סגור

HIGH-Q - פסיכומטרי, שיפור בגרויות ואנגלית

השאר פרטים ויועץ מטעם מוסד הלימודים יחזור אליך בהקדם
HIGH-Q - פסיכומטרי, שיפור בגרויות ואנגלית
 
חברת High Q אשר נוסדה בשנת 1983 נחשבת לגדולה והמובילה בישראל בתחום הוראת פסיכומטרי, בגרויות ואנגלית מדוברת. החברה פרוסה ברחבי הארץ עם למעלה מ-40 סניפים בהם מתקיימים קורסי ההכנה והלימוד.
 
חברת High Q חרטה על דגלה להבטיח את מיצוי הפוטנציאל המקסימלי הטמון בכל אחד מתלמידיה ואף להגדילו. 
 
בזכות המחקר והפיתוח המתבצע בארץ ובעולם,  High Q נחשבת כיום לאחת מהחברות המובילות בפיתוח קורסים ואמצעי הוראה.
 
חברת High Q מקפידה לשמור ולשמר את מעמדה היוקרתי בתחום טכנולוגית ההוראה העולמית וכן מובילה בפיתוח אמצעי הוראה מתקדמים כמו אתרי אינטרנט מובילים, אפליקציות רבות ומגוון כלים נוספים.
 
 High Q משתמשת בשיטות לימוד ייחודיות ומתקדמות וזאת בכדי להפוך את הלמידה לאפקטיבית קלה יותר. 
 
 

טכנולוגיות ההוראה של High Q 

 

טכנולוגיית ההוראה של החברה נחשבת לאומנות וכוללת את Gamification- עשרות אפליקציות של משחקים פסיכומטריים בכל הנושאים שפותחו במיוחד על ידי High Q. האפליקציות יהפכו את התלמידים למומחי פסיכומטרי בכל מקום וזמן נתון.
 
ב- High Q נמצא השילוב האידיאלי של מורים מצוינים, יחס חם ואישי, לימוד בכיתות קטנות, תרגולים משלימים במחשבים ובסמארטפונים, ייעוץ והדרכה אישית לכל התלמידים ותוכנית לימודים מקיפה, עדכנית וחדשנית. שילוב זה מבטיח הכנה מושלמת לבחינות!
 
 
 
 
מסלולי הלימוד

HIGH-Q - פסיכומטרי, שיפור בגרויות ואנגלית

פסיכומטרי

 

מתכנן להתחיל ללמוד באקדמיה? מזל טוב! 
מה שנותר כדי להתקבל ללימודים גבוהים זה להוציא ציון גבוה במבחן פסיכומטרי וזאת באמצעות בחירת קורס פסיכומטרי איכותי ומתקדם
 

מה הופך את קורס הפסיכומטרי של HighQ למוביל והמתקדם ביותר ב-30 השנים האחרונות?

 

אמנות ההוראה

כל תלמיד נתפס כעולם ומלואו. עובדה זו הופכת את תחום ההוראה למסובך ומורכב. 
במשך 30 שנה, HighQ חוקרת, מפתחת, לומדת ומשכללת את שיטות הלימוד והפכה את התחום לאומנות של ממש- אומנות ההוראה.
 

Gamification

HighQ משתמשת בשיטת הלימוד  Gamification- השיטה הלוהטת בעולם ההוראה העולמי שהיא לימוד באמצעות משחק.
מחלקות המחקר והפיתוח של HighQ מפתחות במיוחד עבור התלמידים אפליקציות רבות של משחקים פסיכומטריים בכל הנושאים. באמצעות האפליקציות, התלמידים יהפכו למומחי פסיכומטרי בכל מקום ושעה. 
 

התלמידים הכי מרוצים

ב- HighQ מאמינים כי תמיד כדאי למעוניינים לשמוע מה יש לבוגרים ולתלמידים להגיד על הקורס. זאת הסיבה לכך שהאתר של HighQ מלא בסרטונים של הבוגרים וכל המעוניינים מוזמנים לצפות בהם. התלמידים של HighQ לא מורידים את החיוך מהפנים וזאת למרות המסע והאתגר המפרך של ההכנה למבחן הפסיכומטרי.
 

ללמוד בסביבה מתקדמת

טכנולוגיית ההוראה המתקדמת של HighQ מובילה את הקידמה ואת החידושים בתחום ההוראה. האתר המתקדם של HighQ מכיל אפשרויות לימוד ותרגול אינסופיות, עשרות אפליקציות לסמארטפון, BrainWash- למידת אלפי מילים בזמן קצר ועוד הפתעות רבות.
 

מורה טוב זה מורה לחיים

הקורסים המצויינים של HighQ מתחילים במורים המצויינים. המורים של HighQ מגיעים ממגוון תחומים בתעשייה, באקדמיה ובחינוך, ומרכיבים נבחרת מנצחת ומובילה אשר משלבת מקצועיות לאהבת אדם אמיתית.
 

