סגור

ספריית המקצועות

אלף...סטופ! כל המקצועות במקום אחד - ספריית המקצועות של זה לימודים

ספריית המקצועות

אלף... סטופ! כל המקצועות במקום אחד.

תקשורת, קולנוע וטלוויזיה

אם אתה מרפרש עמודי בית של אתרי חדשות, יודע לנסח כותרות בולטות ולפתות את הקורא והגולש עם ניסוחים מתובלים - תחום התקשורת קורא בשמך. אז איך נכנסים אליו?

עולם התקשורת מסובב את העולם ודואג לדווח על הנעשה בעולם, במקביל לעיצוב דעת קהל קוראיו וגולשיו. עבודה בתקשורת קורצת במיוחד לאנשים דינאמיים, שאוהבים להיות מצויים בלב העשייה והאקשן. תחום ההשתלבות התעסוקתית כוללים מערכות עיתונים ומגזינים, מערכות אתרי חדשות, אולפני  טלוויזיה, רדיו וצילום ואפילו במקרים מסוימים תעשיית הייטק וסטארט אפ אשר עושים שימוש באנשי תוכן בעלי רקע מעשי בתחום התקשורת. 
 
שימו לב שעבודה בתחום התקשורת כוללת מספר נרחב של אופציות מבחינתכם. עבודה באמצעי תקשורת המונים, עבודה כאנשי התקשורת של חברות פרטיות ועסקים מסחריים ואפילו במחלקת התקשורת של חברות הייטק.
 
חלק מהמשרות הנחשקות בתחום כוללות עבודה בתור עורך תוכן, שדרן רדיו, עורך וידאו, עיתונאי, ניו מדיה, מנהל רשתות חברתיות, מפיק, אנימטור, גרפיקאי, צלם וידאו, צלם סטילס, איש סאונד, עורך מוזיקלי ועוד. וכמה תוכלו לקבל בעבודות האלה? לחצו לטבלת השכר של זה לימודים.
 

תואר ראשון בתקשורת או לימודי תעודה?

לימודי תואר ראשון בתקשורת באוניברסיטאות הם בעיקר עיוניים ולא בהכרח יתנו לכם את ההכשרה שצריך כדי להיכנס למקצועות של תקשורת המונים כמו עיתונות, עריכת תוכן, שידור והפקה, אבל כן יעשירו אתכם בידע רב על השפעת התקשורת, תיאוריות ודברים שהם בהחלט "חומר למחשבה" בתחומי מדעי החברה.
 
לימודי תקשורת במכללות לרוב מאופיינים בפן יותר מעשי ויותר פרקטי, שבהחלט יכול לסייע למי שרוצה להיכנס לתחום. לימודים לתואר ראשון בתקשורת נמשכים 3 שנים. אם תרצו להיות חוקרי תקשורת תוכלו להמשיך ללימודי תואר שני בתחום.
 
ומה לגבי לימודי תעודה וקורסים מקצועיים? ובכן, כיום ישנם בתי ספר ללימודי תקשורת, שמציעים קורסים מקצועיים בתחומי תקשורת, פרסום, שיווק וניו מדיה. קורסים אלה יכולים בהחלט להיות משתלמים עבורכם, הן מבחינת הידע שתרכשו והן מבחינת אופציות התעסוקה. אל תפסלו את האופציה הזו כל כך מהר. שווה לבדוק, להיפגש עם מוסדות אלה ולהתייעץ.
 

 

עדיין מבולבל כדאי שתדבר עם יועץ לימודים!
עדיין מבולבל כדאי שתדבר עם יועץ לימודים!
עדיין מבולבל?כדאי שתדבר עם יועץ לימודים!

השאר פרטים ויועץ לימודים יחזור אלייך בחינם

מתלבט? לא מוצא את עצמך? כדאי שתדבר עם יועץ לימודים

השאר פרטים ויועץ לימודים יחזור אליך בחינם

הכל פתוח

הימים הפתוחים הקרובים

ספריית המקצועות

אלף... סטופ! כל המקצועות במקום אחד

תקשורת אינטראקטיבית

מחפש קריירה שתשלב משכורת נאה, כישורים טכניים וי... לסקירה >

מפיק

תמיד ידעת לנהל אנשים, לתקתק עבודה ולגרום דברים... לסקירה >

מהנדס חשמל

חולם על קריירה מדליקה שמנצלת את הכישורים הטכנול... לסקירה >

מעצב פנים

עיצוב פנים מוצלח גורם לך לפרפרים בבטן? אולי כדא... לסקירה >

פקיד בנק

פקיד בנק הינו נציג הבנק אשר אמון על טיפול בלקוח... לסקירה >

הנדסאי ביוטכנולוגיה

רוצה לעזור לקחת את העולם קדימה אל העתיד? הנדסאי... לסקירה >

רוצה שנחזור אליך? השאירו פרטים

התקשרו עכשיו:
09-9508989