סגור

קידום - פסיכומטרי, קורס פסיכומטרי

השאר פרטים ויועץ מטעם מוסד הלימודים יחזור אליך בהקדם
קידום - פסיכומטרי, קורס פסיכומטרי
 

אנחנו בקידום עושים הכול כדי להיות הכי טובים בשבילכם

כדי שתסתכלו לפסיכומטרי בלבן של הדף, ללא פחד. 
כדי שתרגישו שהפסיכומטרי הוא לא איזו מפלצת בלתי מנוצחת. 
יחד נעבור את הפסיכומטרי – ובגדול!
 

הכנה לפסיכומטרי בימי הקורונה:

קורס האונליין של קידום מהווה את הפתרון המושלם עבור ימים של סגר מבלי לגרוע מהיתרונות של הקורס הפרונטלי.
הקורס תוכנן במיוחד לנצל את היתרונות שיש בלמידה מרחוק, כדי להתאים את עצמו בצורה יוצאת דופן לצרכיו של התלמיד שלומד מהבית, ולא עוד קורס רגיל שהוסב לאונליין. מדובר בקורס פסיכומטרי מקיף שנבנה בקפידה על ידי מחלקת המחקר והפיתוח המנוסה שלנו. דאגנו לנצל את המיטב מהאונליין, לאפשר לכם ללמוד מהבית ולתרגל בצורה הנוחה ביותר וכל זאת תוך שמירה על מסגרת הקורס ואיכות המדריכים והתכנים המועברים.
 

עכשיו, בואו נדבר על מה אנחנו עושים כדי שתצליחו: 

אנו מתאימים את דרך הלימוד לאופי, ליכולות ולשאיפות האישיות 
של כל אחד ואחת, כי אנחנו מבינים שכל אחד לומד קצת אחרת ולכל אחד 
חוזקות וחולשות משלו. בקידום אתם נמצאים במרכז ומקבלים את כל התמיכה 
ואת כל הכלים כדי להצליח ולקבל את הציון הכי גבוה! 
 

המדריכים שלנו הם הסטארים של לימודי הפסיכומטרי בישראל: 

 •מדריכים בעלי כישורי הוראה מצוינים: הם יודעים להעביר 
את חומרי הלימוד באופן הכי ברור והכי מעניין, הודות לוותק והניסיון.
 
המדריכים הכי מעודכנים: המדריכים שלנו עוברים הכשרות מקצועיות,
מכירים את המיומנויות הכי מתקדמות ומעודכנים בכל שינוי וחידוש בעולם הפסיכומטרי. 
 
•  המדריכים בעלי הניסיון הרב ביותר בהוראה מותאמת אישית: 
אנחנו מובילים בלמידה מותאמת אישית, לכן גם המדריכים שלנו 
מקצועיים ומנוסים בבניית תוכניות לימוד פרטניות.  
 
מבטיחים - המדריכים שלנו זמינים: כל תלמיד מקבל בתחילת הקורס 
את המייל והטלפון של המדריך כדי שיוכל לדבר איתו. המדריכים שלנו גם לא "ממהרים לברוח הביתה" אחרי השיעור-הם תמיד נשארים אחרי, כדי לשבת איתכם ולענות 
על שאלות שנשארו פתוחות.  
 

התאמה אישית: 

הקורס היחיד בארץ! עם מערכת לימוד אדפטיבית, 
שמתאימה את תכני הקורס ליכולות של כל תלמיד ותלמיד. 
 
המערכת מאפשרת למדריך להכיר את התלמיד, לעקוב אחר ההתקדמות שלו  
בזמן אמת ולבנות לו תוכנית לימוד ותרגול המותאמת במיוחד עבורו. 
בסוף כל שיעור, המדריך ישלח מטלות לשיעורי בית, שמותאמות לתחומים 
בהם התלמיד צריך חיזוק.
 
ההתאמה ממשיכה גם בלימוד קבוצתי: בנוסף לשיעורים הרגילים, 
אנו מקיימים גם קבוצות לימוד ותרגול קטנות, שמורכבות מתלמידים 
באותה הרמה ועם מכנה משותף, כדי לתת לכם עוד כלים ועוד חיזוק להצלחה.
 

שיטות למידה מתקדמות ומבוססות טכנולוגיה חכמה:

אנו מתאימים את מערכת הלמידה שלנו לעולם הדיגיטלי ולצרכים המשתנים שלכם.
 
לוח חכם: מאפשר לכם להקשיב בכיף בשיעור, בלי להילחץ אם אתם לא מספיקים לכתוב את כל מה שהמדריך כותב על הלוח ובלי למהר לתמלל את המדריך. 
בסוף השיעור נשלחת אליכם מצגת עם כלללל מה שנכתב על הלוח במהלך השיעור. 
 