יחס אישי שמעיף אותך

התפיסה הפדגוגית של HighQ מתבססת על ההנחה שכל תלמיד הוא שונה ולכל אחד יתרונות וחסרונות ייחודיים. תפיסה זו מובילה לכך שכל אחת מהמורים לוקח כל תלמיד כפרוייקט אישי ומלווה אותם יד ביד, לכל אורך הדרך. ב- HighQ מאמינים שהדרך הזו תאפשר לכל תלמיד להגיע לציון החלומות שלו.
 

חומרי לימוד חמים מהתנור

הספרים המקצועיים והטכנולוגיה המתקדמת שבאמצעותם לומדים התלמידים הם המעודכנים והטובים ביותר להצלחה בבחינה. 
 

לומדים בכיתות קטנות

הניסיון רב השנים של HighQ בהכנת תלמידים למבחן הפסיכומטרי הוביל אותו למסקנה חד משמעית- כדי שכל תלמיד יזכה בתשומת לב המרבית, יש ליצור מסגרת שתאפשר זאת וזאת באמצעות כיתות קטנות מאוד!
 

יש לך סניף ליד הבית

ל- HighQ מעל ל-40 סניפים הפרושים בכל הארץ המאפשרים נוחות מרבית לתלמידים. כדי לחסוך את זמן וטרחת הנסיעות, HighQ פתחו עבורכם סניף ליד הבית. כך כל רגע פנוי ינוצל על מנת ללמוד ולהתקדם.
 

קשה באימונים קל בקרב

קורס הפיסכומטרי של HighQ כולל 10 סימולציות במהלך הלימודים המדמות את המבחן האמיתי. כל הסימולציות נערכות תחת השגחה וזמנים, בדיוק כפי שקורה בבחינה האמיתית!
 
 
 
 

בגרויות

 

קורסי ההכנה לבגרויות

 
הקורסים של High Q קמו במטרה להציע פתרון אמיתי לכל תלמיד אשר שואף להגדיל באופן מירבי את סיכויי ההצלחה שלו בבחינות הבגרות. שנים רבות של ניסיון, מחקר ופיתוח סייעו ל- High Q לתכנן קורסים רבים ומגוונים הכוללים את היקף שעות הלימוד האופטימלי לתלמיד (מעל ל-300 שעות אקדמיות!) ואת התכנים האיכותיים ביותר. הקורסים ב- High Q נבנו על סמך המלצות משרד החינוך ובהתאם לחוות דעתם המקצועית של היועצים הפדגוגיים ב-High Q.
 
ב-High Q מבינים כי המפתח להצלחה בבחינות הבגרות הוא היחס אישי, דבר שלא יכול להתקיים בכיתות גדולות שבהן כמות התלמידים עולה על 30 ואפילו 40 תלמידים. הלימודים בכיתות קטנות ואינטימיות יאפשרו למורה להכיר את החזקות והחולשות של כל תלמיד באופן אינדיבידואלי.
גורם נוסף שמשפיע על ההצלחה של התלמיד, הוא שיעורי תגבור ותרגולים שהכרחיים להפנמה ויישום החומר הנלמד. שיעורי התגבור והתרגולים מאפשרים לחזור על החומר הנלמד בכיתה ומכוונים למענה על שאלות שנשאלו בזמן התרגול בבית. בדרך הזו, תלמידים בקורסי ההכנה לבגרויות של High Q לא יישארו לבד ויזכו לליווי אישי וצמוד לכל אורך הדרך.
 
High Q מאמינה שכדי להבטיח את ההצלחה בבחינת הבגרות יש צורך במורים מעולים! צוות המורים של High Q מתאפיין בניסיון רב, השכלה רחבה, תחכום ואהבה רבה להוראה. בנוסף לעבודה אישית וצמודה, המורים יעבירו גם את החומר בדרך הברורה ביותר, יזהו את צרכיהם הייחודיים של כל התלמידים וכן יניעו אותם למצוינות ולציון הגבוה ביותר. כי 100 זו לא מילה גסה! 
 

מקצועות הבגרות הנלמדים ב- High Q

מתמטיקה 5 יח"ל, פיסיקה 5 יח"ל, אנגלית 4/5 יח"ל, גיאוגרפיה 5 יח"ל, לשון והבעה 2 יח"ל ועוד.
 

אתר וספריה דיגיטלית 

קורסי הבגרות ב-High Q מעמידים לרשות התלמידים אמצעי לימוד מתקדמים ואפקטיביים שפותחו על ידי מחלקת המחקר והפיתוח מהטובות בעולם! באתר המתקדם בישראל לבגרות התלמידים יוכלו למצוא אינספור של תרגילים ופתרונות.
מעבר לכך, באתר המתמטיקה ימצאו התלמידים אפליקציות שמטרתן לתת כלים יעילים נוספים ובאמצעותן יוכלו התלמידים אף להגדיל את הפוטנציאל הטמון בהם! משחקים המהווים אימון יעיל בביצוע חישובים ושיפור יכולות יבטיחו את הדרך שלך להצלחה.
בנוסף, High-Q  מציעה את החידוש האחרון והבלעדי לתלמידה שנקרא  Lessons On Deman. זוהי ספריית שיעורים וירטואלית הזמינה לתלמידים במחשב בכל זמן במשך קורס הבגרות וללא הגבלה! הספרייה הווירטואלית כוללת צפייה בהרצאות המורים בנושאי הבגרות בהן הם יסבירו, יתרגלו וידגימו, והכל בלחיצת כפתור!
אתם מוזמנים להשאיר את פרטיכם לצורך ייעוץ ונציג מטעמנו יצור עמכם קשר. 
הבטיחו לעצמכם את קורסי הבגרות האפקטיביים ביותר בהתאם לצרכים שלכם!
 
