סגור

איך לדבר אנגלית שוטפת

כמו בכל שפה, המטרה הסופית שלנו היא לדבר באופן שוטף, אבל איך עושים את זה?  

  • 1639

  • 8 דרקות

 

מה פירוש "לדבר שוטף"?

אתם אולי חושבים שהתשובה לשאלה זו היא ברורה ומי שמדבר אנגלית שוטפת הוא מושלם ולא עושה טעויות. זה לא נכון וחשוב לזכור את זה. אם מדברים בשפה רהוטה פירושו להיות מסוגל לתקשר בקלות. רוב דוברי האנגלית שאינה שפת אם אצלם ימשיכו לעשות טעויות בדיבור ובכתיבה, אפילו בשלב מתקדם, ולעולם לא יפסיקו ללמוד אוצר מילים חדש. אבל זה לא דבר רע, להיפך, זה משהו שיכול לעזור להניע אותכם. לא משנה מה הרמה הנוכחית שלכם, אתם בטוח עושים כמה טעויות, אבל אתם עדיין יכולים להגיד כמה משפטים די בקלות. וככל שתמשיכו ללמוד תשתפרו, מספר הביטויים שתוכלו לומר בקלות יגדל ותדברו אנגלית שוטפת יותר.
 

הדרך המהירה ביותר לדבר אנגלית שוטפת.

הדרך היעילה ביותר להיות רהוט באנגלית היא לדבר. אם לומדים שפה על ידי דיבור, כמו ילדים, ובאופן טבעי באמצעות הקשבה לאחרים והעתקה זה מגיע בצורה יותר טבעית ואינטואיטיבית. ככל שמדברים יותר, כבר בשלבים הראשונים, כך מרוויחים יותר ביטחון, והדיבור השוטף הופך למציאות ברת השגה.
 
בוול סטריט אנגלית, המיקוד המרכזי נמצא על דיבור ותרגול, אנחנו בוולסטריט נתרגל איתך את דיבור השפה האנגלית ונעניק לך תחושת ביטחון כבר מהשיעורים הראשונים, אפילו בתור מתחיל. תוכלו לבלות שיעור שלם בשימוש בשפה מעשית, יומיומית במסגרת לימודי השלמה המדמים מצבים אמיתיים בהם אנו נדרשים לדבר אנגלית, לדוגמא נסיעה לחו"ל. בוול סטריט מלמדים אנגלית בדרך טבעית בה רוכשים שפה ולא לומדים אותה, תקבלו את המיומניות של דוברי שפה שוטפת עד רמת שפת אם.
 

לעשות טעויות ולדבר שוטף

כילד, למדת את שפת האם שלך באמצעות ניסוי וטעייה - ביצוע טעויות ותיקון עצמך. הדבר הטוב ביותר לעשות כדי להיות דוברי אנגלית שוטפת היא לאמץ את אותה שיטה. כאשר אתה לומד, זה כמעט בלתי אפשרי לומר משהו בצורה מושלמת בפעם הראשונה. אתה צריך לנסות, ואז לנסות שוב, ולאחר מכן כאשר אתה מרגיש שיש לך את זה, אתה יכול להשתמש בשפה החדשה הלכה למעשה בחיים האמיתיים. וגם במקרה זה, ביצוע טעויות הוא טבעי ושימושי כי מטעויות לומדים את הדרך הנכונה.
 
לעתים קרובות אנשים אומרים שהם מרגישים פחד לדבר מול אחרים כי הם לא רוצים לעשות טעויות, אבל אחרי כמה שיעורים הם מרגישים יותר ביטחון ומקשיבים לתלמידים אחרים ברמה שלהם שמדברים בגלוי ובבטחה, ועושים טעויות ללא כל מבוכה. זה באמת היסוד הבסיסי של למידה כי אם אתה לא לוקח סיכון ומרשה לעצמך לטעות, לא תוכל לגדול ולשפר.
 