מערכת למידה מרחוק: כל יום, גם בימים שאין לכם שיעור, צוות מדריכי פסיכומטרי 
זמין עבורכם בין השעות 21:00-17:00 לשיחת וידאו צ'אט בכיתה וירטואלית. 
המדריך עוזר לכם עם שיעורי הבית, עם שאלות שהתקשיתם בהן ומנחה אתכם 
עד הגעה לפתרון. 
 
חומרי הלימוד שלנו מקוונים: מרגע הרישום לקורס, אתם מקבלים הרשאה 
לאתר ולכל חומרי הלימוד המקוונים שלנו. 
 
אפליקציה יעילה: מאפשרת לכם לתרגל את אוצר המילים בעברית ובאנגלית, 
בכל זמן ובכל מקום שנוח לכם. 

 

מסלולי הלימוד

קידום - פסיכומטרי, קורס פסיכומטרי

פסיכומטרי

 
קורס פסיכומטרי של קידום הוא הקורס המתקדם בישראל, והיחיד שמבטיח לכם את ההכנה הטובה והנכונה ביותר למבחן הפסיכומטרי, על מנת שתוכלו למצות את מלוא פוטנציאל ההצלחה שלכם. השילוב של מדריכים מצוינים ומנוסים, כלי לימוד מתקדמים המבוססים על מחקר מקיף ומתודולוגיית לימוד חדשנית הופכים את קורס הפסיכומטרי של קידום לקורס המוביל בישראל.
 
קידום גאה להציג את הקורס הפסיכומטרי המתקדם ביותר - קורס שמבין כי לימוד אדפטיבי ומותאם אישית, זמינות המדריכים בכל שלבי התרגול, ושימוש בכלי הלימוד החכמים בעולם, הם אלה שיאפשרו לך למצות את הפוטנציאל שלך בדרך לציון הפסיכומטרי.
 
 

מה הדברים שהופכים את הקורס הפסיכומטרי של קידום לקורס המתקדם ביותר?

 
קידום אישי מתודולוגיית לימוד חדשנית 
קורס הפסיכומטרי של קידום הוא היחידי בארץ עם מתודולוגיית לימוד אדפטיבית בכיתה ובבית, המתאימה את תכני הקורס ליכולות של כל תלמיד ותלמיד. המערכת האדפטיבית המתקדמת של קידום מאפשרת למדריך להכיר את התלמיד, לעקוב אחרי התקדמות שלו ולבנות לו תוכנית לימוד ותרגול המותאמת במיוחד לביצועים היומיומיים שלו. ההתאמה האישית נעשית גם בבית, בעזרת שיעורי בית ותרגולים מותאמים אישית, וגם בכיתה, בעזרת קבוצות למידה קטנות ותרגולים כיתתיים שנבנים על פי צורכי התלמידים. בדרך לימוד זו, אתם יכולים להיות בטוחים שאתם מוציאים את המקסימום מלימודי הפסיכומטרי שלכם.
 
להתחבר לפסיכומטרי כלי הלימוד המתקדמים ביותר - בכל מקום ובכל זמן
מחקרים מוכיחים שלמידה אינטראקטיבית וויזואלית היא אפקטיביות יותר ומסייעת לתלמידים להבין, להפנים ולהצליח יותר. לכן, פיתחנו בקידום כלי לימוד  מתקדמים וייחודיים, שישפרו את חוויית הלמידה שלכם – בבית ובכיתה. בכל הכיתות של קידום יש לוח חכם, המאפשר תהליך למידה אפקטיבי, בו המדריך יכול ללמד בצורה גמישה ודינמית, ואתם התלמידים לא חייבים לכתוב, אלא רק להקשיב ולהבין, ובסוף השיעור, כל החומר – אפילו ההערות בכתב ידו של המדריך – נשלח אליכם דיגיטלית. בבית, תוכלו להתנסות בלמידה חווייתית במערכת תרגול אונליין המתקדמת בארץ, המכילה עשרות לומדות אינטראקטיביות, משחקים וסרטוני וידאו. בנוסף, תוכלו להתייעץ עם תלמידים אחרים ולהיעזר במדריכי קידום שזמינים לכם בכל שאלה בזמן אמת – אונליין.
כלי מעקב העיניים של אייססמנט: התוספת החדשה לקורס קידום, מדובר במכשיר מכשיר מתלבש על מסך המחשב וקורא את עיני התלמיד, הכלי עוקב אחר תנועות העיניים ואחר האישונים באופן כזה שבכל שנייה נתונה ניתן לראות על המסך לאיפה התלמיד הסתכל ועד כמה הוא מרוכז באותה נקודה, לפי גודל האישון. להמשך 
 
מועדון 700 מחקר ופיתוח ללא הפסקה
מחלקת המחקר והפיתוח של קידום היא הוותיקה והגדולה בארץ. מחלקת המחקר והפיתוח עוקבת אחרי כל השינויים והמגמות בבחינה הפסיכומטרי ועובדת כל הזמן על עדכון חומרי הלימוד על מנת שישקפו בכל רגע נתון את הבחינה. חומרי הלימוד העדכניים והתובנות של מחלקת המחקר והפיתוח מגיעים בטווח זמן מיידי אל התלמידים, בעזרת מערכת שידור מתקדמת המאפשרת להעלות את מומחי המו"פ לשידור לייב בכיתה. 
 
