סגור

ספריית המקצועות

אלף...סטופ! כל המקצועות במקום אחד - ספריית המקצועות של זה לימודים

ספריית המקצועות

אלף... סטופ! כל המקצועות במקום אחד.

מנהל רשתות

בתכלס, מנהל רשתות מחשב הוא אחד מהאנשים הכי חשובים בכל ארגון ובחברה, כולל אצל תעשיית ההייטק. מנהל רשתות מסייע בהקמה ותחזוק כל רשת המחשבים הפנימית בתוך הארגון, ודואג לרענן אותה בעדכונים הטכנולוגיים החדישים ביותר לרווחת עובדי החברה, שלמדים לפתח בו תלות מלאה ולראות בו כמושיע בכל פעם שהמחשב נתקע. צודקים. 

מה הג'וב בתכלס?

כמעט בכל חברה או ארגון אליהם תיכנס, תגלה שישנה מערכת פנימית של רשתות, אשר אחראית לאחסון מסמכי החברה, מערכת ההודעות, השרתים הפנימיים  ורשתות האינטרנט. מי שמנצח על כל הסיפור הזה הוא האחראי על ניהול רשתות, אשר דואג לפעילות התקינה של רשתות המחשבים בתוך הארגון.

 

אני אתאים לזה?

אם אתה מתעניין במחשבים ורוצה להתחיל את דרכך בתוך ארגון ולצמוח - אז כן. מנהל רשתות צריך להיות אדם אחראי, בעל סבלנות, ויכולת מציאת פתרונות יצירתיים לבעיות מחשבים שעלולות להשבית את פעילות החברה.

 

איזו תעודה אני צריך כדי להתחיל לעבוד בתור מנהל רשתות?

תעודת ההסמכה נקראת תעודת MCSA, והיא בעצם תעודת הסמכה רשמית מטעם חברת "מייקרוסופט" המעידה כי אתה יודע לתפעל את מערכות Windows ומתמצא בהגדרות הבסיס של שרתי Windows.

 

ואיך הלימודים?

ממש בקטנה, לרוב נמשכים כשמונה חודשי לימודים בלבד. ההכשרה הדרושה לך בשביל לעבוד בתפקיד מנהל רשתות יכולה להילמד באמצעות לימודי תעודה להכשרת מנהלי רשתות מחשבים. במהלך לימודי ניהול רשתות, התלמידים נחשפים לקורסים שונים מעולם המחשבים, כמו מערכות הפעלה, התקנת תצורה, סביבות מרובות שרתים ועוד. אופציה נוספת לקבל את ההסמכה הנ"ל היא תוך כדי לימודי תואר ראשון במדעי המחשב או לימודי הנדסאים.

 

יש לי מה לעשות עם זה הלאה?

בוודאי, אתה יכול למנף את שנות הניסיון שלך לטובת הכשרה נוספת בתור מהנדס רשתות תקשורת או למתוח את ההכשרה שלך כך שהיא תתפרש גם על תחום אבטחת המידע. עם הזמן וההתמקצעות שלך, המשכורת שלך עולה, כמו גם היכולת שלך לנהל רשתות מורכבות יותר. 

 

יש בזה כסף?

כסף סבבה לגמרי פלוס. מנהל רשתות לרוב עובד בסביבת עבודה נוחה למדי, כששכרו נגזר מהמון משתנים (כמו האם הסמכתו היא באמצעות קורס הכשרה או תואר, או גודל החברה בה התחיל לעבוד). ברמת העיקרון, שכר מנהל רשתות מתחיל יכול לנוע בין 6,000 ₪ ל-12,000 ₪ בשלב הראשוני, כאשר השכר משתנה ועולה בהגדרה עם השנים וצבירת הניסיון. בעיקרון, השכר יכול להגיע עד שכר של כ-20,000 ₪, כאשר מדובר בתפקידים הבכירים ביותר. 

עוד מקצועות שעשויים לעניין אותך

בודק תוכנה (QA)

רוצה להתחיל את צעדיך בתעשיית ההייטק ועבודה על תוכנה? ובכן, בודק תוכנה או בודק QA כפי שהוא מכונה בשפה המקצועית, הוא חלק חשוב ובסיסי בתעשיות פיתוח וט...

קרא עוד >

מנתח מערכות

מנתח מערכות מידע הוא מקצוע מאוד נחשק בתחום ההייטק, עם אחלה אפיקי התפתחות במישור המקצועי. מנתח מערכות מידע משמש כמעין "סטייליסט תוכנות מידע ומחשב" ע...

קרא עוד >

גרפיקאי / מעצב גרפי

חולם על עולם יפה יותר, בו מודעות הפרסומת מעוצבות כהלכה, ודפי המגזינים גורמים לך לרייר מרוב שלמות? ובכן, כל אלו הם מעשה ידיו של המעצב הגרפי - גרפיקא...

קרא עוד >

מלא את פרטי ההתקשרות שלך ותן לכל מוסדות הלימוד שברשימה לשכנע אותך למה כדאי לך ללמוד אצלנו

images/left-box-titleBlocks.png

תצוגת טבלה

תצוגת גלריה

עדיין מבולבל כדאי שתדבר עם יועץ לימודים!
עדיין מבולבל כדאי שתדבר עם יועץ לימודים!
עדיין מבולבל?כדאי שתדבר עם יועץ לימודים!

השאר פרטים ויועץ לימודים יחזור אלייך בחינם

מתלבט? לא מוצא את עצמך? כדאי שתדבר עם יועץ לימודים

השאר פרטים ויועץ לימודים יחזור אליך בחינם

הכל פתוח

הימים הפתוחים הקרובים

ספריית המקצועות

אלף... סטופ! כל המקצועות במקום אחד

מזכיר/ה

רוצים להשתלב בעבודה משרדית, ולסייע לעסקים להיעש... לסקירה >

הנדסאי נוף

הנדסאי נוף וסביבה הוא מי שמסייע בעיצוב שטחים יר... לסקירה >

תומך טכנית

מחפש עבודה זמנית טובה שלא תגרום לך ללחוץ על מקש... לסקירה >

מגשר

אתה טוב בלפתור סכסוכים בין חברים? יודע להיות או... לסקירה >

פקיד בנק

פקיד בנק הינו נציג הבנק אשר אמון על טיפול בלקוח... לסקירה >

ברמן

חולם לשלב עבודה רווחית עם אווירה כיפית, מוזיקה... לסקירה >

רוצה שנחזור אליך? השאירו פרטים

התקשרו עכשיו:
09-9508989