הקדש זמן להגייה

חלק מתלמידי השפה ממקדים הרבה תשומת לב בדקדוק ואינם רואים בהיגוי חשיבות רבה, אבל הרבה מההבנה תלויה בביטוי הנכון של המילים. להגיע לרמה גבוהה של אנגלית אבל עם ההגייה לא טובה יגרום לכם להיות פחות ברורים. אם תדעו לבטא אנגלית היטב, תוכלו להישמע יותר זורמים גם אם רמת האנגלית שלכם נמוכה באופן יחסי. לכן חשוב להשקיע זמן בשיפור ההגייה כבר בשלב ההתחלתי של לימוד השפה.
 
בתור סטודנטים בוול סטריט אנגלית יהיו לכם הרבה הזדמנויות להקדיש תשומת לב להגייה. בכל פורמט לימוד בין אם במולטימדיה, בשיעורים הקטנים, ובלימודי ההשלמה וה-Club  עליכם להקשיב למילים וביטויים חדשים וכאשר אתה מקשיב אתה לומד להעתיק ולחקות את הצלילים הנכונים, שומע את עצמך ומתקן את השגיאות.
 
אז, כפי שאתה יכול לראות, לדבר אנגלית שוטפת זה משהו שאתה יכול לעשות בקלות אם אתה מחליט שזו המטרה שלך. 
התחלו עכשיו, ליחצו על הלינק המצורף-  https://www.wallstreet-english.co.il/pages/show/80216 בצעו מבדק רמה כדי לזהות את רמת האנגלית ומה הצעדים הבאים שעליכם לבצע בדרך לדבר אנגלית שוטפת.
 
 
האשטאגים קשורים #לימודי אנגלית#אנגלית
עדיין מבולבל כדאי שתדבר עם יועץ לימודים!
עדיין מבולבל כדאי שתדבר עם יועץ לימודים!
עדיין מבולבל?כדאי שתדבר עם יועץ לימודים!

השאר פרטים ויועץ לימודים יחזור אלייך בחינם

עוד כתבות שעשויות לעניין אותך

תמונות של חרשנים שיפילו אתכם מצחוק

חושבים שאתם לומדים יותר מדי? חכו שתראו את האנשים האלה, שלומדים בכל מקום ובכל סיטואציה אפשרית

כתבה המלאה >
אמא לא תמיד צודקת: ארבעה שיקולים שבאמת כדאי שתעשה כשאתה בוחר לימודים

זהו, סיימת צבא ואתה אובד עצות מול עלון של אוניברסיטה או מכללה. אז מה באמת אתה צריך לקחת בחשבון כשאתה מחליט מה ללמוד? רמז: לא את הצעקות של אימא שלך...

כתבה המלאה >
7 האפליקציות שכל סטודנט חייב בסמארטפון

כי כולנו יודעים שבאיזשהו שלב הפרעת הקשב שלך תצא לשחק והשיעור הזה ישעמם לך את הצורה. אבל היי, מי אמר שאי אפשר לנצל את הזמן המת לדברים פרודוקטיביים כ...

כתבה המלאה >
מתלבט? לא מוצא את עצמך? כדאי שתדבר עם יועץ לימודים

השאר פרטים ויועץ לימודים יחזור אליך בחינם

הכל פתוח

הימים הפתוחים הקרובים

האקדמית תל־אביב-יפו - מגדירים את האקדמיה מחדש

09:00, 27/05/2022

יום פתוח לתואר ראשון ושני באקדמית תל־אביב-יפו

ספריית המקצועות

אלף... סטופ! כל המקצועות במקום אחד

וובמאסטר

אם אתה מבלה את עיקר זמנך באינטרנט, ואתה רוצה לק... לסקירה >

עורך דין אזרחי

עורך דין אזרחי הוא האדם אשר מסייע ללקוחות ה"אזר... לסקירה >

הנדסאי מים וקרקע

הנדסאי מים וקרקע הוא מי שמתלווה לאתרי בנייה ולצ... לסקירה >

שירות לקוחות

ההורים שלך נוזפים בך שאתה כל היום בטלפון? ובכן,... לסקירה >

אנימטור

אם בא לך שדמויות מצוירות וגיבורי על ילוו את יום... לסקירה >

מנהל שיווק

היום כל איש עסקים מבין שעם כל הכבוד ליכולות משא... לסקירה >

רוצה שנחזור אליך? השאירו פרטים

התקשרו עכשיו:
09-9508989