סגור

ספריית המקצועות

אלף...סטופ! כל המקצועות במקום אחד - ספריית המקצועות של זה לימודים

ספריית המקצועות

אלף... סטופ! כל המקצועות במקום אחד.

צלם סטילס

יש לך אהבה לצילום, ובא לך לשדרג אותה לקריירה באור הפלאשים? לפתוח סטודיו צילום שמארח אמנים ודוגמניות, ולהיות קוסם של ממש באמצעות מטה הקסמים של הפוטושופ? צלמי סטילס הם מכשפים של ממש, היוצרים אומנות מודרנית באמצעות שימוש בעדשות, תאורה ותוכנות עיבוד שונות במחשב. 

מה הג'וב בתכלס?

עבודתו של צלם סטילס הינה ללכוד רגעים בעלי חשיבות, תוך כדי העברת תחושה או חשיבות אומנותית במסגרת הפריים. עבודתו של צלם סטילס יכולה להיות בתחום החדשות והאקטואליה, בתיעוד אירועים ושמחות, במארב למפורסמים במסגרת תפקידו בתור צלם פפראצי או אפילו בתור צלם אופנה המצלם קטלוגים חשובים.   

 

אני אתאים לזה?

אנשים תמיד מבקשים ממך לצלם להם תמונת פרופיל? הצילומים שלך מהטיול אחרי הצבא זכו להמון לייקים? כנראה שתתאים לשמש בתפקיד צלם סטילס. צלם סטילס טוב הוא מי שלומד להכיר לעומק את כל אופציות צילום סטילס שקיימות במצלמה, ולתפעל אותן כך שיתקבל פריים שגורם לצופה לחוש שהוא חלק אקטיבי מהרגע, או להתרשם אומנותית מהמתרחש.

 

איזו תעודה אני צריך כדי להתחיל לעבוד בתור צלם סטילס?

שום תעודה רשמית, אך מעסיקים רבים מבקשים לראות תיק עבודות בטרם העסקתך בתקן צלם, על מנת להתרשם מהעין האומנותית שלך, יכולותיך הטכניות, והניסיון שהצלחת לצבור לפני שנחתת במשרדם. את הלמידה על העדשות, זוויות הצילום ומשחקי תאורה תוכל ללמוד במסגרת מוסדות לימודים פרטיים המיועדים ספציפית להכשרה בעולם הצילום ומעניקים קורס צילום מקצועי. מוסדות לימודים אלה יוכלו ללמד אותך לצלם בתנאי סטודיו, כמו גם בטבע בשימוש עם תאורה מלאכותית.

 

ואיך הלימודים?

לימודי צילום סטילס מאופיינים בהתנסות מעשית, שאמורה לסייע לכל צלם סטילס לבנות תיק עבודות מגוון אשר מציג את יכולותיו הטכניות והאומנותיות. במהלך לימודים אלה, כל צלם סטילס וכל צלמת סטילס לומדים על ההבדלים בין עדשות המצלמה השונות, כיצד יש לעבד את התמונות בתוכנות מחשב בכדי למקסם את התוצאה, ואיזו תאורה תחמיא לנושאי הצילום השונים. 

 

יש לי מה לעשות עם זה הלאה?

המון. תחום צילום סטילס בארץ הוא תחום שקל להתגלגל בו ברגע שהתחלת להיכנס לתעשייה. אתה פשוט צריך לבחור באיזה תחום ראשוני בא לך להתמקצע, ולהתחיל את ההכשרה שלך בו. תוכל להיכנס למגוון פלטפורמות (עבודה בתקשורת, עבודה באינטרנט, בעיתון ועוד). צלמי עיתונים יכולים לעבוד כשכירים קבועים במערכות עיתונים שונות, או לחילופין לעבוד עם מספר גופי תקשורת במקביל ולמכור להם את התמונות שלהם. צלמי אופנה יכולים להתחיל לשתף פעולה עם בלוגרים מתחילים, ולהתקדם בתעשייה עד שיצלמו קטלוגים, קמפיינים ומודעות למותגי אופנה גדולים בארץ.