מדריכי פסיכומטרי מדריכי הפסיכומטרי הטובים ביותר
אחד מהיסודות הבלתי מעורערים של קורס קידום הוא שדרת המדריכים שמעבירים את הקורסים. אנו מחזיקים בדעה לפיה תפיסת לימודים מתקדמת מחייבת את אנשי המקצוע הטובים ביותר על  מנת שתצא אל האור באופן האיכותי ביותר.
בעלי כישורי הוראה מצוינים: כאלה שמעבירים את חומר הלימוד באופן הכי ברור שניתן ותוך חוויית לימודים מהנה ומעוררת;
בעלי וותק וניסיון: כל מדריכי קידום הם מדריכם מנוסים מאוד. ממוצע וותק המדריכים עומד על כשש שנות הוראה;
הוראת הפסיכומטרי היא מרכז חייהם המקצועיים: מדריכנו הם מדריכים שרואים בהוראת הפסיכומטרי כקריירה עד גיל פנסיה או כקריירה תוך כדי מסלול לימודים ארוך במיוחד (רפואה או פסיכולוגיה לרוב);
המעודכנים ביותר: הקורס המתקדם ביותר מחייב מדריך המעודכן כל הזמן ובעל מיומנוית מתקדמות בהוראה. מדריכנו עוברים הכשרות מקצועיות שוטפות העוסקות בכלל הנושאים הרלוונטיים להצלחת התלמידים;
בעלי הניסיון הרב ביותר בהוראה אדפטיבית: קורס קידום תמיד היה הקורס שהוביל את הלמידה האישית המותאמת; כנגזרת מכך מדריכי קידום הם בעלי המטען והניסיון הרב ביותר בכל הקשור בבניית תהליכי לימוד פרטניים.
 
 
קורס הפסיכומטרי של קידום הוא הקורס הוותיק בישראל להכנה לפסיכומטרי. הקורס הראשון של קידום פותח ב-1981 לאחר שנים של מחקר והבנה מעמיקה של אופי המבחן הפסיכומטרי וצורכי התלמידים הניגשים אליו. מאז ועד היום קידום ממשיכה להוביל את תחום ההכנה הפסיכומטרי ולהתאים אותו לצרכים המשתנים: לעדכן את חומרי הלימוד, לפתח שיטות ההוראה חדשות ולאפשר לכל תלמיד לקבל את הציון שחלם עליו
 
 
 
 
 

מועדון 700

 

מועדון 700

מועדון 700 - בקידום גם מצטיינים בפסיכומטרי יכולים ללמוד להצטיין יותר.
 
"מועדון 700" היוקרתי של קידום הוא הקורס היחיד בארץ המציע מסלול פסיכומטרי למצטיינים. קורס הפסיכומטרי של מועדון 700 מפגיש תלמידים בעלי יכולות גבוהות במיוחד בכל התחומים שבהם נוגעת הבחינה הפסיכומטרית ומוציא מהם את הציון המקסימאלי.
 
אם אתם רוצים ללמוד מקצועות כמו רפואה, משפטים או הנדסה, אתם בטח יודעים כי כל נקודה של בפסיכומטרי יכולה לקבוע אם תתקבלו או לא. הידע והנסיון שצברנו מוכיחים כי אמנם זה לא פשוט לשפר פסיכומטרי גבוה, אך זו אינה משימה בלתי אפשרית. ב"מועדון 700" של קידום תלמדו בדיוק איך לעשות זאת – ותוכלו להעלות את ציון הפסיכומטרי שלכם בדיוק לאן שצריך.
 

מהו מועדון 700?

קורס פסיכומטרי "מועדון 700" של קידום אינטנסיבי ביותר, ומשלב חומרי לימוד והרצאות שנכתבו במיוחד עבור הקורס למצטיינים. קצב הלמידה ורמת הקושי מותאמים במיוחד ליכולות הגבוהות של אוכלוסיית המצטיינים. קורס הפסיכומטרי למצטיינים שם דגש מיוחד על פתרון שאלות בטכניקות מתוחכמות יותר על מנת להגיע לניצול אופטימאלי של הזמן, ויעלה את רמתכם לרמת בקיאות מקסימאלית בבחינה הפסיכומטרית.
 
בניגוד לקורסי פסיכומטרי אחרים, תלמידי "מועדון 700" לא יסתפקו בלימוד החומר של המבחן הפסיכומטרי אלא ילמדו להכיר גם את החשיבה שמאחורי המבחן, אופן בניית השאלות בפסיכומטרי ומטרתן. כל אלו יביאו את התלמידים להיכרות מיטבית עם המבחן הפסיכומטרי ויסייעו להם להשיג ציון פסיכומטרי מקסימלי.
 

