סגור

ספריית המקצועות

אלף...סטופ! כל המקצועות במקום אחד - ספריית המקצועות של זה לימודים

ספריית המקצועות

אלף... סטופ! כל המקצועות במקום אחד.

מרקום (תקשורת שיווקית)

תכיר את הדור הבא של עולם המדיה והתקשורת. מנהל מרקום, או מנהל תקשורת שיווקית, בעצם אחראי לעצב את תדמיתה של החברה מבחינת מסרים, רעיונות והגעה לקהל יעד. רוצים לעבוד במחלקות מרקום בחברות מסחריות? הנה מה שמחכה לכם שם.
 
מרקום (Marcom), שהוא בעצם שילוב של Marketing Communication, צובר תאוצה רבה בשנים האחרונות וכמעט אף תאגיד מודרני לא מעז להיתפס ללא מנהל מרקום צמוד, אשר דואג באופן תמידי לשפת מותג אחידה, מסרים ברורים מטעם החברה, והיחשפות לקהל היעד המתאים ביותר עבורה. 
 

מה הג'וב בתכלס?

עבודתם של מנהלי מרקום היא לאגד את כלל המוצרים, מסמכים והדיוורים המופקים מטעם החברה, ולוודא כי הכל נכתב, צולם ונוצר בהתאם לאסטרטגיה העסקית של החברה, ושפת המותג עליה היא שומרת. בנוסף, על מנהלי מרקום - מנהלי תקשורת שיווקית - להגדיר אסטרטגיית שיווק ברשת, באתר החברה, ברשתות החברתיות ועוד. עובדי מרקום גם פועלים לגייס לקוחות ומפרסמים באמצעות אותן פלטפורמות.
 

אני אתאים לזה?

מכיוון שהמקצוע הנ"ל נפוץ בעיקר בחברות מדיה והיי טק גדולות, רצוי שתהיה לך אנגלית טובה מאוד, חשיבה שיווקית מחודדת, הבנה של תחום המדיה והתנהגות צרכנית. 
 

איזו תעודה אני צריך כדי להתחיל לעבוד כמנהל מרקום?

לימודי מרקום נלמדים לרוב במסגרת קורס שיווק ופרסום דיגיטלי או קורסים ייעודיים אחרים - דוגמת ניהול מדיה חברתית - במכללות תקשורת ומדיה שונות, או כחלק ממערכת הלימודים של תואר ראשון בתקשורת
 

ואיך הלימודים?

לימודי קורסים בתחום המרקום הינם קצרים יותר מלימודי תואר ראשון בתקשורת, ונעים בין הכשרה בת מספר חודשים לתקופה של שנה פלוס. תואר בתקשורת, כמובן, ייקח לכם שלוש שנים. 
 
במסגרת לימודי התקשורת השיווקית והמרקום, תיחשף לשיעורים המכשירים אותך לבנות אסטרטגיית שיווק למותג, כיצד עובד מערך פרסום, מיתוג ויחסי ציבור, האופן בו אפשר לרתום את האינטרנט ככלי שיווקי נוסף אשר יעמוד לרשותך, ועוד. 
 

יש לי מה לעשות עם זה הלאה?

בוודאי, תחום ניהול המרקום צובר תאוצה מדהימה בחברות קמעוניות וחברות היי טק ברחבי העולם, ותמיד יש דרישה לאנשי מרקום מוכשרים שמבינים את כללי המשחק. 
 

יש בזה כסף?

כן, במיוחד אם תתמקצע בתחומך ותפנה לעבודה בחברות תוכנה והיי טק. שכרו של מנהל מרקום מתחיל נע לרוב סביב ה- 8,000 ₪ ומעלה, כאשר הבכירים בתחומם יכולים להרוויח עד כסכום של 25,000 ₪. 
 

עוד מקצועות שעשויים לעניין אותך

תקציבאי פרסום

משרד פרסום הוא המקום בו הכל קורה: אדרנלין גבוה, ישיבות עם לקוח, קמפיינים שיורדים לדפוס או לעריכה, והשקה של מוצר חדש עבור אחד מהלקוחות החשובים בארץ....

קרא עוד >

קופירייטר

"זה טוב- זה אוסם", "קח פסק זמן", "תנובה- הגבינה עם הבית", "יש מכבי-יש חברים". כולנו מכירים את הסלוגנים האלה ויכולים לדקלם אותם מתוך שינה- והכל בזכו...

קרא עוד >

מרקום (תקשורת שיווקית)

תכיר את הדור הבא של עולם המדיה והתקשורת. מנהל מרקום, או מנהל תקשורת שיווקית, בעצם אחראי לעצב את תדמיתה של החברה מבחינת מסרים, רעיונות והגעה לקהל יע...

קרא עוד >

מלא את פרטי ההתקשרות שלך ותן לכל מוסדות הלימוד שברשימה לשכנע אותך למה כדאי לך ללמוד אצלנו

images/left-box-titleBlocks.png

תצוגת טבלה

תצוגת גלריה

עדיין מבולבל כדאי שתדבר עם יועץ לימודים!
עדיין מבולבל כדאי שתדבר עם יועץ לימודים!
עדיין מבולבל?כדאי שתדבר עם יועץ לימודים!

השאר פרטים ויועץ לימודים יחזור אלייך בחינם

מתלבט? לא מוצא את עצמך? כדאי שתדבר עם יועץ לימודים

השאר פרטים ויועץ לימודים יחזור אליך בחינם

הכל פתוח

הימים הפתוחים הקרובים

ספריית המקצועות

אלף... סטופ! כל המקצועות במקום אחד

צלם וידאו

נהנה מעולם הצילום? חושב שיש לך המון להביע ומחפש... לסקירה >

טכנאי סאונד

אם עולם המוזיקה תמיד משך אותך, ואתה רוצה לבחור... לסקירה >

הנדסאי תוכנה

רוצה להיכנס לתחום המחשבים באופן מהיר ותמציתי? ל... לסקירה >

עורך דין מסחרי

עורך דין מסחרי הוא איש העסקים הממולח העומד מאחו... לסקירה >

מנהל רשתות

בתכלס, מנהל רשתות מחשב הוא אחד מהאנשים הכי חשוב... לסקירה >

סוכן ביטוח

סוכן ביטוח הינו הגורם המקשר בין הלקוח לחברה המב... לסקירה >

רוצה שנחזור אליך? השאירו פרטים

התקשרו עכשיו:
09-9508989