 

יש בזה כסף?

יכול להיות בזה אחלה כסף, שתדע לך. צלם סטילס שכיר יכול להתחיל ממשכורת של 5,000 ₪, ולעלות עם שכרו לגבולות עשרות האלפים, תלוי בכמות העבודה שהוא לוקח על עצמו וסוגי הפרויקטים והסכנה המעורבת בהם. צלמי אופנה מקבלים תשלום פר ימי צילום או הכנת קטלוג, ויכולים גם הם להגיע לשכר של עשרות אלפים פר חודש.

עוד מקצועות שעשויים לעניין אותך

קופירייטר

משחקי מילים עושים לך את זה, ויש לך תחושת בטן לגבי מה יגרום לאנשים לעצור ולהביט על מודעה? יש לנו חדשות עבורך חביבי, יש מצב שפשוט נולדת להיות קופיריי...

קרא עוד >

שדרן רדיו

בא לך להיות חלק פעיל בתקשורת, תוך כדי גילוי וקידום אמנים חדשים? קריירה בתור שדרן רדיו יכולה להתאים בול בשבילך! כל שדרן רדיו וכל שדרנית רד...

קרא עוד >

צלם סטילס

יש לך אהבה לצילום, ובא לך לשדרג אותה לקריירה באור הפלאשים? לפתוח סטודיו צילום שמארח אמנים ודוגמניות, ולהיות קוסם של ממש באמצעות מטה הקסמים של הפוטו...

קרא עוד >

מלא את פרטי ההתקשרות שלך ותן לכל מוסדות הלימוד שברשימה לשכנע אותך למה כדאי לך ללמוד אצלנו

images/left-box-titleBlocks.png

תצוגת טבלה

תצוגת גלריה

לא נמצאו מוסדות לימוד התואמים את המקצוע
עדיין מבולבל כדאי שתדבר עם יועץ לימודים!
עדיין מבולבל כדאי שתדבר עם יועץ לימודים!
עדיין מבולבל?כדאי שתדבר עם יועץ לימודים!

השאר פרטים ויועץ לימודים יחזור אלייך בחינם

מתלבט? לא מוצא את עצמך? כדאי שתדבר עם יועץ לימודים

השאר פרטים ויועץ לימודים יחזור אליך בחינם

הכל פתוח

הימים הפתוחים הקרובים

הקריה האקדמית אונו - המרצים הטובים בישראל

17:00, 09/09/2019

הקריה האקדמית אונו - יום פתוח

הקריה האקדמית אונו - המרצים הטובים בישראל

17:00, 10/09/2019

הקריה האקדמית אונו - יום פתוח

הקריה האקדמית אונו - המרצים הטובים בישראל

17:00, 11/09/2019

יום פתוח- הקריה האקדמית אונו- קמפוס ירושלים

ספריית המקצועות

אלף... סטופ! כל המקצועות במקום אחד

הנדסאי כימיה, תרופות ומזון

הנדסאי כימיה, תרופות ומזון הוא תחום תעסוקה בטוח... לסקירה >

במאי תיאטרון

חולם על קריירה בתחום התיאטרון? אם צפייה אובססיב... לסקירה >

רוקח

חולם להשתלב בעשייה הרפואית, ולסייע לאלפי אנשים... לסקירה >

סוציולוג ואנתרופולוג

החוג לסוציולוגיה ואנתרופולוגיה הינו מסלול הלימו... לסקירה >

רואה חשבון

רואה חשבון הוא למעשה אחד מהאנשים החשובים ביותר... לסקירה >

רופא שיניים

תמיד רציתי שאנשים ישקשקו מפחד כשהם שומעים את שמ... לסקירה >

רוצה שנחזור אליך? השאירו פרטים

התקשרו עכשיו:
09-9508989