תנאי קבלה למעדון 700

לקורס "מועדון 700" מתקבלים תלמידים שקיבלו 650 ומעלה בבחינה פסיכומטרית קודמת, אך זקוקים לציון גבוה יותר כדי להתקבל למקצועות מבוקשים באוניברסיטה, ותלמידים בעלי יכולת גבוהה, שימצאו מתאימים במבחן שנערך לפני קורס הפסיכומטרי.
 

700 בפסיכומטרי

ההומוגניות של קבוצת המצטיינים בקורס "מועדון 700", מאפשרת אווירת לימודים איכותית ומעודדת הישגיות בין התלמידים שבקבוצה. תלמידי "מועדון 700" משפרים את ציון הפסיכומטרי הקודם שלהם ב-50 נקודות בממוצע. ממוצעי התלמידים בקורס פסיכומטרי של מועדון 700 עומדים על 670-680 בתחילתו ומגיעים לממוצע של 720-730 בסופו.
 
התהליך שעוברים התלמידים בקורס פסיכומטרי למצטיינים הוא תהליך שאין לו אח ורע בכל השוק הפסיכומטרי בישראל. אין ספק שעבור המתאימים זו התוכנית האידיאלית בשביל להגיע לציון המקסימלי ולקבל כרטיס כניסה למועדון היוקרתי - מועדון 700.
 
 
 

קידום Home

 

קידום Home

קידום Home הוא קורס ייחודי וראשון מסוגו ללימוד עצמי לפסיכומטרי. תלמידי קידום Home יוכלו ליהנות מחומרי הלימוד שפותחו בקידום, לקבל ייעוץ צמוד מהמדריכים ולהשתמש בכל הכלים הטכנולוגיים המתקדמים של פורטל התלמידים המתקדם, והכל מהבית!
 

קורס פסיכומטרי ללימוד עצמי

קידום Home נועד עבור תלמידי פסיכומטרי שמעוניינים להפיק את המקסימום מלימודי הפסיכומטרי, אבל אינם מעוניינים ללמוד במסגרת קורס פסיכומטרי כיתתי. קורס הפסיכומטרי החדש של קידום – קידום Home, מאפשר לכם – תלמידים המעוניינים לשפר את ציון הפסיכומטרי שלהם, תלמידים שאין באפשרותם להגיע לשיעורי פסיכומטרי באופן קבוע או תלמידים המעדיפים לימוד אוטודידקטי מאשר לימוד בכיתה – את הקורס המושלם עבורכם, קורס פסיכומטרי אונליין.
 

מה כולל קורס קידום Home

מייל הדרכה והמלצות ללמידה נכונה,תוכנית לימודים מומלצת.
 
ערכת ספרי פסיכומטרי הכוללת 9 ספרים:
3 כמותי , 1 אנגלית , 3 מילולי , ספר חזרות כמותי , ספר הסרת חלודה מתמטיקה.
 
מערכת E.T. - מערכת חדשנית ומתקדמת המאפשרת לתלמידים לפנות למדריכי קידום דרך המחשב עם תרגילים או נושאים בהם המתקשים והמדריך יפתור את השאלה באופן קולי תוך כתיבת הפתרון - ואתם יכולים לעקוב ולשאול שאלות בזמן אמת!
 
שני מפגשי און ליין בנושא חיבור – שני מפגשים מרוכזים שאותם יעביר מדריך ברשת –שיעור אינטרנטי.
 
בדיקה ומשוב - 5 חיבורים לכל משתתף.
 
קוד וגישה מלאה לפורטל התלמידים המתקדם - כולל הקלדת מבחנים ותרגולים באתר.
 
8 סימולציות - כל הסימולציות בקורס! התלמיד יוכל לעשות את הסימולציות בבית / בכיתות קיימות (על בסיס מקום פנוי).
 
מדריך מלווה – מדריך שייתן מענה לתלמידים בפורטל ובמייל וימקד אותם בפתרון שאלות.
 
קידומילה – מסרון יומי עם מילה והסבר (בעברית/אנגלית), שיעזור לכם לשנן את המילים לבחינה הפסיכומטרית. 
אתם מקבלים את הכלים הטובים יותר מחברת ההכנה לפסיכומטרי המובילה בישראל, ותמיכה מלאה בזמן הקורס בן אם דרך הפורום, דרך המייל או דרך סרטוני וידאו.
 

ערכת הלימוד - ספרי פסיכומטרי

ערכת הלימוד שקיבלת כוללת את ספרי הפסיכומטרי הבאים:
 
ספר הסרת חלודה כמותית, מילון אנגלית ומילון מילים וביטויים – אלו הם ספרי הבסיס, שמציעים את כל הידע המקדמי הנדרש לשם התמודדות עם הפרק הכמותי, כמו גם הכרות עם עיקר אוצר המילים הרלוונטי לבחינה.
 
