סגור

ספריית המקצועות

אלף...סטופ! כל המקצועות במקום אחד - ספריית המקצועות של זה לימודים

ספריית המקצועות

אלף... סטופ! כל המקצועות במקום אחד.

תקשורת אינטראקטיבית

מחפש קריירה שתשלב משכורת נאה, כישורים טכניים ויצירתיות? הגעת לעמוד הנכון. תפקידו של איש תקשורת אינטראקטיבית נע בין תפקידי ארט דירקטורים, ראשי צוות ומעצבי אינטראקטיב ועוד מקצועות רבים וטובים.

מה הג'וב בתכלס?

מה שאתה עושה ממנו. בוגר תקשורת אינטראקטיבית יכול לבחור היכן הוא רוצה להתחיל את המסלול התעסוקתי שלו: בתור חבר צוות במחלקה התקשורת השיווקית בחברות הייטק (מרקום), בחברות מולטימדיה, חברות אינטרנט ואפילו - מחלקות תוכן ואינטראקטיב של חברות כבלים או חברות המיועדות להפקות מקור. במהלך העבודה, איש תקשורת אינטראקטיבית מעניק מענה עיצובי, טכנולוגי ויצירתי לצרכי החברה. מדובר באחד המקצועות השווים, תכלס.

 

אני אתאים לזה?

 אתה יצירתי? אוהב להתעדכן בכל מה שקורה באתרי האינטרנט המובילים, בפידים של רשתות חברתיות? ברור שכן. יש לך משמעת טובה ויכולת לעבוד שעות מול מחשב? מעולה, אתה בפנים.

 

איזו תעודה אני צריך כדי להתחיל לעבוד?

תעודת הנדסאי, שמושגת עם תום שנתיים של לימודי תואר הנדסאי, הגשת פרויקט גמר ורישום בפנקס הנדסאים. טיק טק. אפשר כמובן להיכנס לתחום התקשורת האינטרקאטיבית גם באופן עצמאי ללא למידה, אך גם באמצעות לימודי תואר בתקשורת או קורסים מקצועיים, דוגמת קורס שיווק דיגיטלי וקורס ניהול רשתות חברתיות.

 

ואיך הלימודים במסלול תקשורת אינטראקטיבית?

ממש מעניינים. לימודי הנדסאים אורכים שנתיים ומשלבים מספר סדנאות מעשיות ופרויקטים מעניינים שיבחנו את היצירתיות שלך. מעבר לזה, תוכל ללמוד את כל התוכנות הכי שימושיות ויעילות בתחום המולטימדיה, האינטראקטיב, פלאש, פוטושופ, פריימר ואילוסטרייטר. עד שתסיים את הלימודים, תהיה סחורה חמה של ממש בתחום.  

 

יש לי מה לעשות עם זה הלאה?

ברור. לצמוח, לגדול, ולהפוך את עצמך לאיש תקשורת אינטראקטיבית מוכר בתעשייה, שיכול לדרוש שכר מרשים. מכיוון שמדובר בתחום המצוי בצמיחה מתמדת, תמיד תוכל ללמוד ולהמציא מחדש את הידע שרכשת. ככל שתכיר יותר תוכנות ותצבור ניסיון מעשי בתחום, השכר שלך יעלה גם הוא. זה משתלם.

 

כמה מרוויחים בתקשורת אינטראקטיבית?

כן, וככל שהנטייה שלך תהיה יותר אינטרנטית ומתקדמת טכנולוגית, ככה תוכל לדרוש יותר כסף. שכרו של איש תקשורת אינטראקטיבית מאוד תלוי בוותק שלו במקצוע, וההתמקצעות האישית שלו. משכורתו של איש תקשורת אינטראקטיבית תלויה בהרבה גורמים, ולרוב נעה בין משכורת של 6,000 ₪ ומגיעה עד 17,000 ₪ בבכירים (לעיתים אפילו יותר, אגב). אז יאללה, תפוס עכבר ביד ימין ותתחיל לעבוד עם סימני דולרים בעיניים. 

 

עוד מקצועות שעשויים לעניין אותך

הנדסאי חומרה

חולם לעשות כסף טוב, תוך כדי עבודה מאתגרת ומעניינת בחברות טכנולוגיה מובילות? לימודים לתואר הנדסאי חומרה נמשכים שנתיים, ובמהלך לימודים אלה תיחשף לקור...

קרא עוד >

הנדסאי מכשור ובקרה

הנדסאי מכשור ובקרה הוא בעצם איש המקצוע אשר אחראי על תפעול מכונות יקרות ורגישות, המצריכות אדם מיומן לשם טיפול בהן. עם סיום לימודי הנדסאים, יוכל אותו...

קרא עוד >

הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים

הנדסאי אדריכלות ועיצוב פנים עולה על הדרך המהירה לכניסה לעולם של עיצוב פנים, אדריכלות ונדלן, תוך כדי התרכזות בתכנון הסביבה החיצונית למבנה, ועיצובו ב...

קרא עוד >

מלא את פרטי ההתקשרות שלך ותן לכל מוסדות הלימוד שברשימה לשכנע אותך למה כדאי לך ללמוד אצלנו

images/left-box-titleBlocks.png

תצוגת טבלה

תצוגת גלריה

לא נמצאו מוסדות לימוד התואמים את המקצוע
עדיין מבולבל כדאי שתדבר עם יועץ לימודים!
עדיין מבולבל כדאי שתדבר עם יועץ לימודים!
עדיין מבולבל?כדאי שתדבר עם יועץ לימודים!

השאר פרטים ויועץ לימודים יחזור אלייך בחינם

מתלבט? לא מוצא את עצמך? כדאי שתדבר עם יועץ לימודים

השאר פרטים ויועץ לימודים יחזור אליך בחינם

הכל פתוח

הימים הפתוחים הקרובים

ספריית המקצועות

אלף... סטופ! כל המקצועות במקום אחד

דייל

חולם לראות עולם, להחתים דרכון ולהיות האיש העולם... לסקירה >

וובמאסטר

אם אתה מבלה את עיקר זמנך באינטרנט, ואתה רוצה לק... לסקירה >

יועץ מס

יועצי מס הם למעשה הנציגים הרשמיים של לקוחותיהם... לסקירה >

שדרן רדיו

בא לך להיות חלק פעיל בתקשורת, תוך כדי גילוי וקי... לסקירה >

הנדסאי תוכנה

רוצה להיכנס לתחום המחשבים באופן מהיר ותמציתי? ל... לסקירה >

מורה בתיכון ובחטיבה

תחום ההוראה בישראל צמא לאנשי חינוך מקוריים, יצי... לסקירה >

רוצה שנחזור אליך? השאירו פרטים

התקשרו עכשיו:
09-9508989