סגור

ספריית המקצועות

אלף...סטופ! כל המקצועות במקום אחד - ספריית המקצועות של זה לימודים

ספריית המקצועות

אלף... סטופ! כל המקצועות במקום אחד.

ניהול עסקים ופיננסים

יש לך חולשה לשוק ההון וסימני דולרים בעיניים? הגיע הזמן לעלות על חליפת עסקים ולהתחיל לעבור על מדור המניות, כי תחום הפיננסים והניהול זה המקום לעשות כסף. 

עולם הכלכלה, הפיננסים והניהול עשיר במקצועות אשר ההשתלבות בהם תגרום לך לחייך כל הדרך אל הבנק. אוקיי, אז מה נשאר לעשות בעצם? דבר ראשון, לסמן את המקצוע שיהווה מבחינתכם נקודת זינוק וכניסה לעולם הפיננסים.
 
יש מגוון רחב מאוד של מקצועות ותפקידים בעולם הפיננסים, כאשר בכולם יש אפשרות להשתכר בצורה טובה ומספקת לאחר מספר שנות ניסיון, לימודים מקצועיים, לימודים אקדמיים, התמחויות, השתלמויות ועוד. 
 
אחת הקטגוריות המובילות בעולם הפיננסי היא קטגוריית הייעוץ. רוצים להתמחות בתחום ולייעץ לאנשים מן השורה כיצד לפעול בשורה של סוגיות כספיות? אם כן, אז כדאי שתשקלו קריירה בתור יועצי מס, סוכני ביטוח, יועצי השקעות (ניהול תיקי לקוחות), שמאי מקרקעין/רכוש ואפילו קואצ'רים - אנשי אימון עסקי ואישי.
 
בין התפקידים המוכרים הנוספים בעולם הפיננסי אפשר למצוא מנהל חשבונות, רואה חשבון, כלכלן, מתווך נדל"ן, אנליסט, חשב שכר ועוד. בקיצור, לא חסר לכם במה לבחור. רגע, כמה כסף אפשר להרוויח במקצועות הללו? בדקו את טבלת השכר של זה לימודים.
 

תואר ראשון או לימודי תעודה

בחרתם מקצוע בעולם הפיננסים והניהול? מצוין. בכל מקצוע מופיעים הדרכים המומלצות כדי ללמוד אותו ולהיכנס לעולם שלו. רוצים להיות חשבי שכר, מנהלי חשבונות, קואצ'רים או סוכני ביטוח? תוכלו לעשות זאת באמצעות קורסים מקצועיים בתחומים השונים. אם החלטת להיות כלכלן תצטרך לסמן "וי" על לימודי תואר ראשון בכלכלה. וכן, זה רק צעד בדרך לתואר שני בכלכלה. רוצה להיות רואה חשבון? בלי תואר ראשון בחשבונאות אין לך מה למכור (או מה לחשב).
 
מבחינת ניהול, מנהל עסקים הוא אחד התחומים שבהם יש הכי הרבה עבודה בפועל. רקע בתחום הזה יאפשר לך להשתלב במשרות בכירות ובארגונים איכותיים, לנהל משא ומתן בצורה חכמה ומחושבת ולהתקדם במדרג התעסוקתי בתוך החברה והארגון. תכנון נבון לקריירה בתחום הפיננסים יכול להיות למשל לבחור מקצוע, לרכוש את ההשכלה הרלוונטית אליו, לשלב תואר ראשון בכלכלה, חשבונאות או מנהל עסקים ולאחר מספר שנים להמשיך לאחד התארים הנחשקים במשק - תואר M.B.A - תואר שני במנהל עסקים.
 

 

עדיין מבולבל כדאי שתדבר עם יועץ לימודים!
עדיין מבולבל כדאי שתדבר עם יועץ לימודים!
עדיין מבולבל?כדאי שתדבר עם יועץ לימודים!

השאר פרטים ויועץ לימודים יחזור אלייך בחינם

מתלבט? לא מוצא את עצמך? כדאי שתדבר עם יועץ לימודים

השאר פרטים ויועץ לימודים יחזור אליך בחינם

הכל פתוח

הימים הפתוחים הקרובים

האקדמית תל־אביב-יפו - מגדירים את האקדמיה מחדש

08:00, 29/01/2021

יום פתוח וירטואלי באקדמית תל־אביב-יפו

ספריית המקצועות

אלף... סטופ! כל המקצועות במקום אחד

שחקן

להיות או לא להיות שחקן - זאת השאלה! אם אתה חושב... לסקירה >

הנדסאי נוף

הנדסאי נוף וסביבה הוא מי שמסייע בעיצוב שטחים יר... לסקירה >

מטפל/ת בדיקור סיני

בפתח הדלת עומד אדם שמתלונן על כאבים ומבקש את עז... לסקירה >

צוותי הווי ובידור

אתה אמן בלב ובנשמה, ורק ממתין שמישהו ידליק כבר... לסקירה >

חינוך גופני

יש לכם רבע שעה להקיף בריצה את בית הספר. מוכנים?... לסקירה >

גננת ומטפלת

ילדים זו שמחה, ולך יכולה להיות עבודה שתגרום לך... לסקירה >

רוצה שנחזור אליך? השאירו פרטים

התקשרו עכשיו:
09-9508989