ספרי אלגברה, גיאומטריה, בעיות ותרשימים, אנגלית, חיבור לשון, חיבור תוכן, אנלוגיות קטע קריאה והסקה – כל אלו מציעים סקירה מפורטת של הנושאים השונים בבחינה, כולל הסברים מפורטים ותרגול מקצועי.
 
סימולציות – שמונה בחינות הדמייה מלאות, שמדמות בצורה הטובה ביותר את הבחינה הפסיכומטרית האמיתית.
 
כל הספרים מעודכנים בצורה שוטפת, והם פרי עבודת מודיעין מדוקדקת, ועבודת מחקר ופיתוח של מקצועני הפסיכומטרי הטובים ביותר בארץ.

 

תרגול פסיכומטרי אונליין באתר קידום

פורטל התלמידים מתקדם הוא פורטל הפסיכומטרי המתקדם בארץ המציע תרגול פסיכומטרי אונליין עשיר ומקיף. כדי שתוכלו לדעת בדיוק איפה אתם עומדים לפני המבחן הפסיכומטרי, כדאי לתרגל נושאים מסוימים שוב ושוב. מדובר בסביבה מקוונת שלמה שמציעה לכם מענה מושלם לצורכיכם.
 
בכדי להכנס לאתר פנו לכתובת my.kidum.com, הקישו את שם המצטיין והסיסמא שניתנה לכם עם הרשמתכם (לרוב מדובר בת.ז. שלכם).
 
שם תוכלו למצוא את החלקים הבאים:
 
לומדות המילים שיאפשרו לכם לימוד בצורה המתוחכמת ביותר של אוצר המילים, כולל משחקים ועוד.
 
תחקור מבחנים שמאפשר תחקור מפורט של כל סימולציה, כמו גם תחקור משולב של כמה בחינות יחדיו.
 
מערכת הודעות שבאמצעותה תוכלו לתקשר עם המדריך שילווה אתכם.
 
וכמובן, תרגול מקוון הכולל תרגול מקיף במגוון נושאים פסיכומטריים.
 
 

 

פסיכומטרי בזמן התיכון

 

פסיכומטרי בזמן התיכון

קורס פסיכומטרי של קידום - מותאם לתלמידי תיכון.
הקורס נבנה והותאם למאפייני תלמידי התיכון, מבית היוצר של קבוצת קידום - חברת ההשכלה הפרטית הוותיקה והמובילה בארץ, אשר מזה כ-30 שנה מתמחה בהכנה לבחינה הפסיכומטרית ולבחינת הבגרות ומלמדת בכל שנה עשרות אלפי תלמידים.
 

למה לגשת לפסיכומטרי בתיכון?

כי אתה בשיא שלך ! חומר הלימודים עדיין טרי בראש, ולמידה לקראת המבחן הפסיכומטרי בזמן לימודי תיכון חוסכים לכם מאמץ וזמן רב בניסיון לצבור שוב את הידע שצברת במהלך תקופת התיכון. 
 
כי החברים שלך איתך ! הקורס נעשה ביחד עם החברים מהכיתה והשכבה, באווירה מהנה, כך שתבטיחו לעצמכם שתמיד יהיה לכם עם מי לעשות שיעורי בית.
 
כי העתודה האקדמית קוראת לך ! בשביל להתקבל לעתודה אקדמית יש צורך בציון פסיכומטרי, ובכדי להשיג את ציון הפסיכומטרי הטוב ביותר צריך לבחור בקורס היחיד שמכין אותך להצלחה - קורס הפסיכומטרי של קידום.
 
עקרונות היסוד העומדים בבסיס קורס קידום הם ייחודיים ומבטיחים מיצוי פוטנציאל התלמיד
 

למידה אדפטיבית מותאמת אישית: 

קידום פיתחה מערכת מתקדמת שמאפשרת ניתוח מדויק של מצב התלמיד הנסמך על ביצועים יומיומיים שלו. המעקב השוטף בא לידי ביטוי בשלושה אלמנטים מרכזיים: 
 
1.  הכרות של המדריך כל תלמיד באופן אישי על חולשותיו וחוזקותיו.
 
2.  תוכנית אישית לתרגול בבית (כל תלמיד יתרגל את הנושאים השונים על פי צרכיו האישיים).
 
3.  קבוצות עבודה – כל תלמיד יזומן על ידי המדריך לפורומים מצומצמים הרלוונטיים אליו. קבוצות  העבודה מגוונות ומתייחסות לאלמנטים מתקדמים כמו גם לנושאים המחייבים חיזוק תשתית הידע וההבנה – כל אחד על פי צרכיו האישיים.  
 
