סגור

ספריית המקצועות

אלף...סטופ! כל המקצועות במקום אחד - ספריית המקצועות של זה לימודים

ספריית המקצועות

אלף... סטופ! כל המקצועות במקום אחד.

פקיד בנק

פקיד בנק הינו נציג הבנק אשר אמון על טיפול בלקוחות על הצד הטוב ביותר. פקידי בנק מסייעים ללקוחות לעמוד במסגרות החשבון הניתנות להם, ומעניקים מענה לצרכיהם הפיננסים המשתנים. זה יהיה מעולה לך אם אתה איש של אנשים וזה גם יכול להיות הצעד הראשון בתחום הפיננסים. 

פקיד בנק - מה הג'וב בתכלס?

פקיד בנק הוא בעצם שגריר הבנק בפני הציבור. פקיד הבנק מסייע לקהל לקוחותיו כמיטב יכולתו לנהל את חשבון הבנק שברשותו בצורה נבונה ביותר ולעמוד במסגרת הבנקאית שניתנה לו. זה חשוב.

 

אני אתאים לזה?

פקיד בנק מאופיין בהבנה כללית של כלכלה, נימוסים טובים ובעיקר - סבלנות. העבודה הפרונטאלית מול לקוחות הבנק מצריכה מפקיד הבנק סבלנות רבה וגישה טובה לאנשים ושירות לקוחות.

 

איזו תעודה אני צריך כדי להתחיל לעבוד?

תעודת בגרות ואתה מוכן. בנקים רבים בוחרים לשלוח מועמדים למכוני השמה ואבחון בכדי לקבל חוות דעת נוספת עליכם ועל כישוריכם. עם הקבלה לעבודה פקידי הבנק מקבלים הכשרה מקומית במשרדים, כאשר אורך התקופה נקבע בהתאם לתפקידים אליהם הם מיועדים. כך למשל, פקיד אשר מיועד למחלקות הבכירות יותר, הכשרתו תוכל להגיע עד למספר חודשים.

 

ואיך הלימודים?

לימודי ההכשרה משתנים בהתאם לתפקיד אליו אתה מיועד, אך כוללים נושאים מגוונים בהבנת עולם הכלכלה וההתנהלות מול לקוחות. זה קצר וקולע. אם תאהבו את העולם הפיננסי תוכלו בקלות לעשות הסבה למקצועות הדורשים לימודים אקדמיים או לימודי תעודה. תוכלו למשל לעשות תואר ראשון בחשבונאות או תואר ראשון בכלכלה, קורס חשב שכר ועוד

 

יש לי מה לעשות עם זה הלאה?

בוודאי. פקידי בנק מצטיינים מקבלים הכשרות נוספות מטעם הבנק אשר מקלים עליהם את הטיפוס הנוח בדרגות לקראת קידום במשרות ניהול. בין המקצועות הפיננסים אליהם תוכלו להתקדם לאחר לימודים אקדמיים או קורסים מקצועיים נמצאים בין היתר: חשב שכר, כלכלן, רואה חשבון ועוד.

 

יש בזה כסף?

המשכורות הראשוניות של פקידי הבנק הן יחסית צנועות ונעות סביב ה- 5,000 ₪ לחודש. עם זאת, שכרו של הפקיד עולה בהדרגה עם השנים ויכול להגיע אף לשכר של 12,000 ₪. מחלקות שונות בבנק אמונות על תחומי הנהלה רבים, ולכן בכירים בבנק המתמחים במגוון נושאים - כמו ניירות ערך לדוגמה - יכולים להתפרנס יפה, כשמנהלים יכולים להרוויח סכומים של עשרות אלפים. זה משלם טוב. 

 

עוד מקצועות שעשויים לעניין אותך

חשב שכר

אם בא לך להשתלב בעבודה משרדית מעניינת, לקבל ידע ורקע על תחומי ראיית חשבון ולהתמקצע בהוראות החוק בנושא דיני עבודה, קופות גמל ופנסיה - קריירה בתור חש...

קרא עוד >

אנליסט

יש לך הבנה כלכלית טובה? אנגלית ברמה גבוהה? נראה לנו שכדאי לך לשקול להיות אנליסט! אנליסט הינו בעצם בעל המקצוע אשר מעניק חוות דעת כלכלית ומקצועית בנו...

קרא עוד >

פקיד בנק

פקיד בנק הינו נציג הבנק אשר אמון על טיפול בלקוחות על הצד הטוב ביותר. פקידי בנק מסייעים ללקוחות לעמוד במסגרות החשבון הניתנות להם, ומעניקים מענה לצרכ...

קרא עוד >

מלא את פרטי ההתקשרות שלך ותן לכל מוסדות הלימוד שברשימה לשכנע אותך למה כדאי לך ללמוד אצלנו

images/left-box-titleBlocks.png

תצוגת טבלה

תצוגת גלריה

עדיין מבולבל כדאי שתדבר עם יועץ לימודים!
עדיין מבולבל כדאי שתדבר עם יועץ לימודים!
עדיין מבולבל?כדאי שתדבר עם יועץ לימודים!

השאר פרטים ויועץ לימודים יחזור אלייך בחינם

מתלבט? לא מוצא את עצמך? כדאי שתדבר עם יועץ לימודים

השאר פרטים ויועץ לימודים יחזור אליך בחינם

הכל פתוח

הימים הפתוחים הקרובים

ספריית המקצועות

אלף... סטופ! כל המקצועות במקום אחד

מורה בבית ספר יסודי

תחום חינוך והוראה בישראל צמא תמיד לכשרונות חדשי... לסקירה >

מדעי המדינה והממשל

מדעי המדינה והממשל נועדו לחובבי הפוליטיקה והאקט... לסקירה >

דייל

חולם לראות עולם, להחתים דרכון ולהיות האיש העולם... לסקירה >

מגשר

אתה טוב בלפתור סכסוכים בין חברים? יודע להיות או... לסקירה >

גננת ומטפלת

ילדים זו שמחה, ולך יכולה להיות עבודה שתגרום לך... לסקירה >

קופירייטר

"זה טוב- זה אוסם", "קח פסק זמן", "תנובה- הגבינה... לסקירה >

רוצה שנחזור אליך? השאירו פרטים

התקשרו עכשיו:
09-9508989