 
 
 

אנגלית

 

אנגלית מדוברת ב-High Q

 
בשלושה חודשים בלבד תדברו אנגלית באופן שוטף ובביטחון מלא. ללא ססמאות וללא אותיות קטנות.
זוכרים את שיעורי אנגלית בבית ספר? ואת כל הזמנים?
Present Simple, Past Progressive, Past Perfect Progressive
 
אמנם השפה "אנגלית" מופיעה במערכת הלימוד של בתי הספר, אך בפועל המורים לא מלמדים את השפה האנגלית, אלא מלמדים על השפה. הלימודים בבתי הספר מאלצים את התלמידים ללמוד אנגלית על ידי חוקי השפה האין סופיים ובנוסף, מצפים מהם ליישם אותם בכל רגע אפשרי. כמובן שיישום החוקים הרבים בזמן שאנו מנסים לדבר, דורשים מאמץ רב שפוגע ביכולת שלנו לדבר אנגלית באופן שוטף. 
 

במה שונה ב- High Q מכל מקום אחר? 

קורס האנגלית המוצע ב- High Q לא כולל לימוד חוקי דקדוק כלל. שיטה זו נקראת "השיטה הקוגניטיבית" והיא מחקה את הדרך שבה ילדים לומדים שפת אם – והדרך היא לא בעזרת חוקי דקדוק, הדרך היא על ידי הקשבה ובהמשך ניסוי וטעייה.
ב- High Q - לא ינסו ללמד אתכם חוקים רבים ומסובכים שהם לא העיקר בלמידת השפה אלא ילמדו אתכם איך לדבר אנגלית בתכל'ס, באופן שוטף ובזמן קצר.
לימודי האנגלית ב- High Q מתקיימים בכיתה קטנה ואינטימית עם תלמידים ברמת האנגלית שלך (מתוך 12 רמות שונות), וכבר בשיעור הראשון תתחילו ללמוד משפטים רבים ולתרגל אותם בשיחות- עם המורה ועם חבריך לכיתה. בדיוק מה שאתם שומעים. כבר בשיעור הראשון שלכם תתחילו לדבר אנגלית! 
לאחר השיעורים תתרגלו בבית את מה שלמדתם בכיתה וגם תלמדו אוצר מילים עשיר באמצעות האפליקציות המיוחדות של High Q  שמלמדות הרבה מילים בכלום זמן, ולפתע תראו שאתם מתחילים לדבר אנגלית! 
הנוסחה היא פשוטה- ככל שמתרגלים ככה משתפרים והפוך, פשוט כמו לרכוב על אופניים.
 
 
 
 
עדיין מבולבל כדאי שתדבר עם יועץ לימודים!
עדיין מבולבל כדאי שתדבר עם יועץ לימודים!
עדיין מבולבל?כדאי שתדבר עם יועץ לימודים!

השאר פרטים ויועץ לימודים יחזור אלייך בחינם

ימים פתוחים

HIGH-Q - פסיכומטרי, שיפור בגרויות ואנגלית

לא נמצאו תוצאות.
עדיין מבולבל כדאי שתדבר עם יועץ לימודים!
עדיין מבולבל כדאי שתדבר עם יועץ לימודים!
עדיין מבולבל?כדאי שתדבר עם יועץ לימודים!

השאר פרטים ויועץ לימודים יחזור אלייך בחינם

מפת הגעה

HIGH-Q - פסיכומטרי, שיפור בגרויות ואנגלית

מתלבט? לא מוצא את עצמך? כדאי שתדבר עם יועץ לימודים

השאר פרטים ויועץ לימודים יחזור אליך בחינם

הכל פתוח

הימים הפתוחים הקרובים

ספריית המקצועות

אלף... סטופ! כל המקצועות במקום אחד

עורך דין מסחרי

עורך דין מסחרי הוא איש העסקים הממולח העומד מאחו... לסקירה >

רופא

הצילו, הוא נחנק!" בוא נודה על האמת- ג... לסקירה >

מהנדס תוכנה

שמעת תמיד על הכסף הגדול שרץ בעולם ההייטק והתנאי... לסקירה >

נטורופת

כשהייתם ילדים אהבתם לשחק ברופא וחולה? אתם מאמינ... לסקירה >

מהנדס חומרה

אומרים שאלוהים נמצא בפרטים הקטנים ועם זה יסכים... לסקירה >

הנדסאי בניין

אם אתרי בנייה מדליקים בך משהו, ואתה מגלה עניין... לסקירה >

רוצה שנחזור אליך? השאירו פרטים

התקשרו עכשיו:
09-9508989