למידה אפקטיבית באמצעות חומרי הלימוד המעודכנים ביותר וכלי הלימוד המתקדמים ביותר
 
הלמידה לבחינה היא תהליך המושתת על חומרי לימוד, שיטות לימוד ותפיסות הוראה. כל אלו מגיעים אל התלמיד לאחר שעברו תהליכי עיבוד מעמיקים במחלקת המחקר והפיתוח של קידום, שהיא מחלקת הפיתוח המובילה בארץ ומושקעים בה מירב משאביה של הקבוצה.
 
מחלקת המחקר והפיתוח מגישה לתלמידי התיכון את כלי הלימוד המתקדמים ביותר על מנת להבטיח ניצול זמן יעיל שיוביל להצלחה מירבית בבחינה:
 
1.  ערכת הספרים העדכנית והמלאה ביותר.
 
2.  שיטות ההוראה המתקדמות והעדכניות ביותר.
 
3.  סרטוני הכנה לקורס.
 
4.  סרטוני פתרונות לכלל בחינות הסימולציה ובחינות המרכז הארצי.
 
5.  לומדות הכנה ותרגול לשיעורי הקורס.
 

מבנה הקורס והמדריכים

זמן הלימוד בכיתה הוא הפלטפורמה להצלחת התלמיד: 
 
1.  מדריכי קידום תיכונים, איתם מבלים התלמידים את רוב זמן הלימוד בכיתה, הם מדריכים מובילים שציון הפסיכומטרי שלהם הוא לפחות 720,  ואשר עברו מיונים קפדניים והכשרה מקצועית ארוכה על ידי מומחי מו"פ וטובי מדריכי הפסיכומטרי בארץ.
 
2.  מבנה הקורס כולל מפגשי תוכן וכן תרגולים. התרגול הוא אלמנט קריטי לצורך הפנמת החומר והתקדמות בתהליך הלימוד בדרך להצלחה. קורס קידום המותאם לתלמידי התיכון הוא קורס התיכונים היחיד המציע מגוון רב של תרגול כיתתי בהנחיית המדריך במהלך הקורס.
 
 

פסיכומטרי לחרדים ודתיים

 

פסיכומטרי לחרדים ודתיים

יותר ויותר צעירים מהמגזר החרדי מבקשים להשתלב בעולם האקדמי ולרכוש לעצמם השכלה גבוהה. חלה עלייה משמעותית בצעירים חרדים הרוצים ללמוד באקדמיה, במסלולים המתאימים לאורחות חייהם. רצון זה הוליד את הדרישה לקורסי פסיכומטרי לחרדים ולימודים לדתיים ולחרדים המותאמים לדרישותיהם. כדי להיענות לגידול בדרישה ולהנגיש את קורסי הפסיכומטרי המתקדמים שלנו גם לקהל החרדי והדתי - אנחנו בקידום פותחים קורסי לימוד בכיתות נפרדות.
 
חרדים/דתיים ומחפשים קורס פסיכומטרי? אין סיבה שלא תוכלו להנות מהקורס היחיד שמכין אתכם להצלחה! על מנת שתוכלו ללמוד באופן שמתאים לכם, חברת קידום פותחת קורסים בכיתות נפרדות, כדי לאפשר גם לכם - קהל החרדים והדתיים המעוניינים ללמוד לפסיכומטרי, בסביבה ששומרת על כללי הצניעות ועל הפרדה בין נשים וגברים. אנחנו מזמינים אותכם ללמוד בקורסים שיתנו לכם את ההזדמנות הטובה ביותר להצליח בבחינה ולהוציא את הציון המקסימלי!
 

פסיכומטרי בכיתות לימוד נפרדות

חדש מקידום!! קורס פסיכומטרי לחרדים ולדתיים - הקורסים המתקדמים והמקצועיים של קידום בכיתות לימוד נפרדות לגברים ולנשים.
 
אנחנו בקידום מאפשרים לקהל החרדי והדתי ליהנות מקורס הפסיכומטרי היחיד שמכין אותך להצלחה בכיתות נפרדות. במסגרת הקורסים המותאמים לדתיים וחרדים תקבלו גישה לכל כלי הלימוד המפותחים שלנו, הקורסים המתקדמים ולמדריכים המנוסים שלנו - הכל כדי שתוציאו את הציון המקסימלי בבחינה!
 

יתרונות הלימוד בכיתות נפרדות

ללימוד בכיתות נפרדות ישנם מספר יתרונות:
  • יכולת ריכוז מוגברת.
  • קצב ואופי לימוד מותאם.
  • סביבה נקייה מהסחות דעת.
  • סביבות לימודים צנועה ומכובדת.
  • התאמת המורים לתלמידים.
 
וכמובן - הניסיון והידע של קידום שיוביל אותכם להצלחה!
 
 

פסיכומטרי פלטינום

 

פסיכומטרי פלטינום

חדש!! קורס פסיכומטרי עם מדריך קידום – אצלכם בבית!
קידום פלטינום הוא הקורס הכי יוקרתי של קבוצת קידום המיועד ללקוחות VIP שמחפשים את הקורס הטוב ביותר ואינם רוצים להתפשר על לימוד בכיתה לצד עשרות תלמידים נוספים. בפסיכומטרי פלטינום אנחנו מציעים את תנאי הלימוד הכי נוחים שיש, המותאמים אישית לכל תלמיד. הדרך הבטוחה להצלחה.
 
