סגור

ספריית המקצועות

אלף...סטופ! כל המקצועות במקום אחד - ספריית המקצועות של זה לימודים

ספריית המקצועות

אלף... סטופ! כל המקצועות במקום אחד.

מנהל משאבי אנוש

בא לך להיות חלק מארגון וחברה גדולה? להשפיע על האווירה במקומות עבודה, ולהתמצא בגיוס כוח אדם? תחום משאבי אנוש הוא תחום חיוני המאפשר השתלבויות בחברות גדולות ובתנאים טובים ונוחים עבור כל מי ששואף לשלב עבודה חשובה ולתקשר עם בני אדם על בסיס יום יומי. 

ניהול משאבי אנוש - מה הג'וב בתכלס?

מנהל משאבי אנוש הוא מי שדואג לכל צרכי החברה בנושא ניהול כוח אדם וצוות העובדים בה. היום של מנהל משאבי אנוש או מנהלת משאבי אנוש מכיל הרבה פעולות מגוונות שהינן חלק בלתי נפרד מהתפקידים במסגרת ניהול משאבי אנוש: גיוס כוח אדם, מיון וקבלת מועמדים למגוון תפקידי החברה, חיפוש עובדים שיתאימו לצרכי הארגון, האזנה לבעיות העובדים בנושאי תנאי העבודה ויחסי האנוש בחברה ועוד. 

 

אני אתאים לזה?

עבודה במשאבי אנוש נחשבת נוחה ועם תנאים טובים. עם זאת, מאוד חשוב שמנהל משאבי אנוש יהיה בעל גישה טובה לאנשים, שפע של סבלנות והמון אינטליגנציה רגשית.

 

איזו תעודה אני צריך כדי להתחיל לעבוד?

אתה יכול להשיג את ההסמכה להיות מנהל משאבי אנוש באחת משתי צורות: לימודי תואר ראשון במשאבי אנוש או מדעי ההתנהגות. לחילופין, יש לך אופציה לקחת לימודי תעודה או קורסים מקצועיים (קורס ניהול משאבי אנוש) מקוצרים יותר אשר ניתנים במגוון מכללות ובתי ספר.

 

ואיך הלימודים במסלול ניהול משאבי אנוש?

ההכשרה לתפקיד מנהל משאבי אנוש היא מהנה ביותר, וכוללת לימודים אשר יעניינו את כל מי שהכרת המבנה הארגוני והחשיבה מאחוריו מעניינים אותו. חלק קטן מהנושאים שתלמד כוללים הכרה של הסכמים קיבוציים, חוזי עבודה ודינים שונים הרלוונטיים לתחום כמו דיני עבודה, דיני חוזים, תוכניות פנסיה ועוד. מעבר לכך, תלמד איך לבנות ולפתח תוכניות לימוד, מה חשוב לשאול במהלך ראיונות עבודה, וכיצד ניתן לחזות את הצלחת המועמד בתפקיד אליו הוא מתראיין וכן תרכוש כישורי גיוס כוח אדם. אתה חייב להודות שזה מידע די שימושי עבורך ועבור סביבתך הקרובה.

 

יש לי מה לעשות עם זה הלאה?

להתחיל להתקדם בתחום אל עבר משרת חלומותייך: כזאת אשר כוללת עבודה עם האוכלוסייה שמעניינת אותך יותר, בתנאים עבודה אשר נוחים לך. עובדים רבים מתחילים את הקריירה שלהם בתחום משאבי אנוש בשילוב עם תחום ההשמה על מנת להתחיל את השתלבותם בתחום, ולטפס את דרכם לתחום ההשמה, ובעיקר - השמה בחברות הייטק. זה הדובדבן שבקצפת של ניהול משאבי אנוש מבחינת התנאים.

 

יש בזה כסף?

מנהל משאבי אנוש יכול להרוויח טוב פלוס, ולזכות לתנאים מעולים ככל שהוא מתקדם מבחינת הארגונים שהוא עובד עבורם. משכורתו של מנהל משאבי אנוש נעה בין סכום התחלתי של כ-6,000 ₪ ויכול להגיע עד סכום של 15,000 ₪ ואפילו 20,000 ₪ בתפקידים הבכירים. לרוב, תחום השמה, גיוס כוח אדם והעבודה במחלקות משאבי אנוש בחברות היי טק נחשבות לרווחיות ביותר.

עוד מקצועות שעשויים לעניין אותך

מזכיר/ה

רוצים להשתלב בעבודה משרדית, ולסייע לעסקים להיעשות בצורה הטובה ביותר? תפקיד של מזכיר או מזכירה נועד עבור אלו אשר מחפשים עבודה בתנאי משרד נוחים תוך כ...

קרא עוד >

מנהל משאבי אנוש

בא לך להיות חלק מארגון וחברה גדולה? להשפיע על האווירה במקומות עבודה, ולהתמצא בגיוס כוח אדם? תחום משאבי אנוש הוא תחום חיוני המאפשר השתלבויות בחברות...

קרא עוד >

חשב שכר

אם בא לך להשתלב בעבודה משרדית מעניינת, לקבל ידע ורקע על תחומי ראיית חשבון ולהתמקצע בהוראות החוק בנושא דיני עבודה, קופות גמל ופנסיה - קריירה בתור חש...

קרא עוד >

מלא את פרטי ההתקשרות שלך ותן לכל מוסדות הלימוד שברשימה לשכנע אותך למה כדאי לך ללמוד אצלנו

images/left-box-titleBlocks.png

תצוגת טבלה

תצוגת גלריה

עדיין מבולבל כדאי שתדבר עם יועץ לימודים!
עדיין מבולבל כדאי שתדבר עם יועץ לימודים!
עדיין מבולבל?כדאי שתדבר עם יועץ לימודים!

השאר פרטים ויועץ לימודים יחזור אלייך בחינם

מתלבט? לא מוצא את עצמך? כדאי שתדבר עם יועץ לימודים

השאר פרטים ויועץ לימודים יחזור אליך בחינם

הכל פתוח

הימים הפתוחים הקרובים

ספריית המקצועות

אלף... סטופ! כל המקצועות במקום אחד

הנדסאי קול וסאונד

רוצה קריירה שתתנהל בצורה הרמונית? ללוות את היוצ... לסקירה >

עורך דין מסחרי

עורך דין מסחרי הוא איש העסקים הממולח העומד מאחו... לסקירה >

הנדסאי צילום ומדיה דיגיטלית

אתה מוכן לכל הפלאשים האלו שעומדים להיכנס לחייך?... לסקירה >

קופירייטר

משחקי מילים עושים לך את זה, ויש לך תחושת בטן לג... לסקירה >

הנדסאי תעשייה וניהול

אם הקטע שלך זה להצליח לקחת פרויקט או צוות מנומנ... לסקירה >

הנדסאי אלקטרוניקה

הנדסאי אלקטרוניקה הוא מצרך חשוב בשוק העבודה, אש... לסקירה >

רוצה שנחזור אליך? השאירו פרטים

התקשרו עכשיו:
09-9508989