סגור

ספריית המקצועות

אלף...סטופ! כל המקצועות במקום אחד - ספריית המקצועות של זה לימודים

ספריית המקצועות

אלף... סטופ! כל המקצועות במקום אחד.

נציג תמיכת מחשבים

בא לך ללחוץ על מקש ה-אנטר לקריירה בתחום המחשבים, בדרך לקריירה טכנולוגית או עבודה בהייטק? נציג תמיכת מחשבים הוא מי שזוכה לקבל הצצה מקרוב לעולם ניהול רשתות התקשורת והתמקצעות בתוכנה או חומרה על מנת לסייע למשתמשים או לקוחות החברה לתפעל אותה בצורה חלקה ככל האפשר. 

מה הג'וב בתכלס?

נציג תמיכת מחשבים הוא לרוב מי שטובל את בהונותיו לראשונה בעולם המחשבים, לרוב מתוך כוונה להתקדם הלאה בתעשיית המחשבים וההיי טק. תפקידו של נציג תמיכת מחשבים הינו לתת סיוע ותמיכה טכנית תוך איתור תקלות בחומרות ותוכנות שהתגלה בהם באג או לחילופין כשהמשתמש טעה בדרך התפעול. אופסי. 

 

אני אתאים לזה?

נציג תמיכת מחשבים צריך להיות שילוב של מספר תכונות מהותיות לתפקיד: ראשית, הבנה טכנית וידע מעמיק במערכת ההפעלה בה הוא מעניק תמיכה טכנית. שנית, ברוב משרות של תמיכה טכנית, צריך הנציג להעניק סיוע טלפוני למשתמשים שהוא אינו מכיר אישית, ולכן עליו להיות אדיב ובעיקר - בעל סבלנות רבה שתסייע לו לחשוב בבהירות עד שיאתר את הבעיה.

 

איזו תעודה אני צריך כדי להתחיל לעבוד?

תוכל ללמוד קורסי הכשרה במכללות השונות, אשר יסייעו לך להעניק תמיכה טכנית ולהתקדם במסגרת של עבודה במחשבים ובדגש על עבודה באינטרנט. כדאי לך להתעניין בתחומי רשתות התקשורת או תחזוקת המחשבים על מנת להיכנס כהלכה לתחום.

 

ואיך הלימודים?

תראה, זה תלוי הקורס שתבחר ומוסד הלימודים שיצליח לגרום לך להזיז את העכבר שלך לכיוון שלו. בעקרון, קורסים של תמיכה טכנית ממוחשבת (טכנאות מחשבים) אורכים כמספר חודשים, ומכניסים אותך לאיטך אל נבכי מבני הנדסת חומרה ותוכנות, והדרך שלך לפקח על תקינות אחזקתה של רשת התקשורת. אם אתה טיפוס טכני שמתעניין ורוצה עבודה במחשבים, התחום יעניין אותך מאוד.

 

יש לי מה לעשות עם זה הלאה?

כן, אתה תמיד יכול להתקדם לתפקיד של ראש צוות, התקדמות בתוך מערך התמיכה עצמו, או לנתב את כישוריך לתפקיד של מנהל רשתות וטכנאי מחשבים. במידה שהשתלבת בתחום במסגרת חברת הייטק, הקשרים תמיד יכולים לסייע לך להמשיך הלאה בסולם הדרגות.

 

יש בזה כסף?

עבודה בתור נציג תמיכת מחשבים נחשבת כתפקיד ראשוני ותחנה ראשונה בקריירה. לרוב, השכר למתחילים וחברי ניסיון הינו מינימום, כאשר הוא יכול להגיע עד כ-12,000 ₪ לנציגים המובילים יותר בתחום.

עוד מקצועות שעשויים לעניין אותך

בודק תוכנה (QA)

רוצה להתחיל את צעדיך בתעשיית ההייטק ועבודה על תוכנה? ובכן, בודק תוכנה או בודק QA כפי שהוא מכונה בשפה המקצועית, הוא חלק חשוב ובסיסי בתעשיות פיתוח וט...

קרא עוד >

מנתח מערכות

מנתח מערכות מידע הוא מקצוע מאוד נחשק בתחום ההייטק, עם אחלה אפיקי התפתחות במישור המקצועי. מנתח מערכות מידע משמש כמעין "סטייליסט תוכנות מידע ומחשב" ע...

קרא עוד >

גרפיקאי / מעצב גרפי

חולם על עולם יפה יותר, בו מודעות הפרסומת מעוצבות כהלכה, ודפי המגזינים גורמים לך לרייר מרוב שלמות? ובכן, כל אלו הם מעשה ידיו של המעצב הגרפי - גרפיקא...

קרא עוד >

מלא את פרטי ההתקשרות שלך ותן לכל מוסדות הלימוד שברשימה לשכנע אותך למה כדאי לך ללמוד אצלנו

images/left-box-titleBlocks.png

תצוגת טבלה

תצוגת גלריה

עדיין מבולבל כדאי שתדבר עם יועץ לימודים!
עדיין מבולבל כדאי שתדבר עם יועץ לימודים!
עדיין מבולבל?כדאי שתדבר עם יועץ לימודים!

השאר פרטים ויועץ לימודים יחזור אלייך בחינם

מתלבט? לא מוצא את עצמך? כדאי שתדבר עם יועץ לימודים

השאר פרטים ויועץ לימודים יחזור אליך בחינם

הכל פתוח

הימים הפתוחים הקרובים

ספריית המקצועות

אלף... סטופ! כל המקצועות במקום אחד

עורך דין אזרחי

עורך דין אזרחי הוא האדם אשר מסייע ללקוחות ה"אזר... לסקירה >

גיאוגרפיה

האם חלמת להיות מגלה ארצות כשהיית ילד? לימודי גי... לסקירה >

חשב שכר

אם בא לך להשתלב בעבודה משרדית מעניינת, לקבל ידע... לסקירה >

רופא שיניים

תמיד רציתי שאנשים ישקשקו מפחד כשהם שומעים את שמ... לסקירה >

עיתונאי - כתב

חולם לראות את השם שלך מתחת לכותרת של כתבת שער?... לסקירה >

הנדסאי חומרה

חולם לעשות כסף טוב, תוך כדי עבודה מאתגרת ומעניי... לסקירה >

רוצה שנחזור אליך? השאירו פרטים

התקשרו עכשיו:
09-9508989