אז למה ללמוד עם עוד המון תלמידים בכיתה אם אפשר ללמוד בבית עם עוד 2 חברים (או לבד) ומדריך אישי של קידום, המקדיש את כל זמנו ומרצו רק לכם ושם אתכם במרכז בכל רגע נתון?!
 
קורס הפלטינום של קידום מתאים לכל מי שמעוניין בקורס פסיכומטרי אך לא מתאים לו להצטרף לקורס קבוצתי בכיתת לימוד. בקידום פלטינום תוכלו ללמוד פסיכומטרי בלי לצאת מהבית אבל עם מדריך קידום צמוד שיהיה אתכם אחד על אחד וייתן לכם את כל היחס האישי לו אתם זקוקים – עד שתהיו מוכנים לבחינה.
 
* ניתן לתאם קורס פרטי בבית יחד עם עוד 2 חברים וליהנות מלימוד משותף במחיר משתלם במקום ובזמן שנוח לכם.
 

מה כולל הקורס?

-  מפגשים אישיים אחד על אחד (או עם קבוצת לימוד מצומצמת של כמה חברים שאתם בחרתם)
 
- בחינות סימולציה בכיתות תרגול בסניפי קידום בתזמון ובהשגחת בוחנים  וסימולציות בבית באופן עצמאי
 
- ערכה הכוללת 30 ספרי לימוד וחוברות, המכסים את כל תחומי הבחינה
 
- ET  – מדריך מלווה אונליין (E-Teacher) לייעוץ ותמיכה בלמידה. מערכת ה ET מאפשרת לקבל ייעוץ מקצועי בכל יום לגבי כל עניין שמתקשים בו. התלמיד פונה למדריך קידום שנמצא במשמרת ופותח עמו במעין שיעור פרטי. בכל יום יש מדריך זמין החל משעות הצהריים ועד הערב. הקליקו להדגמה של המערכת.
 

למה פלטינום?

קורס פסיכומטרי פלטינום נולד בעקבות צורך שזיהינו אצל קהל המתעניינים שלנו – הרצון להשתתף בקורס פסיכומטרי של קידום אבל בפורמט ביתי-פרטי בבית התלמיד - VIP. כי לא לכל אחד מתאים להגיע ללימוד קבוצתי בכיתות ולחלוק את זמנו של המדריך עם תלמידים נוספים. בנוסף, יש רבים שאינם מעוניינים להתפשר על ההכנה שלהם לבחינה הפסיכומטרית והם רוצים לקבל את הקורס הטוב ביותר בשוק בתנאי הלימוד הכי נוחים ויעילים שיש.
 
בקורס הפלטינום לומדים עם מדריך פרטי במקום ובזמן שנוח לכם, לבד או עם קבוצת חברים שאתם בוחרים, ונהנים מכל היתרונות הנוספים של קידום.
 
 
 

קורס פסיכומטרי ברוסית

 

קורס פסיכומטרי ברוסית

בכל שנה מתקיימים כמה מועדים של מבחן פסיכומטרי ברוסית. קידום פתחה קורס פסיכומטרי שיענה על צרכיהם המיוחדים של קהל דוברי הרוסית. קורס פסיכומטרי ברוסית של קידום, עם הליווי המסור והמקצועי של קידום, הוא הקורס שיביא אתכם אל הציון הפסיכומטרי הנדרש לכם.
 
הקורס שאנו מציעים בקידום לדוברי השפה הרוסית כולל את כל החומרים, השיטות והכלים המתקדמים שאנו מציעים בקורסי הפסיכומטרי בעברית שלנו, תוך התאמה לצורכי קהל דוברי הרוסית במסקשים לגשת לבחינה. צוות המדריכים שלנו פיתוח ביחד עם מחלקת המחקר והפיתוח תוכנית ייחודית המותאמת בצורה הטובה ביותר לדוברי רוסית, בהצאם לדרישות הספציפיות הנדרשות לנבחנים בבחינות מותאמות לשפה ברוסית.
 
 

שיפור פסיכומטרי פעם שנייה

 

שיפור פסיכומטרי פעם שנייה

האם אתה חושש שתצטרך לעשות קורס פסיכומטרי נוסף בשביל לגשת למבחן בפעם השנייה לשיפור ציון פסיכומטרי? האם את נרתעת מלגשת לפסיכומטרי בפעם השנייה מתוך החשש שלא תשפרי את הציון?
 
בקידום אנחנו מבטיחים שאם לא תשפרו את ציון הפסיכומטרי שלכם לא תשלמו על הקורס אליו נרשמתם וכספכם יוחזר במלואו*. בקיצור, עם מבצע לא שיפרת – לא שילמת! אפשר רק להרוויח.
 
