סגור

ספריית המקצועות

אלף...סטופ! כל המקצועות במקום אחד - ספריית המקצועות של זה לימודים

ספריית המקצועות

אלף... סטופ! כל המקצועות במקום אחד.

פרסום, שיווק ומכירות

אם יש לך יכולת לשכנע ולהניע אנשים, ואתה מבין באופן ברור מה בדיוק הדבר שיגרום למישהו לקחת עוד רגע להתעניין במוצר או מודעה - עולם השיווק, הפרסום והמכירות הוא התחום בשבילך.

אומרים שכסף הוא לא הכל בחיים. אז אומרים. מבחינת מנהלי שיווק, מנהלי מכירות, תקציבאי פרסום, דוברות ויחסי ציבור ואנשי תקשורת שיווקית, כסף הוא הכל. אם יש לכם את הפלפל הדרוש כדי להיכנס לתחומים של שיווק ומכירות, את היצירתיות והכשרון שעולם הפרסום מבקש והרבה מוטיבציה ורצון, תוכלו להוכיח לכולם שכסף לא רק מגלגל את העולם, אלא בעיקר מקדם את החברה ו/או את העסק שלכם - ובעיקר את חשבון הבנק שלכם.
 
חברות ותעשיות שלמות מוכנות לשלם כסף טוב על מערך שיווק מקצועי שיודע לקדם את המוצר ולייצר באז גדול דיו שיוכל להיות מתורגם למכירות והפיכת המותג לידוע בתחומו. עולם השיווק מציע אפיקי תעסוקה רבים ויכולות השתלבות במגוון משרות בתחום.
 
מי שרוצים לצבור ניסיון בתחומי שיווק ומכירות, אפילו תוך כדי לימודים, יכולים להתחיל בתור נציגי מכירות טלפוניים או פרונטאליים ולאחר מכן להמשיך לעבודות בתור אנשי שיווק "אין האוס", הפועלים מטעם החברה ועובדים מול כלי התקשורת במטרה לתאם ולסגור אייטמים.
 
אחד התחומים המתקדמים והעולים כיום בעולם של פרסום, שיווק ומכירות הוא התחום הדיגיטלי, שזוכה לכינוי מרקום (Marcom) - קיצור של Marketing communication. טוב, אתם יכולים לקרוא לזה תקשורת שיווקית, פשוט בחתימה שלכם במייל תקפידו לכתוב מחלקת מרקום. התקשורת השיווקית כוללת עבודת שיווק דרך מגוון פלטפורמות דוגמת רשתות חברתיות, אתרי אינטרנט, בלוגים, פורומים ועוד.
 

תואר ראשון או קורסים מקצועיים?

אם אתה רוצה להיות קופירייטר ומאמין שיש לך את היכולת להצליח, אז כנראה שעדיף לך לקחת קורס קופירייטינג. ישנן אופציות גם במסגרת של קורסי יחסי ציבור, תקשורת שיווקית ומכירות, אך אפשר גם ללמוד ולגעת בנושאים האלה במידה מסוימת (יותר עיונית ופחות פרקטית) במסגרת תואר ראשון בתקשורת או לימודי מנהל עסקים. שימו לב שלא מעט מהמעסיקים בתחומים האלה - אפילו הרבה - דורשים תואר בתקשורת כתנאי בסיסי. נדמה לנו שאפילו שילוב של קורסים מקצועיים ולימודים אקדמיים יעשה כאן את העבודה. רוצים לדעת עוד? פנו ליועץ הלימודים שלנו.
 
כמו בכמעט כל תחום, חברות ההייטק הן אלה שמשלמות הכי טוב בתחומי ה-Marketing. גם המשרות הנחשקות ביותר בתחום זה במסגרת חברות תקשורת יכולות להוסיף לא מעט שורות ומספרים לתלוש המשכורתו שלכם. רגע! על כמה כסף אנחנו מדברים? לחצו כאן לטבלת השכר של פורטל זה לימודים.
 
העיסוקים המוכרים ביותר הם כאמור: מנהל שיווק, מנהל מכירות, תקציבאי, דוברות, יחסי ציבור, תקשורת שיווקית (מרקום) וקופירייטר. מוזמנים להמשיך ולקרוא על המקצועות הללו ועל הקורסים והלימודים האקדמיים שצריך לקחת כדי להתמקצע ולהגיע למשרות הטובות ביותר בתחום.
 

 

עדיין מבולבל כדאי שתדבר עם יועץ לימודים!
עדיין מבולבל כדאי שתדבר עם יועץ לימודים!
עדיין מבולבל?כדאי שתדבר עם יועץ לימודים!

השאר פרטים ויועץ לימודים יחזור אלייך בחינם

מתלבט? לא מוצא את עצמך? כדאי שתדבר עם יועץ לימודים

השאר פרטים ויועץ לימודים יחזור אליך בחינם

הכל פתוח

הימים הפתוחים הקרובים

האקדמית תל־אביב-יפו - מגדירים את האקדמיה מחדש

17:30, 28/07/2022

יום פתוח וירטואלי לתואר ראשון ושני באקדמית תל־אביב-יפו

ספריית המקצועות

אלף... סטופ! כל המקצועות במקום אחד

נציג תמיכת מחשבים

בא לך ללחוץ על מקש ה-אנטר לקריירה בתחום המחשבים... לסקירה >

עורך וידאו

אם בא לך להיות חלק מהאקשן, ולהשתלב בתעשיית הטלו... לסקירה >

מגשר

אתה טוב בלפתור סכסוכים בין חברים? יודע להיות או... לסקירה >

מהנדס חומרה

קריירה של מהנדס חומרה עושה לך ניצוצות בעיניים?... לסקירה >

מעצב שיער

אם אתה רוצה לשלב עבודה שתעיף לך את הפוני, תוך כ... לסקירה >

פסיכולוג

אם אנשים נוטים לחשוב עליך כעל אוזן קשבת, וחופר... לסקירה >

רוצה שנחזור אליך? השאירו פרטים

התקשרו עכשיו:
09-9508989