סגור

ספריית המקצועות

אלף...סטופ! כל המקצועות במקום אחד - ספריית המקצועות של זה לימודים

ספריית המקצועות

אלף... סטופ! כל המקצועות במקום אחד.

בריאות ורפואה

העיסוק בתחום הרפואה הוא כנראה התחום החשוב ביותר שניתן לעסוק בו, והוא שם לו לערך עליון הצלת חיי אדם, כמו גם שיפור משמעותי של איכות החיים בעידן המודרני. 

 
עולם הרפואה כולל מגוון רחב של משרות יוקרתיות אשר נועדו לעצור התקדמות מחלות, לטפל בפצעים חמורים והארכת תוחלת חייו של המטופל. מעבר לעבודה כרופא משפחה או רופא במחלקת המיון, תחום הרפואה כולל גם אנשי מקצוע אשר מציעים שירותים משלימים: רוקחים, אחיות, עובדים סיעודיים ואופטומטריסטים - לדוגמה.
 

לימודי רפואה

כאן אין קיצורי דרך. רוצים להיות רופאים? תצטרכו קודם כל להתקבל ולאחר מכן לעבור את המסכת המפרכת של לימודי רפואה. לימודי רפואה נמשכים על פני תקופה של 7 שנים וכוללים תואר ראשון כללי ברפואה ותואר שני בו ניתן להתמחות בתחום רפואה ספציפי. לאחר מכן יש שנה של סטאז' - אחד השלבים המפרכים והקשים ביותר במסגרת לימודי רפואה. 
 
כמובן שמדובר במסלול למי שמעוניין להיות רופא במסגרת הרפואה הקונבנציונאלית. אם אתם מעוניינים להיות רופאי שיניים תצטרכו לצלוח את המסלול של לימודי רפואת שיניים. פסיכולוג (כן, זה גם רופא מבחינתנו) צריך לעשות תארים אקדמים בפסיכולוגיה ולעבור את התהליך במסגרת לימודי מדעי החברה. כך גם לגבי לימודי רוקחות, לימודי וטרינריה ומקצועות נוספים בעולם הרפואה.
 

רפואה משלימה ובריאות

גם עולם הבריאות וחשיבות אורח החיים הבריא מקבלים משנה חשיבות בשנים האחרונות, ומטופלים רבים פונים לרפואה הוליסטית, יועצי תזונה ונטורופתיה במקביל בהיעזרותם במדריכי יוגה או פילאטיס על מנת שיסייעו להם להתחטב ולשמר את גמישות השרירים. הצורך והתלות באנשי מקצוע אלו הופכים תחומים אלו לרווחים במיוחד, כמו גם מעניקי סיפור בסיוע ללקוחותייך להגיע לאיכות חיים מקסימאלית.  
 
רפואה משלימה הוא אחד התחומים המתפתחים ביותר כיום בעולם הרפואה. נכון, לא מדובר ברפואה קונבנציונאלית, אך עדיין מדובר ברפואה שבא לשרת ולעזור לציבור. במסגרת רפואה משלימה ישנם תחומים רבים שניתן ללמוד אותם ולהתמחות בהם. רפלקסולוגיה, נטורופתיה, עיסוי, הילינג ועוד. אם אתם בעניין, תתחילו קצת לקרוא, לראות היכן אפשר ללמוד רפואה משלימה ואולי זה יסחוף אתכם. מרבית לימודי רפואה משלימה נלמדים במגרת קורסים מקצועיים ולימודי תעודה.
 
עדיין מבולבל כדאי שתדבר עם יועץ לימודים!
עדיין מבולבל כדאי שתדבר עם יועץ לימודים!
עדיין מבולבל?כדאי שתדבר עם יועץ לימודים!

השאר פרטים ויועץ לימודים יחזור אלייך בחינם

מתלבט? לא מוצא את עצמך? כדאי שתדבר עם יועץ לימודים

השאר פרטים ויועץ לימודים יחזור אליך בחינם

הכל פתוח

הימים הפתוחים הקרובים

האקדמית תל־אביב-יפו - מגדירים את האקדמיה מחדש

17:30, 28/07/2022

יום פתוח וירטואלי לתואר ראשון ושני באקדמית תל־אביב-יפו

ספריית המקצועות

אלף... סטופ! כל המקצועות במקום אחד

הנדסאי נוף

הנדסאי נוף וסביבה הוא מי שמסייע בעיצוב שטחים יר... לסקירה >

עורך פטנטים

עורך דין פטנטים הוא כמו העוזר האישי של ג'יי... לסקירה >

מנהל משאבי אנוש

בא לך להיות חלק מארגון וחברה גדולה? להשפיע על ה... לסקירה >

מהנדס חומרה

קריירה של מהנדס חומרה עושה לך ניצוצות בעיניים?... לסקירה >

פילוסוף

בוגר החוג לפילוסופיה הינו אדם אשר התמקצע בניתוח... לסקירה >

תקציבאי פרסום

משרד פרסום הוא המקום בו הכל קורה: אדרנלין גבוה,... לסקירה >

רוצה שנחזור אליך? השאירו פרטים

התקשרו עכשיו:
09-9508989