סגור

ספריית המקצועות

אלף...סטופ! כל המקצועות במקום אחד - ספריית המקצועות של זה לימודים

ספריית המקצועות

אלף... סטופ! כל המקצועות במקום אחד.

פיזיותרפיסט

אם תחום הרפואה וגוף האדם מרתקים אותך, ואתה חולם להיות חלק חשוב בהליך שיקום של פצועים אשר חולמים לחזור לרקוד, לרוץ ולפזז כמו בעבר, תחום הפיזיותרפיה יוכל לקרוץ לך במיוחד.
 
במהלך יומו, הפיזיותרפיסט נעזר בכלים אותם רכש במהלך תקופת לימודיו ומעניק טיפול לשרירים, לעצבים פגועים ולעצמות אשר נפגמו ומצריכות טיפול על מנת להחזיר את המטופל ליכולת תנועה מלאה. 
 

מה הג'וב בתכלס?

עבודתו של הפיזיותרפיסט היא הענקת טיפול פרא רפואי במטופליו, הממוקד על עיסוי השרירים ומבנה הגוף, ושיקום תפקוד הגוף עד לחזרתו המלאה לתפקוד מלא. 
 

אני אתאים לזה?

הפיזיותרפיסט הוא אדם שצריך לגלות עניין רב במבנה גוף האדם, ובעל יכולת ורצון להעניק טיפול וסיוע עם חמלה, לאנשים הסובלים מקושי לממש את הפוטנציאל הגופני שלהם. אם אתה נמשך לתקופת הרפואה, רוצה לעסוק במקצוע שיאפשר לך לסייע לאנשים ולהעניק להם איכות חיים טובה יותר.
 

איזו תעודה אני צריך כדי להתחיל לעבוד כפיזיותרפיסט?

על מנת להתחיל לעבוד בתור פיזיותרפיסט ולהתחיל להעניק טיפולים לאנשים תפוסים, פצועים ובעלי רקמות שרירים פגומות, על הפיזיותרפיסט ללמוד תקופה בת 4 שנים, בסופן יקבל תואר ראשון בתחום הפיזיותרפיה - B.P.T. 
 

ואיך הלימודים?

קשה למצוא תחום לימוד כה מגוון ומפורט כמו זה של הפיזיותרפיסט, אשר נחשף לעולמות רחבים מעולם הרפואה: גנטיקה, מבוא לפסיכולוגיה, תורת העיסוי, ביולוגיה, היסטולוגיה, פתולוגיה ועוד.
 

יש לי מה לעשות עם זה הלאה?

מי שסיים את לימודי הפיזיותרפיה לאחר 4 שנות עבודה, יוכל להתחיל לטפל באופן מקצועי במגוון רחב של מוסדות, החל מבתי חולים, בתי אבות, מרכזי שיקום ומרפאות המיועדים לספורטאים הסובלים מפציעה וזקוקים לשיקום.
 

יש בזה כסף?

במהלך עבודתו של הפיזיותרפיסט, שכרו משתנה בהתאם לשנות ניסיונותיו בתחום ורמת המקצועיות שהוא מפגין. פיזיותרפיסט מתחיל מרוויח שכר שנע בין 6,000 ₪ ל- 10,000 ₪ בשנותיו הראשונות, כאשר בתקופה שלאחר מכן יכול להמשיך לעלות ולהגיע עד לטווח שבין 13,000 ₪ ל- 15,000 ₪.
 

עוד מקצועות שעשויים לעניין אותך

רפואה אלטרנטיבית

לצד הרפואה הקונבנציונלית והמוכרת לכולנו, קיימת גם רפואה אחרת- רפואה משלימה, או בשמה האחר- רפואה אלטרנטיבית. רפואה אלטרנטיבית מתייחסת למגוון טיפולים...

קרא עוד >

מטפל/ת בדיקור סיני

בפתח הדלת עומד אדם שמתלונן על כאבים ומבקש את עזרתכם. אתם מבקשים ממנו שישכב על המיטה, מחזיקים מחטים דקים בידכם ומתחילים לדקור אותו בכל הגוף, באוזניי...

קרא עוד >

פיזיותרפיסט

אם תחום הרפואה וגוף האדם מרתקים אותך, ואתה חולם להיות חלק חשוב בהליך שיקום של פצועים אשר חולמים לחזור לרקוד, לרוץ ולפזז כמו בעבר, תחום הפיזיותרפיה...

קרא עוד >
עדיין מבולבל כדאי שתדבר עם יועץ לימודים!
עדיין מבולבל כדאי שתדבר עם יועץ לימודים!
עדיין מבולבל?כדאי שתדבר עם יועץ לימודים!

השאר פרטים ויועץ לימודים יחזור אלייך בחינם

מתלבט? לא מוצא את עצמך? כדאי שתדבר עם יועץ לימודים

השאר פרטים ויועץ לימודים יחזור אליך בחינם

הכל פתוח

הימים הפתוחים הקרובים

ספריית המקצועות

אלף... סטופ! כל המקצועות במקום אחד

כלכלן

כלכלן הוא מי שמבין לעומק מספרים וקולט את ההשפעה... לסקירה >

אינטגרטור

חולם לעבוד בסביבת הייטק? להיות האיש שמניע הליכי... לסקירה >

הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים

הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים עולה על הדרך המהירה... לסקירה >

במאי תיאטרון

חולם על קריירה בתחום התיאטרון? אם צפייה אובססיב... לסקירה >

רפואה אלטרנטיבית

לצד הרפואה הקונבנציונלית והמוכרת לכולנו, קיימת... לסקירה >

הנדסאי מכשור ובקרה

הנדסאי מכשור ובקרה הוא בעצם איש המקצוע אשר אחרא... לסקירה >

רוצה שנחזור אליך? השאירו פרטים

התקשרו עכשיו:
09-9508989