אנחנו בקידום מאמינים בקורס ההכנה לפסיכומטרי שלנו ב-100% ויש לנו אלפי הוכחות שמי שמשתתף בקורס שלנו מתקדם ומשפר ציון פסיכומטרי בפעם השנייה. יש לנו את המדריכים המקצועיים הכי טובים שיש, אמצעי הלימוד הכי מתקדמים וחדשניים ומתודולוגיות לימוד מנצחות. הקורס שלנו מועבר בכיתות חכמות ותהליך הלימוד הוא אדפטיבי גם בכיתה וגם בבית. חוויית הלימוד בקידום היא אינטראקטיבית- כל מה שתלמדו בכיתה יישלח אליכם דיגיטלית ותוכלו גם להתחבר למערכת תרגול און ליין מתקדמת.
 

הכול כדי שתוציאו את הציון הגבוה ביותר!

 
קורס הפסיכומטרי של קידום – הקורס הוותיק והמתקדם ביותר בישראל והיחיד שמבטיח לכם את ההכנה הטובה והנכונה ביותר למבחן הפסיכומטרי. השילוב של מדריכים מצוינים, כלי לימוד מתקדמים המבוססים על מחקר ופיתוח מקיפים ומתודולוגיית לימוד חדשנית - הופכים את הקורס של קידום לקורס המוביל בישראל.
 
המדריכים שלנו – מורים בעלי כישורי הוראה מצוינים, ותק וניסיון רב. מומחים בהוראה אדפטיבית ובניית תהליכי לימוד פרטניים וזמינים בכל שלבי התרגול.
 
מתודולוגיית לימוד אדפטיבית  – התאמה של תכני הקורס ליכולותיו של כל תלמיד בכיתה ובבית תוך שימוש באמצעי לימוד ייחודיים וחומרי לימוד שלא מפסיקים להתעדכן בהתאם לשינויים ומגמות בבחינה הפסיכומטרית. בדרך לימוד זו התלמידים שלנו מוציאים את המקסימום מהלימודים ומממשים את מלוא הפוטנציאל שלהם.
 
 

לא שיפרת פסיכומטרי בפעם השנייה – לא שילמת!

אנחנו פשוט בטוחים שאם תלמדו בקורס שלנו הציון שלכם ישתפר כאשר תגשו לפסיכומטרי בפעם השנייה ויודעים שקורס הפסיכומטרי שלנו הוא היחיד שמכין אתכם להצלחה.
 
הירשמו עכשיו ותיהנו מהמבצע הכי משתלם והגיוני שיש.
 
קידום פסיכומטרי, הקידום שלך יותר קרוב ממה שחשבת.
 
* בכפוף לכללי התקנון
 
 
עדיין מבולבל כדאי שתדבר עם יועץ לימודים!
עדיין מבולבל כדאי שתדבר עם יועץ לימודים!
עדיין מבולבל?כדאי שתדבר עם יועץ לימודים!

השאר פרטים ויועץ לימודים יחזור אלייך בחינם

ימים פתוחים

קידום - פסיכומטרי, קורס פסיכומטרי

לא נמצאו תוצאות.
עדיין מבולבל כדאי שתדבר עם יועץ לימודים!
עדיין מבולבל כדאי שתדבר עם יועץ לימודים!
עדיין מבולבל?כדאי שתדבר עם יועץ לימודים!

השאר פרטים ויועץ לימודים יחזור אלייך בחינם

מפת הגעה

קידום - פסיכומטרי, קורס פסיכומטרי

מתלבט? לא מוצא את עצמך? כדאי שתדבר עם יועץ לימודים

השאר פרטים ויועץ לימודים יחזור אליך בחינם

הכל פתוח

הימים הפתוחים הקרובים

האקדמית תל־אביב-יפו - מגדירים את האקדמיה מחדש

17:30, 28/07/2022

יום פתוח וירטואלי לתואר ראשון ושני באקדמית תל־אביב-יפו

ספריית המקצועות

אלף... סטופ! כל המקצועות במקום אחד

מהנדס חומרה

קריירה של מהנדס חומרה עושה לך ניצוצות בעיניים?... לסקירה >

גרפיקאי / מעצב גרפי

חולם על עולם יפה יותר, בו מודעות הפרסומת מעוצבו... לסקירה >

תומך טכנית

מחפש עבודה זמנית טובה שלא תגרום לך ללחוץ על מקש... לסקירה >

יועץ תזונה/ דיאטנית

אתם יודעים מהו הערך התזונתי של פומלה? איזו דיאט... לסקירה >

מתכנת / מפתח

בא לך ללמוד איך לוקחים שפת תכנות, ובוראים ממנה... לסקירה >

קופירייטר

משחקי מילים עושים לך את זה, ויש לך תחושת בטן לג... לסקירה >

רוצה שנחזור אליך? השאירו פרטים

התקשרו עכשיו:
09-9508989