סגור

ספריית המקצועות

אלף...סטופ! כל המקצועות במקום אחד - ספריית המקצועות של זה לימודים

ספריית המקצועות

אלף... סטופ! כל המקצועות במקום אחד.

סוכן ביטוח

סוכן ביטוח הינו הגורם המקשר בין הלקוח לחברה המבטחת המייצגת אותו. סוכן ביטוח טוב יכול לעורר שינוי מהותי בחייו של אדם, ולהיות לו לעזר רב ברגעים המסובכים ביותר של חייו בו הוא מסתמך על החברה המבטחת והביטוח אותו עשה. זה לעזור לאנשים כשהם הכי צריכים אותך. 

מה הג'וב בתכלס?

סוכן ביטוח הוא איש הקשר המקשר בין חברת הביטוח למבוטח הפרטי. סוכן ביטוח טוב תופר לכל אחד מלקוחותיו את החבילה הפנסיונית לפי דרישותיו ואפשרויות התשלום העומדות בפניו, ומבטיח כי לקוחותיו יהיו מחוסנים מפני כל תרחיש אימים אשר עלול להיגרם להם.

 

אני אתאים לזה?

אם אתה אוהב למצוא פרצות קטנות והתאמות אשר יהלמו היטב את הלקוח שלך, כנראה שאתה מתאים. סוכני הביטוח נהנים מחופש יחסי בתחום משום שיש להן את האפשרות האם לעבוד במסגרת חברה גדולה, כדוגמת ארגונים פיננסים גדולים, חברות פנסיה, חברות השקעה וכו' או לחילופין לעבוד מול חברות גדולות באופן עצמאי, וכך בעצם לזכות "לטייל" בין משרדים שונים מדי יום. הרבה יותר מתאים לך אם אתה לא טיפוס של משרד.

 

איזו תעודה אני צריך כדי להתחיל לעבוד?

סוכן ביטוח צריך לעבוד מספר שלבים קצרים על מנת להתחיל לעבוד בתור סוכן ביטוח עצמאי או במסגרת סוכנות ביטוח. ראשית, יש צורך לעמוד בבחינות הבסיסיות של המקצוע, כמו גם בבחינות גמר המפקח על הביטוח ושל הרשות לניירות ערך. לאחר מבחנים אלו, ניתן לסיים את המסלול באמצעות התמחות קצרה בת מספר חודשים עבור חברת ביטוח גדולה. זה טיק טק.

 

ואיך הלימודים הדרושים כדי להיות סוכן ביטוח?

לימודים אלה (קורס סוכן ביטוח, לימודי סוכן ביטוח) מכילים תערובת מעניינת של מגוון סוגי הביטוח הקיימים בשוק, ומסייעים לסטודנט לקבל כיוון לאיזה סוג של ביטוח מעניין אותו במיוחד, וקורץ לו להתמקצע בו. לימודי סוכן ביטוח מתקיימים במגוון רחב של מוסדות, החל ממוסדות אקדמיים (במסלולי לימודי מנהל עסקים), מכללות המתמחות בקורסי סוכני ביטוח במסגרת לימודי תעודה, ואף מסלולים פוטנציאליים באמצעות לשכת סוכני הביטוח ואיגוד חברות הביטוח.   

 

יש לי מה לעשות עם זה הלאה?

בוודאי שיש! עם העמידה בבחינות הגמר וסיום ההתמחות הקצרה (בת 6 חודשים), יוכל כל סוכן ביטוח מתחיל לבחור באיזו מסגרת הוא מעוניין להתחיל לעבוד. האם עבור חברות הביטוח הגדולות במשרה משרדית, או שמא משרה "דינאמית" יותר, באמצעות עבודה מול חברות וארגונים גדולים, המאפשרת הסתובבות חופשית במשך היום בין המשרדים השונים.

 

יש בזה כסף?

משכורת סוכן ביטוח נקבעת בהתאם למשכורת הבסיס עליה סגר מול חברת הביטוח עמה הוא עובד, פלוס עמלות שונות הניתנות לו לפי טיב עבודתו. כמו כן, מקומות רבים נוהגים לשלם לכל סוכן ביטוח משכורת 13, דבר המהווה תוספת נאה לשכר. 

עוד מקצועות שעשויים לעניין אותך

חשב שכר

אם בא לך להשתלב בעבודה משרדית מעניינת, לקבל ידע ורקע על תחומי ראיית חשבון ולהתמקצע בהוראות החוק בנושא דיני עבודה, קופות גמל ופנסיה - קריירה בתור חש...

קרא עוד >

אנליסט

יש לך הבנה כלכלית טובה? אנגלית ברמה גבוהה? נראה לנו שכדאי לך לשקול להיות אנליסט! אנליסט הינו בעצם בעל המקצוע אשר מעניק חוות דעת כלכלית ומקצועית בנו...

קרא עוד >

פקיד בנק

פקיד בנק הינו נציג הבנק אשר אמון על טיפול בלקוחות על הצד הטוב ביותר. פקידי בנק מסייעים ללקוחות לעמוד במסגרות החשבון הניתנות להם, ומעניקים מענה לצרכ...

קרא עוד >

מלא את פרטי ההתקשרות שלך ותן לכל מוסדות הלימוד שברשימה לשכנע אותך למה כדאי לך ללמוד אצלנו

images/left-box-titleBlocks.png

תצוגת טבלה

תצוגת גלריה

עדיין מבולבל כדאי שתדבר עם יועץ לימודים!
עדיין מבולבל כדאי שתדבר עם יועץ לימודים!
עדיין מבולבל?כדאי שתדבר עם יועץ לימודים!

השאר פרטים ויועץ לימודים יחזור אלייך בחינם

מתלבט? לא מוצא את עצמך? כדאי שתדבר עם יועץ לימודים

השאר פרטים ויועץ לימודים יחזור אליך בחינם

הכל פתוח

הימים הפתוחים הקרובים

ספריית המקצועות

אלף... סטופ! כל המקצועות במקום אחד

מדעי המדינה והממשל

מדעי המדינה והממשל נועדו לחובבי הפוליטיקה והאקט... לסקירה >

הנדסאי תוכנה

רוצה להיכנס לתחום המחשבים באופן מהיר ותמציתי? ל... לסקירה >

עורך תוכן

חולם להיות אחראי ללהיט הוויראלי הבא? אם בא לך ל... לסקירה >

מתווך נדל"ן

מתווך נדלן הינו אדם המתמחה בהצגת נכסי נדל"ן בצו... לסקירה >

פילוסוף

בוגר החוג לפילוסופיה הינו אדם אשר התמקצע בניתוח... לסקירה >

שירות לקוחות

ההורים שלך נוזפים בך שאתה כל היום בטלפון? ובכן,... לסקירה >

רוצה שנחזור אליך? השאירו פרטים

התקשרו עכשיו:
09-9508989