סגור

ספריית המקצועות

אלף...סטופ! כל המקצועות במקום אחד - ספריית המקצועות של זה לימודים

ספריית המקצועות

אלף... סטופ! כל המקצועות במקום אחד.

תומך טכנית

מחפש עבודה זמנית טובה שלא תגרום לך ללחוץ על מקש ה-Esc מהר מדי? העבודה בתור תומך טכני יכולה להתאים לך כמו שצריך במידה ובא לך לשלב עבודה במשמרות שמצריכה ממך להפעיל את גלגלי הראש הטכנולוגי הזה שלך. 

 

מה הג'וב בתכלס?

עבודה בתור תומך טכני לרוב מתבצעת במסגרת עבודה במשמרות במערכת תמיכה טכנית וכוללת מענק מענה מקצועי וטכנולוגי לאנשים אשר מתקשים להפעיל תוכנות מחשב או אביזרים חשמליים שונים. זו עבודה אידיאלית עבור אלו אשר רוצים לקבל טעימה ראשונה מעולם המחשב, או לשלב עבודה במהלך לימודים אקדמיים בתנאים סטודנטיאליים נוחים.   

 

אני אתאים לזה?

אם אתה בעל ראש טכנולוגי, יחסי אנוש טובים וסבלנות בריאה, העבודה בתור תומך טכני יכולה להיות אחלה דרך להתפרנס בזמן לימודים לתואר ראשון או עלייה על מסלול לחיים.

 

איזו תעודה אני צריך כדי להתחיל לעבוד בתור תומך טכני?

שום תעודה פורמלית, אבל יש מגוון קורסים מקצועיים או מסגרות של לימודי תעודה בתחום המחשבים ישימו אותך על הפס הרחב בהליכי קבלת העבודה, ויסייעו לך עם הכניסה החלקה לעולם המחשבים. חשוב שתדע שישנן חברות רבות אשר בוחרות להעניק הכשרה טכנית ומקצועית קצרה לנציגי תמיכה טכנית בטרם תחילת העבודה בשורותיהם.

 

ואיך הלימודים?

ובכן, זה תלוי בסוג קורס המחשבים שבחרת להתמקצע בו. בגדול, קורסים במחשבים לוקחים כמספר חודשים, ויכולים לתת לך יכולת מעמיקה לתפעל תוכנות מחשב פופלאריות תוך התעמקות במגוון הפונקציות הקיימות בהן. עבודה בתור נציג תמיכה טכנית יכולה לסייע במיוחד אם אתם לומדים במקביל תואר ראשון במדעי המחשב או מקצוע רלוונטי דומה (הנדסה למשל). עוד שורה נחמדה לקורות החיים.

 

יש לי מה לעשות עם זה הלאה?

ובכן, העבודה בתור תומך טכני לרוב מתפתחת באופן טבעי לקריירה בתחום המחשבים. במהלך העבודה במערכת תמיכה טכנית תעמיק את יכולותיך לפתור בעיות טכנולוגיות בזמן קצוב (אתה יודע - כשהלקוח על הקו), כמו גם תלמד לתקשר עם לקוחות ולשכלל את יחסי האנוש שלך. כמובן שתומכים טכניים רבים יכולים למנף את הבנתם בתחום וההצלחה במחלקה לעבודה בתור אחראי המחלקה או ראש צוות.

 

יש בזה כסף?

זה תלוי במספר המשמרות שאתה נותן בתכלס, אבל לרוב השכר נע בין 6,000 ₪ ל-8,000 ₪ לעובדי תמיכה טכנית, כשבמשרות בכירות מסוימות השכר יכול להגיע גם עד לשכר של 10,000 ₪.

עוד מקצועות שעשויים לעניין אותך

ניצב

בא לך להיות חלק מסט צילומים דינאמי, ולראות איך הסדרה הכי חמה כרגע בטלוויזיה נגמרת לפני כולם? ניצב הוא דמות חולפת ברקע של סצנות סרטים וסדרות, ומסייע...

קרא עוד >

צוותי הווי ובידור

אתה אמן בלב ובנשמה, ורק ממתין שמישהו ידליק כבר את אור הזרקורים? עבודה כחלק מצוות הווי ובידור הינה אחלה דרך לצבור ניסיון בתחום אומנויות הבמה, ולעבוד...

קרא עוד >

דייל

חולם לראות עולם, להחתים דרכון ולהיות האיש העולם הגדול במסגרת העבודה? עבודה בתור דייל יכולה לסדר לך עבודה שהיא כמו חופשה, המון חוויות מרגשות, ומדים...

קרא עוד >

מלא את פרטי ההתקשרות שלך ותן לכל מוסדות הלימוד שברשימה לשכנע אותך למה כדאי לך ללמוד אצלנו

images/left-box-titleBlocks.png

תצוגת טבלה

תצוגת גלריה

עדיין מבולבל כדאי שתדבר עם יועץ לימודים!
עדיין מבולבל כדאי שתדבר עם יועץ לימודים!
עדיין מבולבל?כדאי שתדבר עם יועץ לימודים!

השאר פרטים ויועץ לימודים יחזור אלייך בחינם

מתלבט? לא מוצא את עצמך? כדאי שתדבר עם יועץ לימודים

השאר פרטים ויועץ לימודים יחזור אליך בחינם

הכל פתוח

הימים הפתוחים הקרובים

ספריית המקצועות

אלף... סטופ! כל המקצועות במקום אחד

מורה בתיכון ובחטיבה

תחום ההוראה בישראל צמא לאנשי חינוך מקוריים, יצי... לסקירה >

מעצב תעשייתי

אם תמיד חיפשת קריירה מרתקת שתבטא את היצירתיות ש... לסקירה >

יועץ מס

יועצי מס הם למעשה הנציגים הרשמיים של לקוחותיהם... לסקירה >

קואצ'ר

מעריץ את אלון גל? חושב שאופרה ווינפרי היא גאון?... לסקירה >

הנדסאי מכונות

אם אתה יודע להניע דברים, ויש לך חוש שישי של ממש... לסקירה >

קלדנית

משרת קלדנות מיועדת עבור אלו אשר מחפשים עבודה זמ... לסקירה >

רוצה שנחזור אליך? השאירו פרטים

התקשרו עכשיו:
09-9508989