ועד כ-100,000 ₪ במכללות נחשבות ויוקרתיות.
 
אז חכו, שנייה לפני שאתם נלחצים ומתחילים לחשוב מאיפה אתם מממנים את כל זה, כדאי שתדעו שיש לכם לא מעט אופציות לקבל מלגות שיסייעו לכם לממן את הלימודים. מלגות לסטודנטים הן דבר מבורך שבהחלט יכול להקל עליך את ההתנהלות הכלכלית במשך שנותיך כסטודנט. בקרוב תוכלו לקבל כאן את כל המידע על מאות מלגות הלימודים הקיימות כיום.
 

אל תפספסו - מלגת מפעל הפיס

אחת המלגות המפורסמות ביותר היא מלגת מפעל הפיס המציעה סיוע כלכלי משמעותי לסטודנטים בתמורה שיבצעו תרומה לקהילה בהיקף של 130 שעות בשנה במסגרת פעילות בעמותת ידידים למען הנוער והחברה. מלגת מפעל הפיס היא מלגה שבהחלט יכולה להקל את העול ולאפשר לכם לממן תואר ראשון. גובה מלגת מפעל הפיס עומד על 10,000 שקלים לשנה.
 
מלגות מוכרות נוספות עבור סטודנטים: מלגת משרד החינוך, מלגות לסטודנטים עולים, מלגת קציר, מלגת פרויקט פר"ח, סטודנטים למען אזרחים ותיקים, סטודנטים במאבק באנטישמיות באינטרנט. שימו לב שגם המוסד האקדמי בו אתם מעוניינים ללמוד מעניק מלגות לסטודנטים על סמך מספר קריטריונים.
 

מלגות לחיילים משוחררים

חיילים משוחררים? אתם חייבים לבדוק את מגוון המלגות שעומדות לרשותכם. אחת המוכרות היא מלגת קרן אימפקט (מלגת IMPACT), שמציעה 4,000 דולרים לשנה עבור חיילים משוחררים שביצעו שירות קרבי. גם הקרן והיחידה להכוונת חיילים משוחררים מעניקה מלגות לחיילים משוחררים. מוזמנים לברר כאן את הפרטים.
 
לסיכום, לא רק שיש לכם הזדמנות נהדרת להשיג מימון עבור לימודים אקדמיים, שיכול מעט להקל את המחשבות על הוצאות כלכליות כבדות, אלא גם לבצע תרומה משמעותית לקהילה במגוון נרחב של נושאים. התרומה הזו יכולה אף לסייע לכם לצבור ניסיון בתחום בו תעסקו וכמובן - לתת לכם תחושה של שייכות לפרויקטים מבורכים.
 
* המידע עבור המלגות לקוח מאתר התאחדות הסטודנטים והסטודנטיות בישראל.

 

עדיין מבולבל כדאי שתדבר עם יועץ לימודים!
עדיין מבולבל כדאי שתדבר עם יועץ לימודים!
עדיין מבולבל?כדאי שתדבר עם יועץ לימודים!

השאר פרטים ויועץ לימודים יחזור אלייך בחינם

מתלבט? לא מוצא את עצמך? כדאי שתדבר עם יועץ לימודים

השאר פרטים ויועץ לימודים יחזור אליך בחינם

הכל פתוח

הימים הפתוחים הקרובים

האקדמית תל־אביב-יפו - מגדירים את האקדמיה מחדש

17:30, 23/07/2020

יום פתוח וירטואלי לתואר ראשון ושני באקדמית תל־אביב-יפו

ספריית המקצועות

אלף... סטופ! כל המקצועות במקום אחד

הנדסאי אלקטרוניקה

הנדסאי אלקטרוניקה הוא מצרך חשוב בשוק העבודה, אש... לסקירה >

עובד סוציאלי

עובדים סוציאליים הם המגנים של השכבות החלשות באו... לסקירה >

ייעוץ חינוכי

אוהבים להקשיב? רוצים לסייע לילדים ובני נוער להת... לסקירה >

פילוסוף

בוגר החוג לפילוסופיה הינו אדם אשר התמקצע בניתוח... לסקירה >

קופירייטר

"זה טוב- זה אוסם", "קח פסק זמן", "תנובה- הגבינה... לסקירה >

במאי תיאטרון

חולם על קריירה בתחום התיאטרון? אם צפייה אובססיב... לסקירה >

רוצה שנחזור אליך? השאירו פרטים

התקשרו עכשיו:
09-9508989